alexand701

Розточка втулок

90 повідомлень у цій темі

, Nikolasfox написав:

Ви тупо тролите опонента чи як... 0025 різниця в пальцях, і вони останні на всю країну????? чим мірять будемо ???

 

Різниця в пальцях, однієї групи, що допускається заводом- 0.004. Що дивного в тому що я написав 0.0025? Половину допуска. 

Тим більше що це написано як доказ що машинними розвертками не получиться зробити однакові зазори в різних по розміру пальцях. 
Що не так вже? 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 минут назад, Курц сказал:

А Ви пробували динамоключем зібрати двигун т-40? 

Я его пока еще не разбирал руки не дошли только рулевое переделал и ПВМ собираюсь востановть а то предыдущие наездники полуози в чермет пздавали

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Берёте микрометр и в магазин за пальцами. И не надо пол дня подгонять одно к другому. Расточил и забыл.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 минуты назад, Курц сказал:

Різниця в пальцях, однієї групи, що допускається заводом- 0.004. Що дивного в тому що я написав 0.0025? Половину допуска. 

Тим більше що це написано як доказ що машинними розвертками не получиться зробити однакові зазори в різних по розміру пальцях. 
Що не так вже? 

Вы чем меряли размеры????

2 минуты назад, Руслан Ф сказал:

Берёте микрометр и в магазин за пальцами. И не надо пол дня подгонять одно к другому. Расточил и забыл.

Здравая мысль даже очень но человек пишет про разницу в 0,0025 так что прячьте свой микрометр и не позорьтесь;))))

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 минуты назад, Nikolasfox сказал:

Здравая мысль даже очень но человек пишет про разницу в 0,0025 так что прячьте свой микрометр и не позорьтесь;))))

Тогда пассаметр. Каждому трактористу по пассаметру:rockn_roll: 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Руслан Ф написав:

Берёте микрометр и в магазин за пальцами. И не надо пол дня подгонять одно к другому. Расточил и забыл.

Так в поршнях теж є допустимий заводом розльот. У поршнів однієї групи допускається різниця в 0.004. 

І в одному болтається а в другий не всунеш. І це все у заводських допусках. Тим більше при теперішній якості запчастин. Толку з того мірання? 

Якщо поршня вже працювали то беру їх і в магазині до кожного підбираю. А як нові то вже на місці теж підбираю. А потім втулки під кожен окремо підганяю. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 минут назад, Руслан Ф сказал:

Тогда пассаметр. Каждому трактористу по пассаметру

Передовым трактористам по два и оптиметр прозапас, но втулку всеже будем в 2 сотки зазора "растачивать" 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Nikolasfox написав:

Вы чем меряли размеры????

Заводом ізготовитєлем. Дивись таблиці заводських допусків.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
34 минуты назад, Курц сказал:

Бачу Ви теж покрутили т-40.

Майже...  Д-21, д-240, СМД 14-22.  

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 минуту назад, Курц сказал:

Так в поршнях теж є допустимий заводом розльот. У поршнів однієї групи допускається різниця в 0.004. 

І в одному болтається а в другий не всунеш. І це все у заводських допусках. Тим більше при теперішній якості запчастин. Толку з того мірання? 

Якщо поршня вже працювали то беру їх і в магазині до кожного підбираю. А як нові то вже на місці теж підбираю. А потім втулки під кожен окремо підганяю. 

Вы  видимо взрыв мосга всех окружаюищих планируете или просто в демагогии тренируетесь есть задача "расточить" втулку с зазором в 0.02мм  какие 0,004 разброса

3 минуты назад, Курц сказал:

Заводом ізготовитєлем. Дивись таблиці заводських допусків.

тоесть вы не меряете а предполагаете????

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, инженер написав:

Майже...  Д-21, д-240, СМД 14-22.  

Ну ці вже як на закуску.))))) 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Nikolasfox написав:

Вы  видимо взрыв мосга всех окружаюищих планируете или просто в демагогии тренируетесь есть задача "расточить" втулку с зазором в 0.02мм  какие 0,004 разброса

тоесть вы не меряете а предполагаете????

Задача підігнати втулки по пальцям. 

Я вже все по пару раз пояснив.

Далі як хочете так і точіть, шліфуйте, поліруйте і міряйте.... 

Вірно казав Інженер на початку.....

 

 

, Nikolasfox написав:

Я его пока еще не разбирал руки не дошли только рулевое переделал и ПВМ собираюсь востановть а то предыдущие наездники полуози в чермет пздавали

Можу подарувати динамо ключ. Совєтський, під квадрат, із стрілочкою. Один раз зібрав двигун і все. лежить дуже довго.)))) 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ситуація,,,,,,)))) Курц , ви або нолика після коми приберіть , бо цей холівар нагадує анекдот про мавпу , цвях , та мікроскоп ))) Або поясніть яким чином ви поміряєте ці кляті 0.004  ?

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 минут назад, Курц сказал:

Задача підігнати втулки по пальцям. 

Я вже все по пару раз пояснив.

Далі як хочете так і точіть, шліфуйте, поліруйте і міряйте.... 

Вірно казав Інженер на початку.....

Задача як на мене така міряемо палець 35,01 "розточуємо" втулку 35,03 все робота зроблена, я нагадаю цо мікрометр-нуторомір мае точність 0,01мм тобто  палець 35,00.....35,02 втулка 35,02...35,04 буде в реальності

9 минут назад, Курц сказал:

Можу подарувати динамо ключ. Совєтський, під квадрат, із стрілочкою. Один раз зібрав двигун і все. лежить дуже довго.)))) 

Ну подаруйте якщо наполягаєте

Змінено користувачем Nikolasfox
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, karp написав:

Ситуація,,,,,,)))) Курц , ви або нолика після коми приберіть , бо цей холівар нагадує анекдот про мавпу , цвях , та мікроскоп ))) Або поясніть яким чином ви поміряєте ці кляті 0.004  ?

Хлопці, ви або не читаєте що написано, або просто скучаєте.

Ось таблиця заводських допусків  pp1.jpg

 

Скільки нулів після коми? 

Завод дає помилку в отворах поршнів у 0.005 а у пальців 0.004. Сумарно це вже сотка. А в реаліях і того більше. Тому треба підбирати палець до кожного поршня і підганяти кожну втулку до пальця. 

Ні які розточки в один розмір, ні які машинні розвертки одного розміру не проходять. Завод пише що палець повинен вільно обертатись у втулці та, під своєю вагою, повільно випадати.  Ця цитата майже дослівна. 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 минуту назад, Курц сказал:

Скільки нулів після коми? 

Завод дає помилку в отворах поршнів у 0.005 а у пальців 0.004. Сумарно це вже сотка. А в реаліях і того більше. Тому треба підбирати палець до кожного поршня і підганяти кожну втулку до пальця. 

Это шедевр, однозначно можно опускать занавес

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 минуты назад, Курц сказал:

Ні які розточки в один розмір, ні які машинні розвертки одного розміру не проходять. Завод пише що палець повинен вільно обертатись у втулці та, під своєю вагою, повільно випадати.  Ця цитата майже дослівна. 

(Слово удалено системой) уме точно почти взрыв мозга (идет обращение к листочкам из дерева инжир) измерительные приборы...."палец  повинен"... який завод????  шо значить вільно???

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Nikolasfox написав:

Задача як на мене така міряемо палець 35,01 "розточуємо" втулку 35,03 все робота зроблена, я нагадаю цо мікрометр-нуторомір мае точність 0,01мм тобто  палець 35,00.....35,02 втулка 35,02...35,04 буде в реальності

Ну подаруйте якщо наполягаєте

Я не наполягаю. Я пропоную. Бо на д144 той ключ як корові сідло. Я вже через то пройшов.)))))

 

Ось розміри та зазори втулок та пальців. 

pp2.jpg

 

!!!Задача як на мене така міряемо палець 35,01 "розточуємо" втулку 35,03 все робота зроблена!!!!

Не зроблена. Втулка буде туга і її проверне. Перекриє дірку подачі масла і приварить поршня, покрошить кольца. ))))))

 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

2 Курц      - Якшо я не помиляюся , ТС шукав розточку втулок у шатунах з прослабленням втулки по відношенню пальця у 0.02 до чого ваша таблиця ? А випадати повинен палець саме з шатуна а ніяк не з поршня ))))  чи там є стопорні кільця? 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Nikolasfox написав:

(Слово удалено системой) уме точно почти взрыв мозга (идет обращение к листочкам из дерева инжир) измерительные приборы...."палец  повинен"... який завод????  шо значить вільно???

Ліпецький тракторний, Володимирський тракторний ну і як послідовник ХТЗ.)))))

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, karp написав:

2 Курц      - Якшо я не помиляюся , ТС шукав розточку втулок у шатунах з прослабленням втулки по відношенню пальця у 0.02 до чого ваша таблиця ? А випадати повинен палець саме з шатуна а ніяк не з поршня ))))  чи там є стопорні кільця? 

В поршнях є кільця. Але і посадка в поршні має бути тугіша. На розігрітий поршень. 

Таблиця до того що прослабляти треба не 0.02. Таблиця заводу виробника а не моя.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Цитата

Не зроблена. Втулка буде туга і її проверне. Перекриє дірку подачі масла і приварить поршня, покрошить кольца. ))))))

Тепер я під столом))))))))))))))))))))))))))))))))

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 минут назад, Курц сказал:

Ліпецький тракторний, Володимирський тракторний ну і як послідовник ХТЗ.)))))

Я просто не можу не потребувать пруф, посилання скан шо завгодно

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 минуты назад, karp сказал:

Тепер я під столом))))))))))))))))))))))))))))))))

Нас під столом вже трое, власне ви та я і дві сотки зазору 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Че

2 минуты назад, Nikolasfox сказал:

Нас під столом вже трое, власне ви та я і дві сотки зазору 

Четверо , Ви забули про регуліруємую розгортку )))

 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку