bogdan1983

Шукаю електромотор

36 повідомлень у цій темі

Потрібен електродвигун з такого компресора, або хоча б обмотку, моя сьогодні заіскрила як новорічній феєрверк...

IMG_20180215_144142.jpg

IMG_20180215_143945.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Написали хоча би характеристики компресора, діаметр намотувального дроту, внутрішній діаметр статора.

Змінено користувачем kostya1023
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

тільки перемотка,готового навряд чи найдете

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
26 минут назад, kostya1023 сказал:

Написали хоча би характеристики компресора, діаметр намотувального дроту, внутрішній діаметр статора.

Статор внутрішній діаметр 67 мм, обмотка намотана 2 типами дротів - 1,1 та 0,8 мм. То я робив електропилку на базі цього двигуна. Потужність, якшо не помиляюсь, 1,5 квт

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@bogdan1983 А марка компресора яка? Доречі, якщо ви вже майстрували з цим двигуном, чи не знаєте його оберти? (це вже для мого саморозвитку)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

мабуть в ньому 3000об/мин и в статоре 24паза(но могу и ошибится)фотку сделайте внутрь статора,там рабочая и пусковая обмотки

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
11 минуту назад, vasidas сказал:

мабуть в ньому 3000об/мин и в статоре 24паза(но могу и ошибится)фотку сделайте внутрь статора,там рабочая и пусковая обмотки

Дякую.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, vasidas сказал:

мабуть в ньому 3000об/мин и в статоре 24паза(но могу и ошибится)фотку сделайте внутрь статора,там рабочая и пусковая обмотки

Так , оберти такі, і  2 обмотки але не пускова бо конденсатор робочий до одної постійно підключений

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

24 пази у статорі. До речі, хто знає, які зараз розцінки на перемотку?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Є в мене ше похожий мотор, з шахтного сверла, баран, але шось з ним толку не дойду

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@bogdan1983 Думаю,такий перемотати, приблизно 800 грн вийде.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 минут назад, bogdan1983 сказал:

Так , оберти такі, і  2 обмотки але не пускова бо конденсатор робочий до одної постійно підключений

вона називається пусковою,(ви ж писали що вони з різним діаметром провода)а конденсастори можуть бути три варіанти один робочий і все ,а можуть буть  один робочий а другий пусковий,або просто пусковий без робочого,єсть і такі.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Наскільки я знаю, пускова обмотка працює короткий час, тільки для запуску. Конденсатор підключений постійно

, двигун працює з ним. Мабуть там 2 робочих обмотки, тільки різної потужності

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
25 минут назад, bogdan1983 сказал:

Наскільки я знаю, пускова обмотка працює короткий час, тільки для запуску. Конденсатор підключений постійно

, двигун працює з ним. Мабуть там 2 робочих обмотки, тільки різної потужності

В електромоторі не може бути 2 робочі обмотки! Пускова намотка підключена через конденсатор, після запуску та розгону двигуна - вимикається.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Как все запущено. Изучайте какие есть однофазные  электромоторы и способы их включения http://electricalschool.info/spravochnik/maschiny/1788-kondensatornye-dvigateli-ustrojjstvo.html

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
28 минут назад, kostya1023 сказал:

В електромоторі не може бути 2 робочі обмотки! Пускова намотка підключена через конденсатор, після запуску та розгону двигуна - вимикається.

Нічого там не вимикається, я ж того мотора з компресора зіпсованого взяв разом з конденсатором і так і поставив

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
43 минуты назад, kostya1023 сказал:

В електромоторі не може бути 2 робочі обмотки! Пускова намотка підключена через конденсатор, після запуску та розгону двигуна - вимикається.

Ну ось 2 обмотки зсунуті на 90 гр, конденсатор робочий робить зсув фаз сили струму теж на 90 гр, тільки пускового в мене нема бо пусковий момент запуску невеликий. Але такі типи двигунів з робочою і пусковою теж є, наприклад зі старої радянської пралки

1474528621_2.gif

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
17 минут назад, bogdan1983 сказал:

Нічого там не вимикається, я ж того мотора з компресора зіпсованого взяв разом з конденсатором і так і поставив

 

Так, дійсно. Вибачте. Просто думав про підключення через ПНВС тай так і написав, випадково.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 минуты назад, kostya1023 сказал:

Так, дійсно. Вибачте. Просто думав про підключення через ПНВС тай так і написав, випадково.

Нічого страшного, я теж буває завтикаю, а потім бачу шо шось не то

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@bogdan1983 А марка компресора яка? Може таки вдастся знайти на нього статор, як що ні, то тоді тільки перемотка.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Только что, kostya1023 сказал:

@bogdan1983 А марка компресора яка? Може таки вдастся знайти на нього статор, як що ні, то тоді тільки перемотка.

миол фирма.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 часа назад, bogdan1983 сказал:

Статор внутрішній діаметр 67 мм, обмотка намотана 2 типами дротів - 1,1 та 0,8 мм. То я робив електропилку на базі цього двигуна. Потужність, якшо не помиляюсь, 1,5 квт

в субботу буду на рынке там есть магазин с такими компрессорами и зч к ним. Спрошу мотор.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В ‎15‎.‎02‎.‎2018 в 20:34, Alex ит1м сказал:

в субботу буду на рынке там есть магазин с такими компрессорами и зч к ним. Спрошу мотор.

Добре, буду вдячний

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 15.02.2018 в 19:22, kostya1023 сказал:

В електромоторі не може бути 2 робочі обмотки! Пускова намотка підключена через конденсатор, після запуску та розгону двигуна - вимикається.

Доброго, а как же  двухскоростные асинхронные двигателя?

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку