ОЛЕКСА

Віддам (обміняю) сталь для ножеробів

36 повідомлень у цій темі

 Комради, вітаю.

 

Маю на віддачу ось такі чеські ножі з деревообробного заводу з  шредера. Габарити 450*60*8.  Віддам двом бажаючим (по дві штуки у руки).   

  Від вас, по можливості марку сталі, а також практичні поради по закалці і відпуску сталі  (бо теорію в неті читав), призначення - клинки ножів з максимально можливою твердістю по Роквеллу.

    Одні місцеві специ казали, що то сталь 4х5мфс, другі що 6х4мфс.  Навантаження клинки тримають гарно, хоча є претензії до термістів, гадаю, що вони не дотримались температурного режиму (піч слабенька) що сказується на твердості.

Відправлю НП.

P8180165.JPG

P8180166.JPG

P8180167.JPG

P8180168.JPG

Уточнюю, слово в назві теми (обміняю)  означає обмін на інформацію та поради ;)

 

4

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Доброго времени суток, обмена (информации не имею) но так хочется заполучить парочку.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Інформацію треба шукати на сусідньому форумі - мастер-нож, тамтешні зубри знають все. А зважаючи на те, що вам є що запропонувати, шанси на успіх стрімко зростуть. Деякі з них присутні і тут, але інфа може бути не повною.

Певен, бажаючих помацати шарову залізяку знайдеться чимало, та чи зможе хтось з неї приготувати «канхвету»? Я би на вашому місті взяв би слово, що той хто візьме, через деякий час покаже нам шо з того вийшло, і розкаже, звісно. Принаймі так було б цікавіше! Але місто в кожного своє, так шо...

Вказані марки використовують в штампах для роботи з металом. Як вони в шредер з деревообробного заводу попали - питання. Та чого тільки не буває, головне тут - інструментальна.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Приветствую.

Не вижу никакого смысла переводить такие хорошие вещи

на изготовление заготовок для ножей- во всяком случае учитывая размеры и наличие отверстий.

Марку стали ( или химсостав, по которому можно определить

аналог)  если нельзя узнать там же, где брали ножи вам подскажет только спектральный анализ в нормальной лаборатории- для этого понадобится кусок металла размером со спичечный коробок.

Лучшее применение что я вижу- для рычажных ручных небольших ножниц по металлу.

3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Доброго ранку. Встану в чергу за парою. Давно шукаю щось подібне для ножів подрібнювача гілок.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В  мене  свояк  шукає  такі  на  подрібнювач  гілок.  Якби  можна  було  б,  то  я  йому  сюрприз  би  приємний  зробив.  А  так,  щоб  ці  ножі  просто  перевести  на  ножі,  то  якось  би  й  рука  не  піднялася.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Sivanko  и инженер, в когось із вас є можливість зробити спектральний аналіз і замір твердості?  Вам по парі в руки, чи комусь одного треба?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Таких можливостей нема. А потрібно пару щоб зробити 3 пари коротких ножів.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Нож для бумаги надо внимательно рассмотреть, так-как у нас в картонажном цеху, приходили ножи наверно длинней чем надо, на вид из цельной стали, а на самом деле там только режущая кромка приблизительно 35х5 из стали для ножа, остальное обыкновенная сталь. Простую резали на фрезерном до ножевой и дальше большой рогатиной ломали, ну не было до 90 х болгарок у фрезеровщиков, да и на всем предприятии.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Це точно моноліт, мені робили поковки з яких я вже робив клинки. Потіп протравлював в кислоті, проявляв структуру.  На цих ножах така структура, як на фото. Структура від заводу Pilana chipper відрізняється, там "хвилі" більш виразні.

151877218435178910136.jpg

1518772246699-926575341.jpg

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

После внимательного просмотра, предыдущий мой пост касается и этих ножей на фото, после нескольких заточек это просто ровные балванки.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Если проверно, другое дело.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я маю надію, що ножі ви точите не в бетонню плиту, або поребрик ;)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Забув сказати, що в отворах є різба М10*1,5

Якщо ніхто не проти, то перші два їдуть до комрада sivanko (реквізити в приват) в якого є конкретна мета застосування для власних потреб.

  Якщо не знайдеться людина, що зможе зробити спектр.аналіз і замір по твердості  до  22:00, наступна пара поїде Інженеру (якщо знайдеться, прошу не ображатися).

 

 З Пов. Олекса

 

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 часа назад, ОЛЕКСА сказал:

Забув сказати, що в отворах є різба М10*1,5

Якщо ніхто не проти, то перші два їдуть до комрада sivanko (реквізити в приват) в якого є конкретна мета застосування для власних потреб.

  Якщо не знайдеться людина, що зможе зробити спектр.аналіз і замір по твердості  до  22:00, наступна пара поїде Інженеру (якщо знайдеться, прошу не ображатися).

 

 З Пов. Олекса

 

Я так понимаю, хоть и первый но пролетаю, хотел их использовать по прямому назначению, гильотина для фольгированного стеклотекстолита. Для перековки в ножи глупо, надо отверстия заваривать, тем самым нарушив структуру. Тогда уже лучше с обоймы от подшибника расковать, по всем параметрам превосходит.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Не треба нічого заварювати, на мачето не піде, а ось на класичний клинок цілком.

IMG_20180216_164717.jpg

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А на чем это Вы так раскатали. У меня такого нет.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Отвечу как "клинко роб" -малые обьемы этого материла не интересны - так как на определение "что это" уйдёт больше денег...

проще купить проверенную полосу .

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 часов назад, ОЛЕКСА сказал:

замір твердості?

Немае ніяких проблем. Аналізу на жаль зробити не можу.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Повірте, твердість дуже цікавить, бо аналіз сталі домовився робити в понеділок, але не можу порушити слова, сталь їде до Інжинера.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
44 минуты назад, Station сказал:

А на чем это Вы так раскатали. У меня такого нет.

Коваль на молоті розкував, на заводі зробилі відпуск і шліфовку до 2,5мм (щоб холодом не пахло).

 Коваль перших дві заготовки зіпсував, температуру погано підібрав, з поковки при розплескуванні почали вивалюватись шматки, але потім в'їхав в тему і все гуд.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
50 минут назад, ОЛЕКСА сказал:

але не можу порушити слова, сталь їде до Інжинера.

Доброго  вечора!  Дякую  за  ножі,  дані  для  відправки  я  зараз  скину  Вам  в  приват.  Зробити  будь-які  аналізи  в  мене  немає  можливості.   А  от  з  приводу  матеріала  для  ножів,  то  чи  не  можна  використати  для  таких  цілей  ресори  автомобільні.  Колись  пробували  свердлити,  то  в  нас  нічого  не  вийшло,  прийшлося  електродом  пропікати.  Я  чув,  балакали  хлопці,  що  начебто  непогані  ножі  з  ресори  получалися.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Можу махнутись на кілька полосок англійської сталі. Купував для ножів (ручних), різців і ножів для фуганка.

Сталь дуже класна. 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

З ресори сталь не пагана, тільки швидко іржавіє, тре воронити.  А посверлити сталь, навіть підшипник, можна сверлом для скла або кераміки з ТС напайкою. Переточуємо трохи пластину, під форму звичайного сверла, при сверлінні капаємо масло, сож або воду, виходить дрібна стружка і бажаний отвір.

1 минуту назад, Bogdan сказал:

Можу махнутись на кілька полосок англійської сталі. Купував для ножів (ручних), різців і ножів для фуганка.

Сталь дуже класна. 

 

Яка марка, якщо в курсі?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 минуты назад, ОЛЕКСА сказал:

Яка марка, якщо в курсі?

Марку сталі так і не вияснив. Але дуже класна штука.

Десь фотки були. Ща гляну.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку