107 повідомлень у цій темі

2 минуты назад, andrey.drabchuck сказал:

@SF Engineering если хотите, могу добавить видео от ДМ про вас в первое сообщение темы. 

Буду вдячний ))

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ну хто краще ніж Дядько Максим розкаже про побачене ?

 

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Так. Відео дуже корисне. Побачив і почув багато цікавого. Найдивніше , що одне замовлення робить один робітник. Але так правильно, бо він не сам то робить, а в парі з власною совістю. Це мудро. Від себе бажаю успіху хлопцям і можливе розширення іх асортименту - дорожні принтери

Дорогі дешеві і швидкі зараз стануть в нагоді в селах і малих містах. Подібну дорогу в 3 км., у нас укладали робітникі руками.

 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 часов назад, Саша сказал:

Від себе бажаю успіху хлопцям і можливе розширення іх асортименту - дорожні принтери

Дорогі дешеві і швидкі зараз стануть в нагоді в селах і малих містах. Подібну дорогу в 3 км., у нас укладали робітникі руками.

Щиро дякую за побажання )

Хороша річ ці принтери. Думаю дуже скоро вони стануть для України актуальними.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
17 часов назад, SF Engineering сказал:

 

Ну хто краще ніж Дядько Максим розкаже про побачене ?

 

Всё красиво, но какое-то не живое предприятие...  Не видать рабочей атмосферы, ощущение как от сельскохозяйственной выставки...  

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 часов назад, SF Engineering сказал:

 

Хороша річ ці принтери. Думаю дуже скоро вони стануть для України актуальними.

 

Я думаю, що вони вже актуальні. Шириною 2 метри вже актаульні при переукладанні міжбудинкових проїздів в містах України.

Навіть простенькій принтер без гусеничого ходу став би в нагоді багатьом бригадам , що укладають бруківку. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, perezvon сказал:

Всё красиво, но какое-то не живое предприятие...  Не видать рабочей атмосферы, ощущение как от сельскохозяйственной выставки...  

Хм ... а що ж, по Вашому, означає "живе підприємство" ?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Только что, Саша сказал:

Я думаю, що вони вже актуальні. Шириною 2 метри вже актаульні при переукладанні міжбудинкових проїздів в містах України.

Навіть простенькій принтер без гусеничого ходу став би в нагоді багатьом бригадам , що укладають бруківку.

Ви праві про актуальність, я просто мав на увазі що у нас вони не є широко розповсюджені поки що. Але все прийде). Таку машину зробити повністю в наших силах. Були б раді такому замовленню.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, perezvon сказал:

Всё красиво, но какое-то не живое предприятие...  Не видать рабочей атмосферы, ощущение как от сельскохозяйственной выставки...  

А як Вам така атмосфера ?

 

4

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 25.03.2017 в 22:19, Cергей сказал:

Колись,здається вже дуже давно,а точніше перед перестройкою, було в мене чимале хазяйство, колгоспи процвітали, звісно і колгоспники не тужили. Якось навідались до мене люди з якоїсь фірми з пропозицією: ми вам даремно встановлюємо цього газгольдера з апаратурою а ви за це на протязі 5 ти років обслуговуєте усю ту шайтан- машину ,з обов,язковим веденням журналу.У те пору балон газу коштував 2 рубля 92копейки,поміркував і вирішив що не треба мені той зайвий клопіт. Отака то бувальщина.

 

Вспомнили часи ) Зараз газгольдери в десятки кубів поміщаються на одну палету, арматура вся для нього на другу палету. Встановлюється 3-4 робітниками за декілька годин. Да і біогаз при сьогоднішніх технологіях і реактивах виходить калорійніший. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 09.04.2017 в 10:30, SF Engineering сказал:

Приступили вчора до збирання чергового подрібнювача KS600.

 

20170408_155141.jpg

20170408_160818.jpg

20170408_160855.jpg

20170408_161744.jpg

20170408_161925.jpg

20170408_162214.jpg

20170408_202342.jpg

20170408_210452.jpg

20170408_212426.jpg

 

Таке питання: верениця з двох насосів типу НШ, а перші, більш здорові, чорні,- то що? Я так розумію теж насоси? Все на одній зборці і на отой зелений італійський мотор. А чому не ставите, наприклад, два насоси з різною продуктивністю, але в два рази більш потужні? З чим повязана така компоновка? Економія на розподільниках? 

 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 минуту назад, Ігрек сказал:

 

Таке питання: верениця з двох насосів типу НШ, а перші, більш здорові, чорні,- то що? Я так розумію теж насоси? Все на одній зборці і на отой зелений італійський мотор. А чому не ставите, наприклад, два насоси з різною продуктивністю, але в два рази більш потужні? З чим повязана така компоновка? Економія на розподільниках? 

 

Ті великі чорні - це аксіально-поршневі насоси. Від них обертаються подрібнюючі вали (на кожен вал свій насос). Малі НШ насоси використовуються для приводу гусениць, вигрузного транспортера, магнітного сепаратора і підйому загрузного кузова. Аксіальні насоси мають можливість плавно змінювати свій робочий об'єм від 0 до 90 см.куб. / оберт. Також вони можуть міняти напрям потоку масла на протилежний, чим досягається реверс подрібнюючих валів. Цим парадом керує контролер, який "нюхає" оберти двигуна і тиск в системі приводу подрібнюючих валів і відповідним чином постійно регулює об'єм камери окремо кожного з аксіальних насосів. Двигун не італійський а швецький - Volvо потужністю 160 кВт. Розподільники теж використовуємо, але для керування потоком тільки від НШ насосів.

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 18.03.2017 в 14:19, SF Engineering сказал:

Чесно кажучи чув про таку, але не розглядав бо ніколи не бачив наживо. Треба буде поцікавитись. Дякую Вам за гарну ідею ))

лучшая отдача от солнца на юге вот карта, но я думаю что колличеством панелей можно это компенсировать

Solar-map-Ukraine.png-nggid0225-ngg0dyn-0x0x100-00f0w010c010r110f110r010t010.png

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
18 часов назад, happen сказал:

лучшая отдача от солнца на юге вот карта, но я думаю что колличеством панелей можно это компенсировать

Судячи з карти, нам у львівській області, висока ефективність від сонечка не світить і не пахне )))

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ось що встигли за вчора зібрати

20170410_201337.jpg

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, SF Engineering сказал:

Ось що встигли за вчора зібрати

А збирає теж одна людина? Чи гуртом? 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 минут назад, andrey.drabchuck сказал:

А збирає теж одна людина? Чи гуртом? 

Так, збирає одна людина. Зрідка, коли йому необхідна допомога, то допомагає або Свен або я (Святослав).

Змінено користувачем SF Engineering
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Подобаються у Вас умови праці, все для максимальної зручності, вмів би гарно варити, то вже руками і ногами гупався до вас на роботу. Вам виподково не треба полупрофесійного удосконалювача ідей? Свої генерувати не надто жваво виходить, а от оперувати на основі сукупності відомих виходить не погано, (в тетріс переграв)

вже років 4-5 воюю зі своїм директором за зручність, а той все аби дешевше

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
12 часа назад, Сірко сказал:

Вам виподково не треба полупрофесійного удосконалювача ідей?

Такої вакансії ми покищо не передбачали ))))))))))

 

12 часа назад, Сірко сказал:

вже років 4-5 воюю зі своїм директором за зручність, а той все аби дешевше

Дозвольте поцікавитись, в чому ж саме полягяє ваш із шефом конфлікт інтересів ?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@SF Engineering та практично в усьому, організація робочого місця, сам робочий процес в цілому, навть, банально, інмтрумент. З не давнього довго сперечались за електро викрутку-різборіз, його аргумент - для чого її купавати як можна теж саме крутити звичайною викруткою. І різбу теж можна нарізати руками. Прийшлось купити за свої)

Змінено користувачем Сірко
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Не підскажете де замовляли одяг?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
46 минут назад, xiryrg сказал:

Не підскажете де замовляли одяг?

Фірма Lindström, Київ. Приїжджають раз в тиждень, брудне забирають - чисне кладуть на місце.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, SF Engineering сказал:

Фірма Lindström, Київ. Приїжджають раз в тиждень, брудне забирають - чисне кладуть на місце.

Круто! Даже не догадывался что такой сервис существует. Зашел на их сайт и обалдел, честно.

Если не секрет, дорогие услуги?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Ferrum сказал:

Круто! Даже не догадывался что такой сервис существует. Зашел на их сайт и обалдел, честно.

Если не секрет, дорогие услуги?

Найкраще уточнити в них. Там є купа різних пакетів послуг, різні ціни. Скільки платимо ми, чесно - не знаю. Є людина, яка тим займається. Знаю тільки що кожен працівник має 7 спецовок. 1 носить, 3 чисті в шафці і 3 в Києві перуться. Оберт один раз в тиждень. Якось так ))

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, SF Engineering сказал:

кожен працівник має 7 спецовок. 1 носить, 3 чисті в шафці і 3 в Києві перуться

Возить спецовки на стирку из Львова в Киев... как мало я видел в этой жизни...

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку