olkogr

Оброблювальний центр з 4-вертою віссю з чавуну.

389 повідомлень у цій темі

Мабуть болгаркою облой знімали по-любому. Да-а-а роботи з коробом пророблено тьма, аще більша тьма роботи по обварюванню всього того. Особливо якщо обварювати кожен шип-паз. Еліків отак "на око" уйде десь кіл під 20. А якщо напівавтоматом - то велика бухта 1,2 дроту і великий балон вуглекислоти. А ще щоб красиво і "по технології" треба попередньо скрізь прострожити майбутні шви. 

 

Одним словом. Хлопці, Вам по обсягу цього "гемору" не позаздриш. Дуже ускладнили цим свій проект.

 

, olkogr написав:

Плазма так не ріже.

В плазми теж хватає облою, особливо коли вона працює на грані потужності.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Ігрек написав:

Мабуть болгаркою облой знімали по-любому.

Болгаркою зачистили заусенець тільки з двух сторін листа. Зайняло це все годину часу на всіх деталях.І два зачисних круги на 125.

По обварці  це не перший такий короб. Обварюється кожен ШИП паз щоб повністю залити прямокутний отвір (глибина 3мм). Такі короба за 8 годин півавтоматом нам обварювали без проблем. Я сам не зварювальник, так що як то кажуть це не мої проблеми я  гроші плачу і отримую результат). А хтось роботу).

Потім на шліфовку. Нерівність коробів що робили не перевищувала 1,5мм на всій площині. Шліфується швидко.

Жорсткість цього короба в рази вища за той що мав бути литий. Так як тут закрита коробчата конструкція. Правда вона надлишкова і то дуже. При моделюванні на мікрони деформується від зусилля в тони.

По роботі так трудоємкіше (довше, більше операцій) по ціні на одне. І головне її не крутить, тобто по литті нам ще би її фрезерувати треба було і то не на 1 мм а на всі 15. Вже з однією деталькою побачили).

 

 

 

 

 

Змінено користувачем olkogr
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

П.С, НА мій погляд головний недолік що уклонів для стоку ЗОР зробити при зварній конструкції важко.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

П.П.С. Часу на збірку після доставки деталей пішло 3 год. От і вся трудоємкість... Головне правильно порізати. І зробити правильні зазори.

, Ігрек написав:

В плазми теж хватає облою, особливо коли вона працює на грані потужності.

Після плазми ви б потім болгарінгом місяць займались.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, olkogr написав:

Після плазми ви б потім болгарінгом місяць займались.

 

Глибоко помиляєтесь. Нормальна 100амп. плазма ріже ці 16мм рівніше ніж ливарі зазвичай здатні вилити чавун. Маю на увазі рівність різу шва і рівність поверхні чавунної відливки. З низу облой легкий залишається, ще менший ніж на гарній ацетиленці чи газорізці. Гратись болгаркою все одн менше, звісно якшо не намагатись 40амперним "патоном" різати оту товщину.

А так по часу, яке Ви за ангажували - то супер. Аж занадто швидко вийшло підготувати. Мабуть працювало 4-5 чоловік нон-стопом по 10 хвилин підхід, естафетою xD

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Один зварювальник широкого профілю під моїм наглядом))) 

Мені тут брехати сенсу нема. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Ігрек написав:

Глибоко помиляєтесь. Нормальна 100амп. плазма ріже ці 16мм рівніше ніж ливарі зазвичай здатні вилити чавун.

Я не помиляюсь, я бачу результат. Плазма навіть 200А ніколи не зробить різ без конуса на глибину більше 10мм. Є один варіант 5 осьова з нахилом голови для компенсації конуса.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, olkogr написав:

Я не помиляюсь, я бачу результат. Плазма навіть 200А ніколи не зробить різ без конуса на глибину більше 10мм. Є один варіант 5 осьова з нахилом голови для компенсації конуса.

 

Чомусь в мене 70амперна на цій товщині не конусить. То, мабуть якщо на столі розкрою в Мачі швидкість невгадали, то може й конус бути чи взагалі знизу шва заліпи. 

 

Вже недочекаюсь стадії компоновки всього до "кучі". А  як Ви вважаєте вже половину Вашого проекту зроблено чи ледь третина?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Більшу половину зроблено. Але лишилась частина яка мене більше всього дратує. Яка залежить від зварювальників і листозгинщиків. Тут завжди косяки і виправлення.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, olkogr написав:

Більшу половину зроблено. Але лишилась частина яка мене більше всього дратує. Яка залежить від зварювальників і листозгинщиків. Тут завжди косяки і виправлення.

 

Тобто щоб "кабіну" до нього файну доробити?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Так і захисти. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Коли будуть фото зкомпонованого самого верстата?  Нетерпиться? Кабіна, захисти нам, читачам цього форуму, не цікаві. То більш цікаве буде Вашому замовнику. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Як тільки так зразу. Думаю механіка почне їздити в кінці місяця. Зараз останню деталь ірезерують

DSC_0484.JPG

DSC_0485.JPG

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А магазин на какой стадии?

Предстоит тоже делать, потихоньку присматриваю лучший вариант для себя.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Магазин змодельвано, закуповуємо матеріали і виготовляю  креслення. 

З ним одна проблема це парасолька) 

В вашому випадку я б робив з маніпулятором. 

Змінено користувачем olkogr
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 минут назад, olkogr сказал:

Магазин змодельвано, закуповуємо матеріали і виготовляю  креслення. 

З ним одна проблема це парасолька) 

В вашому випадку я б робив з маніпулятором. 

А можно примерное фото если не затруднит как Вы его представляете у меня на станке? смену

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Взагалі, мені здається, в Україні є сенс почати виробництво (в кого дозволяє верстатний парк) окремо магазинів до популярних в нас фрезерів підвищеної точності, наприклад, на 67K25пф  чи FSS315. Здається в світовому виробництві сучасних верстатів їх теж виробляють окремі компанії, можливо помиляюсь, поправте. Так щоб замовник міг окремо придбати цей магазин і сам встановити на свій верстат. Не з проста ж белоруси взяли старі, добротні Хеккерти і на їх базі роблять осучаснення. Непотрібно "з нуля" все розробляти (і ні дочого воно). 

 

 

П.С.  Вибачаюсь в автора за офтоп. 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Так є в світі купа компаній по виготовленні магазинів та маніпуояторів до них. Питання в тому що в нас це нафіг кому потрібно. Такий магазин буде коштувати як 2 станки 67к25. Крім того їх буде потрібно 2 в рік. І кому це буде вигідно щось таке розробляти, робити під це виробництво? 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, olkogr написав:

Так є в світі купа компаній по виготовленні магазинів та маніпуояторів до них. Питання в тому що в нас це нафіг кому потрібно. Такий магазин буде коштувати як 2 станки 67к25. Крім того їх буде потрібно 2 в рік. І кому це буде вигідно щось таке розробляти, робити під це виробництво? 

 

 

Якщо таким критерієм мислити, то комусь же потрібен Ваш верстат по ціні явно вище б/у сучасного привезено з якогось європейського аукціону? І по магазину, якщо налагодити технологічність і оптимізацію процесу виробництва, затрати на виробництво значно менші ніж на виготовлення громіздких і важких конструкцій верстата, які апріорі не можна здешевити через вартість металу не в збиток жорсткості. 

Я впевнений, що Ви звертали увагу, що багато сучасних Сейкі морі і "іже з ними" в конструктиві залишились в тому ж самому металі, що і були їхні "діди" і "прадіди". Лише з роками обросли надточними рейками, ШВП, сервоприводами і системами зміни інструменту(ів). 

 

 Чи я кардинально помиляюсь?

 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Помиляєтесь в ринку. Я роблю специфіку. Нестандарт. Ринок дуже малий. 

Той хто має гроші і на ринку є те що йому потрібно, не буде купувати радянський хлам і робити з нього щось подібне на сучасний ОЦ з результатом гіршим ніж самий дешевий китайський готовий центр з такими ж параметрами. 

А ті хто модернізує універсали своїми силами і магазин самі зроблять. 

 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Робота продовжується. Нижню частину станини стягнули шпильками. Чекає на зварювання. Нажаль це буде аж через 2 дні. 

Також зробили посадки під рейси та просвердлили потрібні отвори на станині осі Х. 

На разі трохи перепроектовую магазин інструменту.  Боремось з кабінетом для станочка. 

DSC_0506.JPG

DSC_0499.JPG

DSC_0503.JPG

DSC_0505.JPG

3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Сьогодні рівно за 3 години був обварений короб нижньої частини станини. 

Правда зварювальник трохи перестарався, забагато наварив. Прийдеться фрезернути ті виступи перед шліфуванням.

DSC_0512.JPG

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Також були просвердлинні отвори у верхні частині станини які мають закріпити її з нижньою. 

DSC_0513.JPG

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Прийшли з Китаю зажими оправок БТ30. Зроблені дуже добротно. Армовані. Правда і важкі. Зусилля на заклацування оправки з 10кг. Якщо хто буде проектувати магазин враховуйте жорсткість кронштейна і всього магазину. 

DSC_0514.JPG

DSC_0516.JPG

DSC_0515.JPG

3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку