v.v.l.

Куплю сверлильній станок.

32 повідомлення у цій темі

ДОБРОГО ДНЯ! Форумчани допоможіть в покупці девайсу бо сайт з трьох букв зовсім ненадійний/маю гіркий досвід/. Пересилка в Гайворон Кіровоградськоі обл., бюджет до 6 т. Пропозиціі пишіть сюди,а також коменти і поради.Якщо продавця знають форумчани то це дуже добре...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Кричать (применять CapsLock) не нужно.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

який?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
15 часов назад, ALTOS сказал:

який?

нс12 або 2м112,чи їх модифікаціі...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Наберіть тут  в пошуковику "сверлильный станок ", - там є варіанти на ваші гроші (якщо ви вже це не зробили...)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Вот посмотрите, лично ездил на просмотр все ок. Но потратил бабло на более нужную мне вещь и не взял.

Ничего личного к обьявлению не имею, просто ездил смотреть и щупать. https://www.(название сайта, их трех букв, который непроизвольно считается некоторыми, местом сосредоточения мошенников).ua/obyavlenie/nastolnyy-sverlilnyy-stanok-2m103p-sssr-IDxtyQ6.html

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 минут назад, alex01 сказал:

Вот посмотрите, лично ездил на просмотр все ок. Но потратил бабло на более нужную мне вещь и не взял.

Ничего личного к обьявлению не имею, просто ездил смотреть и щупать. https://www.(название сайта, их трех букв, который непроизвольно считается некоторыми, местом сосредоточения мошенников).ua/obyavlenie/nastolnyy-sverlilnyy-stanok-2m103p-sssr-IDxtyQ6.html

ДЯКУЮ ЗА ДОПОМОГУ!!!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
34 минуты назад, Tehnar сказал:

Наберіть тут  в пошуковику "сверлильный станок ", - там є варіанти на ваші гроші (якщо ви вже це не зробили...)

Якби ці варіанти були хочаб в сусідньому районі,щоб потрогать руками(коли на (криминальный термин периода СССР: означающее аббревиатуру фразы "лицо обиженное хулиганом") сайті кинули на 750гр. сказав сам винен,а коло кинули на 200гр....). Всім дякую за поради! 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 минуты назад, v.v.l. сказал:

....кинули на 750гр...

 

Ви ще не можете повірить , але цей форум це не той сайт де кидають. По кожному продавцю тут є інформація про нього , вам треба тільки її захотіть побачить. Я свій станок , до речі , брав також тут на форумі , здається у продавця з Олександрії.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 минуту назад, Tehnar сказал:

 

Ви ще не можете повірить , але цей форум це не той сайт де кидають. По кожному продавцю тут є інформація про нього , вам треба тільки її захотіть побачить. Я свій станок , до речі , брав також тут на форумі , здається у продавця з Олександрії.

Саме тому я тут і зарееструвався.Давно проживаю на українському форумі авто москвич,знаю пользу форума.Але буває форумчани продають "на тобі,що мені негоже" Олександрія промислове місто тому в них трапляються цікаві речі. Від нас них десь 320км.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Інтернет - є інтернет. І яким би чесним продавцем не був, та очікуваня не завжди виправдовуються. Я колись купив НС-ку в барахолці, потім виявилось, що там не реально все зношене, лопнута "башка" і т.п. Ніяких докорів продавцю немає, просто вийшов кіт в мішку.

Тому щупайте і не соромтесь.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 минут назад, v.v.l. сказал:

Але буває форумчани продають "на тобі,що мені негоже"

 

Головне що вас не обманюють , і ви покупку тут робите свідомо. І у вас є можливість розпитати і отримати відповідь на всі запитання. Назвою форуму обумовлено зкупчення на ньому людей "рукастих" , тому багато хто купує "негоже" , і робе з нього річ кращу , ніж вона була з заводу. Це саме і стосується сверлильних верстатів.

Головне , повторюю, щоб ви свідомо зробили покупку , зваживши на що йдете. Успіхів!

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

в знайомого є за 7т. дивився. вартий уваги. краща модель ніж Ви замовили. ті моделі що в замовленні  як на мене не дуже. собі я б їх не брав.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, ALTOS сказал:

в знайомого є за 7т. дивився. вартий уваги. краща модель ніж Ви замовили. ті моделі що в замовленні  як на мене не дуже. собі я б їх не брав.

Дуже цікаво! Можна конкретніше...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 часа назад, v.v.l. сказал:

ДЯКУЮ ЗА ДОПОМОГУ!!!

У вас капслок заклинило?
Писать заглавными буквами не считается признаком хорошего тона.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Андрій. має декілька. поспілкуйтесь. 067 700 44 46.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 часа назад, Bogdan сказал:

Я колись купив НС-ку в барахолці, потім виявилось, що там не реально все зношене, лопнута "башка" і т.п. Ніяких докорів продавцю немає, просто вийшов кіт в мішку.

 

Виходячи з вашого досвіду, мабуть треба обговорювати , що при виявленні невказаних дефектів глобального характера (як у вашому випадку) , станок має підлягати поверненню або компенсації іншим чином.

У мене було декілька випадків , коли в лоті було вказано "готовий до використання , вкладень не потребує" , а в середині виявлявся серйозний дефект. При повідомленні про це продавцю , питання було вирішене цивілізованим шляхом.

Продавець дійсно може не знати що в середині , і тому , на мій погляд , потрібно ставити питання ребром : "якщо виявиться серйозний дефект - буду повертать !..." (якщо ціна була не "брухтовою"..)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

не дуже коректно. все добре коли нове. як що продавець вказав що: перебрав, відремонтував та тд. це одне. коли працює та нічого не перевіряв це інше. після того як розібрав кожен може сказати що завгодно. перевізник привіз верстат розламаний навпіл, кому що доведеш.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

есть одеский 2110 с хранения за 4500.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 минут назад, ALTOS сказал:

перевізник привіз верстат розламаний навпіл, кому що доведеш.

Тому я коли відправляв відновлений верстат , привозив його перевізнику незапакованим , фотографував на вагах, замотував при них , і чекав поки не закріплять на піддоні (обрештовці). І контролював щоб в декларації не написали "Вантаж не оглядався". Да довго і нудно . Але відповідально , і все виходе , як ви сказали , - коректно !

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 години назад, ALTOS написав:

краща модель ніж Ви замовили

Дозвольте спитати, що то за модель,  така суперова ?

Самого станка не потребую, маю різного калібру,

а от інформацію про таку чудову модель - залюбки б одержав !

Для підвищення своєї обізнаності.

Дякую !

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

2Б108 мені сподобався. але надаю перевагу ,,капіталістам,,.на приклад такому. шукати довелося довго але буває. не реклама. для себе.viber image5.jpgviber image4.jpgviber image2.jpgviber image3.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, ALTOS сказал:

але надаю перевагу ,,капіталістам

Підтримую.

Мав 5 сверлильних. Залишив одну НС-ку і два німця. 

Був якийсь невеликий совковий - металу стільки ж як в НС-ці, станок набагато надійніший, та замалий.

Тому краще не зупинятись на нс-ці і пощупати все.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

всім дякую! ваші поради були мені дуже корисні.станок купив на форумі,задоволений шо слон....тема закривається,якщо для закриття теми треба шось зробить підкажіть...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Что купили,если не секрет.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку