Володимир_Фещук

календар для чіпмейкерів, ідеї, розробка дизайну

203 повідомлення у цій темі

8 часов назад, SkosarV сказал:

ЧИП3.png

Ну якщо активістів тут мало, і ми самі все вирішуємо, як писали вище, то я теж всуну свої 5 копійок. Як на мене, Вячеслав, це найкращий приклад зображення. Але (як би я вмів користуватися Pain) я би вніс деякі зміни, а саме: зменшив адресу форуму,  шрифт - більш традиційним, а також, якщо це можливо, кращу деталізацію мікрометра та штангеля. А так відмінна робота.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах


Так хлопці, я бачу вже більш меньш розібрались з картинками.
Що по шрифту ? кожен хоче свій, давайте дійдем згоди 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, SkosarV написав:


Так хлопці, я бачу вже більш меньш розібрались з картинками.
Що по шрифту ? кожен хоче свій, давайте дійдем згоди 

Мене влаштовують обидва варіанти. Єдине, переживаю, аби не після друку не виявилося, що зображення з фоном "зливаються", бо все темне

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

то може на верх плакату верхушку форуму, як є? І разногласій не буде. 

типу так, але фон білий, як сторінки форуму. Тоді і станки чіткіші будуть.

Блін, я в гаражі, пічка димить, шось прогоріло, я в распіраторі і описую плакат O.o

мені сьогодні спалали інвертер 12-220 півторакіловатний, а завтра потрібно відправить роботу :D

chip4.JPG

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

так і мені до вподоби,адресса форуму там ні дочого,просто металічний фурум на укр мові написать

Змінено користувачем V_adim
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, troll написав:

то може на верх плакату верхушку форуму, як є? І разногласій не буде. 

типу так, але фон білий, як сторінки форуму. Тоді і станки чіткіші будуть.

Блін, я в гаражі, пічка димить, шось прогоріло, я в распіраторі і описую плакат O.o

мені сьогодні спалали інвертер 12-220 півторакіловатний, а завтра потрібно відправить роботу :D

chip4.JPG

Ви типовий наш форумчанин) у мене були чимось подібні ситуації, коли навколо "танки їдуть", а я на форумі пишу чи читаю

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Як на мене,  на фотці вище - шикарна обкладинка для підручника, але не календар. Хай краще дівча за верстатом будуть на стіні в майстерні чи щось на кшалт цього:

pinup_girls_011.jpg

До речі - завтра трохи підфотошоплю для таблиці різьб та отворів. 

 

Ну й іще трохи пін-апу в классичному плакатному стилі 50-х:

pin-ap-Valeriya-Barykina_6.jpg

916ee989f6afdbd0662ffd76bc25a142.jpg

1741.jpg

original.jpg

pin-ap-Valeriya-Barykina_4.jpg

4239ceed800d4f832a8273b88213e366.jpg

140664.jpg

11228976_4584f9a7c07cba09edb5121cacd281b2_800.jpg

Construction_Zipper_Eng.jpg

sovetskiy-pinap-20.jpg

metalocus-diamujer2015-veronica-10-800.png

imgs_touch.jpeg

450486-9bf31c7ff062936a96d3c8bd1f8f2ff3.jpg

1310304574_petty11-big_www.nevsepic.com.ua.jpg

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, ryazanovpavel69 написав:

Як на мене,  на фотці вище - шикарна обкладинка для підручника, але не календар. Хай краще дівча за верстатом будуть на стіні в майстерні чи щось на кшалт цього:

pinup_girls_011.jpg

До речі - завтра трохи підфотошоплю для таблиці різьб та отворів. 

 

Ну й іще трохи пін-апу в классичному плакатному стилі 50-х:

pin-ap-Valeriya-Barykina_6.jpg

916ee989f6afdbd0662ffd76bc25a142.jpg

1741.jpg

original.jpg

pin-ap-Valeriya-Barykina_4.jpg

4239ceed800d4f832a8273b88213e366.jpg

140664.jpg

11228976_4584f9a7c07cba09edb5121cacd281b2_800.jpg

Construction_Zipper_Eng.jpg

sovetskiy-pinap-20.jpg

metalocus-diamujer2015-veronica-10-800.png

imgs_touch.jpeg

450486-9bf31c7ff062936a96d3c8bd1f8f2ff3.jpg

1310304574_petty11-big_www.nevsepic.com.ua.jpg

Я вже казав, нехай буде два різних варіанти, з дівчатами та жартами, та без них. Не всі того хочуть. Надіюсь не доведеться більше повторювати. З повагою.

Ми розробляємо більш класичний варіант. Займіться варіантом з дівчатами (в цій же темі), зкооперуйтесь з однодумцями, вас багато хто підтримає. Ніхто ж не проти

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Совочєк і ньюсовочєк. Я б хотів плакатів на металічну, пивну, рокерську і єлектронну тематику. І один такий, шоб поржать можна, тєкт з удаффкома щоб на ньому був. Але не ватний. Плакати з дівчатами - то плакати з дівчатами, їх повно. В мене є деякі залізяки, які лежать на видних місцях. Мені це подобається. Це називають антураж. Іноді заходять в гості конструктори, я про себе прозвав їх теоретики -кукоретики. Вони нудять, воно пиллю припадає, в щель бандіти побачуть і тп. Є фраза, головне не здаватись чимось а бути. А є фраза  "для душі", істина десь між ними. А може й ні, хз.

Скоро дійде до голосування і покупки голосів :|

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

MF.jpg

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Поменял заливку текста "Металічний форум"

MF2.jpg

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Наблюдаю за темой с самого начала. Календарь вещь нужная в хозяйстве, служит и украшением и дает полезную инфу, дедлайны там всякие ставить и т.д.

Сразу почему-то остановились на бумажном варианте, и тут куча вариаций, хотелок - шрифты, фоны, женщины, станки, справочник-календарь....Да бумажный вариант относительно легко изготовить и тиражировать, можно видоизменить под конкретную хотелку.

Но очень печально, что никто из чипмэйкеров (стружкоделов, железячников) не предложил или захотел изготовить данный девайс из металла, ведь календарь действительно можно сделать очень крутой цацкой в мастерскую, которая будет служить украшением и радовать глаз многие месяцы, а то и годы.

Покумекав маленько пришла идея в голову изготовить вечный календарь в виде микрометра, зажимающего круглую-заготовку календарь, а на "трещетке" выставлялись бы (вручную, никакой механики) - дни недели и месяцы. Схематически это должно выглядеть примерно так:

 

Календарь.jpg

Естественно все объемное, название сайта рельефное, дни недели, месяцы и цифры тоже, заклепочки там всякие. Можно затереть наждачкой и вскрыть матовым лаком, чтобы видно было "железячность".

У кого будут какие идеи по поводу. Правда было бы круто? Вещь которую не стыдно будет поставить в мастерской настоящего чипмэйкера.

Змінено користувачем Владимир Металл
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Romio написав:

Поменял заливку текста "Металічний форум"

MF2.jpg

Теж нічого варіант! Єдине, на мій погляд, сам календар трошки незручний! Було би добре якби місяці були підписані і проставленні дні тижня! Назву "металічний форум" можна підняти вище і тоді додати ще квадратиків із картинками  (вгору 3 а у бік 4 і того 12)?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 минут назад, Владимир Металл сказал:

Наблюдаю за темой с самого начала. Календарь вещь нужная в хозяйстве, служит и украшением и дает полезную инфу, дедлайны там всякие ставить и т.д.

Сразу почему-то остановились на бумажном варианте, и тут куча вариаций, хотелок - шрифты, фоны, женщины, станки, справочник-календарь....Да бумажный вариант относительно легко изготовить и тиражировать, можно видоизменить под конкретную хотелку.

Но очень печально, что никто из чипмэйкеров (стружкоделов, железячников) не предложил или захотел изготовить данный девайс из металла, ведь календарь действительно можно сделать очень крутой цацкой в мастерскую, которая будет служить украшением и радовать глаз многие месяцы, а то и годы.

Покумекав маленько пришла идея в голову изготовить вечный календарь в виде микрометра, зажимающего круглую-заготовку календарь, а на "трещетке" выставлялись бы (вручную, никакой механики) - дни недели и месяцы. Схематически это должно выглядеть примерно так:

 

Календарь.jpg

Отличный вариант как по мне, я так понимаю от предполагается объемный, или просто лист бляхи с окошечками и переставляшками 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Владимир Металл написав:

Наблюдаю за темой с самого начала. Календарь вещь нужная в хозяйстве, служит и украшением и дает полезную инфу, дедлайны там всякие ставить и т.д.

Сразу почему-то остановились на бумажном варианте, и тут куча вариаций, хотелок - шрифты, фоны, женщины, станки, справочник-календарь....Да бумажный вариант относительно легко изготовить и тиражировать, можно видоизменить под конкретную хотелку.

Но очень печально, что никто из чипмэйкеров (стружкоделов, железячников) не предложил или захотел изготовить данный девайс из металла,  

Ця тема бере початок із моєї теми (моє місце відпочинку)! Тому і було запропоновано друк( я працюю у цій галузі)

Якщо Ви візьметесь за виготовлення свого варіант - респект і уважуха! Але врахуйте 1 фактор: я 100 примірників наштампую 2,3 дні а от 100 залізних скільки часу ...? Тай вартість??

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
22 минуты назад, Богдан 1987 сказал:

Ця тема бере початок із моєї теми (моє місце відпочинку)! Тому і було запропоновано друк( я працюю у цій галузі)

Якщо Ви візьметесь за виготовлення свого варіант - респект і уважуха! Але врахуйте 1 фактор: я 100 примірників наштампую 2,3 дні а от 100 залізних скільки часу ...? Тай вартість??

Да я знаю что из вашей темы и календари по вашей специальности (работы), за ней тоже слежу). За свой вариант обязательно возьмусь и выложу в своей теме. Просто хотелось бы иметь уникальный календарь, а не 1 из 100).

И да по времени вынесет пару дней и соответсвенно стоимость, поэтому только для себя и для мастерской. 2 экземпляра, так сказать - limited edition.

Вам же удачи, чтоб все срослось и всем понравился окончательный макет.... и в печать, в массы!

 

25 минут назад, Slava469 сказал:

Отличный вариант как по мне, я так понимаю от предполагается объемный, или просто лист бляхи с окошечками и переставляшками 

Да объемный, плоский будет уже больно примитивен. и расположить 12 месяцев и 7 дней на плоскости нужно большое место, на окружности вроде бы вписывается нормально.

Змінено користувачем Владимир Металл
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 година назад, Владимир Металл написав:

Наблюдаю за темой с самого начала. Календарь вещь нужная в хозяйстве, служит и украшением и дает полезную инфу, дедлайны там всякие ставить и т.д.

Сразу почему-то остановились на бумажном варианте, и тут куча вариаций, хотелок - шрифты, фоны, женщины, станки, справочник-календарь....Да бумажный вариант относительно легко изготовить и тиражировать, можно видоизменить под конкретную хотелку.

Но очень печально, что никто из чипмэйкеров (стружкоделов, железячников) не предложил или захотел изготовить данный девайс из металла, ведь календарь действительно можно сделать очень крутой цацкой в мастерскую, которая будет служить украшением и радовать глаз многие месяцы, а то и годы.

Покумекав маленько пришла идея в голову изготовить вечный календарь в виде микрометра, зажимающего круглую-заготовку календарь, а на "трещетке" выставлялись бы (вручную, никакой механики) - дни недели и месяцы. Схематически это должно выглядеть примерно так:

 

Календарь.jpg

Естественно все объемное, название сайта рельефное, дни недели, месяцы и цифры тоже, заклепочки там всякие. Можно затереть наждачкой и вскрыть матовым лаком, чтобы видно было "железячность".

У кого будут какие идеи по поводу. Правда было бы круто? Вещь которую не стыдно будет поставить в мастерской настоящего чипмэйкера.

дуже цікава ідея. думаю, ви доволі досвідчений, і зробили б такий проект за два дні, в той час, як я робив би мабуть мінімум втричі довше. нажаль стільки вільного часу немає, тому залюбки хотів би поглянути на ваше виконання. будемо чекати

п.с. ще справа в тому, що кожному щось певне дається краще, ніж інше. тому не осуджуйте, що нікому не прийшло в голову зробити його з металу. якщо ми робитимемо власноруч все що тільки можливо - коли тоді працювати.

а ще, неправильно говорити, що ця ідея не прийшла в голову нікому з чіпмейкерів - адже вона прийшла вам, пане чіпмейкер

Змінено користувачем Володимир Фещук
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Плакат з дівчатами - це також елемент мужицького робочого антуражу. Але він повинен бути не бидлячим типу "гола тьолка з гаєчним ключем", а з жартівливим підтекстом, щось в дусі американського пінапу, там дівчата милі і культурні.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 12.02.2018 в 09:51, troll сказал:

ось в коралі в вектор перевів. За кілька хвилин. Чи малось на увазі щось інше?

Если общество не возражает против такой стилизации, можно печатать. При «переводе в вектор» таким способом кривые получаются, мягко говоря, глючные. Может прокатить, а может и нет. Если не получится напечатать, исправить не получится, проще сделать руками заново.

 

В 12.02.2018 в 09:37, SkosarV сказал:

Якби ж я знав як її робити :(.

Я знаю. Чтобы 100% получилось, надо делать руками.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, SkosarV написав:

 

 

, Romio написав:

 

 

Чомусь тема затихає!  Давайте хлопці варіанти які Вам сподобалися я готовий пробних по 1 друканути і виставити на загальний розсуд! 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

потрібно пошукати на американських сайтах. пі час другої світової в них жінки теж працювали. можливо знайдеться щось цікаве.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години назад, Богдан 1987 написав:

 

Чомусь тема затихає!  Давайте хлопці варіанти які Вам сподобалися я готовий пробних по 1 друканути і виставити на загальний розсуд! 

Мені також сподобалися ці два варіанти. Потрібно трохи її допрацювати, і в люди)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Володимир Фещук написав:

Мені також сподобалися ці два варіанти. Потрібно трохи її допрацювати, і в люди)

Нажаль я не дизайнер! Хто може хай доробляють а далі друк за мною!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Богдан 1987 написав:

Нажаль я не дизайнер! Хто може хай доробляють а далі друк за мною!

Я вам не пропоную їх доробляти, то я з телефону сиджу, і мені було лінь шукати як виділити ще В'ячеслава та роміо

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Занятная тема. Я за плакат на который нанесён календарь. Когда дойдёт дело,1шт возьму.

Хотелось бы помочь чем то,но блин оформлять картинки не умею,мы уже с Софтмом это проходили9_9

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Гість
Ця тема закрита для публікації повідомлень.

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку