Віталік Морозюк

Шукаю станину на 1к62 або 1к625

18 повідомлень у цій темі

Привіт усім, шукаю станину на 1к625 або на 1к62(не зношену), так як на мому станку, великий знос на станині, на 30 см деталі набігає конус 1-2 десятки, везти на шліфовку в Запоріжжя де робив Дядько Максим дуже дорого, бо сам з Хмельницької області, можливо хтось бачив вбитий або розбарахолений станок, на якому нормальна станина повідомте, хочу викупити, щиро дякую!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

ну знайдете ви станину і що далі? Супорт у вас не новий, поперечка також.

Зістикувати іншу станину з вашою ПБ, ЗБ, зубчастою рейкою, коробкою подач + підвіскою гвинтів в рази важче і довше вийде.

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

)...  какая  милая  тема)))....   не первый  раз вижу  подобные  запросы.

Хочешь  хороший  станок -   делай свою работу качественно -  развивайся -   зарабатывай -   и  в  итоге  купи   тот  станок   что  тебя интересует..... Ну  или  сделай... кап  ремонт....)  Вариантов  тут   много  предлагают -    от    шабера,  до  правки направляющих   силой   мысли ( "Матрица - Нео  и  Ложка")

Хочется   понимать что  значит  изношеная станина?  -  Замеры,   чертежи   ,   видео...  А так  это просто  сотрясение воздуха.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Привіт!  Подивись відос, може це допоможе, бо по моїй логіці від зносу станини на деталі повинні виходоти горби, ями, а може я не правий.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Віталік Морозюк сказал:

везти на шліфовку в Запоріжжя де робив Дядько Максим дуже дорого, бо сам з Хмельницької області

А везти станину від продавця з Сумської області?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Є в мене в області станок 1к625, його тримають на заморозці, і кажуть що зреставрують, на ньому немає двигуна, задньої бабки, малої продольної і відповідно різцедержки, немає потрону і в передній бабці шестерні покрали, але цей станок майже не мрацював, станина і грибйонка в ідеальному стані, в передній бабці є шестерні чорного кьольору після закалки, які не працювали.

Дивлюсь на станок і плачу, розграбили і стоїть ржавіє, продати не хочуть, я б міг з 2 одного зробити, перекинути зі свого все що не вистачає, що ви порадите?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Владимирович WP_20180224_002.jpg

Яма глибиною 1.6 мм, біля патрону

@Дядько Максим

Є в мене в області станок 1к625, його тримають на заморозці, і кажуть що зреставрують, на ньому немає двигуна, задньої бабки, малої продольної і відповідно різцедержки, немає потрону і в передній бабці шестерні покрали, але цей станок майже не мрацював, станина і грибйонка в ідеальному стані, в передній бабці є шестерні чорного кьольору після закалки, які не працювали.

Дивлюсь на станок і плачу, розграбили і стоїть ржавіє, продати не хочуть, я б міг з 2 одного зробити, перекинути зі свого все що не вистачає, що ви порадите?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

в хмельныцу тоже можна шлифануты
 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@nikolay65 підскажіть де?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

новатор  хзтл мают продольнострогальни  станки  а вручну зробыты  слабо будеш в хмельныцкому заходь покажу як це робыця м рыбалка 57\2  і  65
 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

момоему в красілові на агрегатному заводі тоже можна
 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Віталій, доброго дня. Вашій станині вже гірше не буде, спробуйте ремонт самотужки. Робота не легка, згоден, але можлива, плюс потрібні затрати на вимірювальний інструмент.  Знаю про що говорю, сам ремонтую 1к625, станину закінчив недавно, зараз затримка за матеріалом накладок і часом. Але станину можна вивести шабером в домашніх умовах, це точно. Правда, спочатку свою обдирав грубо шліфприспособою, забазованою на заздалегіть  відшаброваних поверхнях відносно привалочних площин зубчатої рейки, а вже потім шабер. Але повторюсь, це можливо, правда часу займе чимало...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

У нас на металоприйомці валяэться гола станина 1к625, 1990року станок був, суппорт доречі поїхав Андію Ткачу на його портал

Вага рівно  650кг це вже 6500 грн по ціні  + привоз,

 

Я коктакти дати можу.. але то дурна ідея 

То ви абсолютно нічого не виігруєте

Краще везти на шліфовку свою рідну станину.

Змінено користувачем sichnik
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

шлифовка станин в г.Харьков,1К62,16К20,и др. 8500грн.

кому интересно,по всем вопросам пишите в личку.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

на трехбуквенном сайте мужик продает станины 1к62 и 16к20 уже шлифованные в бердычеве

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 часа назад, Димитрий сказал:

шлифовка станин в г.Харьков,1К62,16К20,и др. 8500грн.

кому интересно,по всем вопросам пишите в личку.

1и611 сколько пошлифовать станину

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 часа назад, Димитрий сказал:

шлифовка станин в г.Харьков,1К62,16К20,и др. 8500грн.

кому интересно,по всем вопросам пишите в личку.

На каком станке шлифуют ???СОЖ ? Есть ли возможность пошлифовать суппорт и поперечку ?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

шлифуем на продольно строгальном со шлифовальной головкой,сожа нет,но шлифуем с остановками, что бы чугун остывал, стоимость шлифовки 1И611-7000грн.

можем сделать и закалку станины.

супорта и каретки можем прошлифовать, но можем и вышабрить.

 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку