SuperiuS

Давайте жить дружно!

81 повідомлення у цій темі

, Ludanik написав:

Не знаю для чего в Бараолке служит кнопочка *игнор*но если это только из-за цены,

В подавляющем большинстве - да, из-за цены.

Прдавец, редиска нехороший человек, не хочет выторгованный практически в ноль товар, еще  и отправлять бідному, нещасному покупателю за свой счет.

За это и получает себе в карму -

, технократ написав:

 камушком из-за угла

отот игнор.

Шоб, знал !!!

------------------

Я и покупатель, и продавец, практически 1:1,  ... если шо. 

Змінено користувачем технократ
2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Рейтинг в барахолці мусить бути взаємним, я якось навіть не звернув увагу, що у нас не так, можливість відповіді на відгук це добре, але і оцінку треба. Плюс для розвантаження роботи модераторів треба те, про що писали не раз - трохи більше часу на редагування своїх постів, кнопку попереднього перегляду повідомлення перед відправкою і обмежене модерування своїх тем, власне все те, що було на старому чіпі. Не потрібно вигадувати своє колесо.

3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, ALTOS сказал:

як казав ДМ ,,собаки гавкають - караван іде,,

Цей вислів можна приліпити в даній темі хіба що до дупи. Хоча ДМ я особисто поважаю.

Розкажіть мені несвідомому хто тут "собаки" і хто "караван"?

3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

268x0w.jpg 
Дитячі образи, зеленюча жаба яка все життя наступає на шию людям ..... колли це все закінчиться ?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Не один раз писал, что игнор должен быть явным и с обязательным письменным обоснованием.

Захотелось насрать другому в борщ поставить игнор ?

Нивапрос,  предьявите пачпорт и письменное объяснение- отзыв, - за что именно.

После такого нововведения все будут приятно удивлены количеством игноров.

Мудрых и взвешенных Вам решений !

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, SkosarV написав:

зеленюча жаба яка все життя наступає на шию людям ..... колли це все закінчиться

 Добре супроти жаби допомагає вуж( natrix natrix), звичайний, а краще водяний( natrix tessellata).А мені особисто подобається бразильський капюшонний (gidrodinastis gigas)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Только что, Куляста Блискавка сказал:

 Добре супроти жаби допомагає вуж( natrsx natrix), звичайний, а краще водяний( natrix tesellata).А мені особисто подобається бразильський капюшонний (gidrodinastis gigas)

Вона вже так вкорінилась що господар без жаби довго не проживе..... занудьгує  

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
29 минут назад, SkosarV сказал:

 
Дитячі образи, зеленюча жаба яка все життя наступає на шию людям ..... колли це все закінчиться ?

Мое мнение когда те кому жаба не дает жить,  начнут сами приносить пользу обществу и сами перейдут из пассивного в активного образа мышления..Иначе ни как.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

180px-JavaAsfiction.jpg

4 минуты назад, Vip сказал:

Мое мнение когда те кому жаба не дает жить,  начнут сами приносить пользу обществу и сами перейдут из пассивного в активного образа мышления..Иначе ни как.

Воно то так .. тільки в цих людей інша форма мозку, і думки ( 5 % інстинкт , 95% повітря ше і жаба на грудині)  їм краще безпідставно ображатись, і чекати подачки.....
Піднятись і робити це не в їхньому стилі

Змінено користувачем SkosarV
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години назад, Николай Владимирович написав:

Попытаться изменить это в наших силах и надо начинать прежде с себя. Быть более доброжелательным и не злопамятным.9_9 А не высказывать свое пренебрежение к "Барыгам" и не только. Прошу давайте жить мирно и не закидывать тапками.

 

Якраз я зовсім не злопамятний. Майстрів ДЕЯКИХ вважаю такими, це моє особисте переконання. Чому "трудяга" всіх продавців вважає "баригами"? Тут якраз я пояснення не бачу. Наприклад, сам працюю руками і в цінах на роботу трохи орієнтують. Були тут теми (і не одна) про оцінку роботи токарів, фрезерування кваліфікації... Я був в шоці, ледь стримався, щоб не висказати . Нормогодини?! Можливо і б було так, але потрібно увесь процес виготовлення замовлення знімати на відео. Щоб не було спокуси забарижнічати. От уявіть ситуацію Вашій автівці потрібно замінити щеплення, а механік вам відповідає - робота в нього коштує 300грн/година... І прохання під руками не вештатись, покинути СТО, вам задзвонимо коли буде готова... 

Мені от наразі, як рахувати зварювання ємності людині з розкроєм на плазмі. Навіть, якщо я йому роботу порахую по 100 грн/година, то вже вийде 12-13тисяч. Готова продукція коштує 22-24 т.грн, вага метал.виробу 460кг. 

 Хто на мене обіжається - підкажіть, як в цій ситуації забарижнічати? B|

Змінено користувачем Ігрек
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, технократ сказал:

В подавляющем большинстве - да, из-за цены.

Это не есть гуд,что такое цена? большвя она или нет это просто цифры,нравится бери,не нравится-проходи мимо,а вот если продавец действительно мороз и подганяет разное фуфло,вот тогда *игнор*самое то.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години назад, ALTOS написав:

Ігрек не правий. багато людей дають толкові відповіді що реально допомагає. багато болтовні - теж є. але на то є голова - фільтруйте. як що знаю то ділюся. як казав ДМ ,,собаки гавкають - караван іде,,

 Я про всіх і не казав ??

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Куляста Блискавка написав:

 Добре супроти жаби допомагає вуж( natrix natrix), звичайний, а краще водяний( natrix tessellata).А мені особисто подобається бразильський капюшонний (gidrodinastis gigas)

 

І як Ви його? Варити? Тушкуєте? Печете? В якому соусі? 

 

П.с. Ладно, пішов знов працювати.Очі наче відпочили, а пальці втомились?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

2 ALL.

Давайте-таки жить дружно!
Ну вот скажите, с какого перепуга модераторы-волонтёры должны резко наброситься на решение "ваших" хотелок?
Замечу, что зачастую это хотелки носят сиюминутный и глубоко личный характер.
Напомню, что сайт создал ОДИН человек. На сегодня в него вложено денег, которых хватило бы на неплохую мастерскую (туда бы поместился какой-нить 250ИТВМ и 676-й вместе с оснасткой, например).
Этот человек (по крайней мере на данном этапе) не преследует цель получения прямой прибыли.
Поэтому предложения "а давайте скинемся деньгами" им не рассматриваются.
Ещё пару человек из чисто "антимеркантильных" соображений потихоньку занимаются проблемами ПО сайта.
Ну, и так далее.
Маэстро! Урежьте марш! (с)

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
49 минут назад, Ludanik сказал:

Это не есть гуд,что такое цена? большвя она или нет это просто цифры,нравится бери,не нравится-проходи мимо,а вот если продавец действительно мороз и подганяет разное фуфло,вот тогда *игнор*самое то.

Вот что бы я без той кнопки?.. Ну к примеру "Гелен", лично против него ничего не имею, но поскольку у него цены, не по моему карману, то придётся слишком много пролистывать (проходить мимо).

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 часов назад, SuperiuS сказал:

на то что покупатель поставил низкую оценку, и там действительно не за что ставить ниже 4х балов!

Все нарушения и такие случаи от безнаказанности и односторонней оценке.

Ставьте зеркальную и человек увидит и себя, потом подумает о нормальном отношении и к себе.

 

Чисто мой взгляд. Вся эта фривольность, а часто и понты из-за мягкости окружающих, вот и рисуются. Лечиться наказаниями - временными банами и т.п.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Ігрек сказал:

робота в нього коштує 300грн/година... І прохання під руками не вештатись, покинути СТО, вам задзвонимо коли буде готова...

Так дуже в багатьох СТО. Ідеш в кімнату теликом і дивишся, що роблять машині. По ТБ там нікого зайвого не потрібно.

1 час назад, Ігрек сказал:

Мені от наразі, як рахувати зварювання ємності

Любу жадність охолоджує конкуренція. На то і монополія, щоб не заморачуватись, а брати цифри зі стелі. В нас є такий фрезеровщик. Бере штуку за годину, якість погана і т.п., та він тільки один...

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 минут назад, Bogdan сказал:

В нас є такий фрезеровщик. Бере штуку за годину, якість погана і т.п., та він тільки один...

Перепрошую, а де Ви знаходитесь? На луні? Або на кільцях Сатруну?

По Україні НП бере 40 грн за кг, завжди можна переслати, узгодивши креслення та попередню ціну, своє завдання в інший, більш конкурентний регіон. За часом витрата буде 2 доби - туди матеріал, звідти виріб.

І вже зараз Вам на СТО 300 грн за годину. Лише заміна мастила 300 грн. Роботи для лядащого на 15 хвилин. Викрутив пробку, злив в тару, закрутив пробку, відкрутив горловину, залив мастило.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 часов назад, Ігрек сказал:

 

... Ось чому я і не починав. І впевнююсь, що не варто. Бариг і серед майстрів повно. Реальної допомоги не дочекаєшся, а порада, зазвичай, лише якась банальщина (

 

Якщо все так погано, то виходить я дарма створив і свою тему?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 минут назад, kostya1023 сказал:

Якщо все так погано, то виходить я дарма створив і свою тему?

Всё хорошо. Нужно только это "хорошо" суметь увидеть (рассмотреть/найти).
А тема...
Это сродни "какое масло лить в станок (автомобиль)" :)
Нет у таких тем прямых и однозначных решений.
Зато срача - хоть отбавляй.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
34 минуты назад, Кардан сказал:

Вот что бы я без той кнопки?.. Ну к примеру "Гелен", лично против него ничего не имею, но поскольку у него цены, не по моему карману, то придётся слишком много пролистывать (проходить мимо).

Так можно и что нибудь нужное пропустить,лично я из-за цены никого в игнор не заносил и небуду.

3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
41 минуту назад, 4post сказал:

По Україні НП бере 40 грн за кг,

Я знаю скільки вони беруть і який час на це йде. 

Я не аналізую червоточини в просторі, а констатую факт.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Bogdan сказал:

В нас є такий фрезеровщик. Бере штуку за годину, якість погана і т.п., та він тільки один...

Давайте я відправлю вашого фрезерувальника  в далеку сексуальну подорож,якщо Вам сміливості не вистачає. B|

Це давно треба було зробити.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 година назад, Кардан написав:

Вот что бы я без той кнопки?.. Ну к примеру "Гелен", лично против него ничего не имею, но поскольку у него цены, не по моему карману, то придётся слишком много пролистывать (проходить мимо).

І тому коли в нього з'являється нормальний товар за доступною ціною, а таке буває нерідко, то зазвичай саме тому, що так багато людей засунуло його в ігнор вдається встигнути забронювати, вже не одному знайомому так "пощастило". Але якщо говорити загалом, то мене дивує таке відношення до барахолки, за день там з'являється лише кілька десятків товарів, які легко пролистати, де там можуть Гелена, чи будь чиї товари заважати пролистувати - я не розумію. Тим не менше для мене барахолка це не лише місце для покупок, але і для інформації та технічних ідей, коли у якогось продавця з'являється цікавий інструмент чи специфічна оснастка, то мені глибоко наплювати в яку вона ціну, мені головне роздивитись уважно, зрозуміти логіку та принципи тих людей з інструментального виробництва, які її зробили, зберегти фотографії в особистий архів, якщо там щось унікальне і т. д., це все теж досвід і я маю себе позбавляти цього досвіду, тому що чиїсь ціни мене не влаштовують? Моя ІМХА, що це абсурд...

Змінено користувачем Curandero
5

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
14 минуты назад, vlad69 сказал:

Це давно треба було зробити.

Чому ви мене ліпете до нього? 

Я навів приклад. І більше нічого.

Скоро почну Людоєдочкіну цитувати.

 

Я десятки разів говорив про основний принцип ціноутворення - це кількість замовників. І якщо совість десь випала - то ціну ніхто не буде вираховувати логічно, а лише опираючись на свою жадібність. Пацан виявився з тих, хто рахує, що він талант у всьому, тому і ціна така ж. 

Всі зсилаються на відомих нам майстрів, та не знають, яку вони ціну беруть. Я ось знаю одного іноді озвучуваного персонажа, в нього ціна ох як не скромна. Та якщо треба якість - то він згадується одразу і, що важливо, то поки тільки він. Він це прекрасно розуміє.

Так як і той фрезеровщик, він також себе рахує супер-майстром. Лише тому, що конкуренції немає.

 

І як би не працівали дрони-поштарі, в більшості випадків проблему потрібно вирішувати швидко і на місці, а не по Сатурнам шастати.

 

Соррі за відступ.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку