Ужищенко

моя майстерня

177 повідомлень у цій темі

17 годин назад, Ужищенко написав:

за такі гроші хіба можна знайти?

Можливо вартує допозичити?! Ну це моє бачення. 

Як там справи із ВФГ для фрезера?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

в цій справі головне не поспішати. бувають дуже цікаві варіанти - власний досвід. тільки з"являються гроші приходять цікаві пропозиції або ні.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 година назад, Богдан 1987 написав:

Можливо вартує допозичити?! Ну це моє бачення. 

Як там справи із ВФГ для фрезера?

вфг в впросеці думаю на днях закину фото , просто багато роботи навалилось (скоро в поле ) 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, ALTOS написав:

в цій справі головне не поспішати. бувають дуже цікаві варіанти - власний досвід. тільки з"являються гроші приходять цікаві пропозиції або ні.

я і не спішу просто тевшка вже не все може робить що мені потрібно:HREN2: от і начав роздумувати над більшим станком а що взяти ще не вирішив :HREN14:

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

1А616 можна знайти, хоча звичайно краще 16К20 і аналоги.

Мені пропонували 1А616 за 32000 але станина мала серйозну виробітку, та і підшипник шпінделя з люфтом у 5 соток.

Хоча при цьому токар на ньому досить нормально деталі точив. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, DimonDSS написав:

1А616 можна знайти, хоча звичайно краще 16К20 і аналоги.

Мені пропонували 1А616 за 32000 але станина мала серйозну виробітку, та і підшипник шпінделя з люфтом у 5 соток.

Хоча при цьому токар на ньому досить нормально деталі точив. 

16К20 яб не проти

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 05.03.2018 в 16:19, Ужищенко сказал:

20180305_155950.jpg20180305_160022.jpg

Хтось підкаже що то таке? (2 фото - нище патрону)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, kostya1023 написав:

Хтось підкаже що то таке? (2 фото - нище патрону)

Оправка під ТС пластини, мабуть канавочні. З верстату ЧПК чи напів-автомату

А з приводу верстату. Та ви почніть шукати, а там вже будете вибирати з того, що пропонують.

Чи ви в інтернеті збираєтеся шукати?

Та верстатів море різних, і підходящий вам. Ще додам до вищеназваних 1А62 та 16Д20(25)

Не вздумайте брати іжа, чи 16б16, чи подібні їм верстати. Бо я впевнений, що ви будете пхати в станок все на світі. Сільгосптехніка - то річ безпощадна. Вам би 1М63

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Володимир Фещук написав:

Оправка під ТС пластини, мабуть канавочні. З верстату ЧПК чи напів-автомату

А з приводу верстату. Та ви почніть шукати, а там вже будете вибирати з того, що пропонують.

Чи ви в інтернеті збираєтеся шукати?

Та верстатів море різних, і підходящий вам. Ще додам до вищеназваних 1А62 та 16Д20(25)

Не вздумайте брати іжа, чи 16б16, чи подібні їм верстати. Бо я впевнений, що ви будете пхати в станок все на світі. Сільгосптехніка - то річ безпощадна. Вам би 1М63

Про високоточні я і думати не хочу , мені посадку під підшипник зробить вал проточить ну і як би то не було противно сварку без неї ніяк у відновлені вічно тянуть щось обварене а потім я довбусь з ним 

, kostya1023 написав:

Хтось підкаже що то таке? (2 фото - нище патрону)

Класна штука  явже нею робив мені сподобалось 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
19 минут назад, Володимир Фещук сказал:

Оправка під ТС пластини, мабуть канавочні. З верстату ЧПК чи напів-автомату

Д'якую.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

сьогодні виготовив на замовлення плашкотримач

 20180322_114645.jpg20180322_114653.jpg20180322_114713.jpg20180322_114728.jpg

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 19.03.2018 в 06:23, Ужищенко сказал:

Якщо комусь цікаво то можу розповідать

Цікаво.  Такий  проект  також   в  планах. 

26 минут назад, Ужищенко сказал:

сьогодні виготовив на замовлення плашкотримач

А  чим  "фарбували"?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, инженер написав:

Цікаво.  Такий  проект  також   в  планах. 

А  чим  "фарбували"?

не фарбував ні чим  то така обробка

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 минут назад, Ужищенко сказал:

  то така обробка

З  першого  погляду  здалося,  що  якесь  покриття...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, инженер написав:

Цікаво.  Такий  проект  також   в  планах. 

А  чим  "фарбували"?

це вже  друга на виготовлені 

, инженер написав:

З  першого  погляду  здалося,  що  якесь  покриття...

ні не має (поганий вигляд?)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 минут назад, Ужищенко сказал:

(поганий вигляд?)

Навпаки,   класно  виглядає!

 

12 минуты назад, Ужищенко сказал:

це вже  друга на виготовлені 

Гарно  виходить.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Ужищенко написав:

це вже  друга на виготовлені 

ні не має (поганий вигляд?)

Сто разів помічав, що метал після обробки виглядає на фото зовсім інакше, ніж в житті

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Володимир Фещук написав:

Сто разів помічав, що метал після обробки виглядає на фото зовсім інакше, ніж в житті

Так  буває таке , але тут що в житі що на фото однаково , просто підібрав режим обробки і заточив добре різець , а взагалі завжди стараюсь робить гарно,  якщо не виходить то переробляю доки не буду задоволинний результатом . Тай мабуть руку вже піднабив трохи. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
22 минуты назад, Ужищенко сказал:

Так  буває таке , але тут що в житі що на фото однаково , просто підібрав режим обробки і заточив добре різець , а взагалі завжди стараюсь робить гарно,  якщо не виходить то переробляю доки не буду задоволинний результатом . Тай мабуть руку вже піднабив трохи. 

Можу виписати список зауважень по даному виробу. То суто мої зауваження, на роботу виробу не впливають, та є над чим задуматись, можливо, в наступних виробах знадобляться.

В разі, якщо не хочете, аби їх почув загал, маякніть, напишу в особисті.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, 4post написав:

Можу виписати список зауважень по даному виробу. То суто мої зауваження, на роботу виробу не впливають, та є над чим задуматись, можливо, в наступних виробах знадобляться.

В разі, якщо не хочете, аби їх почув загал, маякніть, напишу в особисті.

Пишіть тут я тіки за 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Только что, Ужищенко сказал:

Пишіть тут я тіки за 

Ой, буде пізно!

Перше, не знята фаска на деталі, що вставляється в патрон з боку відрізки.

Друге, точилась вона незручно, скоріше, відрізним. Видно, що саме груба частина підпиралась центром.

Третє, відрізалась непевно. Відламувався шпиньок десь 6 мм! А різець з кутом в плані 100 градусів дає майже чистий торець, залишки можна нігтем відламувати. Якщо цікаво - покажу.

Четверте, на більшій деталі видно сліди кулачків. Можна сховати великою фаскою.

П'яте, малий діаметр великої деталі має хвилі. Чому? Не думаю, що це результат неякісного фото. Щось з верстатом. Необхідно шукати. Скоріш за все, хвороба в супорті.

Шосте, накатка на великому діаметрі не потрібна - зайва витрата сил. Поверхня там гарна, тому маскувати там нічого.

Сьоме, має бути 5 болтів, та болти неестетичні. Краще виглядає гвинт з внутрішнім шестигранним шліцем або під викрутку, вони набагато краще виглядають, коли ховаються в корпусі.

Восьме, всі торцеві поверхні якісь... ну, зрозуміло? Вони будуть, як циліндричні, якщо їх проходити проходним упорним на малій стружці. За одно можна було б заховати непевне відрізання-відламування малої деталі.

Дев'яте, на гвинтах, що тримають плашку необхідно робити конус. Знаю, що непросто, та необхідно шукати методи.

Десяте, ручка-вороток може бути трошки довшою, тоді можна буде тримати та дорізати вручну. Та то вже чіпляюся.

Вибач, якщо критик зовсім вже злий.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, 4post написав:

 

Сьоме, має бути 5 болтів, та болти неестетичні. Краще виглядає гвинт з внутрішнім шестигранним шліцем або під викрутку, вони набагато краще виглядають, коли ховаються в корпусі.

Трьох цілком достатньо.

І тут я не згоден. Мені здається, що варто вже тоді ставити гвинти з "барашком", аби не користуватися якимось додатковим інструментом для фіксації плашки. Зусилля на затиснення там великого не потрібно

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, 4post написав:

Ой, буде пізно!

Перше, не знята фаска на деталі, що вставляється в патрон з боку відрізки.

Друге, точилась вона незручно, скоріше, відрізним. Видно, що саме груба частина підпиралась центром.

Третє, відрізалась непевно. Відламувався шпиньок десь 6 мм! А різець з кутом в плані 100 градусів дає майже чистий торець, залишки можна нігтем відламувати. Якщо цікаво - покажу.

Четверте, на більшій деталі видно сліди кулачків. Можна сховати великою фаскою.

П'яте, малий діаметр великої деталі має хвилі. Чому? Не думаю, що це результат неякісного фото. Щось з верстатом. Необхідно шукати. Скоріш за все, хвороба в супорті.

Шосте, накатка на великому діаметрі не потрібна - зайва витрата сил. Поверхня там гарна, тому маскувати там нічого.

Сьоме, має бути 5 болтів, та болти неестетичні. Краще виглядає гвинт з внутрішнім шестигранним шліцем або під викрутку, вони набагато краще виглядають, коли ховаються в корпусі.

Восьме, всі торцеві поверхні якісь... ну, зрозуміло? Вони будуть, як циліндричні, якщо їх проходити проходним упорним на малій стружці. За одно можна було б заховати непевне відрізання-відламування малої деталі.

Дев'яте, на гвинтах, що тримають плашку необхідно робити конус. Знаю, що непросто, та необхідно шукати методи.

Десяте, ручка-вороток може бути трошки довшою, тоді можна буде тримати та дорізати вручну. Та то вже чіпляюся.

Вибач, якщо критик зовсім вже злий.

дякую за критику , виправлюсь

, Володимир Фещук написав:

Трьох цілком достатньо.

І тут я не згоден. Мені здається, що варто вже тоді ставити гвинти з "барашком", аби не користуватися якимось додатковим інструментом для фіксації плашки. Зусилля на затиснення там великого не потрібно

непоганий варіант

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 минуту назад, Володимир Фещук сказал:

І тут я не згоден. Мені здається, що варто вже тоді ставити гвинти з "барашком", аби не користуватися якимось додатковим інструментом для фіксації плашки.

Тут можна спорити. В роботі за токарним верстатом в першу чергу ми ставимо безпеку виконання робіт, а воно найвища, коли на деталях, що обертаються, чи можуть обертатись, кількість виступаючих частин найменша. Вороток з барашком можуть так гарно хапанути пальця, що буде не до зручності закручування. Викрутка - той шансовий інструмент, що має бути завжди поруч з плоскогубцями і молотком біля токарного.

Та у любому випадку, болт - то вже ні туди, ні сюди.

5 минут назад, Володимир Фещук сказал:

Трьох цілком достатньо.

Та можна і одним. В мене 5 років відпрацювали плашкотримачі з затискаючим конусом у ручці. Недавно конус "освіжив", так що одного цілком досить. У більшості плашкотримачів їх два. Та покупні мали або 4 або 5.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Заходите как нибудь в гости,поделюсь своими наработками в этой сфере

DSC_0284-734x1305.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку