Оцінка стану редуктора.

2 повідомлення у цій темі

Доброго вечора усім.

Вже довгий час у мене блукає ідея зібрати станок подібний до шведського Тормека, відповідна тема про мокре точило присутня у нас на форумі

     Так ось зараз  попав до мене редуктор підходящих параметрів, а зацінити його технічний стан я не можу, т.як не маю досвіду.

Коли зняв кришку, перше враження--дуже грязно, на стінках та колесі налипша каша з блистками жовтого металу,, ведучий вал крутиться не рівномірно, думаю що та каша присутня не тільки в парі черв*як-колесо, а і в підшипниках 

 Сяк-так протер стінки та шестерню і далі потрібна участь досвідчених камрадів.

 Прошу підказати, це нормальний робочий  стан і все добре,  присутня деяка виробітка, але буде жити,  Краще  не зв*язуватися,

IMG_20180218_194645.jpgIMG_20180218_194700.jpgIMG_20180218_194645.jpg

IMG_20180218_194753.jpg

изменено

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Информация о пользователях раздела "Опознайка" доступна только модераторам.

  Сьогодні  детальніше досліджував редуктор і виявилося наступне, -- через бокові кришки підтікає масло, при спробі підтягнути  утримуючі гвинти (вони ледь притягнуті)  конічні підшипники  колеса клинить наглухо.  Ось цей момент мені не зрозумілий.   Піід кришками  стоїть по одній паперовій прокладці і все, прокладок для регулювання натягу в підшипниках немає.  Тобто їх треба добавляти а не навпаки , по мірі зносу підшипників знімати.

 

   можливо не в тому розділі розмістив тему, прошу модераторів поправити

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Информация о пользователях раздела "Опознайка" доступна только модераторам.

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Состав пользователей скрыт так как этот форум анонимный.