Bib4ik

Потрібна порада-допомога

20 повідомлень у цій темі

Привіт! Сталась в мене бідося, під час нарізання різьби на станку 1к62 відбувся стук, і збільшився люфт суппорта в затиснутій маточній гайці. Після чого я її розімкнув і ускореною подачею відвів суппорт назад, спочатку незрозумів шо до чого, але замітив на піддоні одну з половинок гайки, з відірваною шийкою і штіфтами. Скажіть чи можна її втулити назад, як вона там кріпиться, щоб задурно не знімав фартук чи шукати нову, і якщо в когось є така за розумну ціну чи навіть в подарунок відізвіться будь-ласка а то я тільки начав на ньому заробляти і грошей не дуже в мене, а тут він крішку підвів мене. :(

WP_20180212_16_28_08_Pro[1].jpg

WP_20180212_16_28_18_Pro[1].jpg

WP_20180212_16_28_29_Pro[1].jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дивина...Ви коли різьбу різали напевно щось пішло не так?Просто так зірвати гайку не може.Або вона вже була підірвана до вас.Я думаю що станок буде працювати і на половині гайки,так багато станків працюють але треба дивитись конструкцію.В любому випадку те що відвалилось треба поставити назад а друга половина візьме нагрузку на себе.Звичайно що це колгоспний ремонт але коли нема часу і грошей більше нічого на думку не приходить.І нагрузки різання різьби потрібно зменшити,не треба за прохід міліметр різати:D.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Це фотоапарат косячить чи гайка дійсно з якогось силуміну?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Походу новые штифты надо а не гайку

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Сирик написав:

Походу новые штифты надо а не гайку

Там щоку відломало з одного боку, на одних штифтах довго не проживе.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Камера не філонить, то гайка ЧУГУННА. Вибачаюсь що не вказав. Станок ЧЕЛЯБА :)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Curandero написав:

Це фотоапарат косячить чи гайка дійсно з якогось силуміну?

Я от теж звернув увагу. Ніколи не зустрічав гайки з чогось іншого, окрім бронзи

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Bib4ik написав:

Камера не філонить, то гайка ЧУГУННА. Вибачаюсь що не вказав. Станок ЧЕЛЯБА :)

Сурово.. 

Поміняйте гайку на бронзову, пожалійте вал

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, Володимир Фещук сказал:

Сурово.. 

Поміняйте гайку на бронзову, пожалійте вал

Я Вам скажу що вал в ідеальному стані і мої догадки вказують що гайка ще й рідна, або роблена дуже давно і пробіг там нормальний!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Розумієте, з однією половиною гайки стрьомно працювати, так як ріжу дуже часто різьбу 0,75   1,0  і потрібно жорстко затянуту гайку, бо си бою шо буде карявити різьбу.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Bib4ik написав:

Розумієте, з однією половиною гайки стрьомно працювати, так як ріжу дуже часто різьбу 0,75   1,0  і потрібно жорстко затянуту гайку, бо си бою шо буде карявити різьбу.

Шо ви небелиці говорите.Ви так написали ніби ріжете крок 6 за п'ять проходів.На моєму станку стоїть половина гайки довжиною 90 мм мінус фаски буде 80 чистої різьби,ріжуться постійно трапеції крок 4,5,6 і вже декілька років.Задача гайки повторити крок гвинта.В 90 процентів станків маточна гайка частково недовключена через знос гайки і гвинта.Навіть якщо зацеп гайки з гвинтом буде недостатній то різьба від того ся карявити не буде і ступінь затяжки половинок гайки тут ні до чого.

Змінено користувачем viksel
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 минут назад, viksel сказал:

Задача гайки повторити крок гвинта.В 90 процентів станків маточна гайка частково недовключена через знос гайки і гвинта.Навіть якщо зацеп гайки з гвинтом буде недостатній то різьба від того ся карявити не буде і ступінь затяжки половинок гайки тут ні до чого.

Отут не згоден. Працював на ДИП300, то він, не попадав у крок при розмиканні маточної гайки, видно, вона-таки не вмикалась на ту ж саму глибину. Крок різьби різався кратний до кроку гвинта, тобто, мала попадати.

9 минут назад, viksel сказал:

На моєму станку стоїть половина гайки довжиною 90 мм мінус фаски буде 80 чистої різьби,ріжуться постійно трапеції крок 4,5,6 і вже декілька років.

А тут майже згоден. На ИТ-1М взагалі половинка гайки за конструкцією. Станок ремонтний, одноразовий.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, 4post написав:

не попадав у крок при розмиканні маточної гайки,

Не попадати в крок різьби і дефекти при різанні різьби це різні речі.Я попадаю в крок любу різьбу з розмиканням.На імпортних станках для цього стоїть спеціальна штука,не знаю як називається,кріпиться справа фартуха на валі і показує положення нитки різьби валу.В наших станках такого немає але є інші способи.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
23 минуты назад, viksel сказал:

Не попадати в крок різьби і дефекти при різанні різьби це різні речі.

При кроках, що кратні кроку ходового гвинта при розмиканні гайки проходить гарантовне автоматичне попадання у крок. Без жодних пристроїв та втрати часу на співпадання.

Верстат не попадав.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, 4post написав:

При кроках, що кратні кроку ходового гвинта при розмиканні гайки проходить гарантовне автоматичне попадання у крок. Без жодних пристроїв та втрати часу на співпадання.

Верстат не попадав.

Це загадка...  Мав би потрапляти навіть при люфті, адже при обертанні нитки вала пхали би нитки гайки, люфт мав би автоматично "вибиратися". Надіюсь зрозуміло пояснив.

І про гайки. На 16б16кп також лише одна половинка, різав трапецію кроком 5, чи 6, все без проблем

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Володимир Фещук написав:

різав трапецію кроком 5, чи 6, все без проблем

Та звичайно що без проблем,навіть якщо гайка не повністю замикає то проблеми можуть бути при розбивці правої сторони нитки різьби(правої),але то за певних умов,якщо гвинт ріжеться в розбивку право-ліво тоньшим різцем або декількома різцями,якщо фінішний різець тупий або неправильно заточений,якщо зйом великий або все разом...

 

, Володимир Фещук написав:

Це загадка...  Мав би потрапляти навіть при люфті, адже при обертанні нитки вала пхали би нитки гайки, люфт мав би автоматично "вибиратися". Надіюсь зрозуміло пояснив.

Я думаю це особливості кінематики коробки подач,щось було невключене.В любому випадку гвинт повинен повторитись.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Витки різьби на гайці трапецією, тому при різному зходженні половинок при кожному з проходів, гайка охоплює витки гвинта в різних точках і відповідно різець не співпадає з попереднім проходом на сотки, іноді на десятки. Крок повторюється, а положення різця - ні.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Curandero написав:

Витки різьби на гайці трапецією, тому при різному зходженні половинок при кожному з проходів, гайка охоплює витки гвинта в різних точках і відповідно різець не співпадає з попереднім проходом на сотки, іноді на десятки. Крок повторюється, а положення різця - ні.

Це хіба-що, якщо при різних проходах вмикати гайку на різну глибину

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Володимир Фещук написав:

Це хіба-що, якщо при різних проходах вмикати гайку на різну глибину

Саме так.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Curandero написав:

Саме так.

Тоді все стало на свої місця

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку