Ужищенко

моя майстерня

177 повідомлень у цій темі

Привіт народ, тепер і я заразивсь металевою хворобою . Маю я свою невелику майстерню як і більшість із вас , в майстерні є тв-4 , нгф . сверлілка  нажначки трохи оснастки  . Великого прибутку майстерня не приносить бо знадитясь в силі а тут із замовленнями досить туго , через нет також не особо багато роботи пропонують тому суміщаю майстерню з іншою роботою але зараз не про це  . Своєю майстерньою я задоволиний хоча і торрібно зробить в ній ремонт а то якось не айс , ну зато є три фази. Короче небуду пудритить вам голову ось моя майстерня 20180219_100333.jpg20180219_083511.jpg20180219_100350.jpg20180219_100358.jpg20180219_100014.jpg

5

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
16 минут назад, Ужищенко сказал:

тепер і я заразивсь металевою хворобою .

Таки хвороба. І невиліковна. Самому залізяччя подобається.

 

18 минут назад, Ужищенко сказал:

і торрібно зробить в ній ремонт

Ремонт необхідний не лише з естетичних міркувань. Пісок, що сиплеться з таких стін не дуже добре впливає на станини верстатів.

Сам змушений був робити фіксуючий ремонт - загрунтував стіни, стелю та підлогу, бо "піскопад" був такий, наче працюєш в Сахарі, згори падає пісок, зі стін, під ногами пісок, котрий починає літати, коли ходиш.

У Вас усі симптоми Сахари, особливо за НГФом.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 година назад, 4post написав:

Таки хвороба. І невиліковна. Самому залізяччя подобається.

 

Ремонт необхідний не лише з естетичних міркувань. Пісок, що сиплеться з таких стін не дуже добре впливає на станини верстатів.

Сам змушений був робити фіксуючий ремонт - загрунтував стіни, стелю та підлогу, бо "піскопад" був такий, наче працюєш в Сахарі, згори падає пісок, зі стін, під ногами пісок, котрий починає літати, коли ходиш.

У Вас усі симптоми Сахари, особливо за НГФом.

так ви праві тому станки  які не використовую стараюсь накривати від пилу . В планах на днях почати зашивать стіни фанерою обо гіпсом  пощастило що хоч стеля з досок :) 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Якщо треба уникнути пилюки у найдешевший шлях, то прогрунтуйте всi стiни грунтовкою глибокого проникнення. Також добре дiє розчин ПВА з водою. Но те все, якщо не для себе робиться. ГКЛ у майстенi буде стояти до першого улучення по неї чимось важким. Фанера добре стоїть коли вологiсть у нормi. По-нормальному треба збивати стару штукатурку та робити нову по маяках на штукатурну сiтку.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, sasha_kosak написав:

Якщо треба уникнути пилюки у найдешевший шлях, то прогрунтуйте всi стiни грунтовкою глибокого проникнення. Також добре дiє розчин ПВА з водою. Но те все, якщо не для себе робиться. ГКЛ у майстенi буде стояти до першого улучення по неї чимось важким. Фанера добре стоїть коли вологiсть у нормi. По-нормальному треба збивати стару штукатурку та робити нову по маяках на штукатурну сiтку.

в мене в майстерні норм з вологою і доволі тепло в зимку кожен день як мінімум +8

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ленты на стене висят,а гриндера не вижу.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

на даний момент розібрав , а лєнти використовую як наждачку 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Така сама ситуація і в мене! Майстерня в селі і також є 3 фази! Єдине заразився давно і постягував більше станків! Зараз домовився про стругач! 

А Вам респект ?!!! Нас все більше і більше! Мені фанера також до вподоби. Взагалі дерево надає спокій!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 години назад, Богдан 1987 написав:

Така сама ситуація і в мене! Майстерня в селі і також є 3 фази! Єдине заразився давно і постягував більше станків! Зараз домовився про стругач! 

А Вам респект ?!!! Нас все більше і більше! Мені фанера також до вподоби. Взагалі дерево надає спокій!

Повністю з вами згоден щодо дерева , сам займаюсь дедевобробкою , подобається запах свіжорозпиленої деревини. А  як у ваз з замовленнями на роботу? Якщо не секрет

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
23 часа назад, sasha_kosak сказал:

ГКЛ у майстенi буде стояти до першого улучення по неї чимось важким. Фанера добре стоїть коли вологiсть у нормi.

А що скажете відносно плит OSB? По ціні виходить начебто і дешевше фанери, та й вологості не дуже боїться... Питаю, бо чекає мене те ж саме.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, disop написав:

А що скажете відносно плит OSB? По ціні виходить начебто і дешевше фанери, та й вологості не дуже боїться... Питаю, бо чекає мене те ж саме.

Так це ще кращий варіант , в мене доречі залишилось після ремонту будинку мабуть ним і зашию  а щодо триманя вологи OSB супер варіант весь дах зашив ним на  будинкові за зіму ніяких змін як наче новий хоча взи ку йшло чимало дощів

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

OSB краще фанери по вологостiйкостi, але фарбувати її дуже складно. Крiм того, OSB має не дуже кориснi випаровування. Ну i останнє - це цiна, як на мене не дуже приваблива. Це особисто моя думка, але замiсть OSB чи фанери, я отдаю перевагу звичайнiй цементнiй (чи гiпсовiй) штукатурцi. А якщо є грошi та натхнення, то кладу кахель до рiвня 1.8...2м.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

сьогоні з ранку забрав посилки :)

20180220_100332.jpg20180220_100350.jpg20180220_100402.jpg

що правда ще не придуав що з цією можна буде робить20180220_100549.jpg20180220_100554.jpg

після взявся до роботи

доточив мега вал     20180220_113147.jpg

потім ще трохи мілочовки  такого типу 20180220_151027.jpg

да ще пофоткав свої скромні запаси мірильного інструменту

20180220_094557.jpg20180220_094610.jpg20180220_094605.jpg

ще колись давно знайшов такі пластини на різець правда тоді ще незнав навіть що воно таке

20180220_095911.jpg

от і всі мої новини на сьогодні )

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Прошлым летом у себя в мастерской делал ремонт, збивал старую штукатурку и по маякам выводил Кнауф старт по деньгам дешевле чем юсб получилось гараж 6*4м высота 2,2м . На ремонт выкинул 8тыс грн это с перекрытием крыши . И желательно в рабочих зонах клеить кафель, я блин не послушал, возле станка стена в масле, возле верстака в окалине, краске и т.п)))

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, sasha_kosak написав:

OSB краще фанери по вологостiйкостi, але фарбувати її дуже складно. Крiм того, OSB має не дуже кориснi випаровування. Ну i останнє - це цiна, як на мене не дуже приваблива. Це особисто моя думка, але замiсть OSB чи фанери, я отдаю перевагу звичайнiй цементнiй (чи гiпсовiй) штукатурцi. А якщо є грошi та натхнення, то кладу кахель до рiвня 1.8...2м.

так згоден випаровування не корисні але стоячи за станком і дихаючи емульсієй теж здоровішим не станеш 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

ну я причипивби лист тонкого металу до стіни типу нержавійки щи шось подібне

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
15 минут назад, Ужищенко сказал:

20180220_151027.jpg

Для проточування цієї різьби необхідно було зацентрувати, хоча б свердлом, а потім підперти центром, що обертається. А при такому встановленні йде дуже велике навантаження на кулачки, а вивернути може все одно. Виставляти такі деталі точно можна підшипником на оправці.

14 минуты назад, Ужищенко сказал:

ну я причипивби лист тонкого металу до стіни типу нержавійки щи шось подібне

Стіни грунтувати. Поверх них в робочих зонах, там, де летить стружка та емульсія, кріпити ламіноване ДСП, можна використати старі меблі. Решту поверхонь пофарбувати, прямо по кривій поверхні, можна покрити погрунтовані стіни лаком. Такий собі стиль індастрі виходить. "Київгаз" такий ремонт замутив в офісних приміщеннях.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, 4post написав:

Для проточування цієї різьби необхідно було зацентрувати, хоча б свердлом, а потім підперти центром, що обертається. А при такому встановленні йде дуже велике навантаження на кулачки, а вивернути може все одно. Виставляти такі деталі точно можна підшипником на оправці.

Стіни грунтувати. Поверх них в робочих зонах, там, де летить стружка та емульсія, кріпити ламіноване ДСП, можна використати старі меблі. Решту поверхонь пофарбувати, прямо по кривій поверхні, можна покрити погрунтовані стіни лаком. Такий собі стиль індастрі виходить. "Київгаз" такий ремонт замутив в офісних приміщеннях.

я центрувався по старим центровочним отворам з заводу диталь виготовлялась в центрах , точив без заднього центру бо не вичтачало вильоту різця різцедержка впирається в задній центер . По вакту деталь зробив добре по правилам техніки безпеки звичайно порушення але надіюсь скоро купити довші різці)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
17 минут назад, Ужищенко сказал:

я центрувався по старим центровочним отворам з заводу диталь виготовлялась в центрах , точив без заднього центру бо не вичтачало вильоту різця різцедержка впирається в задній центер . По вакту деталь зробив добре по правилам техніки безпеки звичайно порушення але надіюсь скоро купити довші різці)

Різцетримач трошки повернути, різець поставити під невеликим кутом, так, аби "вчепились" обидва болта різцетримача. Пару міліметрів завжди можна виграти.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, 4post написав:

Різцетримач трошки повернути, різець поставити під невеликим кутом, так, аби "вчепились" обидва болта різцетримача. Пару міліметрів завжди можна виграти.

я так пробував , в мене різесь і так на двох болтах в притик

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 години назад, Ужищенко написав:

Повністю з вами згоден щодо дерева , сам займаюсь дедевобробкою , подобається запах свіжорозпиленої деревини. А  як у ваз з замовленнями на роботу? Якщо не секрет

Розумієте мені замовлення поки що не потрібні! Я заробляю поліграфією а металообробка і деревообробка це для душі! Коли я собі щось роблю у майстерні то душою відпочиваю!  

Нарахунок ОСБ то я би ним обшив стіни тим паче він у Вас залишився!☺?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Богдан 1987 написав:

Розумієте мені замовлення поки що не потрібні! Я заробляю поліграфією а металообробка і деревообробка це для душі! Коли я собі щось роблю у майстерні то душою відпочиваю!  

Нарахунок ОСБ то я би ним обшив стіни тим паче він у Вас залишився!☺?

дякую за відповідь я вас зрозуів

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

привіт народ сьогодні рожився барахлішком

20180226_181305.jpg20180226_181313.jpg20180226_181349.jpg20180226_181400.jpg20180226_181427.jpg20180226_181506.jpg20180226_181527.jpg20180226_181620.jpg20180226_181610.jpg20180226_181724.jpg20180226_181749.jpg

 

ще є якийсь прибор хто зна що це та для чого20180226_182538.jpg20180226_182551.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Гугл говорит вот что

"Осциллограф С1-68

Диапазон измеряемых напряжений 2мВ – 200В
Диапазон измеряемых интервалов времени 2мкс – 16с
Полоса пропускания 0 – 1МГц
Питание прибора осуществляется:
от сети переменного тока напряжением 220±22 В частотой 50 Гц±1% и 60 Гц±1% и содержанием гармоник до 5%.
от сети 220±11 В и 115±5,75 В частотой 400±12 Гц и со­держанием гармоник до 5%;
от источника постоянного тока напряжением 12,6±1,26 В, а через переходную колодку с гасящим сопротивлением — от ис­точника постоянного тока напряжением 24±2,4 В."

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, kostya1023 написав:

Гугл говорит вот что

"Осциллограф С1-68

Диапазон измеряемых напряжений 2мВ – 200В
Диапазон измеряемых интервалов времени 2мкс – 16с
Полоса пропускания 0 – 1МГц
Питание прибора осуществляется:
от сети переменного тока напряжением 220±22 В частотой 50 Гц±1% и 60 Гц±1% и содержанием гармоник до 5%.
от сети 220±11 В и 115±5,75 В частотой 400±12 Гц и со­держанием гармоник до 5%;
от источника постоянного тока напряжением 12,6±1,26 В, а через переходную колодку с гасящим сопротивлением — от ис­точника постоянного тока напряжением 24±2,4 В."

а для чого він

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку