Ужищенко

Вдосконалення та доробки школьних та настольних станків

40 повідомлень у цій темі

На своємо ТВ-6М замість кнопок поставив галетник. Стало як на 16К20. Дуже зручно.

IMG_1491.JPG

IMG_1502.JPG

IMG_1499.JPG

IMG_1500.JPG

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Bogdan написав:

Щодо НС-ки.

Я зараз одну відновлюю. В кращому стані і більш комплектна. Та мороки в рази більше, ніж очікувалось.

Я б за ту не брався, якщо є нормальна.

В мене дві НС-ки і один поменше. З них тільки одна НС-ка робоча. За років 10 дійшло, що таки так багато завсім не потрібно. Продав два станки (зараз один доробляю, але вже продав її). Замість купки настольних буде одиін і плюс два напольних (один нещодавно купив). 

НС-ка не дуже практична штука. Для металу занадто великі оберти, для дерева, практично, завжди люфтисть.

 

я вас зрозумів

, Bogdan написав:

В мене є пару запасних насосів для СОЖ. Зараз роблю (один реставрую) два станки і на яких буде СОЖ. Так стандартна завжди дуже шумна і часто незручна. Як приклад, багато токарів нею не користуються, навіть, при наявності.

На один станок я поставлю бачок на висоті і сож буде просто стікати. З другим, скоріш за все, таки буде станартна "поливальниця", бо там буде багато абразиву, тому потрібно відстійники робити.

сам теж думав поставить самотьоком  і техіше буде 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, ogitika написав:

На своємо ТВ-6М замість кнопок поставив галетник. Стало як на 16К20. Дуже зручно.

IMG_1491.JPG

IMG_1502.JPG

IMG_1499.JPG

IMG_1500.JPG

цікафий варіант , візьму на озброєня

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я ось таку штуку ставив. Дуже зручна. На три положення.

 

DSC_7043-.JPG

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 24.02.2018 в 20:51, oven-ukr сказал:

 Сьогодні дививсь на свій тв16 цікаво як можна збільшити станину, якщо ви це зробили можна докладніше і по можливості фото.

 Фото отправил в личку

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
20 часов назад, Bogdan сказал:

Я ось таку штуку ставив. Дуже зручна. На три положення.

Не підскажете як називаеться теж хочу щось подібне а то тумблер вже задовбав все перескакую на реверс

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

є такі китайські. різного розміру. користуюся - до волі зручні та естетичні. ,,в когось скомуністили,, фото можу скинути.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Ужищенко написав:

тормозіня відбувається за рахунок нотискання ногою на важіль , двигун піднімається до гори і тим самим послаблюється реміна пиридача , обирти за інецією гальмуються примітивною тормозною колодкою

 

Готовий фабричний варіант двигуна з гальмом

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
13 минуты назад, ALTOS сказал:

фото можу скинути.

Скиньте!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

ловітьviber image2.jpgviber image1.jpg

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
48 минут назад, Ігрек сказал:

фабричний варіант двигуна з гальмом

Такі на швейних машинах стоять. Зараз таке дуже рідко зустрічається, майже все пішло в лом. Сам був свідком, як майже всю фабрику злили.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 23.02.2018 в 21:39, Виктор Смирнов сказал:

Можно и в два раза удлинить, но я удлинил на 32 см, получилось в центрах 500 см. в люнетах 750. На больше мне не надо и притирочная плита только 400х600. Если у вас плита на 1 метр и больше можете и в два раза увеличить, но вот винт продольной подачи тонковат , что ограничивает его длину.

Да не будет там 500. Из завода идёт 250, но и тех там нет. Разве от планшайбы мерять.. И наибольший косяк конструкторов, это салазки малой продольной, ластохвост длинный, а плита короткая. У румына sn402p это наоборот, и удобно, и жёстко. А тут когда резцедержка с плитой прям над супортом, в самой жёсткой части, так влево к патрону выбирает этот ластохвост МП, который слишком много привлекает внимания, чтоб не задеть о кулачки. И ещё РМЦ 250 (но на деле из 125 патроном всего лишь 170мм) далеко не значит, что можно сразу, за проход, проточить, тк  доганять до края уже не кареткой, а МП (в которой сомнительна возможность быстро выставить уклон строго в "0". Вот основные причины, почему я не являются фанатом ТВ. Но как говорят " на безрыбье.." , то имею что имею)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

нема ,,понта,, з ЗАПОРЖЦЯ ліпити лімузин. потрібно мати декілька верстатів для різних робіт. вони меньш вбиваються. обдирати на точному то ,,варварство,, точити мілке на діп-300 та ж сама ....ня.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Кардан сказал:

Да не будет там 500.

Вы о чем?   Я о своей новой станине на тв-16. На фото красный привод занимает столько места как и ПБ с 100м патроном, ЗБ от тв4-6, на сантиметрах хорошо видно.

2018-02-26 14.10.42.jpg

2018-02-26 14.11.14.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Поднять можно на 2 см.ПБ,ЗБ и резцедержатель, но стоит ли оно того.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку