Trojan

Переходник точило на вал электродвигателя

28 повідомлень у цій темі

Здравствуйте!Кто-то из форумчан делает переходники на вал электродвигателя под точило?Интересует вот такая насадка.За ценой и размерами свяжусь через ЛС

290422570_2_644x461_nasadka-flanets-dlya

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня.

Думаю варто тему перенести в розділ "Барахолка - Куплю", та одразу написати розміри. Буде ефективніше.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

:D о таким я ще не страдав.  Треба ізучить спрос та зайняться ) хоть пару десятків 

Для начала 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

думаю попит буде в залежності від ціни. двигуни як правило однотипні, тому посадочних не так багато. сам думаю замовляти як що вартість буде підходяща.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я колись купував на майданчику (той де шахраїв багато розвелось), тоді ще про наш Чіп не знав (на .ру ніколи і не був), то продавець він же і виконавець, погодився зробити, так як в наявності не було, та за пару днів відіслати ноложкою , тоді дав 100 грн. (десь 2016 рік), то за перехідник з гайкою, одною плоскою, та одною фігурною шайбою (під різні діаметри, як на фото ТС)

Змінено користувачем Sebra
Т9 :-(
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

+ шо туди я б змінив  .  різьбу таку б 0.75 шось таке робить ,і шайби побільші для більшого контакту (різьба. на китуйській точильці. М 10 чи м 12 с шагом 2 .. Дибілізм ! Круг зажав а він виля як конячий ... с сторони в сторону .  )

Змінено користувачем Artem1ks
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ну я собі зробив проще ) взяв ротор на центра та нагнав малий уступ під оправку і різьбу прям на роторі . шоб в случай чього розборка була швидкою 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ще порада, замовляйте з шестигранника, тоді зручно затягувати гайку (двома ключами, один на гайку, другий на шестигранник)

15165359070231127079897.jpg

Змінено користувачем Sebra
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 минут назад, Artem1ks сказал:

:D о таким я ще не страдав.  Треба ізучить спрос та зайняться ) хоть пару десятків 

Для начала 

А іще є постійний попит на ролики до блочки -  16-20 мм завтовшки з 50-го прута млинець, напівкруглий паз , виборка під підшипник, отвір. Беруть середнім гуртом гривень по 20-25. Собівартість по металу - 10 грн. Єдиний мінус - лєнточку чи плазму треба мати, щоб п'ятаки - заготовки з кругляка нарізати. Відрізним різцем шматувати - з торбою по світу підеш.

 А загалом, як вільний час для роботи є, надрукуй собі з півтисячі візиток та пройдися по дідах на ринках, що інструментом та залізяччам барижать - їм постійно потрібні різні шайбочки, перехідники, ролики та таке інше залізячча, до того ж часто не поодиноке, а дрібним та середнім гуртом, а як не їм, то їхнім клієнтам - то ж візиток тре давати десятка по півтора кожному діду.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 минуты назад, Sebra сказал:

Я колись купував на майданчику (той де шахраїв багато розвелось), тоді ще про наш Чіп не знав (на .ру ніколи і не був), то продавець він же і виконавець, погодився зробити, так як в наявності не було, та за пару днів відіслати ноложкою , тоді дав 100 грн. (десь 2016 рік), то за перехідник з гайкою, одною плоскою, та одною фігурною шайбою (під різні діаметри, як на фото ТС)

видел сегодня на базаре такой переходник.ну разве что с виду "переходник", а по факту одна заусня и обдерли по черному,я не удивлюсь если движек с таким "переходником"будет подпрыгивать:)

4 минуты назад, Sebra сказал:

Ще порада, замовляйте з шестигранника, тоді зручно затягувати гайку (двома ключами, один на гайку, другий на шестигранник)

15165359070231127079897.jpg

спасибо учту:)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
11 минуту назад, ryazanovpavel69 сказал:

А іще є постійний попит на ролики до блочки -  16-20 мм завтовшки з 50-го прута млинець, напівкруглий паз , виборка під підшипник, отвір. Беруть середнім гуртом гривень по 20-25. Собівартість по металу - 10 грн. Єдиний мінус - лєнточку чи плазму треба мати, щоб п'ятаки - заготовки з кругляка нарізати. Відрізним різцем шматувати - з торбою по світу підеш.

 А загалом, як вільний час для роботи є, надрукуй собі з півтисячі візиток та пройдися по дідах на ринках, що інструментом та залізяччам барижать - їм постійно потрібні різні шайбочки, перехідники, ролики та таке інше залізячча, до того ж часто не поодиноке, а дрібним та середнім гуртом, а як не їм, то їхнім клієнтам - то ж візиток тре давати десятка по півтора кожному діду.

Поки з рибаками скооперувався ) е замовлення. Хоть не часті но стабільні 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

хто торгує двигунами будуть брати постійно  + шківи. так продавати простіше.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Что нету рукастых кто точит переходники для точил?

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

буду замовляти собі - можу спитати. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 21.01.2018 в 13:59, Sebra сказал:

Ще порада, замовляйте з шестигранника, тоді зручно затягувати гайку (двома ключами, один на гайку, другий на шестигранник)

15165359070231127079897.jpg

Вы такую насадку себе покупали?или просто картинка из гугла?

1 минуту назад, ALTOS сказал:

буду замовляти собі - можу спитати. 

а у кого заказывать будете?случаем не на сайте где обманщики?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

збираю великий заточний. простіше завезти майстру двигун та поставити завдання. це в Глевахі на трасі.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Різьба 1/2"x20, шоб можна було патрон сверлильний накрутити.

Ну і гайку таку також треба.

Три посадки: два камені 20 і 32 плюс болгарка 22.

 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Trojan сказал:

или просто картинка из гугла?

Тест на уважність не пройдено :).

Нік на фото...

 

А по питанню: так, купував.

В 21.01.2018 в 13:51, Sebra сказал:

Я колись купував на майданчику (той де шахраїв багато розвелось), тоді ще про наш Чіп не знав (на .ру ніколи і не був), то продавець він же і виконавець, погодився зробити, так як в наявності не було, та за пару днів відіслати ноложкою , тоді дав 100 грн. (десь 2016 рік), то за перехідник з гайкою, одною плоскою, та одною фігурною шайбою (під різні діаметри, як на фото ТС)

Це він і є

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 часов назад, Roma сказал:

Різьба 1/2"x20, шоб можна було патрон сверлильний накрутити.

Замовляв з різьбою М12*1,25

не ахті, але як нема варіантів, то дуже допоміжна річ

IMG_20180127_175405_239.JPG

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 часов назад, Trojan сказал:

Что нету рукастых кто точит переходники для точил?

Та що їх там точити? Собі вже кілограм 10 наробив.

 

8 часов назад, Roma сказал:

Різьба 1/2"x20, шоб можна було патрон сверлильний накрутити.

Ну і гайку таку також треба.

Три посадки: два камені 20 і 32 плюс болгарка 22.

Не вийде. Різьба G1/2 більша по діаметру, ніж 20 мм.

А ще для каменів з посадкою на 32 дуже серйозні вимоги щодо діаметру шайб. Для круга на 200 шайба має бути 80 мм.

Правда, ГОСТ не можу показати за технічних причин. Полював на нього довго.

Зразок на фото препоганий. Шайби мають мати піднутрення. Хоча б трошки. Товщина в шайби взагалі без слів. При такому виконанні оправки биття буде обов`язково.

Бажано оправку робити з одної точки, одразу на круг 32 мм. Шайби за ГОСТом. Зажимна різьба М30*2.

А так можна, правда лише для сільського токаря.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

До речі, кому шайбочок на 50 (чистовий десь на 48 мм), замовляйте.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 минуты назад, 4post сказал:

А так можна, правда лише для сільського токаря.

я попросю не виражатись так .

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Только что, Artem1ks сказал:

я попросю не виражатись так .

Просто виконання деталі з двох точок, там, де потрібно (бажано) нульове биття неприпустимо.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Только что, 4post сказал:

Просто виконання деталі з двох точок, там, де потрібно (бажано) нульове биття неприпустимо.

от я робив би його з "труби" все за одну установку , і в нашому селі)) всі слава богу так і роблять , а на 1 фотці то полна ху.ня ,і так буде бить ,100% з вами згоден. (не наіжайте)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
12 минуты назад, 4post сказал:

Не вийде. Різьба G1/2 більша по діаметру, ніж 20 мм.

 

Вийде. То не та різьба. Не трубна.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку