domyra85

Фрезернути і прошліфувати ножі.

13 повідомлень у цій темі

Добрий вечір .Потрібно перефрезерувати і прошліфувати ножі 2шт..Товщина ножа 8мм. треба 5 мм. Ширина 60мм треба 42мм.Довжина 460мм. треба 405мм.Розміри які треба вказа на фото.Твердість 50-55 одиниць.Хім.аналіз:
C-0.51 Si-1.00 Mn-0.56 P-0.027 S-0.003 Cu-0.08 Cr-8.08 Ni-0.23 Mo-1.8 V-0.53

Хочу попробувати їх на рейсмус.

P2215766.JPG

P2215767.JPG

P2215771.JPG

P2215772.JPG

P2215775.JPG

P2215776.JPG

P2215783.JPG

P2215784.JPG

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, domyra85 сказал:

50-55 одиниць.

капусту рейсмусувати?

Час і гроші на вітер. Дешевше купити нормальні. 

В мене чимало ножів для фуганка, хотів запропонувати обмінятись на готові, та так і не придумав що тих робити...

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Сделать отжиг, потом фрезеровка, потом термичка (не факт что при такой длине и толщине не сделает с них "вертолет"), потом шлифовка... Пожалуй поддержу коллегу выше... 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Bogdan сказал:

Дешевше купити нормальні.

А скільки одиниць мають нормальні ножі ?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, domyra85 написав:

А скільки одиниць мають нормальні ножі ?

Скажіть а що плануєте рейсмусувати?Може дійсно купити готові ножі з швидкорізу під маркуванням HSS 18 виробник наприклад Глобус і буде щастя.

Змінено користувачем viksel
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Bogdan сказал:

купити нормальні

Недавно купив FABA HSS 18%W фігня повна сідають за 2-3 дні.Старіші такі самі FABA HSS 18%W куплені 15років тому працюють супер до тепер.

1 минуту назад, viksel сказал:

Скажіть а що плануєте рейсмусувати?

Переважно дуб і ясен.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, domyra85 написав:

Недавно купив FABA HSS 18%W фігня повна сідають за 2-3 дні

Вибачте я не знаю вашого столярного буття,тобто точності виставлення ножів,стерильності дошки,може дошка в піску лежала....і з якими об'ємами працюєте.Ніж грандіозної твердості можна вбити за 10 секунд а можна місяць не переточувати при роботі кожний день.Скажу для прикладу що коли хссеси на заточці то я ставлю класичні ножі напевно 65г або типу того і вони на дубі працюють досить довго,потім підтягнув ельборчиком вручну і ще працюють.В столярці твердість не головне :D

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Про який пісок мова,дошка чистенька куплена на фірмі з сушки.Яж говорю старі ножі ідентичні працюють на ура,маю від пілани теж не ахті.Може вже такі великі бренди почали халтурити?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 минут назад, domyra85 сказал:

Про який пісок мова,дошка чистенька куплена на фірмі з сушки.Яж говорю старі ножі ідентичні працюють на ура,маю від пілани теж не ахті.Може вже такі великі бренди почали халтурити?

Або їх навчились підробляти ЦЕ щас не велака проблема 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

когда дедал изделия с дерева  прикупил себе ножи  (бирка на фото)

прям душа радовалась как ходили 

цена была 16 евро нож - по сравнению с родными джет и кто тут советовал глобус небо и земля 

купите раз - и будете всю жизнь ими работать - только на заточку отдавать не классным пацанам 

заточка на фирме была 100 гривень 3 ножа (2011 год)

IMG_1802[1].JPG

Змінено користувачем Viktor_KVS
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ну та ви в першому повідомленні робили хіманаліз,зробіть на ножах цих і цих і будете мати доказ,бажано паперовий,потім на Фабі скажете все що про них думаєте і покажете той папір.До речі для любителів твердих ножів китайці вже давно випускають напайний з твердосплавом і ставлять їх на Хольцмани комбіновані і фуганки.Що робити з тим ножом коли він зловить якийсь метал можна здогадуватись...Для вирішення проблеми в ідеалі треба мати два рейсмуси,обдирочний і чистовий.А дошку до речі на фірмі ніхто віником не мете,вона як була після пилорами так і сушиться,бо якщо почнуть замітати то повилазять сучки і дефекти а значить впаде сортність і ціна:D.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
12 минуты назад, Bruiser сказал:

Або їх навчились підробляти ЦЕ щас не велака проблема 

Куплені в офіційного представника і там заточую.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 часа назад, domyra85 сказал:

А скільки одиниць мають нормальні ножі ?

По пам'яті - 61-68.

Завтра в книжку розумну гляну.

Щодо дубу - то сухий дуб садить і бистроріз на ура. В мене є одні непогані (ті що я в тій темі казав), та вони тоненькі. Знайомий (столяр) давно такими користується, то хвалить. Я ще не пробував, бо широкі.

Щодо двох станків. то тут для всього треба кілька на операцію робити. Зараз роблю (реставрую) дві сверлилки напольні, один простенький для всього підряд, другий, в ідеальному стані - тільки для ніжних робіт.

Те ж і з іншими станками, дублюю (і більше) майже все. Особливо після того, як сцсід доски з горища приніс, які там років 20-ть лежали...

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку