Telesuk

Лазерна корекція зору і зварювальні роботи

19 повідомлень у цій темі

Вітаю всіх, займаюся зварюванням, помітив у себе падіння зору, пройшов обстеження у лікаря визначили діагноз астегматизм, кажуть що треба робити корекцію зору. То маю таке питання як вплине корекція на подальшу професійну діяльність? Чи можна буде взагалі займатися зварювальними роботами? Які будуть обмеження і протипоказання. Може хто стикався з такими ситуаціями, мені цікава ваша думка. Дякую

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Telesuk написав:

То маю таке питання як вплине корекція на подальшу професійну діяльність?

Ніяк не вплине. Мені у 2005 році на ліве око  робили лазерну корекцію ( короткозорість+астигматизм), перші пару тижнів треба утриматись від будь-яких перенавантажень, потім звичайне життя і робота.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

У чому проблема з окулярами ?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

ношу окуляри вже більше року часу але зір падає й надалі, лінзи в окулярах підбирали індивідуально під кожне око, лікарі кажуть що можна зробити новий підбір окулярів або корекцію, але я схиляюся більше до корекції зробити раз і забути, напевно буде краще наж кожен рік купувати нову пару окулярів

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Только что, Куляста Блискавка сказал:

Ніяк не вплине. Мені у 2005 році на ліве око  робили лазерну корекцію ( короткозорість+астигматизм), перші пару тижнів треба утриматись від будь-яких перенавантажень, потім звичайне життя і робота.

Дякую, ваш коментар дає надію, бо сиджу і думаю чи варто кидати цю роботу і переходити на іншу діяльність, як не як із зварки хліб їм. Ви займаєтеся зварюванням, чи є який дискомфорт в роботі?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А яке відношення до зварки мае астігматизм. Лікуйте зір як вам зручно. та й варіть, щоб видно було. З мого досвіду вважаю, що суспільна  думка про пагубний  вплив зварювання на зір трохи перебільшуе загрозу. Багато зварюіальників знайомих скаржаться на погіршення зору, але то вікові зміни. Вони ж шукають причину у зварюванні. Я по собі не бачу такого впливу. Вікові зміни е. Купив на барахольці окулярів різних по 10 гр. і використовую, ті  у яких  зручно при кожному конкретному випадку застосування. А ото ходить до лікарів, та індивідуальні подбори робити, то все гарно, але не е необхідністью. Лікарям воно зазвичай допомогае.:D  Моя така думка.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Куляста Блискавка, скажите, вы написали что давно делали коррекцию Расскажите пожалуйста за это время как ведет себя зрение? а то в сети полно отзывов как негативных так и позитивных. не могу решиться на опреацию, боюсь последствий. большой перепад в диоптриях на глазах. Знакомых кто делал коррекцию нету чтобы спросить.

Пишут что через год два назад возвращается или даже хуже становится зрение. что ночью при закрытых глазах " мушки" появляются.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

теж цікаво, хожу і окулярах, теж падає, @Куляста Блискавка, кажуть що після корекціїї вже і окуляри непідходять і якщо знов погіршиться то вже всьо....

які на Вашому досвіді показала себе корекція, плюси та мінуси....

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Хлопці, послухайте очькаріка з досвідом!

Якшо діагностовано астігматізм -- то Вам треба суворо лінзи з потрібним т.з. "циліндром"! Тойсь астигматичні.

І ніяк інакше, бо буде як в мого братєльніка, астігматізм був, але виписували "звичайні" лінзи, що дуже погано відзначилось на зору.

Зварка як така, якшо хороша маска, на мій погляд, на зір ніяк не має впливу.

З повагою.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Для того чтобы мы могли четко видеть предметы на разном расстоянии, вокруг глазного яблока есть мышцы которые его зжимают или наоборот вытягивают. Таким образом они "настаивают" резкость, как объектив в фотоаппарате. А при  нарушениях зрения мышцы ловят спазм и глаз остаётся постоянно либо сжатым либо вытянутым. Получается либо близорукость либо дальнозоркость. При астигматизме картинка у глаза получается слегка повёрнутой и искажённой. Суть всех лазерных коррекций одна. С помощью лазера мышцы которые спазмировали надрезаются, что естественно их ослабляет. Учитывая то, что в нашей стране хорошая половина врачей училась за деньги и имеет довольно низкую квалификацию, могут надрезать и "немного" больше чем необходимо. К каким это приводит последствиям, думаю понятно. Риск конечно есть. Операция на глазах ограничит вас не от сварки как таковой, а от поднятия предметов весом от 5 кг на несколько месяцев. Решать в любом случае вам. P.S. Ношу очки с 7 лет.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Агов зварювальники відгукнітся хто пройшов через корекцію зору, інформації вкрай мало... 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Недавно ухудшилось зрение, пошел на обследование в британский офтальмологический центр (там работают наши врачи, но постоянно учатся и стажируются за рубежом, да и техника у них всегда самая новая стоит).

Начитавшись в интернете рекламных материалов о том, как они классно делают коррекцию зрения и даже в тяжелых случаях вставляют искусственный мультифокусный хрусталик, стал просить лазерную коррекцию.

Но врач помотала головой и говорит - лучше не надо. По ее словам после лазерной коррекции роговица становится тоньше и не восстанавливается. А сделать лазерную коррекцию - это как подобрать линзы, только вот "исправленную" роговицу потом не снять, как очки, чтобы надеть другие.

А менять очки придется, потому, что из-за давления или сахара в крови зрение постоянно скачет туда-сюда.

 

В общем подобрал на скорую руку самые недорогие очки в супермаркете в ларьке и так походил пару недель.

А сейчас сижу снова без очков. Зрение вроде возвращается.

А ведь мог бы "откорректировать" себе глаза лазером. Уже навсегда...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Amigo1982 написав:

Расскажите пожалуйста за это время как ведет себя зрение?

Відмінно. Нарікань на зір немає. Менше слухайте ""жахливих порад"", а краще проконсультуйтесь у лікаря. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я думаю, у кожної людини буде різний результат. Треба кожному індивідуально консультуватись у лікаря (у хорошого лікаря).  Корекція, то є вже крайній випадок. Як писали вище, після корекції роговиця не відновлюється. Сам з вродженим астігматізмом + косоокість. З 3 років в окулярах. Ніколи їх не знімаю (ну тільки коли сплю). З самого початку зір був дуже поганий, цифри не памятаю.Зараз в мої 18  років, зір дійшов до позначки 0,75 і все, ні в верх, ні в низ. На корекцію ніколи не погоджуся. Життя в окулярах, і не дуже відмінному зірі, мене більш ніж влаштовує.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Варю в окулярах, проблем не відчуваю. Колись запитував в знайомих лікарів подібну тему. однозначно не відповіли, але дали зрозуміти. що не коштує така послуга ціни, яку за неї просять і в зв'язку з віковими змінами зору.

 Знайомий робив  в тому числі корекцію. В нього  велика різниця показників зору в обох очах. Він дуже гарно пояснив цю корекцію...я так не зможу. Процедура заключається в шліфовці сферичної поверні ока. Поверхня має нерівності і при цьому зображення фокусується на кришталику не чітко. Але після корекції і далі відбуваються не зворотні вікові зміни, тому через деякий час процедуру потрібно повторювати. Якось так.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Доречі косоокість ще зовсім не ушла. На перший погляд геть не помітно, але якщо дуже добре придивитися....

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@IMP А ви випадково не знаєте, скільки коштує та процедура?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, kostya1023 написав:

@IMP А ви випадково не знаєте, скільки коштує та процедура?

в мене зір на праве око бачу десь на 30% від ста, а на ліве 50%, ціна на одне око майже 400 президентів 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, kostya1023 написав:

@IMP А ви випадково не знаєте, скільки коштує та процедура?

Колись на слуху була постійна реклама послуги, зараз ринок устаканився. Залежить від регіону і розкрученості клініки. Точної ціфри не знаю, але думаю що суми оцінюються більше десятка тисяч гривень, можливо й декілька.... (в зв'язку з інфляцією). Не володію точною інформацією. Можна позвонити і запитати при потребі.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку