Иван1987

Строгание на токарном станке 1а616

7 повідомлень у цій темі

Здравствуйте, созрел такого плана вопрос строгание шпон пазов на токарном станке такая работа редкая но бывает раз в месяц, про вред и и износ станка я знаю хорошо, и как строгать на токарном станке тоже знаю на собственной практике только на станке 16к25 он был не мой, и мне его как бы не жалко. А тут своё родное.
Идея такова, есть станок 1а616 у него есть функция отключения вращения шпинделя, но нортон, при этом работает, и можно включить вращение резьбового вала, и как бы строгать смыканием и размыканием маточной гайки,по принципу нарезания резьбы резцом.Интересует насколько долго хватит гайки и каковы ещё могут быть подводные камни. Планирую крепить деталь в задней бабке чтобы не копать яму у патрон передней бабки. В поиске такого способа не нашел. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Зробіть строгальну приспособу з штоку гідроциліндра на місце різцетримача і строгайте із зажатим супортом, все інше це вандалізм.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

а чому не стругати ЗБ розточною головкою?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Почему сразу убийство станка а нарезка резьбы получается тоже убийство станка, я же не собираюсь миллиметры снимать за раз. 
Приспособление в резцодержатель для ручной долбежки я уже сделал мне не понравилось, пока настрогаеш паз вся спина в мыле)) а ещё ограничения хода у меня 70мм иногда маловато.

IMG_20171224_152426.jpg

IMG_20171224_152633.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Якщо важко зробіть нормальну систему важелів, або і механізуйте все за допомогою двигуна з редуктором. Ганяючи супортом ви вбиватимете механіку станка і направляйки, кожен звичайно може зі своїм верстатом робити, що хоче, але не просіть інших не називати вандалізмом те, що ним і є.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 25.02.2018 в 10:38, Curandero сказал:

Якщо важко зробіть нормальну систему важелів, або і механізуйте все за допомогою двигуна з редуктором. Ганяючи супортом ви вбиватимете механіку станка і направляйки, кожен звичайно може зі своїм верстатом робити, що хоче, але не просіть інших не називати вандалізмом те, що ним і є.

Яку би ви систему важелів чи приводів не робили би, а навантаження на ластохосвт поперечки, різцетримача, малої продольної ви не зміните.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години назад, Дядько Максим написав:

Яку би ви систему важелів чи приводів не робили би, а навантаження на ластохосвт поперечки, різцетримача, малої продольної ви не зміните.

Різцетримача і мп там може взагалі не бути. Поперечка так, в будь якому випадку буде навантажена.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку