Reiter

Який комплект кулачків кращий?

15 повідомлень у цій темі

Є в мене два комплекти кулачків до 125го патрончика. Треба лишити один собі :)  Поможіть визначити який кращий

 

Варіант 1. Дістався разом з патроном. Кулачки нові. Номер з 3 цифр на всіх співпадає - точно комплект. От тільки не ідеально сходяться

20170113_184715.jpg

20170113_184726.jpg

20170113_184820.jpg

 

Варіант 2. Кулачки з іншого патрона. Начебто теж нові. На всіх кулачках набито 0. Сходяться краще від перших.20170113_184405.jpg

20170113_184354.jpg

20170113_184513.jpg

 

 

 

 

Який комплект краще залишити собі?

 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

лично мое мнение-2 комплект.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Той , у якого менші зазори між кулачком і патроном.

3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Соглашусь, те что плотнее сидят в пазах, а то что сходятся или нет по большому счёту пофиг

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Та плотно наче обидва комплекти сидять )

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Кулачки могут не сходиться если неправильно стоять. Попробуй поставит по другому: первый кулачок поставить в  другой паз, а дальше по порядку( как раньше).

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Всі кулачки правильно встановлені.....

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

по биению проверьте

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

1. Тот комплект, который меньше болтается в посадочных в патроне (уже говорили).

2. Тот, который меньше реагирует на напильник.

3. Что-бы ты не выбрал, 100% комплект придется растачивать-притирать.

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 часа назад, Reiter сказал:

 

Всі кулачки правильно встановлені.....

 

Правильно Вы установили чтоб сходились. Вам уже писали (соко10070) как еще попробовать переустановить.Я так понял Вы не переустанавливали.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
12 минуты назад, omp151 сказал:

Вам уже писали (соко10070) как еще попробовать переустановить.Я так понял Вы не переустанавливали.

Если переустановка по пазам уберёт шель между кулачками, это будет говорить о том что патрон бракованный. Значит угол между пазами отличается от 120 градусов.

 Эта щель не влияет ни на качество зажима , ни на сходимость. Как уже писали после установки на станок всё равно нужно растачивать.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я то это по

5 минут назад, Stebium1 сказал:

Эта щель не влияет ни на качество зажима , ни на сходимость. Как уже писали после установки на станок всё равно нужно растачивать.

Да знаю это все. Написал в предыдущем сообщении,имел ввиду ,что на кулачках угол не выдержан. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Скажіть ще відносно патрона. Два патрони. Один зажимається(крутиться) дуже легко - після змазки одним пальцем. Інший тугенько.Який кращий? Я наче думаю, що якщо туго, значить зазори мінімальні

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
12 минуты назад, Reiter сказал:

.Який кращий?

Тот , который дает  лучшую повторяемость точности зажима. Устанавливать на станок , брать скалку( поршневой палец) , индикатор, и несколько раз переставляя скалку смотреть точность базирования. 

Перед этим желательно заглянуть внутрь патрона , почистить , промыть и смазать .

Змінено користувачем Куляста Блискавка
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дякую всім за поради.

 

Кулачки залишив таки №2. Люфт в обох комлектах манімальний, напильник однаковий результат дає... Перший комплект переставляв - схояться так самл. Вибрав таки ті, що краще сходяться.

 

А з приводу патрона. В мене 2 патрони (було) одного року випуску і оного заводу. Один точно новий, інший під питанням. Два мені ні до чого, треба було лишити собі один. Токарного під 125 патрон в мене немає. Патрончик я бережу на той час, коли такий станочок з"явиться, тому перевірити на станку не міг. Таки лишив той, що тугіший. Думаю, що якщо туго, значить зазори мінімальні, значить вироботки немає. Другий крутився дуже легко, а так як я не впевнений, що він абсолютно новий, то може вже працював.... Тому лишив такий той, що точно новий і тугенький. Сподіваюсь що не помилився )

Змінено користувачем Reiter
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку