Гараж 512

Кідали, розводи, мошенники, проблемні ситуації, схеми

3 007 повідомлень у цій темі

3 минуты назад, 032triton сказал:

Проще и дешевле отправлять на ЖД почте !

когдато расматривался вопрос правда пипец давно посилка была "груз200" и с железной дорогой договорится не получилось правда не почта а прямо к начальнику станции

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
На нашем форуме работает база проблемных ситуаций. Чтобы загрузить в нее проблемную ситуацию, создайте в текущей теме сообщение с описанием случившегося, и укажите адрес (ссылку на сообщение) вашего сообщения в качестве источника источника.
1 час назад, Oleg_Kremen сказал:

0988595756 Валерий новый номер  https://www.olx.ua/obyavlenie/tokarnyy-stanok-tv-4-IDpZSc6.html#bde122452b

У него даже "брат" есть с точно такими же фотками, но уже в Калуге. http://kaluga.irr.ru/equipment/production/tokarnyy-stanok-tv-4-advert620012381.html 

А номер изменил, потому что боится пеленгаса от оператора по заявке полиции.

Змінено користувачем Argal
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
На нашем форуме работает база проблемных ситуаций. Чтобы загрузить в нее проблемную ситуацию, создайте в текущей теме сообщение с описанием случившегося, и укажите адрес (ссылку на сообщение) вашего сообщения в качестве источника источника.
22 часа назад, Karmadon сказал:

Ну шо,тебе сказать,это я.

Насчёт тебя, у Karmadon нет ни имени, ни телефона, ни адреса.

 Куда эти все 50 посылок отправлялись?

Ну, кто - же,тебе поверит ?????

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
На нашем форуме работает база проблемных ситуаций. Чтобы загрузить в нее проблемную ситуацию, создайте в текущей теме сообщение с описанием случившегося, и укажите адрес (ссылку на сообщение) вашего сообщения в качестве источника источника.
13 часа назад, yurij сказал:

Ну шо,тебе сказать,это я.

Насчёт тебя, у Karmadon нет ни имени, ни телефона, ни адреса.

 Куда эти все 50 посылок отправлялись?

Ну, кто - же,тебе поверит ?????

 

Вчера трижды прочел, сегодня два раза, но смысла не уловил.

 

У Karmadon есть все - имя, адрес и телефон.

Капитан Очевидность, все посылки отправлялись плательщику, то есть мне :)

Я думаю, что почти все мне поверят. Немаленькая толпа народу тусуется на этом (а ранее на том) форуме и в барахолке принято делать предоплату. Случаи надувательства есть, но они составляют ноль целых, хрен десятых процента от общего количества сделок.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
На нашем форуме работает база проблемных ситуаций. Чтобы загрузить в нее проблемную ситуацию, создайте в текущей теме сообщение с описанием случившегося, и укажите адрес (ссылку на сообщение) вашего сообщения в качестве источника источника.

Валера знову на олх! https://www.olx.ua/obyavlenie/tokarnyy-stanok-tv-4-IDq1BuO.html#4689e4adfa и какойто витя тоже просит предоплату! :) https://www.olx.ua/obyavlenie/prodayu-tokarnyy-stanok-tv4-IDq1BDY.html#d7b8caace0

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
На нашем форуме работает база проблемных ситуаций. Чтобы загрузить в нее проблемную ситуацию, создайте в текущей теме сообщение с описанием случившегося, и укажите адрес (ссылку на сообщение) вашего сообщения в качестве источника источника.

нові номера валери  (096)-840-59-59.  380 988 595756

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
На нашем форуме работает база проблемных ситуаций. Чтобы загрузить в нее проблемную ситуацию, создайте в текущей теме сообщение с описанием случившегося, и укажите адрес (ссылку на сообщение) вашего сообщения в качестве источника источника.
7 минут назад, санджо сказал:

Валера знову на олх! https://www.olx.ua/obyavlenie/tokarnyy-stanok-tv-4-IDq1BuO.html#4689e4adfa и какойто витя тоже просит предоплату! :) https://www.olx.ua/obyavlenie/prodayu-tokarnyy-stanok-tv4-IDq1BDY.html#d7b8caace0

А поиск по картинке:Dhttps://www.drive2.ru/c/1804823/

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
На нашем форуме работает база проблемных ситуаций. Чтобы загрузить в нее проблемную ситуацию, создайте в текущей теме сообщение с описанием случившегося, и укажите адрес (ссылку на сообщение) вашего сообщения в качестве источника источника.
В 26.01.2017 в 21:57, yurij сказал:

Совет всем покупателем , покупайте только наложенным платежом при получения товара , без всякой предоплаты.

 

Купую і продаю на ОЛХ тільки по передоплаті, дуже рідко накладною оплатою.

В 26.01.2017 в 21:57, yurij сказал:

Если продавец без предоплаты товар не отправляет , вывод один это мошенник.

Висновок невірний. Бо і я і купа людей, яким я кидаю гроші передоплатою, не є шахраями.

Треба просто перевіряти з ким Ви спілкуєтеся (на ОЛХ є багато шахраїв, але вирахувати їх досить просто), а не платити всліпу.

Досвід продаж/покупок на ОЛХ в мене великий, не менше кількох сотень. Не був обманутий жодного разу, хоча спроби були, особливо спочатку. Тепер я або просто обходжу шахраїв стороною, або посилаю в ліс, якщо вони намагаються в мене щось "купити" одним із своїх хитрих способів.

Змінено користувачем Vladek
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
На нашем форуме работает база проблемных ситуаций. Чтобы загрузить в нее проблемную ситуацию, создайте в текущей теме сообщение с описанием случившегося, и укажите адрес (ссылку на сообщение) вашего сообщения в качестве источника источника.
1 час назад, Vladek сказал:

Треба просто перевіряти з ким Ви спілкуєтеся (на ОЛХ є багато шахраїв, але вирахувати їх досить просто), а не платити всліпу.

Чи не мог ли-б поділитися досвідом, по яких критеріях Ви їх ідентифікуєте?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
На нашем форуме работает база проблемных ситуаций. Чтобы загрузить в нее проблемную ситуацию, создайте в текущей теме сообщение с описанием случившегося, и укажите адрес (ссылку на сообщение) вашего сообщения в качестве источника источника.
22 минуты назад, Migomm сказал:

Чи не мог ли-б поділитися досвідом, по яких критеріях Ви їх ідентифікуєте?

Продавец просит предоплату, хорошо... Пусть дает номер карты куда кидать деньги. Пробиваете номер карты на предмет мошенничества. Есть еще вариант - сказать, что в том городе, откуда продавец, есть ваш родственник или хороший знакомый, он готов приехать, осмотреть товар, расплатиться наличкой и увезти товар. Реакция типа я занят в ближайшую неделю, или нет времени на встречу и т.п. - уже повод насторожиться. Хотя это и не 100% гарантия мошенника. У меня был момент, когда выставил товар на продажу и в течение 2-х недель только 2 дня был дома, остальное время в командировках. Едва не стал "мошенником"... Ну так получилось, работа, чтоб за нее ... платили побольше...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
На нашем форуме работает база проблемных ситуаций. Чтобы загрузить в нее проблемную ситуацию, создайте в текущей теме сообщение с описанием случившегося, и укажите адрес (ссылку на сообщение) вашего сообщения в качестве источника источника.
17 минут назад, Migomm сказал:

Чи не мог ли-б поділитися досвідом, по яких критеріях Ви їх ідентифікуєте?

1. Свіжа реєстрація (як правило, не більше місяця)

2. Явно занижена ціна

3. Місце реєстрації - дрібний населений пункт (якась Зачепилівка чи щось подібне)

Це основні пункти. Якщо вони сходяться, то більш ніж 99% ймовірність, що перед Вами шахрай. Винятки були, в т.ч. і в моїй практиці, разів зо два. Але я перездвонював, розпитував, слухав що і як мені відповідають і вже тоді вирішував чи  продовжувати купівлю чи відмовитися.

Розмова дуже часто видає шахрая. Втім, зараз я користуюся отими трьома пунктами і шахраї трапляються мені дуже рідко. Якщо трапляються, то відсіюються під час спілкування по товару. Прохання надати додаткові фото (саме того місця, яке мене цікавить) чи зняти відео роботи дуже помічне у виявленні шахраїв.

Мене більше турбують недобросовісні продавці типу Roman N (нік з російського Чіпмейкера, був записаний як з Олександрії) чи йому подібні, які висилають товар, але він не відповідає їхньому описові і в умовах складу перевізника цього не перевіриш. Обіцяв цілком справний сверлильний верстат "вообще без биений", а прислав інваліда із биттям 0.5 мм на конусі шпінделя та ін. проблемами - як це перевіриш на складі при отриманні? Чи хтось інший прислав двигун із гнутим валом, а потім клявся, що вал був рівний і це напевно перевізник так гепнув. Останнє з цього роду: прислали дрель в "отличном состоянии", а кнопка барахлить, підшипники пищать і свистять - довелося повернути (якраз той випадок, коли брав накладною оплатою, бо відчував, що можуть бути подібні проблеми).

На Чіпмейкері частково захищає мінус в репутацію, а на ОЛХ такого захисту (хоча він теж досить ненадійний) взагалі нема.

Тому, після переходу з рос Чіпа я тут поки обережний, купляв лише один раз, в перевіреної людини, а продав декілька речей і ще дивувався, що люди платили мені передоплату (повну) коли в мене репутація "0". Нік при переході не зберігав, реєструвався заново.

Хоча це не допомогло мені зберегти реєстрацію на рос. Чіпі, хоч і з запізненням, але мене чомусь там також забанили.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
На нашем форуме работает база проблемных ситуаций. Чтобы загрузить в нее проблемную ситуацию, создайте в текущей теме сообщение с описанием случившегося, и укажите адрес (ссылку на сообщение) вашего сообщения в качестве источника источника.

Vladek, дякую, в загальних рисах зрозуміло,  сумніваєшся- спілкуйся з продавцем це багато чого підкаже.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
На нашем форуме работает база проблемных ситуаций. Чтобы загрузить в нее проблемную ситуацию, создайте в текущей теме сообщение с описанием случившегося, и укажите адрес (ссылку на сообщение) вашего сообщения в качестве источника источника.

Только наложенным платежом гарантия !00% ,а всё что вы пишите о предоплате, это извините 50/50.

Как говорят а вдруг повезёт и меня пронесёт , так может и хорошо пронести.

Я удивляюсь , как люди пишут как вычислить мошенника , вы что в детектива играете , ну правда со стороны это смотрится, как то не убедительно.

За более 3-х лет покупок оплачивал только наложенным платежом проблем нету.

Есть ещё аргумент, почему у всех интернет сайтов есть отправка наложенным платежом .

Пример, хотите плазменный телевизор с диагональю . ну так 65 дюймов получите пожалуйста.

Причём цена телевизора ну примерно в 70000 гривен ,ну проблем же нету отправляют наложенным.

НЕ УБЕДИЛИ !!!!

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
На нашем форуме работает база проблемных ситуаций. Чтобы загрузить в нее проблемную ситуацию, создайте в текущей теме сообщение с описанием случившегося, и укажите адрес (ссылку на сообщение) вашего сообщения в качестве источника источника.
30 минут назад, yurij сказал:

в 70000 гривен ,ну проблем же нету отправляют наложенным.

 думаю у цій сумі вже закладені ризики що покупець  " включить мороз",  порядний заплатить за непорядного, якось так....

 

35 минут назад, yurij сказал:

всё что вы пишите о предоплате, это извините 50/50.

так, звичайно, завжди є вірогідність що попадете, але як бути, коли продавця нагріли на оплаті туди-назад і він теж сумнівається.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
На нашем форуме работает база проблемных ситуаций. Чтобы загрузить в нее проблемную ситуацию, создайте в текущей теме сообщение с описанием случившегося, и укажите адрес (ссылку на сообщение) вашего сообщения в качестве источника источника.

Не в обиду, а  вы не подумали что компания у которой, как вы рассуждаете уже заложены риски чисто попадает на деньги .

Все интернет сайты доверяют покупателю и это в первую очередь , и даже предлагают кредит, им надо работать, а с предоплатой, они уже давно бы разорились .

В отличии от всех мошенников которые нечего в это не вкладывают и просят предоплату, а то бывает 50% процентов от стоимости товара которого нету.

И когда звонишь продавцу, скажите адрес посмотреть товар, он тут же говорит что уже товар продан и исчезает с сайта.

По этому я всегда делаю первое  предложение, только наложенным платежом и если продавец отказывается , делайте выводы насчёт продавца (мошенник он или нет).

В игре повезёт не повезёт, я никому категорически не советую участвовать .

Моё личное убеждения, если бы никто не покупал товар по предоплате, исчезли бы ну почти  все халявщики лёгкой наживы.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
На нашем форуме работает база проблемных ситуаций. Чтобы загрузить в нее проблемную ситуацию, создайте в текущей теме сообщение с описанием случившегося, и укажите адрес (ссылку на сообщение) вашего сообщения в качестве источника источника.
8 часов назад, yurij сказал:

Только наложенным платежом гарантия !00%

ага.счас.

а получить вместо плазмы электрон 70 кило весом?

вместо современного велосипеда ржавую украину производства хвз?

наблюдал картину на интайме,когда хотели велик отправить наложкой в 4500грн.

хорошо,что Борька (приемщик)адекват.отказался оформлять наложку.

наложка не решает всей проблемы.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
На нашем форуме работает база проблемных ситуаций. Чтобы загрузить в нее проблемную ситуацию, создайте в текущей теме сообщение с описанием случившегося, и укажите адрес (ссылку на сообщение) вашего сообщения в качестве источника источника.
11 минуту назад, kuwalda1968 сказал:

наблюдал картину на интайме,когда хотели велик отправить наложкой в 4500грн.

хорошо,что Борька (приемщик)адекват.отказался оформлять наложку.

в чем Борька  подвох почувствовал ?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
На нашем форуме работает база проблемных ситуаций. Чтобы загрузить в нее проблемную ситуацию, создайте в текущей теме сообщение с описанием случившегося, и укажите адрес (ссылку на сообщение) вашего сообщения в качестве источника источника.

ржавый велик не может стоить 4500.

суть аферы-воруется картинка классного лисапеда.выставляется на олх..дальше по накатанной схеме.

предоплата на карту,чтоб не ушел.

покупатель может конечно проверить позвонив на интайм и ему там действительно ответят,что посылка-велосипед.

вот только какой!!!

а кинули приемщика интайма Диму.выписал айфон 6.прислали пополам лопнутый пополам планшет.

я еще подколол,лучше б тетрис положили б.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
На нашем форуме работает база проблемных ситуаций. Чтобы загрузить в нее проблемную ситуацию, создайте в текущей теме сообщение с описанием случившегося, и укажите адрес (ссылку на сообщение) вашего сообщения в качестве источника источника.

ну так ,прибыл наложкой ржавый велик..покупатель осмотрел и отказался..ушел..всё.

мож лиспаед был раритетный какой то))) на котором Володя Ульянов к Крупской на вечорниці ездил )

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
На нашем форуме работает база проблемных ситуаций. Чтобы загрузить в нее проблемную ситуацию, создайте в текущей теме сообщение с описанием случившегося, и укажите адрес (ссылку на сообщение) вашего сообщения в качестве источника источника.
9 часов назад, yurij сказал:

Только наложенным платежом гарантия !00% ,а всё что вы пишите о предоплате, это извините 50/50.

В мене зовсым інша статистика і що з цим робити?

Більше 2 сотень продаж через ОЛХ тільки по повній (підкреслюю) передоплаті і жодного разу не підвів покупців.

Думаєте я один такий там?

Так, декілька разів мені траплялися покупці, які в телефонній розмові сказали, що моя продажа - це розводняк, що вони мені не вірять, що їх вже кидали таким чином і т.д. і відмовлялися навідріз оплачувати покупку наперед. Але це їхні особисті проблеми. Одному такому (чуючи по розмові що людина порядна, дійсно хоче придбати, але боїться) я відправив взагалі без передоплати і без наложки, сказав: "отримаєте, тоді оплатите." Він був вкрай здивований. Ну але для нього це теж урок, що не можна бути таким переляканим і всіх причисляти до шахраїв.

 

9 часов назад, yurij сказал:

Я удивляюсь , как люди пишут как вычислить мошенника , вы что в детектива играете , ну правда со стороны это смотрится, как то не убедительно.

Можливо для Вас це дійсно тяжко, а для мене просто. Я іноді по першій фразі в розмові, по інтонації голосу і манері вести розмов чую, що людина нещира.

Ну а оті три пункти, які я вказав вище, дозволяють відразу, без жодних розмов, відсіяти 99% ймовірних шахраїв і навіть не входити з ними в контакт. Чим це погано, мати такий простй (з трьох пунктів) інструмент (сито) для просіювання продавців на ОЛХ?

 

8 часов назад, yurij сказал:

По этому я всегда делаю первое  предложение, только наложенным платежом и если продавец отказывается , делайте выводы насчёт продавца (мошенник он или нет).

І таким чином Ви відкидаєте купу нормальних продавців та їх товари.

 

П.С. Типовий приклад. Перевірте його по трьох пунктах і відразу зрозумієте чи варто щось продовжувати чи ні. (думаю, що лот дуже скоро пропаде)

Змінено користувачем Vladek
2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
На нашем форуме работает база проблемных ситуаций. Чтобы загрузить в нее проблемную ситуацию, создайте в текущей теме сообщение с описанием случившегося, и укажите адрес (ссылку на сообщение) вашего сообщения в качестве источника источника.

На олх немає репутації користувачів, як напр. на eBay. Тобто торгівельна площадка не заохочує чесні торгівельні відносини. Як наслідок купа сміття із шахрайських оголошень. Значить варто шукати іншу.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
На нашем форуме работает база проблемных ситуаций. Чтобы загрузить в нее проблемную ситуацию, создайте в текущей теме сообщение с описанием случившегося, и укажите адрес (ссылку на сообщение) вашего сообщения в качестве источника источника.

Без предоплаты не отправляю никогда,и при этом было два попадалова.

Одни станок вернули.Причина -на него нельзя поставить патрон Д-100мм,шпиндель тонкий,это СТД.Могли по телефону спросить,я и сам сказал бы,что не станет.Я попал на обратную доставку Деливери(около 500гривен вроде).

Второй прислал 100 гривен за болты УСП-5 наборов.Неделю не забирал,когда я сказал что сделаю возврат,начал уговаривать снять наложку,чтобы хранение не капало.А деньги сказал пришлёт потом(когда-нибудь?)Говорит,я же пошёл навстречу,выслал (Вам!!!) 100 рублей.Наложка была-2400гр.

Сначала он говорил,что экспедитор не ездит по одному товару,поэтому не забирают,ждут видать массовых поступлений.

Потом сказал,что напряг с деньгами.Не знаю,зачем при напряге с деньгами,заказывать 5 наборов.

В итоге-я сделал возврат,заплатил своих 150гр.

По телефону говорю сразу-либо две доставки,либо полная предоплата.

А кидают у нас и в банках(и т.д),и на другие деньги.

Если попалась редкая вещь,и Вы хотите её купить....
 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
На нашем форуме работает база проблемных ситуаций. Чтобы загрузить в нее проблемную ситуацию, создайте в текущей теме сообщение с описанием случившегося, и укажите адрес (ссылку на сообщение) вашего сообщения в качестве источника источника.

https://www.olx.ua/obyavlenie/tokarniy-stanok-IDpw0Su.html#2ac8bc8cc7    вчора викинув.  що думаєте крім того що фото ліве?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
На нашем форуме работает база проблемных ситуаций. Чтобы загрузить в нее проблемную ситуацию, создайте в текущей теме сообщение с описанием случившегося, и укажите адрес (ссылку на сообщение) вашего сообщения в качестве источника источника.

@aleksandr_perviy а что думать? прозвоните спросите.

думаю не левый.

фото не захотел делать..взял какое попалось.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
На нашем форуме работает база проблемных ситуаций. Чтобы загрузить в нее проблемную ситуацию, создайте в текущей теме сообщение с описанием случившегося, и укажите адрес (ссылку на сообщение) вашего сообщения в качестве источника источника.
20 минут назад, IhorO сказал:

На олх немає репутації користувачів, як напр. на eBay. Тобто торгівельна площадка не заохочує чесні торгівельні відносини. Як наслідок купа сміття із шахрайських оголошень. Значить варто шукати іншу.

Яку? Можете щось запропонувати?

Сила ОЛХ в  тому, що там купа товару і купа покупців, тобто це є розрекламований торговий майданчик.

Один і той самий товар (лот) продається на ОЛХ набагато швидше ніж на інших. Навіть рос. Чіпмейкер знали небагато хто, а про ОЛХ знає купа народу, тому вони там і тусуються.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
На нашем форуме работает база проблемных ситуаций. Чтобы загрузить в нее проблемную ситуацию, создайте в текущей теме сообщение с описанием случившегося, и укажите адрес (ссылку на сообщение) вашего сообщения в качестве источника источника.

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку