Johny

Майстерня з металу

16 повідомлень у цій темі

Всім привіт! Хочу побудувати майстерню 8 х 12 . Планується металокаркас ( профілна труба ) і набірний сендвіч , може у когос вже є така будівля ?  Дуже цікавить питання утеплення , мінвата чи пінопласт ? Буду дуже вдячний за інфу.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
42 минуты назад, Johny сказал:

Всім привіт! Хочу побудувати майстерню 8 х 12 . Планується металокаркас ( профілна труба ) і набірний сендвіч , може у когос вже є така будівля ?  Дуже цікавить питання утеплення , мінвата чи пінопласт ? Буду дуже вдячний за інфу.

вибор такий , або тепло зімою і жарко літом ,або нормально літом іхолодно зімой 9_9

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В мене такий проект намічався обрав мін вату але й пінопласт мав діло піти 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
18 годин назад, Artem1ks написав:

вибор такий , або тепло зімою і жарко літом ,або нормально літом іхолодно зімой 9_9

Чому? Якщо на літо зробити хорошу вентиляцію, то жаркіше ніж на вулиці не буде.

А от бетон/цегла при жаркому літі, тоже добре може прогрітися і буде не весело.

І залежить з яким металом працювати, коли чистиш профіля, їх ріжеш монтажною пилою, тоді ніяке бетонне приміщення не спасе, бо двері і вікна завжди відкриті і тепле повітря заходить всередину і його прогріває. І вже стає всерівно чи на вулиці +33 чи в приміщенні +28-30, тільки на вулиці плюс, бо є вітер.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Смотрите сразу сэндвич-панели. Там 2 листа мет. профиля и утеплитель между ними. Просто стоя прикручивается длинными саморезами к каркасу. Из того же материала делается кровля.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 минуты назад, 3121 сказал:

Смотрите сразу сэндвич-панели. Там 2 листа мет. профиля и утеплитель между ними. Просто стоя прикручивается длинными саморезами к каркасу. Из того же материала делается кровля.

Дивився, найдешевші 550 грн м2, дороговато (

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ще цікавит чи доцільно використати деревянні елементи на металокаркасі ? І як буде з конденсатом, планується обігрів повітрям .

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Один из бюджетных вариантов- плоский шифер+пенопласт(2 слоя со смещением)+ гипсокартон.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В работе 2 помещения.

Первое- каркас профильная труба 100, пенопласт 100, паро-, ветро- изоляция.

За 7 лет мыши сьели половину пенопласта. Толщины для комфортной т-ры не хватает. Зимой электрообогрев почти на пике, летом без вкл кондиционера лучше не заходить. И да- помещение на солнце.

Второе помещение строилось позже.

Стены- каркас брус 150, потолок 200, обшито ОСБ с двух сторон, паро-, ветро- изоляция.

Утеплитель- минвата.

Зимой электроотопление на минимум. Кондиционер хотел ставить, но после первого сезона- отказался. И без него хорошо.

Единственно- постройка в тени, не на солнце.

Сравнить эти помещения по уровню комфорта- земля и небо.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Делал я когда-то ларек на заказ из металла профилякаркас из трубы квадрат 60х60мм утепляли минватой слой 60мм то норм зимой чем больше прослойка утеплителя тем меньше потерь). Топили масляным обогревателем 24кв.м. было тепло от конденсата обшейте паробарьером и все будет ок, про вентиляцию не забудьте. Вообще где-то читал что древесина лучший утеплитель) 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
33 минуты назад, Johny сказал:

Дивився, найдешевші 550 грн м2, дороговато (

Смотрите бу.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дерево відпадає, планується під зварювалні роботи...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Металлические части каркаса не должны быть внутри сэндвича. Либо внутри помещения либо снаружи.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А как их внутрь сэндвича засунуть, если речь про сэндвич? Сэндвич крепится снаружи к каркасу. И стены и - кровля. Мостиков холода нет. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 минуты назад, 3121 сказал:

Сэндвич крепится снаружи к каркасу.

Конечно, хотя бывает и внутри тоже. Я про тот вариант который предлагал выше, он дешевле. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Чим відрізнятиметься сендвіч покупний від того , що зберу я, наприклад " Метро " , " Фуршет " і т . п . із збірних сендвічей, більше цікавить , що використати за утеплювач  ?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку