Гараж 512

Кидалы. Разводы ,Мошенники, проблемные ситуации

2 429 сообщений в этой теме

@clio наберіть поліцію, розкажіть ситуацію. Вони звичайно ніких мір не приймуть, але номера тел. шахраїв в свою базу добавлять. Можливо колись попадуться, тоді Ви допоможете їх посадити будучи свідком.

В мене другу телефон повернули ( типу знайшли) через 4 роки. Просто взяли групу злочинців за 480 км від нас. Від друга була лише заява про викрадення. Навіть додому самі привезли. 

Всяке може статися, головне не стояти осторонь проблеми.📡📡🔨🔨😀

0

Поделиться сообщением

На нашем форуме работает база проблемных ситуаций. Чтобы загрузить в нее проблемную ситуацию, создайте в текущей теме сообщение с описанием случившегося, и укажите адрес (ссылку на сообщение) вашего сообщения в качестве источника источника.
, andrysir1 написав:

@clio наберіть поліцію, розкажіть ситуацію. Вони звичайно ніких мір не приймуть, але номера тел. шахраїв в свою базу добавлять. Можливо колись попадуться, тоді Ви допоможете їх посадити будучи свідком.

В мене другу телефон повернули ( типу знайшли) через 4 роки. Просто взяли групу злочинців за 480 км від нас. Від друга була лише заява про викрадення. Навіть додому самі привезли. 

Всяке може статися, головне не стояти осторонь проблеми.📡📡🔨🔨😀

Ну, поліція- це класно, особливо десь у європейських країнах... А з власного досвіда можу сказати, що якби у вашого друга, не дай Бог звичайно, бомбанули не просто телефон, а якусь крупну суму, чи ще щось набагато цінніше ніж мобіла, то ніхто нічого б не повернув. Повертають тільки обраним:D Я взагалі особливо не парюсь на цей рахунок, мене просто стільки раз кидали і намагались кинути, що у мене уже виробився імунітет на цю погань. Але коли цей лохотрон починає набувати масштабу глобальної епідемії, то це вже потроху починає дратувати. 

На рахунок поліції: ви маєте рацію, роблять, не роблять, а бомбити заявами потрібно. Але, по суті, складу злочину немає, що їм сказати? Ну, зателефонував якись чоловік, ну, запропонував передоплату і що далі? Телефон в базі шахраїв google? Так там можна напиати, що хочеш... Як би були ще якісь дзвінки, типу з приватУ, чи ще звідкись і намагання видурити інформацію по карті, cvv і так далі, то це вже було б цікаво. Тоді вже можна щось пред'явити, не знаю, може ще завтра зателефонують, чи в понеділок, буду чекати. Хоча не впевнений, я просто автоматом заблокував карту, а мої "друзі" могли пробити її перед активними діями...

0

Поделиться сообщением

На нашем форуме работает база проблемных ситуаций. Чтобы загрузить в нее проблемную ситуацию, создайте в текущей теме сообщение с описанием случившегося, и укажите адрес (ссылку на сообщение) вашего сообщения в качестве источника источника.

Очередной кидала на (название сайта, их трех букв, который непроизвольно считается некоторыми, местом сосредоточения мошенников). 

Станок нашего форумчанина с Харькова, он его использует и сейчас. 

https://www.(название сайта, их трех букв, который непроизвольно считается некоторыми, местом сосредоточения мошенников).ua/obyavlenie/frezerno-kopirovalnyy-stanok-s-pantografom-6l463-IDCA8Dn.html

1

Поделиться сообщением

Спасибо) как раз смотрел его... 

0

Поделиться сообщением

Создайте аккаунт или войдите для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас