Harmix

Комбинированный станок 150008 (Киев)

84 повідомлення у цій темі

Ну так а як по іншому.))) Кривий Ріг россійскомовний сам такий був та ще е над чим працювати. Мені дуже подобалось як в 1990х був у Амвеї у нас спосори були із Рівного робили у себе семінар як у вас гарнорозмовляють. Сам кожне літо із 7 років до 16 був у бабусі Полонский район Хмельницька область. Батько жив у Старій Карані (Гранітне) а та зараз порубіжя . тож починаю із себе вивчаю технічну українську. ))

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
37 минут назад, Harmix сказал:

Старій Карані (Гранітне

так мы земляки )

 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

ну выходить что так мало кто знает старые названия Маренталь, старый Маренталь. и т.д.))

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

сьогодні робив кришку на ТГ-6м

PIC_0608.JPG

PIC_0609.JPG

AduiDas в нотатки як властнику 150008 зверни увагу на ліхтарь (у Хоммеля повторив) далі буде як у нього лампа PIC_0610.JPG

Змінено користувачем Harmix
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

зайшов тільки що в майстерню а він красень стоїть зараз ось такий)))PIC_0654.JPG

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Гарний верстат. Я думаю, якби почали виробництво таких на сьогодняшній день, тоб вони розходились  як горячі періжки...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 часов назад, YUSIK сказал:

Гарний верстат. Я думаю, якби почали виробництво таких на сьогодняшній день, тоб вони розходились  як горячі періжки...

Не знаю. Такі верстати не дуже беруть. Наприклад Хоммель закрився бо малий попит був. Цей верстат як філософія не кожному до вподоби. От як приклад 1а95, 1д95. хтось їх не любить бо там треба багато перед роботую все чітко виставляти а це система. Багатьом простіше "один верстат-одна операція" а от для маленьких майстерень саме такі верстати мають бути як вихід зі становища, коли весь обсяг робіт майстерні робиться на одному верстаті.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 часов назад, YUSIK сказал:

Гарний верстат. Я думаю, якби почали виробництво таких на сьогодняшній день, тоб вони розходились  як горячі періжки...

 

...В нас як починають виробництво якоїсь нової продукції, то ціни відразу чомусь стають зовсім не привабливі. Замість "пиріжків" виходять "багатоярусні торти з золотим бізе" ;) А так взагалі-то в умовах верстатобудівного заводу (навідь частково розворованого) це "на раз плюнути". 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
12 часа назад, Harmix сказал:

Не знаю. Такі верстати не дуже беруть. Наприклад Хоммель закрився бо малий попит був. Цей верстат як філософія не кожному до вподоби. От як приклад 1а95, 1д95. хтось їх не любить бо там треба багато перед роботую все чітко виставляти а це система. Багатьом простіше "один верстат-одна операція" а от для маленьких майстерень саме такі верстати мають бути як вихід зі становища, коли весь обсяг робіт майстерні робиться на одному верстаті.

Ну поперше я відмітив би, що в більшості випадків при налаштуваннях щоб чітко все виставити спрацьовує банальна лінь. По собі знаю, інколи і кулачки на токарному лінь міняти... (одні кулачки для чорнової обробки, інші для чистової)

А загалом погоджуюсь з Вами, як в маштабах хоббі або невеличкої майстерні,то річ універсальна та на мій погляд  незамінима.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ось в мене теж є такий станок. Купив його десь рік назад.  Вирішив розібрати перебрати механіку та пофарбувати. Процесу розборку немає на фото.  Замінив усі підшипники,  зробили новий шків двигуна. Також замінив штатний двигун на новий.

Кілька фото процесу збірки та фарбування.  Наразі це ґрунт цинковий. 

DSC_2846.JPG

DSC_2845.JPG

DSC_2843.JPG

DSC_2841.JPG

DSC_2839.JPG

DSC_2836.JPG

DSC_2834.JPG

DSC_2833.JPG

DSC_2831.JPG

DSC_2829.JPG

DSC_2828.JPG

DSC_2827.JPG

DSC_2825.JPG

DSC_2823.JPG

DSC_2821.JPG

DSC_2820.JPG

DSC_2819.JPG

DSC_2818.JPG

DSC_2816.JPG

DSC_2815.JPG

DSC_2814.JPG

П.С. всі фото чомусь у зворотньому порядку показало, може модератор допоможе).

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ручку затиску підьому міняв бо якщо робиш на вертикальній подачі то ручка "лізе на патрон" у горизотальній конфігурації. Нва верхному супорті сфрезував той уклін.

Змінено користувачем Harmix
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

На своему зараз ремонтую ТГ-6м довгий Ось крутив коробку подач. ще одне використання верстата ))) 

PIC_0677.JPG

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 минут назад, Harmix сказал:

Ручку затиску підьому міняв бо якщо робиш на вертикальній подачі то ручка "лізе на патрон" у горизотальній конфігурації. Нва верхному супорті сфрезував той уклін.

 

PIC_0554.thumb.JPG.ebd3a535853c77549ca6f7d7b4bf73ee.JPG

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Зрозуміло, подивлюсь може модернізую)). Реально хочеться втиснути туди шпиндель від 675 фрезера, вже приміряв вал, все виходить, потрібно лише нову піноль зробити.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 минуты назад, olkogr сказал:

Зрозуміло, подивлюсь може модернізую)). Реально хочеться втиснути туди шпиндель від 675 фрезера, вже приміряв вал, все виходить, потрібно лише нову піноль зробити.

А так же новый вкладыш в ведомый  шкив. Для этого придётся радикально его (шкив) переделать.P3117624_1.jpg P1077012_1.JPG

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ну це до Серьоги із Криму. Я принципово маю іншу думку про модернізацію цього верстату. А ле зараз для цього потрібно свій ТГ витягути а він буде робити цей верстат. У нього мала робоча зона для мене або колону більш високу треба робити або робити як у Хоммеля шпідель я прикидував майже на 150мм робоча зона розшируеться у висоту. Серьога робив свого 3 роки а зараз буде займатися відладкою процесів бо там малий стол. фрезування супорту дае можливість більш доцільно використовивати ту площу що маемо) Привіт Серьога))

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Привіт Олег!

То я)))

Проблему малого расстояния между суппортом и фрезой частично решил фрезами напрямую в шпиндель как на 675-м.

Была бы рабочая поверхность с Т-пазами на весь суппорт, было бы проще, но "маємо те, що маємо" (С).

Хочется уже на нём работать, а не доводить. )))

В конце концов, сотки я на нем ловлю уверенно) Но жёсткости не хватает. Передняя бабка крутится вместе с колонной как хочет. +/- 0,1 мм на вылете в 150 мм заготовки легко. Приходится уменьшать съём.

 

IMG_3092.JPG

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 минут назад, AduiDas сказал:

А так же новый вкладыш в ведомый  шкив. Для этого придётся радикально его (шкив) переделать

Ну це зрозуміло, взагалі в мене завалялась серва ленза на кіловат), думаю викинути тих купу шківів, зробити 1 до 3 на зубчатому ремені. Момент серви знизу буде навіть більший чим в даній конфігурації на мінімальних обертах. А максимальна частота буде 2500 обертів що більш ніж достатньо.

6 минут назад, Harmix сказал:

У нього мала робоча зона для мене або колону більш високу треба робити або робити як у Хоммеля шпідель я прикидував майже на 150мм робоча зона розшируеться у висоту.

Думаю для такого станка в нього робоча зона більш ніж достатня, для інших робіт в мене є станки побільше). А так універсал який стоїть в майстерні і допомагає швидко щось посверлити та інше. Крім того заміна шпинделя дасть змогу ставити інструмент беспосередньо в конус, що збільшить робочу висоту обробки приблизно на 80мм.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Олег цей верстат дуже великий помагайчик)) Дуже радий за вас що маете такий верстат.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 минуты назад, olkogr сказал:

Ну це зрозуміло, взагалі в мене завалялась серва ленза на кіловат), думаю викинути тих купу шківів, зробити 1 до 3 на зубчатому ремені. Момент серви знизу буде навіть більший чим в даній конфігурації на мінімальних обертах. А максимальна частота буде 2500 обертів що більш ніж достатньо.

У меня сейчас минимальные 160 об/мин Пока не придумал зачем мне меньше. ) Сервопривод для меня слишком жирно. Я частотник не ставил даже.

1 минуту назад, Harmix сказал:

Олег цей верстат дуже великий помагайчик)) Дуже радий за вас що маете такий верстат.

+++

Владельцев этого станка совсем немного, а тех, кто активно пользуется и того меньше.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 минуту назад, Harmix сказал:

Дуже радий за вас що маете такий верстат.

Дякую, коли купив не думав що це якась рідкість, потім виявилось що так і є. Взагалі шукав свердлильний, настільний, знайшов його, купив, ціна в 200 у.о. підкупила)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 минуты назад, AduiDas сказал:

Привіт Олег!

То я)))

Проблему малого расстояния между суппортом и фрезой частично решил фрезами напрямую в шпиндель как на 675-м.

Была бы рабочая поверхность с Т-пазами на весь суппорт, было бы проще, но "маємо те, що маємо" (С).

Хочется уже на нём работать, а не доводить. )))

В конце концов, сотки я на нем ловлю уверенно) Но жёсткости не хватает. Передняя бабка крутится вместе с колонной как хочет. +/- 0,1 мм на вылете в 150 мм заготовки легко. Приходится уменьшать съём.

 

IMG_3092.JPG

Я сфотографую як лещата затискаю може щось на думку підштовхне. Так у мене лещата трохи повертае.а призяваним до шпонки не завжди зручно.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Только что, Harmix сказал:

Я сфотографую як лещата затискаю може щось на думку підштовхне.

Буду вдячний!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 минуты назад, AduiDas сказал:

Владельцев этого станка совсем немного,

Ми обрані)) Хотів ще перепитати а яку фарбу (тип ) ви використовували?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Только что, olkogr сказал:

 Хотів ще перепитати а яку фарбу (тип ) ви використовували?

УРФ-1128 Какая-то местная краска для железнодорожных вагонов. Мешал серый и зелёный цвета.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку