SaniSantu

У кого какое точило-наждак?

97 повідомлень у цій темі

16 часов назад, Yuha сказал:

Модель 2801. Весьма тяжелый, основательный

 

А как Вам его мощность 0,5 кВт , хватает для работы ?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
21 минуту назад, Tehnar сказал:

А как Вам его мощность 0,5 кВт , хватает для работы ?

0,5 кВт досить для каменів до 200 мм. Для нормальної роботи має бути 3000 об/хв.

Заводське 0,75 кВт, та там запас о-го-го!

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
15 минут назад, 4post сказал:

0,5 кВт досить для каменів до 200 мм. Для нормальної роботи має бути 3000 об/хв.

Заводське 0,75 кВт, та там запас о-го-го!

 

 

Ви дали теоретичну відповідь , чи у вас Є таке точило ? В мене таке є , і я не даремно задавав питання .

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 минут назад, Tehnar сказал:

Ви дали теоретичну відповідь , чи у вас Є таке точило ? В мене таке є , і я не даремно задавав питання .

Трифазне точило 0,75 кВт ганяв на 1 фазі, вистачало. Перерахунок втрати потужності робіть самі.

На такому наждаку не ломи ж гострити! Для таких робіт ставлять мутантів з каменями діаметром 400 мм.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 минуты назад, 4post сказал:

На такому наждаку не ломи ж гострити

 Мені потрібно щоб при заточці різців двигун не втрачав обертів вполовину (а відповідно - і камінь не сипався..). От і задав питання власнику ТАКОГО станка , щоб вияснить , чи з моїм двигуном щось не так , чи ці верстати так і працюють.Дякую за бажання допомогти .

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
40 минут назад, Tehnar сказал:

 

А как Вам его мощность 0,5 кВт , хватает для работы ?

Вы знаете, я пока не жаловался. Правда мега огромных, массивных железяк не обдирал на нем. Самое большое это шток г/цилиндра диаметр не помню точно, толи 20, толи 22 мм. Ну я без особого фанатизма его правда нажимал, а наждачок грыз... Скажем так, я его остановить пока не смог.  

 

28 минут назад, 4post сказал:

0,5 кВт досить для каменів до 200 мм. Для нормальної роботи має бути 3000 об/хв.

Заводське 0,75 кВт, та там запас о-го-го!

 

Не совсем понял о чем речь, но у меня 0.5 кВт, это точно. И по паспорту и практически (было подтверждено электриком-обмотчиком, который его перематывал).

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 минуту назад, Tehnar сказал:

 Мені потрібно щоб при заточці різців двигун не втрачав обертів вполовину (а відповідно - і камінь не сипався..). От і задав питання власнику ТАКОГО станка , щоб вияснить , чи з моїм двигуном щось не так , чи ці верстати так і працюють.Дякую за бажання допомогти .

Я думаю, з резцами справицца (имхо).

Для ломов, сейчас доделываю 3Б634. 5квт, 400мм, 2 скорости... короче пакет " лом inclusive" ?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 минуты назад, Yuha сказал:

я его остановить пока не смог.  

Ясно . Спасибо за ответ.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А, забыл уточнить, он у меня на 3х фазах.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, 4post сказал:

має діаметр 24 мм.

В  мого  двигуна  марки  АОЛ2    вал  ф28мм,  та  і  вага  побільше.   Але  питання  в  тому  і  є,  чи  досить  навіть   ф 30мм  для  круга  400мм.

 

2 часа назад, 4post сказал:

І де воно буде за умови найменшого дебалансу?

 Воно  помчить  у  невідомому  напрямку!  :D   Звісно,  що  воно  буде  на  масивній  тумбі  або  підставці.  Я  мав  на  увазі  без  всяких  шківів - ременів.

 

2 часа назад, 4post сказал:

зробити торцеву різбу на валу

Маєте  на  увазі,  всередині  вала?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

  Места мало, с начало было на 1500 оборотов с появлением станочка пришлось добавить 2700. Вот так и кручу по мере надобности, тяжелый зараза.

DSC02776.JPG

DSC02779.JPG

DSC02780.JPG

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, инженер сказал:

Маєте  на  увазі,  всередині  вала?

Так.

2 часа назад, инженер сказал:

Але  питання  в  тому  і  є,  чи  досить  навіть   ф 30мм  для  круга  400мм.

Чи виживуть підшипники?

2 часа назад, инженер сказал:

Звісно,  що  воно  буде  на  масивній  тумбі  або  підставці.

Робота, метал тумби, шайби, двигун, потім городити захист. Непогано було б надійно закріпити камінь.

Дешевше і простіше купити.

Зроблю звіт за своїми та не своїми точилами.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 минут назад, Виктор Смирнов сказал:

  Места мало, с начало было на 1500 оборотов с появлением станочка пришлось добавить 2700. 

 А что это за камень у вас на томсоне справа типа войлочный или вулканитовый,что вы им делаете .

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Перше. Угорець. Відмінна машина. Різьбові вали дозволяють швидко та точно перевстановлювати оправки. Не моє. Зліва оправка мого виготовлення з алмазом. Гайки теж саморобні.IMG_20180213_124617[1].jpg

Друге. Найбезпечніше. Заточую кінцеві фрези. Звичайно стоять алмази. 4600 об/хв, слабенький.IMG_20180213_124638[1].jpg

Третій. Здоровенний самовар. Оправки встановлюються з закріпленням торцевого гвинта. Шайби саморобні. Оправка конічна базова.IMG_20180213_124658[1].jpg

Продовжити?

Змінено користувачем 4post
Додаю
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 минут назад, 4post сказал:

Продовжити

давайте дальше ,цікаво теж.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Щоб не плодити теми спитаю тут, планую зробити заточний з алмазними кругами 150мм, хотів поставити даний двигун, але тепер думаю а чи не забагато потужності, може його використати на щось інше( міні гріндер наприклад) а для точила пошукати трьхтисячник ват на 120, чи більше ? В загальному питання таке, яка оптимальна потужність двигуна для 150-их алмазних дисків ?

P80213-142357.jpg

Змінено користувачем Slava469
забув додати фото
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Четверте. Однофазний двигун 0,4 кВт. Кнопка триполюсна для того, аби пускова обмотка відключалась. Поки без захисту, тому використовую лише для алмазів. Оправка з радіальним кріпленням.

IMG_20180213_124726[1].jpg

П'яте. Заводське точило. Потужності вагон. Оберти 1500, тобто малі. Не рекомендую. Працює основним наждаком по заточуванню твердосплавних різців та свердл.IMG_20180213_124746[1].jpg

Ну, і на завершення, жменька оправок, шайб, деякі з встановленими кругами.IMG_20180213_125000[1].jpgIMG_20180213_125000[1].jpg

Фаски не зняті на нових оправках, їх ще буду опилювати. Маленький білий камінь працює на заточці передньої поверхні швидкоріжучих відрізних.

Забув зняти малий двигун 7000 об/хв 50 Вт для найменшого алмазу та цього біленького камінчика.

То обладнання в "гостьовій" майстерні. Мої лише двигуни 0,4 кВт і "безпечний".

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
33 минуты назад, vasidas сказал:

 А что это за камень у вас на томсоне справа

 В данный момент войлок, но пользуюсь всеми видами кругов, так-как работа в очень широкий  диапазон обрабатываемых материалов.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
14 минуты назад, Slava469 сказал:

Щоб не плодити теми спитаю тут, планую зробити заточний з алмазними кругами 150мм, хотів поставити даний двигун, але тепер думаю а чи не забагато потужності, може його використати на щось інше( міні гріндер наприклад) а для точила пошукати трьхтисячник ват на 120, чи більше ? В загальному питання таке, яка оптимальна потужність двигуна для 150-их алмазних дисків ?

P80213-142357.jpg

Просто відмінний варіант.

120 Вт зовсім мало.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 часа назад, Tehnar сказал:

чи з моїм двигуном щось не так , чи ці верстати так і працюють

У меня такой же. Покупал абсолютно новым. По качеству изготовления, думаю их выпускали в какой то исправительной колонии. Оба конца вала имеют биение до 0,5 мм. Так что, особо удивляться нечему. Подключал на три фазы, вращается, но вибрация сумашедшая.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 минут назад, 4post сказал:

Просто відмінний варіант.

120 Вт зовсім мало.

Дякую що розвіяли мої сумніви !

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

спасибо вам ребята ,за познавательное фото точил,и ответте пожалуйста для чего в большинстве случаев применяют вулканитовый круг,все на петровке на них смотрю и спрашиваю у продавцов а они только говорят кому куда надо.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, vasidas написав:

спасибо вам ребята ,за познавательное фото точил,и ответте пожалуйста для чего в большинстве случаев применяют вулканитовый круг,все на петровке на них смотрю и спрашиваю у продавцов а они только говорят кому куда надо.

Мабуть кінцева обробка, типу полірування. Принаймні я для цього планую

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Вот и я думаю например мне надо отполировать лимбы на токарном,сначала на войлочном круге а потом на вулканитовом,если я не прав то подскаждите как лучше и какой круг надо для такой операции.(Извините что задаю вопрос в этой теме)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
11 минуту назад, vasidas сказал:

Вот и я думаю например мне надо отполировать лимбы на токарном,сначала на войлочном круге а потом на вулканитовом,если я не прав то подскаждите как лучше и какой круг надо для такой операции.(Извините что задаю вопрос в этой теме)

Сначала войлочным а патом можно тряпичным кругом полирнуть а вулканит  сильно грубый.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку