HUNTER

Куплю коробку скоростей на токарный тум-35

7 повідомлень у цій темі

куплю коробку скоростей на польский токарный станок тум-35 в хорошем состоянии

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Можливо вам допоможе данна інформація.Коли я хотів купляти такий станок то при огляді самого станка побачив що коробка в нього досить шумна,я би навіть сказав дуже шумна.Почав "курити" польський форум металообробників і зрозумів що шумність коробки це його основна болячка.Там на форумі "лічили" шумність і густим маслом і навіть щось добавляли в масло і міняли шестерні і шум пропадав на 10 процентів....Купляти станок я звичайно передумав.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дякую за інформацію але станок уже стоїть у гаражі. Шестерні майже всі переточені і вже в жахливому стані. От я і вирішив пошукати заміну. Якщо не знайду то буду все переточувати.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 Станок класний по функціоналу і зручності, як на мене: засовує "славетні ІЖі" за пояс. Шумний лише на великих обертах 1800 і 2500, які я майже не використовую. На (название сайта, их трех букв, который непроизвольно считается некоторыми, местом сосредоточения мошенников) є ось посилання https://www.(название сайта, их трех букв, который непроизвольно считается некоторыми, местом сосредоточения мошенников).ua/obyavlenie/korobka-skorostey-tum-35-stanok-tokarno-vintoreznyy-IDtr0xI.html

Змінено користувачем SIGsauer
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

не по темі, я вже точно не памятаю чи то був тум 35 чи 33, але реально шикарний станок, перший за яким я стояв і сам працював, після нього 1е61мт був майже як китайська книга.

працював в основному на 900 обертах (по дюральці і латуні) все ок, правда станок вже мав не слабеньку виробітку.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Коли брав станок то бачив проблему з коробкою. Також бачив цю обьяву і тому думав куплю, поміняю, і буде все ОК. Але не все так просто. Там якийсь  цікавій продавець.Дзвониш- каже що Е, але треба передзвонити через час, або завтра. Передзвонюеш ,А В ОТВЕТ ТИШИНА. Двониш з другого телефону -бере трубку або сам передзвонює,а далі все повторюється. І так із чотирьох телефонів. Не розумію.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, HUNTER написав:

Коли брав станок то бачив проблему з коробкою. Також бачив цю обьяву і тому думав куплю, поміняю, і буде все ОК. Але не все так просто. Там якийсь  цікавій продавець.Дзвониш- каже що Е, але треба передзвонити через час, або завтра. Передзвонюеш ,А В ОТВЕТ ТИШИНА. Двониш з другого телефону -бере трубку або сам передзвонює,а далі все повторюється. І так із чотирьох телефонів. Не розумію.

То звичайний барига, навіть не перекуп, знає де станок стоїть, робить накрутку і пробує продати, але він і сам не завжди має доступ до того станка.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку