NDU

Прийму в дар алмазний круг чашку 150 зношену

37 повідомлень у цій темі

Можливо в когось є не потрібний зношений (зтертий алмаз) алмазний круг чашка діаметром 150 мм, буду радий прийняти в дар.  

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 часов назад, NDU сказал:

Можливо в когось є не потрібний зношений (зтертий алмаз) алмазний круг чашка діаметром 150 мм, буду радий прийняти в дар.  

Посмотрю,и вечером скажу результат.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Прийму не зношений ) зношу, даю вслово, віддам автору ) 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 часов назад, Artem1ks сказал:

Прийму не зношений ) зношу, даю вслово, віддам автору ) 

присоединюсь пожалуй... ахахах

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 Sery_dpua та Artem1ks - дякую  представників Дніпровської області за дуже дотепні дописи в даній темі, хоча  шукав на карті України Днепроджержинск, довго шукав та не зміг знайти,,, ахахах

 KOLIAN75 дякую за відповідь!

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Хлопці, та купіть вже собі! Бюджетну можна знайти за 250-350 грн. Це не так вже й багато. На перший час її вистачить. Сам користуюсь Полтавською десь за 300-350грн, вже майже рік. Вона ще мінімум стільки ж проживе. За цей час встигнете собі заробити на нову, фірмову.

 

Запитання до тс. А все ж, якщо не секрет, для чого вам зношена? Цікаво просто.

П.С. дав би зношену, якби мав, але ще не встиг зносити

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
13 минуты назад, Володимир Фещук сказал:

якщо не секрет, для чого вам зношена?

Я  из старых, правда плоских, на боковину клеил войлок или кожу, можно наждачную бумагу и получались не слабые круги для обработки и полировки поделочных камней (ЮВЕЛИР) Сапожники так же клеят наждачную бумагу, но тарелки у них по-меньше-обрабатывают резину на каблуках. Хорошие шайбы, отцентрованы, имеют классное посадочное, разные  диаметры и формы и всего-то-немного фантазии.:)

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я колись думав взяти такий круг для доводки різців пастами, хоча вангую, що автор заточний виготовити хоче і треба зразок, а з самим алмазом мабуть ще не визначився, що купувати.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Виктор Смирнов написав:

Я  из старых, правда плоских, на боковину клеил войлок или кожу, можно наждачную бумагу и получались не слабые круги для обработки и полировки поделочных камней (ЮВЕЛИР) Сапожники так же клеят наждачную бумагу, но тарелки у них по-меньше-обрабатывают резину на каблуках. Хорошие шайбы, отцентрованы, имеют классное посадочное, разные  диаметры и формы и всего-то-немного фантазии.:)

Зрозумів, дякую

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

«Ребята, давайте жить дружно»  Фраза з мультика,але дуже актуальна в щоденному житті:bye_mini:

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 Sery_dpua - приношу свої вибачення, якщо я Вас (пишу не тебе) образив, але з Вашого боку (можливо мені так здалося) це виглядало як насмішка. А на рахунок чашки Ви так за мене не переймайтеся, нехай буду дуже смішним та наглим.

Ще раз мої вибачення.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 06.02.2018 в 21:06, Sery_dpua сказал:
В 06.02.2018 в 14:51, Artem1ks сказал:

Прийму не зношений ) зношу, даю вслово, віддам автору ) 

присоединюсь пожалуй... ахахах

Автор  теми  просить   "не  потрібний,  зношений",  то  це,  на  Вашу  думку,  панове,   "наглість".     А  як  розуміти   Ваші  слова,  наведені  вище?  Як  на  мене,  то  краще  віддати  непотрібну  річ,  яка  в  когось  валяється,  комусь  для  доброї  справи.  Тим   більше,  що  заробіток  при  здачі   в  металобрухт  буде  два  рубля.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
27 минут назад, инженер сказал:

Автор  теми  просить   "не  потрібний,  зношений",  то  це,  на  Вашу  думку,  панове,   "наглість".     А  як  розуміти   Ваші  слова,  наведені  вище?  Як  на  мене,  то  краще  віддати  непотрібну  річ,  яка  в  когось  валяється,  комусь  для  доброї  справи.  Тим   більше,  що  заробіток  при  здачі   в  металобрухт  буде  два  рубля.

Друг . ти бачив шоб в когось алмази валялись як консервні банки ? Чи зношуються вони за год ? Я свій поставив в 2015 і досі правка на ньому йде ...

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Чего (привязались) к человеку?

Мало ли на что надо, может штурвал решил из него замутить а точить с болванки дорого, но не все они с алюминиевым корпусом.

На том что на фото это видно, я часто правлю корпуса кругов на бакелитовой связке где из этой же связки с алюминиевым порошком идет и корпус, - это хлам и на поделку не пустишь, но очень многое после правки на них можно точить с возможностью туда подлезть.

А вот тот круг что как был 150мм так и остался, с именно алюминиевым корпусом я почти (задарить) готов, стоит не алмаз, и мне пофигу сколько его там осталось, стоит алюминий! Вот по цене алюминия на вес и соответственно оплаты пересылки заказчиком без пытань отдам, оно ведь убитое с биениями хоть и грызет .

Почему так? А все просто, я собираю токарную и фрезерную стружку на сдачу, и не ленюсь лишний раз убрать станки после обработки черняги именно для сбора потом цветняка грамм по 100,  с учетом что 1 грамм тянет к себе тонну, так почему просто отдавать кому то, кого я даже и не знаю.

IMG_1377.JPG

IMG_1375.JPG

IMG_1376.JPG

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Artem1ks написав:

Друг . ти бачив шоб в когось алмази валялись як консервні банки ? Чи зношуються вони за год ? Я свій поставив в 2015 і досі правка на ньому йде ...

Я бачив. У одного чоловіка лежало три чашки та два диски. І зношені, і "вбиті" неправильною експлуатацією

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, NDU сказал:

 Sery_dpua - приношу свої вибачення, якщо я Вас (пишу не тебе) образив, але з Вашого боку (можливо мені так здалося) це виглядало як насмішка. А на рахунок чашки Ви так за мене не переймайтеся, нехай буду дуже смішним та наглим.

Ще раз мої вибачення.

 

Прийнято, ніяких насмішок, хоча шутка вважаю була дійсно доцільна... 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

NDU, зайдіть до найближчого пункту прийомки металобрухту, з верагідністю 70-80% там знайдете те що вам потрібно, вага такого диска грамів 250, помножити на подвійну ставку прийому лому алюмінію (приймають за 20 - отже продають по 40 гривень за кг) - вартість його буде десь 10-15 гривень, нова пошта з вас за пересилання візьме як мінімум 35-40 гривень. Робіть висновки. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Sery_dpua написав:

NDU, зайдіть до найближчого пункту прийомки металобрухту, з верагідністю 70-80% там знайдете те що вам потрібно, вага такого диска грамів 250, помножити на подвійну ставку прийому лому алюмінію (приймають за 20 - отже продають по 40 гривень за кг) - вартість його буде десь 10-15 гривень, нова пошта з вас за пересилання візьме як мінімум 35-40 гривень. Робіть висновки. 

Ніжин - це райцентр, ви дуже переоцінюєте можливості металоприйомок у райцентрах, він туди років зо два ходитиме шукати...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Curandero сказал:

Ніжин - це райцентр, ви дуже переоцінюєте можливості металоприйомок у райцентрах, він туди років зо два ходитиме шукати...

думаю ви помиляєтеся

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Sery_dpua сказал:

NDU, зайдіть до найближчого пункту прийомки металобрухту, з верагідністю 70-80% там знайдете те що вам потрібно, вага такого диска грамів 250, помножити на подвійну ставку прийому лому алюмінію (приймають за 20 - отже продають по 40 гривень за кг) - вартість його буде десь 10-15 гривень, нова пошта з вас за пересилання візьме як мінімум 35-40 гривень. Робіть висновки. 

 Sery_dpua дуже приємно чути від Вас корисні поради (після Вашого посту про наглість, даже засмутився, але вважаю, що не має сенсу споритися з-за дрібниць, й так зараз люди дуже "наелектризовані", а ще дуже подобається, що пишете українською, на рос. Чіпмейкері в профілі написав: адрес - Україна, за це мене "забанили").

  Поряд металобрухтів не має, їздити авто вийде - ціна пересилки, та й час потрачу.

  В понеділок запитаю в знайомого на мех. заводі, якщо не має,  прийму пропозицію Олега (OLEG г.Полтава), вдячний йому за відповідь.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
17 минут назад, Sery_dpua сказал:

думаю ви помиляєтеся

Ні.  Так  воно  і  є.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, Artem1ks сказал:

Друг . ти бачив шоб в когось алмази валялись як консервні банки ? Чи зношуються вони за год ? Я свій поставив в 2015 і досі правка на ньому йде ..

на металоприемках в кучках привозят .

пару недель назад четверть ЗИЛа отгрузили...знал бы что кому то они нужны..передал бы.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 минут назад, Гараж 512 сказал:

на металоприемках в кучках привозят .

пару недель назад четверть ЗИЛа отгрузили...знал бы что кому то они нужны..передал бы.

что на тех приемках только нет ) у меня тут рядом 2 ведра советских шурупов ведро каких то шпилек сьемников наточеных (хитрых ) и пол ведра ключиков под шестигранник ) еще пару ИСО было но им пи.ец уже 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Artem1ks написав:

что на тех приемках только нет ) у меня тут рядом 2 ведра советских шурупов ведро каких то шпилек сьемников наточеных (хитрых ) и пол ведра ключиков под шестигранник ) еще пару ИСО было но им пи.ец уже 

Ви щасливчик. То від регіону залежить. В моєму місті на прийомках такого не трапляється, зазвичай одне лише лахміття

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Sery_dpua написав:

думаю ви помиляєтеся

Думати можна що завгодно, знати можна лише факти. Я на своїх прийомках одного разу півтора роки шукав круг/квадрат 100мм, думаєте знайшов? Замовив через інтернет. За 10 років в деревообробці(три з них на заточці) у нас жодну чашку не здали на брухт, а було їх зношених не одна і не дві.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку