Ужищенко

Вдосконалення та доробки школьних та настольних станків

40 повідомлень у цій темі

Привіт народ , вирішив розпочати тему присвячину удосконаленю то доробкам школьни та настольних станків. Сам маю такі станки і хочу трохи їх вдосконалить , можливо хтось щось подібне вже робив , якщо не важко поділітся опитом , бажано викладать фото . Затра якщо вийде зроблю фото свого токаргого тв 4 з ножним тормозом

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Мав практично весь набор шкільних станків. На мій погляд лише НС-12 можна не доробляти. Все інше дуже і дуже слабої якості і т.п.

Сам переробляв багато СТД-120. Розписувати все повторно не буду. Багато розписано на дерев'яному форумі.

Якщо будуть запитання - відповім.

Станки по металу, як фрезерні, так і токарні - це маргарин замість масла. Це не станки. Це дрібні замінники. Тут можна все життя їх вдосконалювати. Але сама станина вже в прольоті, тому всі ці припарки мало, що дадуть. Згоден, все залежить від способу використання.

Задача топікстартера не називати і створювати теми, а наповняти їх. Тому чекаємо фотки і літерки.

Змінено користувачем Bogdan
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Добре я вас зрозумів , просто я гадаю тема цікава для багатьох 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Наконец хоббийная тема!

@Ужищенко Давайте что то для затравки

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

хм.. назріло питання в голові, 

Хтось піднімав пб на декілька сантиметрів на ТВхах ?

значний плюс , діаметр оброблених збільшиться, звісно прийдеться піднімати зб і збільшувати різцетримач.(хоча високі різці легше найти)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

колись на ЛОХі пробігав. там були до волі цікаві та прості рішення.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

підкину своє ,,збочення,, для ТВ-16 . можливо комусь згодиться.viber image10.jpgviber image9.jpgviber image8.jpgviber image7.jpgviber image6.jpgviber image5.jpg

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Так же есть мысль поднять ПБ и все остальное на тв-16 где над станиной 160 диаметр можно обработать, но при подъеме ПБ, все равно этот показатель не увеличишь.  Но увеличится диаметр обработки над кареткой и кулачки не будут ее грызть. Переделанная ЗБ от ТВ 4-6 увеличивает диапазон оснастки для  тв-16. Удлинение станины с люнетами,  от части почти то-же  самое, что увеличить проходное отверстие в шпинделе. Так что , есть над чем поработать.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
14 минуты назад, Виктор Смирнов сказал:

Так же есть мысль поднять ПБ

чтобы хотя бы Ф500мм проходил :) и станину удлинить в 2 раза!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

На тв16 при піднятті переньої бабки прийдеться викінуть гітару або замінить на електронну.

При підннятті ПБ діаметр обробки не збільшиться  130 патроном діаметр 130 я зажимав більше не рекомендувавби, не знаю чи кулачки зайшли на  два витки.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 минут назад, 3121 сказал:

чтобы хотя бы Ф500мм проходил :) и станину удлинить в 2 раза!

Можно и в два раза удлинить, но я удлинил на 32 см, получилось в центрах 500 см. в люнетах 750. На больше мне не надо и притирочная плита только 400х600. Если у вас плита на 1 метр и больше можете и в два раза увеличить, но вот винт продольной подачи тонковат , что ограничивает его длину.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, 3121 написав:

чтобы хотя бы Ф500мм проходил :) и станину удлинить в 2 раза!

Булоб супер

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, ALTOS написав:

підкину своє ,,збочення,, для ТВ-16 . можливо комусь згодиться.viber image10.jpgviber image9.jpgviber image8.jpgviber image7.jpgviber image6.jpgviber image5.jpg

 

Це не збочення а ваш варіант удосконалення який має право на життя 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, SkosarV написав:

хм.. назріло питання в голові, 

Хтось піднімав пб на декілька сантиметрів на ТВхах ?

значний плюс , діаметр оброблених збільшиться, звісно прийдеться піднімати зб і збільшувати різцетримач.(хоча високі різці легше найти)

Я думав над цим питвнням нені здається жортскіст  станка знизеться через таке

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

приві як і обісяв викладаю фото свого станка з тормозом

20180224_123955.jpg

20180224_124001.jpg

20180224_124007.jpg

20180224_124147.jpg20180224_124153.jpg20180224_124201.jpg

двигун закріплено на рухомій плиті 

 

20180224_124218.jpg

якщо за ручкупідняти до гори то двигун піднімається постаблюється натяг ремня і ремень переставляється на інший шків для зміни обертів

20180224_124226.jpg

тормозіня відбувається за рахунок нотискання ногою на важіль , двигун піднімається до гори і тим самим послаблюється реміна пиридача , обирти за інецією гальмуються примітивною тормозною колодкою

20180224_124301.jpg

якщо важель не нажатий двигун станок прасює нормально

20180224_124307.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Мой НГФ Ш4

ФЛАНЕЦ4.jpg

ФЛАНЕЦ3.jpg

ФЛАНЕЦ1.jpg

3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
23 часа назад, Виктор Смирнов сказал:

Можно и в два раза удлинить, но я удлинил на 32 см, получилось в центрах 500 см. в люнетах 750. На больше мне не надо и притирочная плита только 400х600. Если у вас плита на 1 метр и больше можете и в два раза увеличить, но вот винт продольной подачи тонковат , что ограничивает его длину.

 Сьогодні дививсь на свій тв16 цікаво як можна збільшити станину, якщо ви це зробили можна докладніше і по можливості фото.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 минут назад, oven-ukr сказал:

докладніше і по можливості фото.

Можно и фото.Найду флешку, чтоб со старого ноута на этот перенести. Правда  все составляющиеся есть, но нет времени собрать на новой станине, так-как надо и стол-тумбочку удлинить, а старый станок  донор не разобрал по причине работы на нем. Сейчас придумаем.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 години назад, lestad1 написав:

Мой НГФ Ш4

ФЛАНЕЦ4.jpg

ФЛАНЕЦ3.jpg

ФЛАНЕЦ1.jpg

цікавмй варіант сам подумую зробить і собі вфг на нгф 

якісь недоліни є у вашій вфг , і як ви її робили

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

привіт народ сьогодні вдома серед завалів різного барахла знайшов колись не дороблиний станок для деревообробки в основі якого було використано сверлілку нс-12 (здається)

після роботи болгаркою 

потім відніс станок в гараж і знайшов ще комплектуючі до нього

що скажете які шанси що ві запрацює20180224_131519.jpg20180224_133532.jpg20180224_134253.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

вирішувати Вам. не та модель яка варта уваги. простіше продати ці шматки ,добавити грошей та придбати щось краще. на ЛОХі час від часу з"являються цікаві екземпляри. часу та коштів на відновлення буде витрачено більш ніж на пошуки нормального верстата. це моя точка зору. верстатів маю достатньо тому можу порівнювати.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 години назад, ALTOS написав:

вирішувати Вам. не та модель яка варта уваги. простіше продати ці шматки ,добавити грошей та придбати щось краще. на ЛОХі час від часу з"являються цікаві екземпляри. часу та коштів на відновлення буде витрачено більш ніж на пошуки нормального верстата. це моя точка зору. верстатів маю достатньо тому можу порівнювати.

ну я продавати точно не буду , тимпаче сьогодні я  знайшов в дома ще одну піноль до нього слідів вироботки на ній не виднл

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Bogdan написав:

Мав практично весь набор шкільних станків. На мій погляд лише НС-12 можна не доробляти. Все інше дуже і дуже слабої якості і т.п.

Сам переробляв багато СТД-120. Розписувати все повторно не буду. Багато розписано на дерев'яному форумі.

Якщо будуть запитання - відповім.

Станки по металу, як фрезерні, так і токарні - це маргарин замість масла. Це не станки. Це дрібні замінники. Тут можна все життя їх вдосконалювати. Але сама станина вже в прольоті, тому всі ці припарки мало, що дадуть. Згоден, все залежить від способу використання.

Задача топікстартера не називати і створювати теми, а наповняти їх. Тому чекаємо фотки і літерки.

в мене до вас запитання ви станцію сож до станків робили , якщо робили то як

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
21 минуту назад, Ужищенко сказал:

в мене до вас запитання ви станцію сож до станків робили , якщо робили то як

В мене є пару запасних насосів для СОЖ. Зараз роблю (один реставрую) два станки і на яких буде СОЖ. Так стандартна завжди дуже шумна і часто незручна. Як приклад, багато токарів нею не користуються, навіть, при наявності.

На один станок я поставлю бачок на висоті і сож буде просто стікати. З другим, скоріш за все, таки буде станартна "поливальниця", бо там буде багато абразиву, тому потрібно відстійники робити.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Щодо НС-ки.

Я зараз одну відновлюю. В кращому стані і більш комплектна. Та мороки в рази більше, ніж очікувалось.

Я б за ту не брався, якщо є нормальна.

В мене дві НС-ки і один поменше. З них тільки одна НС-ка робоча. За років 10 дійшло, що таки так багато завсім не потрібно. Продав два станки (зараз один доробляю, але вже продав її). Замість купки настольних буде одиін і плюс два напольних (один нещодавно купив). 

НС-ка не дуже практична штука. Для металу занадто великі оберти, для дерева, практично, завжди люфтисть.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку