Yanuwevsky

Корейський фрезерний станок

71 повідомлення у цій темі

Досить достойний результат - контакти виконавця - збереглись?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Щойно з міста,у нас в Коломиї таку процедуру не робить ніхто.Можливо у Франківську щось з того вийде,пока дав запрос....

Як крайній варіант не відкидаю колгоспний метод самостійної шліфовки,просто не хочеться щоб чоловік який буде перешліфовувати на станку казав :"Класні пацани ото шліфанули...."xD

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
15 годин назад, newengine написав:

Оправку поставить в кривой конус и получим снова кривой конус. Наверно придётся несколько проходов делать, проверять на краску  и снова перешлифовывать?

Зачем оправку ставить в конус?Оправка только для проверки.Индикатором выкатываем в 0 ориентируясь на начало и конец конуса .контрольной оправкой выверяем сооответсвие выставленного угла с соотв. корректировками.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Не знаю, я би таки спершу грубо вишабрив по оправці на фарбу, а потім вже маючи нормальну геометрію виставляв би голову обкаткою для шліфовки.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, -spilberg- сказал:

Оправка только для проверки.

ни в коем случае не оспариваю, интересуюсь как это делать правильно (я- ж говорю, что у самого такая беда со шпинделем)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Не знайшов я у своїй окрузі де зробити шліфовку,більша половина станочників не чули про існування конуса ісо40.

З думкою що гірше вже не буде,приступив до діла.

Зробив оправку з отвором 24.5 і намертво прикрутив іі до торца шпинделя,далі по місцю розшліфував її в розмір 25.00

Шліфування робив пневматичною бормашиною,закріпленою до поворотного стола.Шліфмашинка була розібрана,ревізована,і затянуті підшипники.

В готовій отвір вставив і затянув шомполом оправку від цангового патрона,викатав іі після чого наклонив голову на 8.5 градусів і викатав по вертикалі.

 

DSCN0118.JPG

DSCN0114.JPG

DSCN0128.JPG

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Але не все так просто,викатав оправку в сотку,але виявилось що в шпинделі не відрегульовані підшипники.

Поліз регулювати(благо скачав паспорт) і виявилось що масло перекрито в шпиндель,а замість нього напхано солідолу(характерна риса даної моделі,підкапування масла із пінолі).Срань забрав,маслоподачу відрегулював,краще нехай сопливить,але змащується добре.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 минут назад, Yanuwevsky сказал:

Але не все так просто,викатав оправку в сотку,але виявилось що в шпинделі не відрегульовані підшипники.

Поліз регулювати(благо скачав паспорт) і виявилось що масло перекрито в шпиндель,а замість нього напхано солідолу(характерна риса даної моделі,підкапування масла із пінолі).Срань забрав,маслоподачу відрегулював,краще нехай сопливить,але змащується добре.

 

а Вы возьмите и пошатайте всю голову 

может у Вас голова покрепче но на 676 я немного офигел  если я надавлю на край  головы в самом верху  то я 6 соток отгибаю 

Змінено користувачем Viktor_KVS
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Заодно прийшлось і клини підтянути.Одним словом наклонив голову і викатався вздовж і в поперек наскільки це було можливо.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 минуту назад, Viktor_KVS сказал:

 

а Вы возьмите и пошатайте всю голову 

может у Вас голова покрепче но на 676 я немного офигел  если я надавлю на голову то я 6 соток отгибаю 

Тепер після підтяжки нічо не шатається,принаймі від рук,від ломіка є осьовий люфт одна сотка,радіальний ломіком не міряв,гатаю теж присутній,станок ж не новий.Пока нехай так попрацює,а там видно буде,може і підшипники поміняю.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В кінці кінців прошліфував я того конуса,шліфував на мокру.Ось невеличкий коментар

 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ну і саме головне що результатом я задоволений

 

Але роботи біля нього ще багато,привести стіл у порядок,відрегулювати подачі,облагородити....

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Только что, Yanuwevsky сказал:

Не знайшов я у своїй окрузі де зробити шліфовку,більша половина станочників не чули про існування конуса ісо40.

З думкою що гірше вже не буде,приступив до діла.

Да не сделаете Вы в своих условиях шлифовку конуса  шпинделя хотя бы с биением 0,01-0,015 мм. Извините,но это дурная затея. Почитайте как правильно это делается и Вы поймете о чем я . Для этого нужен хороший станок и хороший шлифовщик,который это делал сотни раз. Поверьте на этом съэкономить не  удастся. Кто-то расказывает про шабровку, а как ее делать, базироваться от чего на станке? Это можно подшабрить ,когда в конусе заусенция появилалась от чего-то. 

Своими экспериментами не запорите шпиндель окончательно,чтоб потом не искать или изготавливать новый.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 минуты назад, omp151 сказал:

Да не сделаете Вы в своих условиях шлифовку конуса  шпинделя хотя бы с биением 0,01-0,015 мм. Извините,но это дурная затея. Почитайте как правильно это делается и Вы поймете о чем я . Для этого нужен хороший станок и хороший шлифовщик,который это делал сотни раз. Поверьте на этом съэкономить не  удастся. Кто-то расказывает про шабровку, а как ее делать, базироваться от чего на станке? Это можно подшабрить ,когда в конусе заусенция появилалась от чего-то. 

Своими экспериментами не запорите шпиндель окончательно,чтоб потом не искать или изготавливать новый.

1 Я вже її зробив,так в мене вийшло не 0,015 але і не 0,4.вище потемі результат роботи показує індикатор.

2 Я ніде не казав що хочу зекономити,просто немаю цього в привичці.Я написав що переговорив з багатьма станочниками у Коломиї,Франківську і Калуші і не знайшов людину яка мені б допомогла,зато знайшов хто пошліфує стіл бо він теж довгий і ніде не влазить.

3 Я ні на що не претендую,і не збираюсь нікому нічого доказувати,я показав як я,простий хоббіст,зробив цю роботу.Можливо цей досвід комусь стане у пригоді.

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Только что, Yanuwevsky сказал:

Я вже її зробив,так в мене вийшло не 0,015 але і не 0,4.вище потемі результат роботи показує індикатор.

Я поважаю Вашу працю, але на всякий випадок звірте свій китайський індикатор. Ну не довіряю я там всяким "Mitetoyo".

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня . робота виконана грамотно і фахово. Досягнутоі  вами точності для наших задач вистарчить аж настільки.До речі, я також експлуатую такий станок.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 часов назад, cop511 сказал:

Я поважаю Вашу працю, але на всякий випадок звірте свій китайський індикатор. Ну не довіряю я там всяким "Mitetoyo".

Звіряв,маю ще два індикатора ич-10,показники збігаються xD.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
58 минут назад, Shlif сказал:

Доброго дня . робота виконана грамотно і фахово. Досягнутоі  вами точності для наших задач вистарчить аж настільки.До речі, я також експлуатую такий станок.

Дякую та теплі слова.

Чи часом Ви не робили у себе регуліровку ричагів подач,у мене вертикальна подача ускорена погано включається і робоча подача час від часу вибиває,як я зрозумів то треба знімати стіл для цього

 

Вставляю фотки поверхні конуса до шліфування,після декількох проходів і фініш.В сумі зібрав мало бо навіть не довелось підторцовувати шпиндель.Хотів засікти по лімбу зйом (підбавляв продольною подачею)але в ході того як камінь стирався прийшлось міняти кут нахилу самої бормашини і відповідно корегувати столом.Діаметр круга був 24мм,дальний отвір у конусі 25мм.

 

 

 

DSCN0131.JPG

DSCN0132.JPG

DSCN0134.JPG

DSCN0135.JPG

DSCN0136.JPG

3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 годин назад, omp151 написав:

Да не сделаете Вы в своих условиях шлифовку конуса  шпинделя хотя бы с биением 0,01-0,015 мм. Извините,но это дурная затея. Почитайте как правильно это делается и Вы поймете о чем я . Для этого нужен хороший станок и хороший шлифовщик,который это делал сотни раз. Поверьте на этом съэкономить не  удастся. Кто-то расказывает про шабровку, а как ее делать, базироваться от чего на станке? Это можно подшабрить ,когда в конусе заусенция появилалась от чего-то. 

Своими экспериментами не запорите шпиндель окончательно,чтоб потом не искать или изготавливать новый.

Подивіться на тюбику канал Grandistok про шабровку по маяках, знаючи параметри конуса і маючи вимірювальний інструмент все робиться аналогічно, просто треба виводити більше точок контакту, далі все стандартно.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Только что, Curandero сказал:

Подивіться на тюбику канал Grandistok про шабровку по маяках, знаючи параметри конуса і маючи вимірювальний інструмент все робиться аналогічно, просто треба виводити більше точок контакту, далі все стандартно.

Подивився,ну і шо. Високого професіоналізма не побачив. Шабровка чернова,краски товстий шар,точок мало. Хто шабрив,той мене зрозуміє. А взагалі дурна робота. Якщо в середині шпінделя все ок, в токарний(а краще в круглошліфувальний) торцонув і все. 

В таких випадках багато часу займає поршук  причини,ніж потім її виправити. Буває непомітний заусенець робить погоду.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Регулювання робив неодноразово. Дуже добре проводити при знятому столі. На лівому боці консолі , під столом, є вал з шліцом -можете попробувати ним.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, omp151 написав:

Подивився,ну і шо. Високого професіоналізма не побачив. Шабровка чернова,краски товстий шар,точок мало. Хто шабрив,той мене зрозуміє. А взагалі дурна робота. Якщо в середині шпінделя все ок, в токарний(а краще в круглошліфувальний) торцонув і все. 

В таких випадках багато часу займає поршук  причини,ніж потім її виправити. Буває непомітний заусенець робить погоду.

Шо шо, закид був, що без базування не вишабриш, бо нема по чому. Про професіоналізм, техніку шабровки та товщину фарби мова не йшла, тому тему не переводимо.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, Curandero сказал:

Шо шо, закид був, що без базування не вишабриш, бо нема по чому.

Я казав про конус, а Ви мені ссилку про флянець(площина). Це майже "те саме".

 

По темі, може стане в пригоді. Добре коли конус шпінделя має проточку по середині, як було у ТС, тоді прилягання краще, так зроблено у обробних центрах Deckel Maho останніх років, де ще використовуються конуса ИСО. Конус ИСО він лише центрується конусною частиною, а від провороту його тримає сухарь, а конус КМ його конусна частина и центрує и тримає.

 

Метод шліфовки конуса у ТС має право. Спосіб вірний. Так робиться і в заводских у мовах, але спершу міняють всі підшипники, прикатують, регулюють, а потім шліфуть піноль в зборі. Тоді буде биття - 0. Якщо результат влаштовує, то чому б і ні. Просто чим краще обладнання, тим кращий результат. Але всім, хто захоче зробити як ТС, рекомендую спочатку  добре перевірити всю нутрянку, тоді буде діло. Просто маю трохи досвіду по ремонту станків, таке бачив і не хочу щоб хтось наступав на ті ж граблі, бо на форумі не бачиш яку технічну подготовку має людина на другому кінці дроту.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, omp151 сказал:

Якщо результат влаштовує, то чому б і ні. Просто чим краще обладнання, тим кращий результат

"Коли нема пташок і дупа соловей"

Я на станку ще навіть стружки не пустив,не хочу робити замах на рубль а удар на копійку.Тобто не з одного шпинделя станок складається.Впорядкую стіл і подачі(стіл із сторони колони на одну десятку грубший і заміряв відносно шпинделя стоїть на одну десятку вище)попробую в роботі,поміряю,а тоді вже й буду робити висновки.Якщо станок покаже себе добре то зроблю повну переборку голови і відправлю шпиндель кудись на перешліфовку(можливо навіть з форумчан хтось підкаже контакти,буду вдячний),там мяса багато,є що дерти.А якщо вдруг станок "горбатий",то який толк із високоточного шпінделя?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 години назад, omp151 написав:

Я казав про конус, а Ви мені ссилку про флянець(площина). Це майже "те саме".

 

Ссилками ні в кого не кидав, знову ваша фантазія домальовує те, чого не було... І посил шукати відео на ютубі було по шабровці по маяках як відповідь до чого базуватись на станку, для розуміння, що базуються в цьому випадку по самому конусі, точніше пришабрених точках(маяках) після відповідних замірів, а де ці маяки, на площині, чи в конусній поверхні суті методу не міняє. Це не майже, це якраз те саме, просто виконується по різному для різних поверхностей.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку