Володимир_Фещук

календар для чіпмейкерів, ідеї, розробка дизайну

203 повідомлення у цій темі

Вибачайте, просто разаз за телефоном сиджу частіше, доберусь до компа підправлю плакат

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, SkosarV написав:

Вибачайте, просто разаз за телефоном сиджу частіше, доберусь до компа підправлю плакат

Нанесіть будь-ласка відразу місяці. І проконсультуйтеся з богданом з приводу розмірів. Я думаю, це має бути А2, або А1

І мабуть все ж було б ліпше, якби місяці були знизу. Щоб, як вже пропонували, по закінченню року нижню частину відрізати, і залишиться просто плакат хороший

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А2, я за А2.

На стенах не так много места для А1...

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Aeromexanika написав:

А2, я за А2.

На стенах не так много места для А1...

 

Згоден. Думаю на цьому варіанті і зупинимося

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я эта...чё хотел., календарь на украинском языке будет?  Можно ли еще сделать и на русском? Только не ищите сдесь политического подтекста и прочего...просто мне так удобнее. Спасибо.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, LAS написав:

Я эта...чё хотел., календарь на украинском языке будет?  Можно ли еще сделать и на русском? Только не ищите сдесь политического подтекста и прочего...просто мне так удобнее. Спасибо.

 Треба запитати у Богдана, як це вплине на ціну. Як рахується ціна замовлення: лише від кількості, чи від асортименту також.

І чи не буде для нього проблемою надрукувати ще кілька примірників на російській.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, LAS написав:

Я эта...чё хотел., календарь на украинском языке будет?  Можно ли еще сделать и на русском? Только не ищите сдесь политического подтекста и прочего...просто мне так удобнее. Спасибо.

Можливо розглянете варіант, щоб назви місяців були на обох мовах? На російській більшим шрифтом, на українській меншим. Це буде вам як постійна шпаргалка, і заодно привчить трохи краще орієнтуватися

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Володимир Фещук сказал:

Нанесіть будь-ласка відразу місяці. І проконсультуйтеся з богданом з приводу розмірів. Я думаю, це має бути А2, або А1

І мабуть все ж було б ліпше, якби місяці були знизу. Щоб, як вже пропонували, по закінченню року нижню частину відрізати, і залишиться просто плакат хороший

якщо вже вирішили що формат А2 то це разом із місяцями ? ( буде чекати пана богдана ) 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
48 минут назад, Володимир Фещук сказал:

Можливо розглянете варіант, щоб назви місяців були на обох мовах? На російській більшим шрифтом, на українській меншим. Це буде вам як постійна шпаргалка, і заодно привчить трохи краще орієнтуватися

Можно и на двух, было бы неплохо. Вы не подумайте, что я не знаю украинский язык. Знаю, умею....но привык так сказать к тому к чему привык.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
59 минут назад, Володимир Фещук сказал:

Можливо розглянете варіант, щоб назви місяців були на обох мовах? На російській більшим шрифтом, на українській меншим

Наоборот, и под Украинским названием Русское через дефис с английским.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, LAS написав:

Можно и на двух, было бы неплохо. Вы не подумайте, что я не знаю украинский язык. Знаю, умею....но привык так сказать к тому к чему привык.

Я ж не виставляю претензій, навпаки намагаюся допомогти, знайшовши альтернативу

, Stebium1 написав:

Наоборот, и под Украинским названием Русское через дефис с английским.

Так було б взагалі чудово. Такий варіант я би і сам замовив

Хороша ідея, підтримую

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

+1 За А2, та українсько- російсько- англійськомовний календар.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Не завжди відписую але за темою слідкую! Мені немає значення, російський чи український календар друкувати. Друкувати буду на цифрі бо тираж гадаю буде невеликий!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Богдан 1987 написав:

Не завжди відписую але за темою слідкую! Мені немає значення, російський чи український календар друкувати. Друкувати буду на цифрі бо тираж гадаю буде невеликий!

Скільки приблизно буде коштувати один плакат, якщо буде 50 примірників плакату форматом А2?

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Володимир Фещук написав:

Скільки приблизно буде коштувати один плакат, якщо буде 50 примірників плакату форматом А2?

Завтра уточню і відпишу!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Богдан 1987 написав:

Завтра уточню і відпишу!

Чудово, з нетерпінням чекаємо

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Есть дома семейные фотографии с летнего отдыха,очень хочу попасть туда и в этом году.

Отобрал самые дорогие фото и попросил @Богдан 1987  сделать календарь с ними.Сегодня получил,большое спасибо.Повешу на кухне и когда утром буду пить кофе,100% будет подыматься настроение да и напоминание будет чтоб долго там не сидел,типа иди зарабатывай на море.

Качество супер,цена демократична.Ещё раз огромное спасибо!!!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Календарную сетку можно сделать и в стандартном исполнении, т.е. 12 отдельных блоков, которые будут располагаться внизу. Размещение самих блоков - 2 ряда по 6 или 3 ряда по 4, надо будет смотреть, как будет лучше вписываться в отведенное пространство. Либо же сохранить тот вариант сетки, что я наспех набросал, только отрисовать нормально и добавить сверху ряд дней недели на украинском, а снизу - 2 ряда: русский и английский.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

DEMO версія, картинки вище місяців перероблю (вставив для прикаду ) , комп пихтить з форматом А2

а2 - копия.png

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, SkosarV написав:

DEMO версія, картинки вище місяців перероблю (вставив для прикаду ) , комп пихтить з форматом А2

а2 - копия.png

Ну а що, доволі непогано

Тільки картинки потрібно трохи звузити, щоб були пропорційні до висоти

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, hopscotch написав:

А мені подобається дизайн старовинних англійських довідників та мануалів. Особливо шрифти - з тоненькими штрихами, строгі і вишукані. Таблиці разліновані не в стик, а з зазорами між кінцями ліній, це створює своєрідну лехкість в зображенні. Було б чудово віддтворити такий стиль.

Дайте якийсь зразок того стилю.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
19 минут назад, Володимир Фещук сказал:

Тільки картинки потрібно трохи звузити, щоб були пропорційні до висоти

Я просто накинув картинку для візуального сполучення місяців і картинок. 
Буду виправляти.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, SkosarV написав:

Я просто накинув картинку для візуального сполучення місяців і картинок. 
Буду виправляти.

Я зрозумів вас відразу, претензії відсутні

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Довго перечитував тему... Всетаки висловлю свою думку.
1. Невистачає однієї дрібниці. Року. . .
2. Напис chipmaker.com.ua ніби проситься меншим шрифтом відсотків на 20.
3. Піктограми мабуть зайві... (для чого піктограма токарного якщо на основному плакаті їх 2, аналогічно сверлильний, і тд.)
4. На мою думку більшість людей на станках будуть працювати 8 березня і 9 травня, тому їх робити червоним сенсу немає, А натомість я б зробив червоним 12 Основних свят, які святкує 85% Українців. (щоб не бігати від одного календаря до іншого і не дивитись коли пасха , стрітеня чи благовіщення).

.... Та й таке.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, dembelneizbezen написав:

Довго перечитував тему... Всетаки висловлю свою думку.
1. Невистачає однієї дрібниці. Року. . .
2. Напис chipmaker.com.ua ніби проситься меншим шрифтом відсотків на 20.
3. Піктограми мабуть зайві... (для чого піктограма токарного якщо на основному плакаті їх 2, аналогічно сверлильний, і тд.)
4. На мою думку більшість людей на станках будуть працювати 8 березня і 9 травня, тому їх робити червоним сенсу немає, А натомість я б зробив червоним 12 Основних свят, які святкує 85% Українців. (щоб не бігати від одного календаря до іншого і не дивитись коли пасха , стрітеня чи благовіщення).

.... Та й таке.

Перший пункт - 100%)))

3 - піктограми - це стиль сайту по суті. Я б залишив.

4 - я частіше за все працюю на пасху, стрітення і тд. Не св'яткую релігійні свята. Та впринципі ти ніякі не св'яткую

Та й таке...

Але це лише моя думка

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Гість
Ця тема закрита для публікації повідомлень.

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку