telepasa

Быстросъемная линейка на поперечную подачу

6 повідомлень у цій темі

Цифровая линейка штука приятная и полезная,но недешевая. Я решил путем простой переделки обычного штангена ( два отверстия на 6 ) и двух точек крепления на станке. Встает внатяг и люфтов нет. Ставится и снимается за 5 сек.

 

DSC00728.JPG

DSC00729.JPG

DSC00730.JPG

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Все гениальное - просто.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Хороша ідея. 
Вже користувались? 
У мене такий же китайський штангель, і іноді від того що торкається лінійкою до станка злітають показники іноді на 5 см іноді показує 200...
Моя думка що це через те що станок занулений, і нуль не є абсолютним нулем. А заземлення слабке.....
@telepasa  У Вас результати показів штангеля не злітають ?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Да, пользовался.Опасался,что от вибрации поплывут показания,но все хорошо. Попался на удивление хороший китаец,лет 5-6 гоняю и никаких замечаний. Слетают показания от статического напряжения на руках,заземление станка тут никак не поможет. Можно попытаться покрасить токопроводящей краской корпус .Для проверки можно обернуть фольгой.Как вариант -сначала касаться станка рукой( снять статику ) ,а потом штангенциркулем.

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

у мене штанген глючив біля працюючого асинхронного шпінделя від частотника, просто в повітрі.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В данном случае я бы к такому частотнику радиоприемник поднес и послушал,скорее всего шумит очень сильно. Защитить любую электронику от помех можно экранированием,например фольгой внутри корпуса и замкнуть на корпус или минус прибора.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку