Богдан28

Мотивация НАШИХ людей

150 повідомлень у цій темі

Добрый вечер всем. 

Вообщем может кто более опытный подскажет, или просто поговорим... :D

Есть например работа. Работа она и в Африке работа, вопрос как всегда в сроках и оплате. Эту работу в одиночку не потянуть (потянуть то можно, но тут же упремся в строки, которые не бесконечны) - т.е. в лучшем случае работа на двоих. 

Есть человек (наемный, помощник, коллега, компаньон - да как угодно), и не просто человек, это НАШ человек!!! >:( Я и сам из работяг, работал в разных местах и разное видел, но этот феномен для меня так и остался непостижимым...

Феномен в чем? Человек не хочет работать в 8 утра и до 17 00. Окей! Я сам такой, не вопрос, в утиль график С и ДО. Давай работать по настроению и состоянию! Но уже тут забарахлило - бесконечные семейные и личные дела и т.д... и т.д.. и т.д... А заказ имеет строки, заказ это сделка, не ставка (причем прозрачная сделка, рассказываю что сколько стоит и почему так)... И начинается - да ну это пахать надо чтоб денег норм. поднять, да тут работа рутинная и нудная и т.д... ХЗ... Я в потерях :/... Я сам просто обожал работать, когда над мной никто не стоял, делал рутину, по 9-10 часов в день, знал конкретно что за это буду иметь и меня все устраивало (пока нос не сильно сунули в мою работу)... Т.е. человек хочет жить хорошо, с хлеб+масло+икорка - а работать только на словах. Приступая к делу - продержится неделю-две и все, сдулся...

 

Вот как поступать? Как мотивировать НАШИХ людей? :$

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 минуты назад, Богдан28 сказал:

Т.е. человек хочет жить хорошо, с хлеб+масло+икорка - а работать только на словах

 

3 минуты назад, Богдан28 сказал:

Вот как поступать? Как мотивировать НАШИХ людей? :$

МОЇ 5 КОП
в зоопарку, або цирку примат отримує БАНАН за виконання певної роботи, зробив - отримав і навпаки, 
проблема звісно в тім що на відміну від людини  ПРИМАТ буде вчитись і мотивувати себе отриманням банана, а людина так і буде бажати кращого, мріяти і сидіти з набитою головою обіцянок верхівок влади.
    

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 минуты назад, Богдан28 сказал:

Давай работать по настроению и состоянию!

 По настроению и состоянию можно хоббийничать, а если ты заключил договор на работу, то будь добр - выполняй. Другими словами - если есть работа, то нанимать наёмника с 8:00 до 17:00 с премией в конце месяца. И не связываться с теми, кто работает по настроению.

3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 минуты назад, SkosarV сказал:

проблема звісно в тім що на відміну від людини  ПРИМАТ буде вчитись і мотивувати себе отриманням банана, а людина так і буде бажати кращого, мріяти і сидіти з набитою головою обіцянок верхівок влади.
   

Ну так а що людині заважає вчитись і мотивувати себе, лінь?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 минуты назад, Богдан28 сказал:

Как мотивировать НАШИХ людей?

Є бухгалтерський анекдот.

- Пані бухгалтер, Ви мені так допомогли, що не знаю, як Вас віддячити!

- З тих пір, як придумані гроші це не є проблемою.

 

6 минут назад, Богдан28 сказал:

Феномен в чем? Человек не хочет работать в 8 утра и до 17 00.

Нехай працює з 09:00 до 18:00 на іншого дядю майже на шару і не чіпає металу. В мене подруга казала: не хочеш по-великому - не мучай п'яту точку. (По цензурі пройде?)

 

Працюю на дядю з 08:00 до 18:00 з обідньою перервою з 12:00 до 14:00, встигаю за обід прилетіти в майстерню і наваяти чудес. Ніхто не заставляє. Якщо підкидають роботу за гроші, йду ще й увечері, з 18:00 до 21:00, потім годину добиратись додому. Нормально.

4

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 минуты назад, kostya1023 сказал:

Ну так а що людині заважає вчитись і мотивувати себе, лінь?

1. Лінь
2. Відчуття постійного боргу  держави перед вами 

3. Вузька зона комфорту ( "дальші порогу не моє і всьо, чого я повинен ?...... "
4.Безвідповідальність 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
21 минуту назад, Богдан28 сказал:

или просто поговорим... :D

А скажите сотруднику так. Вот тебе задание зделай вот ето за севоднешний день или ноч, мне неважно когда ти будеш делать. Поставить промежуток времени и цель. Не нравится давай до свидания на ето место десяток кандидатов будет.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 минуты назад, Nic88 сказал:

А скажите сотруднику так. Вот тебе задание зделай вот ето за севоднешний день или ноч, мне неважно когда ти будеш делать. Поставить промежуток времени и цель. Не нравится давай до свидания на ето место десяток кандидатов будет.

Да мне просто даже интересно, на сколько человек готов вложиться, чтоб заработать... И в принципе если трудиться, 8 рабочих часов, то выходит где-то 400 с хвостом гривен. Для Полтавы - неплохие деньги. Работа в тепле-добре, на голову не капает, неадекватное руководство туды-сюды не бегает... Стой да и делай дело... Но НЕТ(((

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Більшість людей марнославні і не люблять коли їх вчать тому на що в них є вже своя точка зору.А вже  ж є різні псхологічні підходи і мотивування , але зізнайтеся собі самому ви не готові покласти на це достатньо часу тим більше що результат який вам хочеться не гарантований .Навіть сам Бог не завжди досягає бажаного .Тому потихеньку можете намагатися переконувати ,гривнею , або необхідністю забезпечувати близьких людей ...Але як що людина не хоче краще пошукати ту що хоче))

Змінено користувачем Рус Укр
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Персонажа, которого описали выше,ничем и никогда не получится за мотивировать. Даже, С такими  если ему найти работу тестеровщика диванов,что бы он лежал и смотрел телик за$, то он и там найдет проблему. Таких даже не надо пытаться мотивировать, их надо пропускать мимо.

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 минуты назад, Богдан28 сказал:

на сколько человек готов вложиться, чтоб заработать..

Да в основном кто готов вложится тот уже пахает чтобы заработать а остальные ищут причину и отмазки 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Да хз...
У меня было достаточное количество наёмных работников.
Специалисты - один-другого лучше! (Без дули в кармане!)
И платил им "от пуза".
Чтобы вы понимали: два доллара за шесть отверстий с резьбой М3 в алюминии толщиной 4мм.
Но...
Сегодня окончательно "развёлся" с работником по автомобильной теме.
Реально очень хороший спец. И деньги все ему вообще. И рабочее место моё. И инструмент.
Но... Можно и по неделе не дозвонится ему...
Не знаю...
Только естественный отбор и селекция.
Отдельный случай: воровство, пьянство и расп..во.
Последнее привело к пожару у меня в офисе.
Начинай сначала...
В итоге пришёл к аутсорсингу с жёсткими правилами приёмки-сдачи документации и изделий.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Добре, що у вас не було та немає проблем з мотивацією. А з тим чоловіком у вас напевно розходяться шляхи. Він не бачить потреби викладатися, отже будь-яка мотивація буде тимчасовою. Ним оволоділи лінощі, або депресія. Взагалом можливо витягнути людину з такого стану. Але чи потрібно це вам? Чи воно того варте? Я ще розумію, якби то був ваш товариш, якому хотілося б допомогти, а так...

А що означає НАША людина? З форуму тобто?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
13 минуты назад, Богдан28 сказал:

Да мне просто даже интересно, на сколько человек готов вложиться, чтоб заработать... И в принципе если трудиться, 8 рабочих часов, то выходит где-то 400 с хвостом гривен. Для Полтавы - неплохие деньги. Работа в тепле-добре, на голову не капает, неадекватное руководство туды-сюды не бегает... Стой да и делай дело... Но НЕТ(((

Скажу даже больше, в столице не каждое предприятие платит такие деньги. А териториально Ви где находитесь? 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 минуты назад, Володимир Фещук сказал:

 

А що означає НАША людина? З форуму тобто?

Я маю на увазі українець, який каже що всі роботодавці зажрались, гниди, платять копійки, от в Польші добре і т.д...

Тому я й показав йому --- (причем прозрачная сделка, рассказываю что сколько стоит и почему так)   --- калькуляцію затрат і прибутків, його це влаштувало. 

А от почавши працювати - щось в ньому почало "ламатись"...

1 минуту назад, Nic88 сказал:

Скажу даже больше, в столице не каждое предприятие платит такие деньги. А териториально Ви где находитесь? 

Полтава

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, lestad1 написав:

Персонажа, которого описали выше,ничем и никогда не получится за мотивировать. Даже, С такими  если ему найти работу тестеровщика диванов,что бы он лежал и смотрел телик за$, то он и там найдет проблему. Таких даже не надо пытаться мотивировать, их надо пропускать мимо.

 Цілком підтримую! Людину в дорослому віці вже тяжко виправити, вона або бажає заробити і працює, або шукає причини і старається сачкувати. Переконання тут вже слабо працюють.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

На жаль знайти такого компаньйона, щоб вам обом було все довподоби - велика рідкість. До людей прив'язуєшся, довіряєш, починаєш жаліти їх в такі моменти, надіятись, що все стане на свої місця. Але реалії такі, що часто спільний шлях людей по життю - тимчасовий, і не потрібно ні на кого розраховувати на все життя. Доводиться прощатися з людьми, і :

, Одессит написав:

Начинай сначала...

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Богдан28 написав:

Я маю на увазі українець, який каже що всі роботодавці зажрались, гниди, платять копійки, от в Польші добре і т.д...

Тому я й показав йому --- (причем прозрачная сделка, рассказываю что сколько стоит и почему так)   --- калькуляцію затрат і прибутків, його це влаштувало. 

А от почавши працювати - щось в ньому почало "ламатись"...

Полтава

Тоді точно потрібно прощатися.

Ці казки про Польщу я чув вже сто разів

Він зараз має психологію лінивої людини. Хоче нічого не робити, та мати 2к$

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 минут назад, Богдан28 сказал:

Полтава

Тупанул. А вариант изготовления не у Вас с пересилкой возможен?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 минуту назад, Nic88 сказал:

Тупанул. А вариант изготовления не у Вас с пересилкой возможен?

Это серийка, комплексная работа с 3-х этапов, идут гуськом один за другим, можно сделать увы только под одной крышей... Да и поглядываю я периодически все же, чтоб брак не полез...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Богдан28 написав:

Я маю на увазі українець, який каже що всі роботодавці зажрались, гниди, платять копійки, от в Польші добре і т.д...

Порадьте йому пошукати роботу в Польщі, в McDonald's

Не знаю, як у нас, а приходилось свого часу помотатись по світу і побачити як люди цінують роботу. Зокрема про цей фастфуд. Політика там в багатьох країнах така, що набирають молодь на строки, ледь менші від максимального випробувального терміну (щоб потім ч-з суд не можливо було поновитись на роботі.) "Релігія" фірми така, що в будь-яку пору доби відвідувача повинні обслужити не більше, ніж за дві хвилини. В обідню пору і під час напливу відвідувачів персонал порхає, в прямому смислі слова. Зміни, як правило по 12 годин. От я й кажу, що навіть постояти на ногах, не присівши 12 годин щось таки вартує. Коротше, така робота досить добре виховує ставлення молоді до любої роботи. Заробітки також не високі.))))

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Якщо для Полтави 400 грн це добре то шукайте іншого помічника,чужого,доробите замовленя і на далі буде Вам наука про всякого роду напарників компаньйонів братів-сватів і т.д.Цей життєвий етап проходили всі або ще пройдуть:D.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
28 минут назад, Богдан28 сказал:

Это серийка, комплексная работа с 3-х этапов, идут гуськом один за другим, можно сделать увы только под одной крышей... Да и поглядываю я периодически все же, чтоб брак не полез...

Робота постоянная и какого характера? можно в личку

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Багато людей заради грошей готові навіть працювати.

Але не всі такі.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 минуты назад, Roma сказал:

заради грошей готові навіть працювати.

А що є другий законий спосіб? Я не кажу про "щось продати".

Змінено користувачем kostya1023
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку