Reiter

ТВ 16 чи варто купувати?

177 повідомлень у цій темі

До речі, маю теж тв-16 Дубнівський, Якшо його не насилувати до доволі пристойний станок для дрібних деталей 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Не ображайтеся на мене власники ТВ16 але вище мною перраховані вузли цього станка дуже не вдалі для практики .Так вийшло що я живу зараз у тещі в Вінницькій області , а станки мої залишилися поки в Харківській .Як вже писав,що віддав мені жінкин брат ТВ 16 в розкиданому стані .Я тут його швиденько зібрав і потроху працюю ,але в порівнянні навіть з моїм найменшим саморобним ТВ16 дуже не зручний і обмежений .Тут правильно людина зауважила ,що для побудови саморобних потрібні станки .Але ж у автора вони є і він може це зробить .А я цей ТВ 16 обов,язково перероблю по схемі мого найменшого станка і подарую  другому жінкиному брату .Схема буде як на фото))) Тема  тут кому цікаво https://krainamaystriv.com/threads/25382/page-3

1т.jpg

2т.jpg

3т.jpg

4т.jpg

5т.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

,,да уж,,

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Только что, Rat_stainless_steel сказал:

Комплектный ТВ-16 режет без частотника аж 4 вида резьбы. Из минусов - нет ходового вала. Зато есть штатная оснастка от MN-80.

Ничего не перепутали?? И какое отношение частотник имеет к кол-ву нарезаемых резьб??

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Крутой станочек получился, два в одном:clapping:

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
12 минуты назад, Рус Укр сказал:

Не ображайтеся

 

12 минуты назад, Рус Укр сказал:

Схема буде як на фото)))

Вы что издеваетесь? ПБ крепится на жестяных трубках и то лучше чем у ТВ-16?

Об остальном вообще молчу.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 минуты назад, Stebium1 сказал:

Вы что издеваетесь? ПБ крепится на жестяных трубках и то лучше чем у ТВ-16?

Об остальном вообще молчу.

Ну труба с толщиной стенки около 5 мм трудно назвать жестянкой .А кроме того я практик и предложил исходя из своей практики.А вы сами решайте что вам лучше)))

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години назад, Reiter написав:

Вимірювальний інструмент в мене є :) Потроху купував в ідеалтному стані сссровський.

Є гладкі мікрометри 0-25, 25-50, 50-75, 75-100

Ричажний 0-25 з точністю в 1 мікрон.

Ричажні 25-50 і 75-100 (точність 2 мкм)

Глибиномір мікрометричний

Скоба індикаторна

Індикатори ИЧ 10, ИЧ 2

Стійка магнітна

Штангенрейсмас

Нутромір мікрометричний

Штангенциркулі

Кутники, лінієчки, різьбоміри

 

ОГО! Ну тепер справді бракує тільки токарного до повного щастя! :05:

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Только что, Stebium1 сказал:

 

Вы что издеваетесь? ПБ крепится на жестяных трубках и то лучше чем у ТВ-16?

Об остальном вообще молчу.

на самом деле там в принципе и обсуждать нечего, поэтому я промолчал)))

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Road Warrior Понимаете молчать нельзя, тут полно профи и опытных хоббийщиков, их на мякине не проведёш, они пройдут мимо, ухмыльнувшись. Но ведь и масса начинающих, как и автор темы, и вот им такое преподносится как венец инженерной мысли. Представляете последствия?

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Только что, Stebium1 сказал:

@Road Warrior Понимаете молчать нельзя, тут полно профи и опытных хоббийщиков, их на мякине не проведёш, они пройдут мимо, ухмыльнувшись. Но ведь и масса начинающих, как и автор темы, и вот им такое преподносится как венец инженерной мысли. Представляете последствия?

Согласен)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Stebium1 сказал:

 

Вы что издеваетесь? ПБ крепится на жестяных трубках и то лучше чем у ТВ-16?

Об остальном вообще молчу.

Я так поняв шо станок більше проектувався як фрезерний, ніж токарний, тому така конструкція

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Рус Укр, нажаль станків не маю :( Зварка, болгарка, дрель...

 

Того Кашку, якого був купив, змушений був продати, бо так склалися обставини в житті :(

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 минуты назад, bogdan1983 сказал:

Я так поняв шо станок більше проектувався як фрезерний, ніж токарний, тому така конструкція

А что фрезерному жёсткость не нужна?

Штанги на них трубки (пусть и толщина 5мм, оч сомневаюсь, но пусть) фиксируются одним болтком по центру через привареннуюгайку? Серьёзно?

ЗБ полоса металла Т-образно приварена ко второй и одна косынка сзади!

Посмортите на глубину (длину) ПБ и ЗБ Как ПБ может обеспечить жёсткость (без учёта упомянутого) на отгиб детали или фрезы?

О станине молчу,нет возможности расмотреть как и суппорт.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, ТВ16 сказал:

ТВ-16 есть школьные а есть которые делали для оборонки между ними небо и  земля.

а какие шли для МО ?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
11 минуту назад, Reiter сказал:

Того Кашку, якого був купив, змушений був продати, бо так склалися обставини в житті :(

Тоді складніше .Перерахю недоліки ТВ16 які я виявив на своєму досвіді . Малий патрон і малий прохідний отвір у шпінделі .Шпіндель на втулках ,  перемикання швидкостей ременем , довге і не дає можливості нормально різати плашкою .ТВ 16 погано відрізає і це в кращому випадку , невдала конструкція малої продольной (висяча )Малий хід поперечної.,малий конус морзе в задній бабкі і малий крок винта в пінолі.Все це виправлено в моїй конструкціі, і ще добавлена функція фрезерного і можливість збільшення відстані від осі до станани .Так мій варіант теж має недоліки , але ТВ 16 як по мені в рази гірший .Я знаю у вас є матеріали , але я не знаю інших ваших можливостей і потреб тому вам самому треба зрозуміти чого ви хочете і як ви це зможете реалізувати.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
24 минуты назад, Stebium1 сказал:

ЗБ полоса металла Т-образно приварена ко второй и одна косынка сзади!

Посмортите на глубину (длину) ПБ и ЗБ Как ПБ может обеспечить жёсткость (без учёта упомянутого) на отгиб детали или фрезы?

Ну так работает же!  Да, не16К20! Но работает! И человеку этого достаточно! Титанику жёсткости было не занимать! И шо?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 часов назад, Saniok 69 сказал:

Ну так работает же!

Пока неувижу своими глазами, не поверю!

8 часов назад, Saniok 69 сказал:

Да, не16К20!

И не ТВ-16, который автор сего чуда хаял.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
55 минут назад, Stebium1 сказал:

Пока неувижу своими глазами, не поверю!

Значит есть повод встретиться и выпить чаю! 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

НАРЕШТІ. зрозумів. він щоб точити ручки до молотків, напилків ітп. мабуть. для цього саме то.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 минут назад, ALTOS сказал:

НАРЕШТІ. зрозумів. він щоб точити ручки до молотків, напилків ітп. мабуть. для цього саме то.

Ви спочатку зробіть самі хоча б таке як людина зробила, а тоді вже підколюйте. Купити готовий станок розуму багато не треба, а якшо можливості нема а бажання творити є?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

я стільки не ви...ю. взагалі не вживаю. а ,,ляпить ПЕПЕЛАЦ,, нема натхнення. писав раніше - я лінивий. міркую певний час . приходить натхнення і роблю на одному подиху.  у нас кажуть : не можеж с...ать не мучай ж...пу. кожному своє. конструктивну критику сприймаю з розумінням. тупе бла бла бла - бісить. вистачає наших упирів від корита.

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
41 минуту назад, bogdan1983 сказал:

Ви спочатку зробіть самі хоча б таке як людина зробила, а тоді вже підколюйте

А ни кто ни кого не подкалывает и не умаляет заслуг в изготовлении. НО не нужно говорить о превосхождстве данного агрегата над промышленным станком.

41 минуту назад, bogdan1983 сказал:

Купити готовий станок розуму багато не треба, а якшо можливості нема а бажання творити є?

Купить готовый станок как раз нужно много ума. Во первых, для того что бы заработать на него денег. Во вторых, что бы купить станок а не кучу хлама.

А если есть желание творить то делать это нужно продумано и не хвастаясь неизвестно чем.

1 час назад, Saniok 69 сказал:

Значит есть повод встретиться и выпить чаю! 

Не против, езжу мнгог может и буду в ваших краях.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 минут назад, Stebium1 сказал:

Купить готовый станок как раз нужно много ума. Во первых, для того что бы заработать на него денег. Во вторых, что бы купить станок а не кучу хлама.

А если есть желание творить то делать это нужно продумано и не хвастаясь неизвестно чем.

Ситий голодного не зрозуміє...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

комусь дано співати, комусь малювати. якщо БОГ не дав ,буває, а людина цього не розуміє то ..... . пояснювати нема сенсу бо не хочуть розуміти.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку