Siromanets

Шліфовка плити

19 повідомлень у цій темі

Врятував від мартена розміточну плиту розміром 420Х340, "старих кровєй". По давній українській традиції, її використовували для рівняння цвяхів і рубання зубилом. Зрозуміло що в такому вигляді використовувати її неможливо. Наскільки розумію, то спочатку її варто фрезернути, чи простругати на строгальному, а потім шліфанути. В кого є підходяща станочна база і можливість? Ну і ціна цікавить.

SAM_2825.JPG

SAM_2826.JPG

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Теж цікавить ціна такого мироприємства. Є у сусіда плита, на якій він бляхи рівняв. Згоден помінятися на рівноцінну плиту металу, аби рівна була. От думаю, чи варто.

П.с. можливо це була притирочна плита. Точно не пам'ятаю, але поверхня ніби була трохи рифлена

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Підтримую, цікавить приблизна вартість шліфовки чавунної плити 1000х600мм. Поверхня поржавіла, нанесена сітка з канавок.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ось відео про таку плитуhttps://m.youtube.com/watch?t=401s&v=X_-TshiIcNk

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Виявляється не мене одного цікавить це питання. От би ще виконавця найти.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

У нас можливо зробити. Я 450х700 свою робив, але фрезерувалася дуже довго, місяців зо два. фрезеровка коштувала 800гр. Ну і шліфувалася неділі три. Коштувала шліфовка 900 гр. Якщо це все не лякае, то можу допомогти. Ваша мабудь трохи дешевше буде. Вона ж м"яка, не калена? Я у Дніпрі.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

У нас станочная база есть но света нет)) будет неизвестно когда. Строгач прикупили думаю 400*600 возьмёт с шлифовкой хуже 3г71 вряд-ли потянет

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 години назад, Jeckripper написав:

У нас станочная база есть но света нет)) будет неизвестно когда. Строгач прикупили думаю 400*600 возьмёт с шлифовкой хуже 3г71 вряд-ли потянет

3г71 точно не візьме, там по паспорту: (Предельные размеры обрабатываемой поверхности (длина х ширина х высота) - 630 х 200 х 320 мм)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

То отож)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 16.03.2018 в 13:25, Siromanets сказал:

Врятував від мартена розміточну плиту розміром 420Х340, "старих кровєй". По давній українській традиції, її використовували для рівняння цвяхів і рубання зубилом. Зрозуміло що в такому вигляді використовувати її неможливо. Наскільки розумію, то спочатку її варто фрезернути, чи простругати на строгальному, а потім шліфанути. В кого є підходяща станочна база і можливість? Ну і ціна цікавить.

SAM_2825.JPG

SAM_2826.JPG

Привозьте, як для колеги, відшліфую. Шабрити доведеться вже самому. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

а итог?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

как можно сказать стоимость шлифовки не понимая какая выработка и сколько времени уйдёт на шлифовку?

шлифовальный станок это не фрезерный, он милиметры не срезает.

имеем шлифовальные станки 3Е711(200х630),3Л722(320х1000),3Л725(630х2000) стоимость работ от 250 до 450грн/час в зависимости от станка.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Какой правильный ответ. Я недавно такуж ,размером 630*450 фрезернул за 600 гр и шлифанул за 600гр. Транспорт за мой счет был.

А что ТС решил задачку? Интнресно за сикоко?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Якщо ями до 0.5мм, то не треба фрезерувати, просто на шліфовку та все, але в даної плити нема ніжок, тому плошинність після шліфовки треба буде перевірити, і скоріш за все потрібно буде шабрити.    

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
14 часа назад, Mamaj Garage сказал:

але в даної плити нема ніжок

Тому що це не інсрументальна плита, а кришка для перекриття кабельного каналу на долівці. Їх багато здають зараз на лом. Я там зазвичай такї бачу різних розмірів.

Та щось ТС охолонув мабуть до тіеї плити , та не сповіщае нам результату своїх досягнень із нею.

Змінено користувачем Дядя Уєф
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 часов назад, Дядя Уєф сказал:

Тому що це не інсрументальна плита, а кришка для перекриття кабельного каналу на долівці. Їх багато здають зараз на лом. Я там зазвичай такї бачу різних розмірів.

Та щось ТС охолонув мабуть до тіеї плити , та не сповіщае нам результату своїх досягнень із нею.

Та прошліфував я ту плиту, не так вже й страшно виявилось... хазяїн сказав, що задоволнений. Ну, то й слава Богу. :)

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

То плита від так званих "вафельок" - цехових плит чугунних. Нею накривалися приямки кабельних рівчаків. Після шліфовки як розміточна піде за милу душу.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, savelich сказал:

хазяїн сказав, що задоволнений. Ну, то й слава Богу.

Згоднен з вами. Головне щоб усі були задоволені. Скільки йому коштувала шліфовка? Звісно якщо це не конфеденційна інформація.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Як для колеги, то зробив, якщо вірно запам'ятав за 300гр. Звісно, на хліб заробляю трохи іншим, але ж тут людина цікавиться нашим ремеслом, треба допомогти, посприяти, бо зовсім заглохнемо...

7

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку