Golem

Пильный диск с твердосплавными напайками по дереву

45 повідомлень у цій темі

Всем салют. Вопрос к товарищам сведущим в деревообработке. Имею небольшую циркулярку на которой распиливаю сухие и зело твердые капы акации, пильные диски такие 

65_1500x_1505191080_500.jpgi.gif

с твердосплавными напайками долго не живут, напайки крошатся и быстро тупятся. Подозреваю что там вовсе не твердосплав, либо он говенного качества. Если кто имел опыт работы с подобной оснасткой подскажите какой диск лучше взять.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

из дешевых  посмотрите AKIRA 

с дорогих leitz 

 leitz дорого зато работа в удовольствие  

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 година назад, Golem написав:

с твердосплавными напайками долго не живут, напайки крошатся и быстро тупятся

 

1 година назад, Golem написав:

Имею небольшую циркулярку на которой распиливаю сухие и зело твердые капы акации

Крошаться тому що капи не мають рівної бази або їх затискає і пильний диск вигинається так що б'є по боковим частинам пластини або що там стоїть.Замініть пластину на фанерну або взагалі не робіть таке на циркулярці,стрічкопильний верстат вам в поміч.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, viksel написав:

 

Крошаться тому що капи не мають рівної бази або їх затискає і пильний диск вигинається так що б'є по боковим частинам пластини або що там стоїть.Замініть пластину на фанерну або взагалі не робіть таке на циркулярці,стрічкопильний верстат вам в поміч.Хороший пильний диск коштує від 50 євро але він вам не потрібний.

 

Змінено користувачем viksel
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Года четыре назад покупал диски с твердосплавными напайками в Эпицентре. Упаковки где-то в сарае валяются. И на УБДН и на паркетку. Очень хорошо себя зарекомендовали.  Часто попадаются беушные доски с гвоздиками или скрепками. Даже не замечаю. Недавно распиливал фанеру с упаковки. Листы скреплены оцинкованной полосой. Попытался ее вырвать, крошится фанера. Распилил вместе с оцинковкой. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 часов назад, viksel сказал:

 

Крошаться тому що капи не мають рівної бази або їх затискає і пильний диск вигинається так що б'є по боковим частинам пластини або що там стоїть.Замініть пластину на фанерну або взагалі не робіть таке на циркулярці,стрічкопильний верстат вам в поміч.

Ничего не бьет, специально обращал внимание.

6 часов назад, viksel сказал:

 не робіть таке на циркулярці, стрічкопильний верстат вам в поміч.

    Я не спорю, но циркулярка уже есть, а ленточнопильного нет. Его нужно либо делать либо покупать, а это деньги. Обменять же циркулярку на ленточку я не решусь ибо циркулярка более многофункциональна.

    Я вот думаю может они крошатся из-за перегрева? Вылет диска 12 см. а капы могут быть и 20 см. толщиной, их бывает немного перекашивает, диск поджимает и дерево подгорает.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Golem написав:

Я вот думаю может они крошатся из-за перегрева?

Можуть,якщо там де їх приварювали не витримали температурні режими,так само як приварити пластину до різця,перегрів і буде крошитись,на пилі те саме.Подивіться на те місце де пила входить в стіл,якщо з боків видно сліди від зубів пили то причина очевидна,крошиться і тупиться через удари по станині.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Golem написав:

Я вот думаю может они крошатся из-за перегрева?

 Я с обычными дисками трахался, пока не купил диск с прорезями. Эти прорези не дают деформироваться диску при перегреве.

Диски с напайками тоже такие бывают, например https://electronoff.ua/good/disk-pilnyj-po-derevu-s-tverdosplavnymi-napajkami-210-x-30-x-1-5mm-60-zubev-ct-3024-intertool.php

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Суть не в марці, а в бюджеті. 

В мене є улюбленний диск. Захотів взяти такий же тільки більший. Поліз в інет, шукав по своєму старому диску, так той уже коштує 4500 грн. (з нуликами все правильно).

Щодо напайок. Щоб не тупились швидко, треба брати з твердішипи, та вони дуже бояться сучків. 

Можу з недорогих наші порадити. Зараз назву не пам'ятаю, пізніше гляну. У них ВК8. Широкий пропил. Я брав з "рідким" зубом. Та вони ду-у-уже бояться сучків. 

Ще непогані італійські (також назву не пам'ятаю).

Нормальній диск на 300 не будет стоять 300-400 грн. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Бошевские даже недорогие стоит попробовать

IMG_20180131_224342.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 часов назад, viksel сказал:

Можуть,якщо там де їх приварювали не витримали температурні режими,

Что интересно есть два одинаковых диска, тот что летом покупал не крошится, только притупился. Тот что покупал на днях не выдержал даже одного забега. Наверное точно технология нарушена

 

9 часов назад, Bogdan сказал:

Та вони ду-у-уже бояться сучків. 

К сожалению то что я пилю состоит полностью из сучков, очень твердая древесина.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 часов назад, Bogdan сказал:

Можу з недорогих наші порадити. 

посмотрите если не тяжело.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

пилю дошку 50-80 мм сухий дуб , бувае з сучками, freud працюе відмінно але тільки на сухій деревині сиру зажимае, якось купив нашу для порівняння (поділля) зуб твердосплав кути заточки майже ті самі , але різниця в якості десь як і в ціні на них . фреудом розпилив кубів 20 , один раз переточував , кілька зубів на цвяхах загубив проте не відчуваеться взагалі. Поділлям розпилив пару дошок і закинув подалі.

Lenovo_A1000_IMG_20180201_114225.jpg

Lenovo_A1000_IMG_20180201_114246.jpg

Lenovo_A1000_IMG_20180201_114238.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Freud має бічне затилування зубців, а поділля ні - подивіться на зони накопичення осмолу.

Коли пила перестає добре різати , перед тим як ії перезагострювати спробуйте зняти з неї осмол миючими засобами для газових плит. Буває, що це відновлює гостроту зубців.

У всякому разі чисту пилу перезагострювати приємніше.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Таки Поділля. Це далеко не якість, та таки не китай. В мене на першій ж дошці висапалось з половину зубів, попали на сучок. Різав дуб і ясен. Брав невеликий, рік-півтора тому, тоді заплатив 450 грн.

Потім гнав сосну (тим же беззубим) - нормально.

Для твердих порід тільки дорогі диски потрібно брати.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Все життя ріжу дуб,на циркулярці стоїть тільки поділля,зуби всі на місці....циркулярка це не форматник там скаженодорогих дисків не потрібно,це грубий розпил деревини,а от погружна пила або торцовочна це друге діло.Та і наявність хорошого пильного диску нічого не гарантує бо його крутить вал циркулярки який може бути кривий або виточений токарем за пів години а також флянцева шайба може мати 0.5 мм різниці товщини і всі потуги з дисками до одного місця:D.В столярці так само як в металообробці,якщо на добитий токарник поставити дорогий різець то токарник від того не заспіває.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
35 минут назад, viksel сказал:

всі потуги з дисками до одного місця

Чистого реза мне не нужно, но это не единственное что дает дорогой качественный диск. Он еще и долговечен, и твердосплав на нем не рассыпается от какого-то несчастного дерева.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Что спорить о вкусе устриц.... Человек написал, что использует только Поділля, я много разных пробовал, в т.ч. и эти. Согласен, можно ими, но мне они не очень нравятся. Вот у меня долго ходил Итальянский и еще какой-то, не помню чей. Ну и еще один раскроечный, дорогой, но мне такой и надо т.к брал для качества.

Как выход брать несколько тех же "наших подильских" и по цене и по запасу пойдут. 

Я не обьективен, т.к. Подилля у меня есть только один. Он не простой, довольно утолщенный зуб, клинов просто не реально на таком поймать, но и качество реза плохое, ну и хрупкий оказался.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

GTR

Посмотрел по Фреудам, посадки либо под 30 либо под 50, а у меня 32. Видно у них стандарты иные.

Кстати, один камрад на (название сайта, их трех букв, который непроизвольно считается некоторыми, местом сосредоточения мошенников) продает б/у по 200 грн.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

50 - не проблема. Надо кучку разных фланцев. Я уже их столько наточил, что постоянно путаюсь. Вечно с этими дисками их не хватает.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Golem написав:

Чистого реза мне не нужно, но это не единственное что дает дорогой качественный диск. Он еще и долговечен, и твердосплав на нем не рассыпается от какого-то несчастного дерева.

Ви дивились на те місце в циркулярці де я писав?Там є сліди від зубів?Хоча чого я вас відмовляю від покупки...:D

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 минут назад, viksel сказал:

Ви дивились на те місце в циркулярці де я писав?Там є сліди від зубів?Хоча чого я вас відмовляю від покупки...:D

Вот сейчас специально бегал смотреть. Нетути. Да там зазор с каждой стороны по 6 мм, и диск жесткий.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Пользуюсь Аtaka , у меня  на250 ,у нас на толчке это считается дорогим450 гривен дал , дешевые это 150_200 гривен,доволен 3 раза перетачивал,рез классный точность +- 0,5,хотя это зависит даже от того  кто подает заготовку. И гвозди пилил , зубы целые, зарекся б/у заготовки использовать, такое как у Вас не пробывал

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Доброго  всім  вечора.  Думав,  писати  чи  ні.  Напишу.  Всі  ведуть  мову  про  сучасні   диски  з  напайними  пластинами,  а  от  про  диски   родом  із  СССР  ніхто  не  згадав.   А  даремно.  Були  колись  в  продажі  заводські,  про  ті  нічого  сказати  не  можу,  не  користувався.    А  от  про  "самопал"  скажу.  Диск  був  зроблений  із  сошника  дискової  сівалки,  просто  нарізані  зуби  і  зроблений  розвод.  З  тим  диском  побудувався  мій  батько,  а  потім  побудувався  я.  Уграв  я  диск  позапрошлий  рік,  коли  розпускав  Б.У  балки  і  стропила,  в  яких  було  неміряно  цвяхів.  Йому  треба  трохи  переточити  зуби,  та  й  в  роботу.  Але  потім  заїхав  на  металоприйомку,  і  бачу,  лежить  точно  такий    "самопал",  тому  я  його  забрав  і  поставив.  Звісно,  ці  диски  для  грубих  робіт.  Для  більш  делікатної  роботи  використовуються  самопальні  диски  меншого  діаметра.  Пиляв  більшими  дисками   всяку  деревину,  від  сосни  до  сухої  акації  і  груші,  з  безліччю  сучків,  коли  аж  іскри  вилітають.  Дуб  з  ясеном  проти  них  здаються  трохи  м"якшими.  Звісно,  що  заточка  трохи  "підсідає",  то  маленьку  болгарку  в  руки,  трохи  підправив  зуби  прямо  на  місці,  і  погнав  далі.  Я  думаю,  що    ці  диски  заслуговують  на  увагу.  Як  кажуть,  " дешево  і  сердито"

Змінено користувачем инженер
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я також такі в ломі купую. Вішаю на стінку в майстерні. Нещодавно ще дворуку пилку прикупив там, для повалки дерев... Все це раритети якими можна різати дрова і робити з них самопальні бури для ям.

Я гору наскладав тих дисків. А в ті часи кожен день з ними їздив на заточку (на лісопилку, там станки для цього були). Якщо двигун 3-4 кіла, то він ще перетре. А от якщо суху дубову доску різати, то там вже ні з обертами ні з подачею не розженешся. Перегрієш - то вже капєц, а не пилка. Колись легенда була про японських "клепальників" дисків... які виводили плоскість і т.д.

Звичайно, все від потреб. 

Я такими також ріжу, але тільки дрова. Мені сьогодні такий принесли заточити, я не взявся, бо доски дубові розпускати ним хотіли, запропонував доски розпустити у мене. 

На деревяному є непоганий знаток дисків, він там теми по них створив. Краще там почитати з описом всяких. Там порівняння від одної особи.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку