Юрій Васильович

Кременчугський 2м112

55 повідомлень у цій темі

Купив сьогодні станок в нормальному стані. Хочу його повністю перебрати, щоб потім не вилазили різні косяки. Судячи по ньому робив він мало. Виникло питання підшипники мінять чи тільки замінити літол. Потім не можу відкрутити болтик що держить піноль, на фото його видно, як його відкрутити. Не можу зняти насадку на конусі пінолі, може нагріти паяльною лампою.

IMG_0255.JPG

IMG_0259.JPG

IMG_0253.JPG

IMG_0261.JPG

IMG_0254.JPG

IMG_0260.JPG

IMG_0256.JPG

IMG_0252.JPG

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Супер. Вітаю з покупкою. Колись собі такий шукав, але так і не знайшов замість цього купив Нс12. В себе одразу поміняв всі підшипники, раджу і Вам це зробити. Поставте закритого типу. Скільки дали за станок якщо не секрет? 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Вітаю вчора купив такий самий. Хочу перебрати і пофарбувати. Стан ніби живий без люфтів

Змінено користувачем Vova
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я використовую керосин бо вдшка вже не то какчество.

Шприцом поляпайте i все буде рухатись.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

"Кременчугская колония для малолеток", был у меня такой, спёрли с гаража, видать карма была унаследована от изготовителя. Для удовлетворительной работы, требует "доводки напильником". У меня грыз уверенно и брутально. Сделан кондово, но работал.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

У меня такой же!!! 

Что я могу сказать с личного опыта. Да, станок не идеален, да, нужна кое-где доводка напильником... 

НО!

Он сверлит! После заморыша-китайца (НОВОГО!!!), который после 20 мин работы и двигатель кипяток (да я ремень скидывал с него ради любопытства и та же история) - это годный станок. Утром ВКЛ, вечером ВЫКЛ - другого я не признаю, либо это не станок... Ложим на стол деталь весом в 50 кил и сверлим. Нигде ничего не отгибает, не разгибает. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Довго шукав в більш менш нормальному стані, взяв за 7 тисяч. Підшипники можна поміняти, тільки я не впевнений що китай що у нас продають кращий.

Попробую відмочити поки вд бо керосину немає. Може залити уксусом.

Люфт практично відсутній, піноль у нормальному стані. Буду потихеньку відмивати від краски, хочу перефарбувати, поки зима і є час.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Skf більш менш нормальні. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я за свій Нс12 дав 1800 + 300 доставка. Але після повного відновлення вийшов десь 3300.Станок був повністю комплектний, небуло тільки шківа на моторі. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

skf у двигун теж підійдуть, чи ні?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Звичайно. Але чи ціна Вам підійде бо вони не дуже дешеві. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Vovan1111

Можливо було купити і менш комплектний, але тоді потрібен буде серйозний ремонт, а я до нього не готовий. Крім того нормального токаря у нас немає, максимум можуть виточить болт. Так що я шукав максимум коплектний.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Брати некомплект це купа проблем і часу тому краще заплатити більше і взяти все в зборі. Якщо цікаво можу показати що вийшло у мене після відновлення. 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Vovan1111

Подивлюся, що у нас є в автомагазині, може знайду. Але спочатку потрібно піноль зняти, болтик не хоче відкручуватись.

Vovan1111

Якщо можна то зробіть фото, цікаво подивитись.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Завтра сфотографую. Пока покажу в якому стані я його купляв. Правда це зовсім інший станок ніж у  Вас. 

IMG_20170703_132917.jpg

IMG_20170703_132909.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Нс 12 хороший станок, теж на нього дивився. Але хотілося взяти 2м11, довго його шукав на сайті із трьох букв. Постійно попадав на шахраїв, які виставляли низькі ціни і просили гроші на карточку Ощадбанку.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Брав також на цьому сайті, і з шахраями така сама історія. Коли побачив свій станок то спочатку подумав що очередний розвод бо ціна була надто мала як за більш менш комплектний станок, але виявилось що реальне оголошення ще й продавець без проблем відправив наложеним платежем. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Завтра обов'язково скину фото,може це трішки Вас підбадьорить і надихне у відновленні))) 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

IMG_20180202_082912.jpg

IMG_20180202_082935.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Гарний у вас вийшов станок, мої вітання. Ви фарбу здирали повністю до чистого металу, чи зверху пофарбували. Я теж свій буду фарбувати, почав обдирати фарбу. Піноль я зняв, викрутив той болтик за допомогою уксусної есенції. Вгорі на пінолі там один підшипник і він випав сам, а от унизу де два штуки не знаю як зняти. 

IMG_0263.JPG

IMG_0262.JPG

IMG_0264.JPG

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Фарбу здирав за допомогою металевого йоржика на болгарку до металу, потім грунт і вже тоді фарба. Фарба Ролакс молоткова-досить непогана фарба. Підшипники пробуйте збити за допомогою проставки, але бити потрібно не сильно щоб не погнути шпіндель. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

от унизу де два штуки не знаю як зняти. 

 

Бить через бронзовую наставку. Молоток 200-300 грамм. Удар от руки. 

Без применения кувалды и силушки богатырской!!!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Попробую збити завтра, спасибі за поради. Може візьму підшипники нові до пінолі, там 3 штуки один 203 і два 204. Грунт наносили один раз а фарбу двічі?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 01.02.2018 в 23:13, Юрій Васильович сказал:

Подивлюся, що у нас є в автомагазині, може знайду

Ніколи не купуйте підшипники в автомагазинах. Звичайний підшипник там вам продадуть не як деталь загальнопромислового призначення. а як запчастину до автомобіля.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
45 минут назад, Юрій Васильович сказал:

Грунт наносили один раз а фарбу двічі?

Саме так. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку