56 повідомлень у цій темі

3 часа назад, 123 сказал:

Я на прийомках часто знімаю добрі колеса з калясок

А мені , за 15 років тининня по прийомках у пошуках чогось корисного, ні разу така коляска не попадалася.

Правда одного разу купив два таких колеса на "барижнику" біля автовокзалу. Вони досить легкі і великі. Але надувні колеса це ще те джерело ненадійності. Зараз правда якісь м"які колеса на колясках зустічатися почали, і при тому вони не надувні.

Мене це цікавить тому, що мені треба через поріг Їздити зварювальним аппаратом.Є над чим замислитися. Як раз проєктую цей самий возок. Може колеса від мопеда прилаштувати?

Змінено користувачем Дядя_Уеф
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Дядя_Уеф  а не проще какой  то помостик сделать перед порогом ?

Змінено користувачем Иванович
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 минут назад, Иванович сказал:

а не проще какой  то помостик сделать перед порогом ?

Помостик по любому надо делать, но он полностью вопрос не решит. На площадке тоже есть небольшие неровности. Наверное придется пневмоколеса применять. Все таки они очень легко и мягко ходят.

А телеги нужны срочно. И при этом баллон надо на 40 литров, и не меньше.

 

Змінено користувачем Дядя_Уеф
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
22 минуты назад, Дядя_Уеф сказал:

що мені треба через поріг Їздити зварювальним аппаратом

https://rozetka.com.ua/55152912/p55152912/?gclid=EAIaIQobChMIlI3AkrGY6QIVXsayCh1vaQSbEAQYASABEgJvRvD_BwE

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 минуты назад, Stebium1 сказал:

://rozetka.com.ua/55152912/p55152912/?gclid=EAIaIQobChMIlI3AkrGY6QIVXsayCh1vaQSbEAQYASABEgJvRvD_BwE

Та ні, там сходів немає. Просто поріг виступає трохи. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Дядя_Уеф Оно и через пороги хорошо идёт, но если это одно место, то наверное лучше бо-о-ольшие колёса. В поле сварка ездит на колёсах диаметром много больше метра. Стальной бандаж и спицы.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я був спочатку ставив невеликі, так крім порожків ще й по землі тягати важко. Тепер ставлю потовщі і від 12см діам. 

Щодо з калясок, то також таке рідко зустрічав. А от з веліків - завжди попадають, колись брав знайомим, собі прикупив з магазинних ящиків (совкових, в них кавуни... продавали) і інших, запасся з головою. Ще зараз дуже багато попадають від самокатів (ці не в Україні зустрічаю багато), набрати можна вагон, але ті також для зварювальних слабуваті.

Оті, що з магазинних ящиків найкращі. Пластикові, обрезинені, на підшипниках. На базарах такі часто бачив. 

Колись попадали гумові валики, десь 11см діам і 30-35см шириною. Можна їх порізати і колеса зробити. Ніби з транспортерних ліній. Рідко. але попадають.

 

Змінено користувачем Bogdan
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
38 минут назад, Дядя_Уеф сказал:

Зараз правда якісь м"які колеса на колясках зустічатися почали, і при тому вони не надувні.

Такі теж маю, то матеріал типу пенки, як шлепки і "аляску" роблять, вони слабеваті для 40 балона, надійно мінімум такі.

https://rozetka.com.ua/ua/55153998/p55153998/

55153998_images_7608951720.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Доброго  дня !   Давно  висить  у  повітрі  питання  щодо  виготовлення  візка,  для  пропанового  та  кисневого  балонів.  Прошу  власників  таких  візків  поділитися  фото,  та    висловити   свою  думку  щодо    можливих  ньюансів.  Маю  на  увазі  -   які   розміри,  які  колеса,  яка  компоновка.  

Змінено користувачем инженер
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В мене така тачка:

0-02-05-7cec9858ab5b934b57a5ac173b263a236cd619bef3320a93dae3c16dc6cc248f_51b66dac.jpg

0-02-05-e8aee285396f349e963faac182b879059955a4bbb9a901111b5d323a4e3216e6_a4f4ecfe.jpg

0-02-05-e4094b777e1220460cf6c1b1d4f5ffbf523762920e3575451ebe83a5c21fd97e_c6be61cc.jpg

0-02-05-941f04da7fc119115e782f68c5b9f3c378ac61cf3938ea67920273ebe73d0ea2_8e4fed7b.jpg

0-02-05-aee02197aff20a559559775f49242d611a7d70eaadf7cf0ba7f64a78be5c3882_ca925d6a.jpg

3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Только что, лейтенант сказал:

В мене така тачка:

 Дуже  гарна !   Але  мене  трішки  не  така  цікавить,  а  та,  що  на  двох  колесах,  для  транспортування  кисневого  та  пропанового  балонів.    А  можна  у  Вас  запитати,  який  об"єм  балона  на  компресорі ?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, инженер написав:

 Дуже  гарна !   Але  мене  трішки  не  така  цікавить,  а  та,  що  на  двох  колесах,  для  транспортування  кисневого  та  пропанового  балонів.    А  можна  у  Вас  запитати,  який  об"єм  балона  на  компресорі ?

Компрессор 100л. 580 л/м, 3 кВт, 380В.

 

Змінено користувачем лейтенант
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, лейтенант сказал:

100л.

Дякую !  А  на  вашому  візку   колеса  який  мають  діаметр ?  Мені  по  фото  видається  десь  сантиметрів  30.  

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

    Диаметр колес должен зависеть от качества покрытия по которому тележка будет передвигаться, чем оно  хуже тем  больший  диаметр.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я  видел  ( краем  глаза )  у  одного  товарища  у  нас   телегу  на  автомобильных  колёсах.  И  себе  решил  подобную  сварганить.  Да  вот,  посмотрев  на   жигулёвские  шины,     усомнился  в  правильности  такого  решения.  Чего - то  они  мне  показались  великоваты.  Вот  и  решил  спросить  на  форуме,  кто  что  пользует,  и  что  могут  посоветовать.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
35 минут назад, инженер сказал:

Я  видел  ( краем  глаза )  у  одного  товарища  у  нас   телегу  на  автомобильных  колёсах.  И  себе  решил  подобную  сварганить.  Да  вот,  посмотрев  на   жигулёвские  шины,     усомнился  в  правильности  такого  решения.  Чего - то  они  мне  показались  великоваты.  Вот  и  решил  спросить  на  форуме,  кто  что  пользует,  и  что  могут  посоветовать.

Можно присмотреться к желтым запаскам, тонким.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, инженер написав:

Дякую !  А  на  вашому  візку   колеса  який  мають  діаметр ?  Мені  по  фото  видається  десь  сантиметрів  30.  

260мм але вони для мене замалі найкраще 350 мм. Будуть вільні кошти поміняю на більші. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, 123 написав:

Такі теж маю, то матеріал типу пенки, як шлепки і "аляску" роблять, вони слабеваті для 40 балона, надійно мінімум такі.

https://rozetka.com.ua/ua/55153998/p55153998/

55153998_images_7608951720.jpg

Вибачте, Але це повне гівно!!!!Поставив такі на свій візок, виломило посадку під підшипник при першому з'їзді зі сходинки.Підшипники це просто без слів.

...таке враження наче їх вручну робили

Змінено користувачем Stomck
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

такий возик?

Цей простенький але зручний. Ще для балонів подібний, там заокруглена підошва, і колеса так, щоб припіднімати балон на апарат...

Найкраще колеса в районі 20 см з камерами. Але кому і для чого... 

20201212_135544.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 22.12.2020 в 01:57, Bogdan сказал:

такий возик?

Так.  Тільки  під  два  балона,  кисень  і  пропан.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Во дядька наварил)))))

Screenshot_2020-07-19-23-11-52-938_com.pinterest.jpg

Screenshot_2020-07-19-13-32-39-139_com.pinterest.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 часов назад, gidropon сказал:

Во дядька наварил)))))

Четыре  этажа  +  чердак.   Неплохо  сделано.

 

8 часов назад, Bogdan сказал:

Ось - прикольний трансформер

Вот  такого  типа  я  имел  ввиду.  Спасибо.    Только  колёса  немножко  побольше  надо,  я  так  думаю.

 

В 22.12.2020 в 00:47, Женя Харьков сказал:

Можно присмотреться к желтым запаскам, тонким.

Да,  пожалуй,  неплохой  вариант.  А  ещё  пришла  мысль,  применить  с  "Муравья".  По - моему,  идеальный  вариант,  и  размер,  и  вес.  Или  такие - же  с  сельхозтехники.  Здаётся,  что - то  по  этой  теме  есть  в  куче  хлама.   Надо  посмотреть,  и  прикинуть. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@инженер можно поинтересоваться для какой цели нужна такая тележка в гараже  хоббиста, или это для производства и  эксплуатации в большом цехе, тогда  вопросов нет.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
47 минут назад, Иванович сказал:

можно поинтересоваться для какой цели нужна такая тележка

Эксплуатация,  в  основном,  на  улице,  Баллоны  под  газовый  резак..    Хранение  планируется  под  навесом.  Тележка  нужна  для  мобильности.  Не  часто,  но  бывает  нужда    подвезти  баллоны   к  некоторым   сельхозорудиям.       

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку