said

Электроды для холодной сварки чугуна

83 повідомлення у цій темі

8 годин назад, Ігрек написав:

Вони протягують через філ"єри чи волоками(на холодну чи гарячу) ? 

Не знаю, якщо чесно, то не питав. Вони колись користувались лише електродами. Потім можна сказати, що я їм нарадив використовувати ПАНЧ. Як правило в них завжди після зварювання присутня механічна обробка зварених деталей, тому вони на ПАНЧі зупинились. По їх відгуках на перетягнутому до 0,8 діаметрі ПАНЧу працювати ще краще, хоча моя особиста думка, що поширений діаметр дроту 1,2 міліметра являється найбільш оптимальним для ремонту чавуну. Лише варто мати бажано інверторний напівавтомат з невеликим запасом потужності для роботи з таким діаметром. Не знаю точно, але маю підозру, що негативні спроби використання дроту ПАНЧ-11 виникають в більшості власне по причині саме апарата, а не дроту, хоча я можу й помилятись. Маю в постійному використанні три різних апарати, починаючи з вітчизняного 180-ти амперного...і вище, тому маю уяву в можливостях апаратів і порівнювати  ці можливості. Опосередновані приблизні режими вже згадував вище. Також великий вплив  на якісний ремонт грають марки чавуну, та масса самої деталі і відповідно підготовка до самої роботи (зачистка та підготовка кромок).

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 година назад, IMP написав:

вітчизняного 180-ти амперного

 

Отож і в мене 180-амперний підозрював що не тягнув 1,2 проволоку, але точно так він варив і на 130-140Амп. - не розтріскувалось, але все вспінене. Пробував і гасом (подачею) гратись - нічого. Тому, при потребі, варити чавуни, по-перше дивлюсь з яким саме буду мати справу при застрожуванні канавок, по-друге від цього вже підбираю присадку і необхідність подальшого поступового охолодження з чеканкою. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 годин назад, Ігрек написав:

Отож і в мене 180-амперний підозрював що не тягнув 1,2 проволоку, але точно так він варив і на 130-140Амп. - не розтріскувалось, але все вспінене.

Я свій 180-амперний напівавтомат називаю — "дєтським":D використовую в основному для ремонтно-зварювальних робіт машин. Не пробував, але здається мені що чавун варити він не буде, хоч по параметрам наче й повинен підійти. В основному варю ССВА-270 ( 380в. і 4-и роликове подаюче) Цей сміло справляється. Доводилось часто бачити зварювання чавуна з негативними наслідками. На мою думку люди просто нехтували правилами зварювання, або як ще часом висловлюються — спочатку роблять, а потім читають інструкцію.

 Можливо кому буде цікаво опис та рекомендації російського виробника дроту:

Image 11.jpg

 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

По ходу тему уже переименовать в "Расходный материал для холодной сварки чугуна" именно для ХОЛОДНОЙ.Это первое,а второе.... "При сварке чугуна проволокой ПАНЧ-11 рекомендуются следующие режимы: диаметр проволоки 1,2 мм, сварочный ток – 80 - 180 А, напряжение дуги – 14 - 18 В, скорость подачи проволоки - ПО - 120 м/ч, скорость сварки – 4 - 5 м/ч." чем ССВА-180р не отвечает этим параметрам.Да не спорю  ПАНЧ 11 тоже не плохой материал,но при равных условиях электрод его превосходит,во первых простотой использования,во вторых электродом можно варить как постоянным так и переменным током я уже молчу что полярностью играться можно,так же электроды в разы дешевле,и видов для своих задач больше,для наплавки,для маслянистого(блоки двигателей и т. д.) для многослойной с заполнением,и самое главное что больше всего мне понравилось с электродом процесс более контролируем.Как по мне ПАНЧ слишком дорогой.Через неделю попробую ПАНЧ на ПАТОНОВСКОМ 350амперном  аппарате за 4000$ c синергетическим управлением,может и понравится.Скоро выкладу видео про сварку.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, said написав:

чем ССВА-180р не отвечает этим параметрам

 

Багатофункціональне джерело струму інверторного типу SSVA-180-Р може служити:

джерелом постійного струму для дугового зварювання в захисних газах із механізованим подаванням зварювального дроту діаметром 0,6―1,0 мм(MIG/MAG);

Взято тут:http://ssva.ua/uk/product/zvaryuvalnij-invertor-ssva-180-p/

 Якщо чесно, то я мав на увазі інший апарат http://elsva.in.ua/elsva-pdg-180i-noviy-svarochnyj-poluavtomat-11-detail  але він також думаю  "не потягне" дану роботу. Не розраховані обидва апрати на товщину дрота 1,2 мм, хоча при бажанні умільці від народного фронту можуть переобладнати їх навіть під дріт діаметром 1,6мм.:sm2:

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 04.03.2018 в 18:16, said сказал:

На данный момент провожу ремонт балансира от Камаза 

IMG_20180304_181239[1].jpg

IMG_20180304_181300[1].jpg

Можете сказать чем варили?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
29 минут назад, kostya1023 сказал:

Можете сказать чем варили?

UTP 86 FN

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 11.07.2018 в 22:03, NIgor сказал:

 Каким диаметром и на каких режимах варили?

3мм 90А

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку