35 повідомлень у цій темі

вчора було вдале полювання в місцевому корівнику, бувшому. ,,трофей,,viber image1.jpgviber image2.jpgviber image3.jpgviber image5.jpgviber image5.jpgviber image.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

якщо не секрет,в яку копійку обішлось вам вдале полювання

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

дуже приємну.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

дуже радий за вас,вчора мабуть день на полювання був якийсь вдалий.Теж вполював зворотні кулачкі на 125поляка,на блошином в Київі -ну дуже за гарноюціною.

IMG_20180211_073641.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

теж вітаю, десь зрослося.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Только что, vasidas сказал:

якщо не секрет,в яку копійку обішлось вам вдале полювання

Автор ни разу не ответил на подобный вопрос ни в одной своей теме,наверно страховка для того,чтоб при перепродаже не было лишних вопросов у людей)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

10т грн был его ценник на (название сайта, их трех букв, который непроизвольно считается некоторыми, местом сосредоточения мошенников).

прям такие тайны,шо капец.

тема ни про что.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

ніколи не цікавлюсь скільки заплатили - прибацане совієтьське питання. питання може бути одне - скіьки коштує. євреї які вчили уму-розуму роз"їхалися або померли, лишилися жиди в яких нічому вчитися. ніколи не лічив чужі гроші - не цікаво. більш цікавить платоспроможність, хоч дехто цього не розуміє і ставить прибацані питання. шо капець.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Питання було " якщо не секрет,в яку копійку обішлось вам вдале полювання" 
Якщо ціну не сказали то значить секрет.
Тут діло автора, хоче не хоче, якщо той самий ДМ каже "пару рублів " то його ніхто не критикує, так сам і тут.  

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

пан нелюбитель советского,такой металлолом только на постсоветском простанстве может быть рассмотен как не музейный экспонат.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
15 минут назад, ALTOS сказал:

хоч дехто цього не розуміє і ставить прибацані питання. шо капець.

Це ви камінь кидаєте не в мій город.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Интересно - сколько будет вложено в его реставрацию ?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

ні не в Ваш. з Вами ми порозумілись. є декілька ,,вумних,, якім потрібно зробити сторінку ,,что, гдє по чєм,, щоб там тусили вони та їм ,,подобниє,,. з первої спроби не розуміють.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

коляннну відповім - не переварюю совієцького жлобства, триндяжа , перекручування фактів ... однією фразою совка. поки тирили чужі технології та копіювали то спочатку було ще якось. коли стали ,,усовєршенствовать,, то вийшла ..оппа. маю що порівнювати.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ну от тепер ви вже точно будете знати яка реальна ціна того станка.

Яку ціну сам готовий заплатити, така і є реальною.

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Разрешите перевести тему в несколько иное русло?

Мне одному кажется, что состояние станка близко к "новый с неправильного хранения"?)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

так .Ви не помилилися. сам був здивований. на столі трохи шпон обліз, електрика на 220 не розграбована. 1990 рік випуску але двигун чомусь російський. десь про...ли клин МП. тому мабуть його й не вбили. покриваю керосином бо масло не економили - позасихало. патрон рідний, механізм зажиму цанг теж на місці. буду мити, перетирати, фотографувати, можливо копіювати вузли - багато розграбованих.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

по троху розбираю. комусь можливо згодиться інформація.viber image7.jpgviber image6.jpgviber image5.jpgviber image.jpgviber image4.jpgviber image3.jpgviber image2.jpgviber image1.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

повністю згідній. тому знайти верстат в доброму стані дуже рідко вдається. забивати мікроскопом цвяхи це по совієтьські. жлобство та безкультур"я насажувалося комуняками. тупим стадом керувати простіше.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
45 минут назад, NIgor сказал:

потому что ему нас..ать, что будет завтра. Лишь-бы бухгалтерия сегодня зарплату начислила.

А чого би то йому переживати за чужий станок?

То шо, хтось оцінить?

Він шо, свої руки на смітнику знайшов?

Бо якшо платять чисто від виробітку за продукцію, ну то станок хай собі самі ремонтують.

От господар продасть потім станок дорожче, бо він у доброму стані, і шо, поділиться грошима з робітником, який той станок у доброму стані утримував?

Хоче господар платити робітнику поменше, шоб собі більше залишилось, ну то треба дурним бути шоб у станок ше якусь працю вкладати.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Воно то може і так... і всі розумні... а якщо такий, навіть з великої букви Поцяра, уграє станок, і потім неділю 2 зміни (а може і три) простоїть, поки з привезуть з Жальгіріса 2 шестерні або якусь херню, то тому премію заплатять, чі може шось не так тут ?

"Бо якшо платять чисто від виробітку за продукцію, ну то станок хай собі самі ремонтують."

От йому і заплатять від виробутку.

Не все було так погано.

Змінено користувачем Кулибкин
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А чого таких на роботу беруть?

Я знаю чого, бо йому можна менше платити.

В тому і вся суть проблеми. Господар хоче платити меншу зарплату.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я не знаю, яких зараз на роботу беруть. Я кажу, як було тоді. Як зараз - мені пофіг. Як живуть Господарі - теж пофіг, бо на моє життя це не впливає. Хай гроблять йому станки, а він їх ремонтує.

Це все не по темі, набагато цікавіше про станок. Особливо про вузол спряження ходового гвинта з планетарною шестернею, бо буду схрещувати гітару ТВ-16 з гвинтом МН-80 )))

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

в них різні гвинти, планетарки та маточні гайки. гітара теж по другому набирається. гемор може бути.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

про совок ще один цікавий момент виплив. раби в Римі отримували 20% від зароблених а в сові 5%.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку