andrysir1

куплю центр оборотний(вращающийся) КМ1

29 повідомлень у цій темі

Власне все в заголовку. Потрібно 2 шт. Готовий викласти 200 грн за шт. Ну може чуть більше. Бажано нові. Спасибі всім, хто звернув увагу.

З повагоб Андрій.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

за ці гроші хиба пару нових вітчизняних вінницьких  можна узять, такого кшалту: 374045236_1_644x461_tsentr-stanochnyy-vr

а якщо треба нормальні, то вони, як не на жаль, коштують дорожче нормальних нових центрів з КМ-4-5. 

Свого часу, як тв-шку піднімав, купив такого за 100 грн - попрацював трохи, й не шкодуючи, виклав за нормальний центр втричі дорожче. але тоді долар ще по 12 був

Змінено користувачем ryazanovpavel69
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, ryazanovpavel69 написав:

а якщо треба нормальні, то вони, як не на жаль, коштують дорожче нормальних нових центрів з КМ-4-5. 

 

А можна якось нормально обгрунтувати ціну. Чи це проблема? 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

в сенсі? якщо казати за сучасний центр, що на фото вище, такий можна придбати на барабашці у Харкові від 180 грн і від 230 на (название сайта, их трех букв, который непроизвольно считается некоторыми, местом сосредоточения мошенников), але він нормально працює хиба що на деревообробних хоббійниках. для металлообробки треба шукать такого плана центр,5a77223e49b98_-1-2-.jpg.4eca76d4fbde1e86

 

 

але я принаймні коли шукав, дешевше 400 гривень такі не бачив.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
21 минуту назад, andrysir1 сказал:

А можна якось нормально обгрунтувати ціну. Чи це проблема? 

А как можно обьяснить цену например Тв 16 вроде ни чего особенного а стоит как самолет вот так и с центрами товар штучный не сильно ходовой вот и дерут такую цену и за 200 грн навряд кто что путное предложит 

Змінено користувачем saks72
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Як вище написали, за 200+грн можна купити у нас новий вінницький(але він для деревообробки). Можна купити з км2 і переточити. Можна звернутись до китайців, но цінник від 20 доларів за шт. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, saks72 написав:

А как можно обьяснить цену например Тв 16 вроде ни чего особенного а стоит как самолет вот так и с центрами товар штучный не сильно ходовой вот и дерут такую цену и за 200 грн навряд кто что путное предложит 

Запропонуйте мені літак за 20000 і я без торгів у вас його куплю.

Як це нічого особливого? Станок який точить сталь, ріже різьбу. Нехай по чуть-чуть, але свою роботу робить. 

А з центрами чуть інакше, попит є, бо багато хто пробує щось нове для себе, та грошей на професійні станки нема.

Великі центри можна"взяти" з заводу де працюєш і загнати, а малими користуються в основному хобійщики, тому тре "взяти" по максимуму.

Невже не вигідно зробити скажім 15 центрів за 250 грн.

Зараз на барахолці 2 центра за 300+ грн і все. Що там такого складного в виготовленні!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 минут назад, andrysir1 сказал:

Як це нічого особливого? Станок який точить сталь, ріже різьбу. Нехай по чуть-чуть, але свою роботу робить

Так кто ж спорит у меня он и есть и еще есть три центра СССР,Украина и Китай так вот работаю как не странно на китайском потому что сделан руками а не левой ногой как те остальные

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 минут назад, andrysir1 сказал:

 

Невже не вигідно зробити скажім 15 центрів за 250 грн. Що там такого складного в виготовленні!

За 250грн не вигідно робити нормальний, загартований центр з шліфовкою , який буде мати нормальний упорний підшипник, а не просто шарик. 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, serg-nu написав:

За 250грн не вигідно робити нормальний, загартований центр з шліфовкою , який буде мати нормальний упорний підшипник, а не просто шарик. 

 

Скільки коштує підшипник упорний ф20-25 мм? + радіальний.

Що Ви би замовили за виготовлення такого центру?  Не 1, а скажімо 15?

 

Змінено користувачем andrysir1
доповнення
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

купіть центр км3 і переточіть на км1,центрів км 3 можна купити зовсім не дорого,я купив за 100гр ,і за проточку віддав 50гр.,я переточував на км2.Правда потім попався заводський км2і його взяв теж.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Якби я виготовляв на замовленя, то ціна була б не менше ніж у китайців. 

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, serg-nu написав:

Якби я виготовляв на замовленя, то ціна була б не менше ніж у китайців. 

Ось тут в відповідь на всі питання. Спасибі Вам за відвертість.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, saks72 сказал:

Так кто ж спорит у меня он и есть и еще есть три центра СССР,Украина и Китай так вот работаю как не странно на китайском потому что сделан руками а не левой ногой как те остальные

А я сьогодні купив поршневу китайську на бензопилу, давай ставити, а поршень з кільцями ніяк не лізе, хоча без кілець нормально, кільця вставляв окремо теж нормально. ВИЯВИЛОСЬ що канавки на кільця до кінця не проточені, мусив як то кажуть " ДОРАБОТАТЬ НАПИЛЬНИКОМ."  Так шо китай брати то як кому попаде...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 часа назад, saks72 сказал:

А как можно обьяснить цену например Тв 16 вроде ни чего особенного а стоит как самолет вот так и с центрами товар штучный не сильно ходовой вот и дерут такую цену и за 200 грн навряд кто что путное предложит 

Вот-вот,  - продал тв-16 за 8, добавил 5 тысяч грн и купил. В аналогичном состоянии 1м95 с метром межцентрового и 320 мм над станиной.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 година назад, ryazanovpavel69 написав:

Вот-вот,  - продал тв-16 за 8, добавил 5 тысяч грн и купил. В аналогичном состоянии 1м95 с метром межцентрового и 320 мм над станиной.

Блін. Та де ж Ви ті станки знаходите за такі ціни і такому стані? Коли попадуться знову маякнете?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Тут проблема з якимось центром, а за 30 таких центрів виявляється можна токарний  метровий з 320 висотою купити, який відібється за тиждень, виготовивши на ньому тих самих 30 центрів. А ще кажемо шо в нас біда. Китайці знаючи це слюною подавились би. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
11 час назад, andrysir1 сказал:

Блін. Та де ж Ви ті станки знаходите за такі ціни і такому стані? Коли попадуться знову маякнете?

Єдиний нюанс - на ті часи то була штука баксів. Отже, мало чого з того часу змінилося. за 30 тис більш-менш достойних токарників на будь-якій інет-барахолці досить багато, інша справа, що моніторити треба дуже серьозно й витрачати на пошук досить багато часу, щоб не трапити на відверте сміття від перекупів. Ви на правильному шляху - шукайте й знайдете, особливо раджу "прикормити" чотири-п`ять роботяг на великих прийомках - якщо остнастку вони вам навряд чи відкладуть, бо не знають шо воно таке, але повз верстат точно не пройдуть.

 ps: повертаючись до теми топіку - якщо таки не вдасться знайти що шукаєте, я маю км-1 радянський, майже новий, що за призначенням працював хвилин з 15 (тільки опробував, щоб відчути різницю, та й залишив собі коли продав тв-шку, бо 30 баксів за нього віддав) використовую його як центровку в шпіндель свердлувалки, щоб дрібні мітчики при нарізанні різьб центрувати на перпендируляр) але продавати його не буду - можу зміняти на КМ-4 обертовий грибок з дужим конусом, або знову ж таки на км-4 обертовий центр з подовженим опорним конусом.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

pps: забудьте про "відіб`ється за тиждень, виготовивши на ньому тих самих 30 центрів". так, я купив верстат за 12 тисяч. але у остнастку та інструмент  для нього вгатив вже добряче так за 50 тис грн. і це ще тільки початок. Для хоббійки та автомайстерні (диск тормозний чи колісний проточити, розварку зробити) моя залізяка - саме те, навідь не зважаючи що  аби до паспортної точності його довести треба ще 12 штук в нього вперти тільки в шабровку та надєлки, але щоб остнастку верстатну робити, хоча б на рівні "гимняного Китаю", вам треба верстат з паспортною точністю, причому бажано щоб хоча б у дівочості був з абревіатуркою "П" у назві, та як мінімум свою круглошліфовку й термічку, а іще, й що дуууже немаловажно, нормального постачальника опорних та інших підшипників, бо від них залежить процентів 50 якості обертового центра, а вартує комплект добрих підшипників середнього класу - ті ж самі триста гривень. 

 

 (і чого це ДМ ніяк нас не ощасливить дешевими та якісними центрами по 200 грн? - мабуть, щось заважає - чи руки не звідти ростуть, чи, боронь Боже, токарник поламався ;))  

Змінено користувачем ryazanovpavel69
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 минут назад, ryazanovpavel69 сказал:

- можу зміняти на КМ-4 обертовий грибок з дужим конусом, або знову ж таки на км-4 обертовий центр з подовженим опорним конусом.

І як ви думаєте скільки йому буде коштувати такий обмін,подивіться скільки грибок ваш км4коштує ,йому цей центр обійдеться золотим.Я ТС уже говорив як вийти із ситуації,Купити км3,і переточити під км1.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
11 минуту назад, vasidas сказал:

І як ви думаєте скільки йому буде коштувати такий обмін,подивіться скільки грибок ваш км4коштує ,йому цей центр обійдеться золотим.Я ТС уже говорив як вийти із ситуації

тут на барахолці брав б/в грибок та пару простих КМ4 б/в за 350 грн одним лотом. я щось казав на рахунок того, що міняю тільки новий на новий? раптом у людини тих грибків у сараї дві скрині замариновано? - "шукайте й знайдете" (с)

Цитата

Купити км3,і переточити під км1.

 та точити потім завжди з плюсовим або з мінусовим конусом, дивлячись як той клятий переточений центр у піноль стане, або кожен раз виставляти його по мікрометру та рискам. 

Змінено користувачем ryazanovpavel69
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 минуты назад, ryazanovpavel69 сказал:

тут на барахолці брав б/в грибок та пару простих КМ4 б/в за 350 грн одним лотом. 

Це вам дуще пощастило,і якщоб у нього в сараї лежала куча грибків,то він я думаю сам би обміняти захотів або бродати їх і купити той центр.У хлопця грошей в притик хіба ви не бачите,Отже ув ТС якщо захочете пишіть мені в лічку,продам вам свій центр км2 (не дорого)переточений,і ви його переточите аба обміняєте на км1.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Точити нема де. На фірмі токарний ледве 0.2 піймати може. До міста 14км в одну сторону. Маю до обміну цангову оправку ісо30 з цангами ер32. Є також вт35 високооборотна. Але вони фірмові, і ціна точно не буде 500 грн.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 минуты назад, andrysir1 сказал:

Точити нема де. На фірмі токарний ледве 0.2 піймати може. До міста 14км в одну сторону. Маю до обміну цангову оправку ісо30 з цангами ер32. Є також вт35 високооборотна. Але вони фірмові, і ціна точно не буде 500 грн.

добре, просто майте на увазі - раптом трапиться не потрібна вам річ, що можна обміняти на потрібну - й усім буде добре :) успіху в пошуках!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ок.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку