Anton01

Китайский шпіндель для воска

6 повідомлень у цій темі

Порадьте будь-ласка, якийсь китайський шпіндель для обробки воску на чпу. Схиляюсь до чогось такого Шпіндель. Але щоб Ви порадили? дякую.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Може в когось був досвід з таким шпіндельом? Чи варто купувати шпіндель з блоком живлення? Пишуть що ці блоки досить поганої якості. Чи купувати окремо?

11111.PNG

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

из всех китайских шпинделей этот наверняка самый неточный. Цанговая насадка на валу еще один + к биению инструмента. Если обработка достаточно точная предполагается, то лучше берите что-то другое. Вам ЧПУ без шпинделя достался?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
14 минуты назад, 1Vlad1 сказал:

из всех китайских шпинделей этот наверняка самый неточный. Цанговая насадка на валу еще один + к биению инструмента. Если обработка достаточно точная предполагается, то лучше берите что-то другое. Вам ЧПУ без шпинделя достался?

Я думаю для воска брать марафон как посоветовали на форуме профильном, а с помощью этого думал может получится пилить по чуть чуть капролон. Чпу сам собираю.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

трудно что-то советовать не видя ни станка, ни изделий которые предполагается пилить. Так для примера (не знаю насколько поможет) для работы по полистиролу с довольно высокими требованиями по точности я брал эти шпинделя: https://cnc.prom.ua/p545224353-shpindel-chpu-er11.html

управление частотником, охлаждение. Работа сутками не выключаясь. Работает хорошо.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

мелким фрезам обороты нужны а тут всего 12 тысяч. ну и насадка с цангой на валу оригинальна...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку