Кінолог

Майстерня 2х3

79 повідомлень у цій темі

3 часа назад, Кінолог сказал:

Без фіксації.

Будуть незручності. Можуть і неприємності.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Все покаже експлуатація.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Хочу замовити шилдіки на токарний. Підкажіть, хто де замовляв? Бачив шилдіки Івана Луганськ, може є хтось ,що у нього замовляв. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Кінолог - я замовляв. Якість непогана тільки в розмір не попадає.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 часов назад, Кінолог сказал:

Хочу замовити шилдіки на токарний. Підкажіть, хто де замовляв? Бачив шилдіки Івана Луганськ, може є хтось ,що у нього замовляв. 

на частотнике    таблица скоростей практически не нужна . из опыта  переключателями на коробке  редко  пользуюсь . , у меня были читаемые  на тв -4  вытравленные по-этому и оставил , жалко было выкидывать .  

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 05.03.2018 в 20:23, Кінолог сказал:

 

P1070596.JPG

прицепите  в пульт  сразу резитор , регулировку оборотов , очень удобно , если разрешите  могу выложить фотку моего  пульта, недавно  новый сделал на Ваш похож

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Резистор не ставив так як планую все-таки більше користуватись коробкою швидкостей. Провода під резистор на всякий випадок вивів і заізолював. Частотник планую використовувати на двох станах. Фото свого пульта можете виставити цікаво глянути.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Вот мое исполнениеIMG_20180312_154235.jpg

3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 2018-03-10 в 07:43, Кінолог сказал:

Хочу замовити шилдіки на токарний. Підкажіть, хто де замовляв? Бачив шилдіки Івана Луганськ, може є хтось ,що у нього замовляв. 

Може згодиться кому, не реклама, хочу собі там замовити

https://shildservice.com/

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Цікавий варіант з вікном на корбці подач. Можна фото глянути.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Сьогодні забрав комплект поперечки. Поставив опорні підшипники, і я вам скажу різниця колосальна. Пропали люфти, подача плавна. І це при тому що я тільки поставив на станок гвинт і ледь наживив болтами корпуса. Завтра думаю, що все дороблю.

P1070604.JPG

P1070605.JPG

P1070607.JPG

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А це в мене була в суботу вдала рибалка.  

P1070599.JPG

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 12.03.2018 в 19:00, Кінолог сказал:

Цікавий варіант з вікном на корбці подач. Можна фото глянути.

Вот окошкоIMG_20180313_202056.jpg

Еще нужно расположить крышечку для заливки масла, а снизу клапан выточить, чтоб шприцом 20 кубов выкачал и через верх закачал

  Пробывал залить масло, когда фитиля поставил, была синтетика, так оно за 16 часов  полностью перетекло вниз , может минералку надо и дольше будет перетекать

   Вот сюда клапанIMG_20180313_211845.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 часа назад, Кінолог сказал:

Сьогодні забрав комплект поперечки.   Кто-то с форума делает?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Поперечку точили на фірмі. Метрів 100 від моєї майстерні. Є ще один комплект залишилось виточити гайку. Лімб замовляв окремо.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

З якого матеріалу робили фітіля ? В мене перекачування масла проводиться насосом від рідкого мила.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Кінолог сказал:

Поперечку точили на фірмі. Метрів 100 від моєї майстерні. Є ще один комплект залишилось виточити гайку. Лімб замовляв окремо.

если потяну  по деньгам , забрал бы 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, Кінолог сказал:

З якого матеріалу робили фітіля ? В мене перекачування масла проводиться насосом від рідкого мила.

скрученная вата  с советского дизельного фильтра. сейчас подобную нитку видел на фильтрах на воду

"В мене перекачування масла проводиться насосом від рідкого мила"- я так и понял, видел подобную систему  в интернете .  у себя не хотел отверстие делать в коробке , хотя если оно не нужно то  его всегда можно заглушить  .  

     у меня вообще есть идея поставить маслянный насосик от китайского мопеда . у меня он даже есть , но там нужно плиточку  несложную на фрезере изготовить .  привод  от ходового вала расположен  в районе где сейчас находится пульт ( не постоянный ). на валу насосика  резиновое колесико , насосик  закреплен на маятнике с небольшим ходом. надо  масло перекачать  придавил  , чтоб резиновое  колесико прижалось к  вращающемуся ходовому валу . ну это так мечты , перед этим  в  очереди  на восстановление  стоит НГФ и сверлилка 2А112 ( с вариатором)

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 годин назад, Avik написав:

если потяну  по деньгам , забрал бы 

Ціна питання 500 це разом з новою гайкою. Токар зробив ще один комплект, попросив продати. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Кінолог написав:

Хочу замовити шилдіки на токарний. Підкажіть, хто де замовляв? Бачив шилдіки Івана Луганськ, може є хтось ,що у нього замовляв. 

Доброго дня! Я замовляв у нього на свій тв-3. Відправляє накладеним платижем. Якість хороша.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 05.03.2018 в 20:27, SkosarV сказал:

@Кінолог Я так розумію там двох позиційний джойстик стоїть ? Можите ссилочку кинути де брали ?
Дякую

https://001.com.ua/knopka-manipulyator-na-2-napravleniya-s-samovozvratom-xb2-d2pa22-3sxd2pa22-asko-ukrem

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
11 час назад, Кінолог сказал:

Ціна питання 500 це разом з новою гайкою. Токар зробив ще один комплект, попросив продати. 

Забираю

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 години назад, Avik написав:

Забираю

Ситуація така, поперечка є в наявності у токаря але він має доробити гайку. Також треба трошки підігнати деталі. Коли все закрутив на своєму станку підклинило підшипник. Завтра піду підганяти деталі на своїй поперечці треба трошки розточити посадку підшипника. За одно домовлюсь за ваш комплект. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
27 минут назад, Кінолог сказал:

Ситуація така, поперечка є в наявності у токаря але він має доробити гайку. Також треба трошки підігнати деталі. Коли все закрутив на своєму станку підклинило підшипник. Завтра піду підганяти деталі на своїй поперечці треба трошки розточити посадку підшипника. За одно домовлюсь за ваш комплект. 

спасибо , мне не к спеху , как будет , так дайте знать

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ок.!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку