107 повідомлень у цій темі

19 минут назад, SF Engineering сказал:

Пи.Си. Листогіб цікавий у Вас. А можна про нього темку на форумі? Чи може є у Вас відео з створенням такого монстра на Ютюбі? 

 З чого ви зробили сверлілку, не впізнаю, цікава конструкція, як для сверлілки на ластохвості? 

Що ж до біогазу, то тут дійсно треба перекваліфіковуватись на фермера )))

   Про листогиб тему відкрию і там розкажу за нього більше, от тільки нафоткаю і назнімаю відео.

   А свердлилка - це навіть не станок як такий ... це "магнітка" Fein KBM 65 U. Зробили над лещатами столик з товстого листа щоб надійно магніт прилипав ... ось і все )). Більшість часу магнітка живе там і використовується як стаціонарний свердлильний. Але дуже часто нею користуються для свердління таких деталей, яких не покладеш у станок, зате можна станок приклеїти до деталі )))

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, SF Engineering сказал:

Тут все покаже час. Коли все запрацює обов'язково все розкажу і покажу.

 

...Ну а поки розкажіть про прес-листогіб? 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, SF Engineering сказал:

це "магнітка"

 

А це що? 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, SF Engineering сказал:

Більшість виробників пелет заявляють про зольність в межах 1-2% (здається % від ваги). Тобто спаливши 1 т гранул отримаємо 10-20 кг попелу і десь 4500-5000 кВт тепла. Думаю цієї кількості тепла нам на тиждень вистачить. Тут все покаже час. Коли все запрацює обов'язково все розкажу і покажу.

 

Зольність перш за все дає тип спалювання та вид деревини. Дуб та бук з вологістю до 12% при прямому спалюванні дають 1,3%золи, хвойні, особливо ялина, дають в декілька разів більше золи при прямому зпалюванні. При Вашому типі зпалювання не хвойними пелетами (екструдіюють на продаж здебільшого хвою) реальна зольність тони дасть близько 40кг золи, частина буде осідати на теплообміннику котла, комині. 

 А якого типу у Вас взагалі котел зараз стоїть? Схематично.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 19.03.2017 в 12:33, Ігрек сказал:

 

А це що? 

Ви питали що таке "магнітка". Виробник позиціонує цю машину як багатофункційний станок з двохступеневим редуктором для корончастого свердління діаметром до 65 мм

 

на задньому плані, на столі, видно ще два не менш корисні "гаджети":

- захват магнітний до 600 кг

- апарат для напівавтоматичної газорізки листового металу

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, SF Engineering сказал:

Ви питали що таке "магнітка". Виробник позиціонує цю машину як багатофункційний станок з двохступеневим редуктором для корончастого свердління діаметром до 65 мм

 

на задньому плані, на столі, видно ще два не менш корисні "гаджети":

- захват магнітний до 600 кг

- апарат для напівавтоматичної газорізки листового металу

 

 

Штука класна. Але... я як подивився скільки вони коштують! Жах! Це ж можна за ці гроші купити три плазморізи по 60-80Ампер. Або один і за різницю зроби стола плазморозкрійного з чпу управлінням. Якраз одно на одно вийде. Невже воно того коштує? 

 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, Ігрек сказал:

Штука класна. Але... я як подивився скільки вони коштують! Жах! Це ж можна за ці гроші купити три плазморізи по 60-80Ампер. Або один і за різницю зроби стола плазморозкрійного з чпу управлінням. Якраз одно на одно вийде. Невже воно того коштує? 

Придбали таку машину бо часто виникає потреба свердлити отвори великих діаметрів в таких місцях де доступ є тільки для такого інструменту. Крім того він заміняє ще й стаціонарний свердлильний. А щоб бути впевненими в надійності вибір зупинили на Fein. Так, дорого, але зате дійсно багатофункційно і надійно.

20170320_152756[1].jpg

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, SF Engineering сказал:

Придбали таку машину бо часто виникає потреба свердлити отвори великих діаметрів в таких місцях де доступ є тільки для такого інструменту. Крім того він заміняє ще й стаціонарний свердлильний. А щоб бути впевненими в надійності вибір зупинили на Fein. Так, дорого, але зате дійсно багатофункційно і надійно.

20170320_152756[1].jpg

 

 

А, ну хіба що для подібних положень використання. Магніт в такому положенні тримає вагу+віддавлювання від виробу без притримування оператором? 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 минуту назад, Ігрек сказал:

Магніт в такому положенні тримає вагу+віддавлювання від виробу без притримування оператором?

Там зусилля прилипання, думаю декілька сот кілограм. На фото оператор обома руками крутить маховик подачі. А ще є індикація недостатньої сили прилипання. Якщо зелена лампа горить постійно, значить все гаразд. Якщо ж вона блимає значить слід перевірити поверхню під магнітом (буває що поверхня нерівна або тонкий метал під магнітом)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ну з цим розібрались. Згоден, інколи незамінна штукенція. Так що з розповіддю про пресс-листогіб? Бачу на крайній фото оператор гідравлічного дровокола "кльопає", а в ньому стіл для колод гнутий мабудь на цьому агрегатові, яким я цікавлюся. Да й товщина сталюки на столі понад 10мм. Доречі навіщо на стіл дровокола така товщина, вона ж не є несущою, на неї не давлять розтискні сили, для ваги колоди достатньо 2-3мм, армувавши по-периметру профільною трубою?

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, SF Engineering сказал:

Придбали таку машину бо часто виникає потреба свердлити отвори великих діаметрів в таких місцях де доступ є тільки для такого інструменту

такі отвори краще закладати ще на стадії проектування виробу і можна буде їх робити на плазмі чи в більш зручних умовах, а не навшпиньки під готовим виробом.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 минуты назад, newengine сказал:

такі отвори краще закладати ще на стадії проектування виробу і можна буде їх робити на плазмі чи в більш зручних умовах, а не навшпиньки під готовим виробом.

Повністю з Вами згоден )), але нажаль не завжди так виходить, бо досить часто "по дорозі" приходять свіжі ідеї і доводиться виходити з положення ось так. Хоча то і добре бо нові ідеї це тільки покращення ))

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Фрагмент операції розточування отворів під пальці Ø70 мм

 

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 20.03.2017 в 20:52, Ігрек сказал:

Ну з цим розібрались. Згоден, інколи незамінна штукенція. Так що з розповіддю про пресс-листогіб? Бачу на крайній фото оператор гідравлічного дровокола "кльопає", а в ньому стіл для колод гнутий мабудь на цьому агрегатові, яким я цікавлюся. Да й товщина сталюки на столі понад 10мм. Доречі навіщо на стіл дровокола така товщина, вона ж не є несущою, на неї не давлять розтискні сили, для ваги колоди достатньо 2-3мм, армувавши по-периметру профільною трубою?

Пробачте що так пізно відповідаю. Тему про прес-листогиб, як і обіцяв, відкрив. На рахунок стола дровокола ви праві - він дійсно гнутий на цьому пресі і дійсно з листа 10 мм )). Скажу Вам чому така товщина: власне, для того щоб не давати додаткових підсилюючих елементів. Мій підхід до проектування полягає в економії саме кількості окремих деталей і практика показує шо це дозволяє економити значно більше коштів на часі виготовлення ніж на вазі металу.

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ось, доречі, цей самий столик в роботі )). Сьогодні випробували.

 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 20.03.2017 в 16:59, Ігрек сказал:

Але... я як подивився скільки вони коштують! Жах

Что за проблема для настоящего чипмейкера? Берётся мощная дрель типа Райбера на 1.2-1.5 кВт и китайский электромагнит для входных дверей (часть домофона). Немного рукоделия и получаем за 200 долларов то, что продаётся за 1000. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, SF Engineering сказал:

Ось, доречі, цей самий столик в роботі )). Сьогодні випробували.

 

 

Зроблено добротно! Запас міцності +300%. Це добре, але хто в нашій обніщалій країні згоден буде платити за запас міцності, коли переважає "ПОЧЕМ?" 

... І от тут китайці достають з рукава козирь :S

Наприклад, дійсно добротно зробленою аппарелю цього дровокола, можна частково знехтувати, якщо дровокол буде коштувати на пару тищ дешевше, і всім добре. Або борт аппарелі взяти з 3мм і профільною трубою посередині заміцнити, чурки цього не помітять і на надійність не заважатиме. 

... Це так, мої поради, як ентузіастам-інжинерам вижити в скрутний час. Не сприймайте це "до серця"., бо трохи і сам в схожій ситуації, коли покупець за якість зовсім не може платити. 

 

Змінено користувачем Ігрек
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 19.03.2017 в 10:31, SF Engineering сказал:

 Чув ще один метод опалення, майже дармовий, але він потребує великої площі під газгольдер(и). Якщо коротко, там має в герметичності переброджувати... від свійських тварин, тирса (не хвойна), солома. Виділяється чистий метан. Результат переброджування готовий однорідний перегній, а це гроші зараз не малі... Й не треба ковші варити

Колись,здається вже дуже давно,а точніше перед перестройкою, було в мене чимале хазяйство, колгоспи процвітали, звісно і колгоспники не тужили. Якось навідались до мене люди з якоїсь фірми з пропозицією: ми вам даремно встановлюємо цього газгольдера з апаратурою а ви за це на протязі 5 ти років обслуговуєте усю ту шайтан- машину ,з обов,язковим веденням журналу.У те пору балон газу коштував 2 рубля 92копейки,поміркував і вирішив що не треба мені той зайвий клопіт. Отака то бувальщина.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Ігрек сказал:

Зроблено добротно! Запас міцності +300%. Це добре, але хто в нашій обніщалій країні згоден буде платити за запас міцності, коли переважає "ПОЧЕМ?" 

Створюємо нашу техніку з гаслом "брутально надійно". На кілограми звичайно ж звертаємо увагу, але не вони роблять погоду. Сталь - найдешевший конструкційний матеріал. В першу чергу - ЯКІСТЬ, що є запорукою надійності і в результаті прихильності шанувальників доброї техніки. Повірте - їх в Україні є багато. Люди готові купувати імпортну техніку (не Китай) від провідних виробників галузей. І вони щасливі коли дізнаються про те що в Україні є виробники, які створюють не менш якісну техніку ніж в Німеччині чи Австрії.

Якщо Ви виробник дійсно якісної техніки, не засмучуйтесь через покупця, який не може заплатити за якісну річ чи послугу ... значить він не Ваш покупець. Сумно має бути не Вам - якісному виробнику, сумно має бути покупцю, який не в стані купити якісний виріб. Якісне дешевим не буває. На українському ринку тотальний дифіцит якості, тому ми всі маємо унікальну нагоду скористатись цим шансом.

Змінено користувачем SF Engineering
4

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
33 минуты назад, Cергей сказал:

Колись,здається вже дуже давно,а точніше перед перестройкою, було в мене чимале хазяйство, колгоспи процвітали, звісно і колгоспники не тужили. Якось навідались до мене люди з якоїсь фірми з пропозицією: ми вам даремно встановлюємо цього газгольдера з апаратурою а ви за це на протязі 5 ти років обслуговуєте усю ту шайтан- машину ,з обов,язковим веденням журналу.У те пору балон газу коштував 2 рубля 92копейки,поміркував і вирішив що не треба мені той зайвий клопіт. Отака то бувальщина.

Нагадали Ви мені мого батька десь в той самий час (+/- "перестройка"). Теж мав можливість біогаз виробляти і заробляти на цьому ... видно не на часі було ))

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 минут назад, SF Engineering сказал:

Створюємо нашу техніку з гаслом "брутально надійно". На кілограми звичайно ж звертаємо увагу, але не вони роблять погоду. Сталь - найдешевший конструкційний матеріал. В першу чергу - ЯКІСТЬ, що є запорукою надійності і в результаті прихильності шанувальників доброї техніки. Повірте - їх в Україні є багато. Люди готові купувати імпортну техніку (не Китай) від провідних виробників галузей. І вони щасливі коли дізнаються про те що в Україні є виробники, які створюють не менш якісну техніку ніж в Німеччині чи Австрії.

Якщо Ви виробник дійсно якісної техніки, не засмучуйтесь через покупця, який не може заплатити за якісну річ чи послугу ... значить він не Ваш покупець. Сумно має бути не Вам - якісному виробнику, сумно має бути покупцю, який не в стані купити якісний виріб. Якісне дешевим не буває. На українському ринку тотальний дифіцит якості, тому ми всі маємо унікальну нагоду скористатись чим шансом.

 

 

Дивлюся, Ви оптиміст. Я раніше теж таким був.... А тепер все більше склоняюсь до тез інших дописувачів, яких я сьогодні почув на сьому форумі....

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
14 минуты назад, Ігрек сказал:

Дивлюся, Ви оптиміст. Я раніше теж таким був.... А тепер все більше склоняюсь до тез інших дописувачів, яких я сьогодні почув на сьому форумі....

)))))) Ви ще мого Кума не чули ))))))). Він, доречі, за оператора на багатьох відео. Приїжджайте до нас в гості і ми Вам подаруємо невичерпний запас оптимізму ))) ... чесно )

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Після проведеного ремонту стріли слід провести тест-драйв і переконатись, що все працює як слід )) ... Ну і дорогу поправити після зими заодно20170329_172941.jpg20170330_183654.jpg

 

А ось процес вирівнювання дороги

 

 

 

Змінено користувачем SF Engineering
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Приступили вчора до збирання чергового подрібнювача KS600.

 

20170408_155141.jpg

20170408_160818.jpg

20170408_160855.jpg

20170408_161744.jpg

20170408_161925.jpg

20170408_162214.jpg

20170408_202342.jpg

20170408_210452.jpg

20170408_212426.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@SF Engineering если хотите, могу добавить видео от ДМ про вас в первое сообщение темы. 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку