Harmix

В-95 (С-95)

37 повідомлень у цій темі

Здіснилась мрія. Давно жадав собі малий токарний верстат. І Чіпмейкер РУ і Чипмейкер ЮА мають таку магічну властивисть що мрії про залізні прилади, інструменти, верстати починають зявлятись у вашому житті.

Ну от тут купив годинковий верстат Якщо перекладати українською СРСР назву то В-95 акщо російскою то С-95. Ось його світлинаС-95 (1).jpgПрийшов він геть нерухомий. Перебрав змастив треба його правільно зібрати бо неправільно підшипники стоять. Зараз головна мета це він мае працювати тобто крутитись. Це мій алгоритм дій а вже навколо нього робити устрій. Із шпильки М-10 переточив нові шпільки для закріплення верстата на верстаку.

С-95 (3).jpg

Під станину поставив лист оцинкованого заліза.С-95 (6).jpg

 поставив передню та задню бабки

С-95 (8).jpg

Тимчасово поставив двигун від швейної машини

С-95 (9).jpgС-95 (10).jpgС-95 (11).jpgС-95 (12).jpg

Двигун запускаю через АРБ-250. Він потім інтегруеться з іншим двигуном але це трохи пізніше)).С-95 (13).jpg

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Хех, гарна цяцька, вiтаю!

В мене також ТВ6М в лiтнiй майстернi, а маленький (для зимових вечорив - TSA-16, вдома). Зручно.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Мій Тв-6м (д) навпроти цього стоїть. Ось підготую фотозвіт що зараз роблю із ним. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

(Мій Тв-6м (д) навпроти цього стоїть.)Тв-6мД (7).jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Розібрав передню бабку через отвір для олії у наступних властників попадала вода тому у канавці для смащування була іржа яка не давала у нижній отвір підшипника олії  проходити. Видалив корок іржи. Промив усе познімав фаски після зброки. Зібрав запустив, олія добре працюе. Придбав плашку М7х0,75 це різьба цанг 8 для цього верстата. Зараз треба зробити супорт простий для проточування оснащення на шпиндель. Ще трохи що зробив попередники хтіли зрушити піноль задньою бабки тому били по центру. Результат: центр відкололи  та відкололи торець  пінолі. Центр  перешліфував бормашиною, піноль чекае своеї  черги. Ось світлини передньої бабки (вибачайте трохи не в фокусі)

с-95 (1).jpgс-95 (2).jpgс-95 (3).jpgс-95 (4).jpg

Змінено користувачем Harmix
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Зробив ось такий маховик. Хтось колись подарував колісчако від дитячої швейної машинки. Воно у мене давно чекало свого застосування. Піднялась інерція шпінделя тепер крутний момент став більшим. с-95 20 (5).jpg

с-95 20 (1).jpg

наступний проект видно натяжні шківи)) мають підняти охоплення шківа шпінделя. Зробив поводковий патрон.

с-95 20 (2).jpgс-95 20 (3).jpgс-95 20 (4).jpg

Пустив стружку, ручне точіння, дуже тонке, для мене дуже цікавий новий досвід.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Роблю інструмент до верстата: вчора зробив вал-штангу під дискові фрези. 

с-95 30 (9).jpgс-95 30 (3).jpg

сьогодні фрезою порізав оргаліт вирішив зробити органайзер. розібрав колись годиник от із його запчастин взяв підставку, та циферблат прикрутив оргаліт ось що з того вийшло.с-95 30 (1).jpgс-95 30 (2).jpgс-95 30 (8).jpg

Ще один проект завершив це патрон 0,3-4мм купив років 5 назад на Курчатовському базарі у Дніпрі. Ось він і дочекався свого верстата)) проточив на ТГ-6мд хвостовик,с-95 30 (4).jpg

с-95 30 (7).jpg

а сам конус на патрон приточував на місці у токарному В-95. Міряв індікатором патрон 0.03мм мене це цілком влаштовуе.

с-95 30 (6).jpg

Ну і  патрон став на свое місце до органайзеру))с-95 30 (5).jpg

поки що все.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

як що супорта нема то проблемка ще та.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

ставив патрончик на 50. стає нормально.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
15 минут назад, ALTOS сказал:

ставив патрончик на 50. стає нормально.

Так теж планую потім ставити. дивлюсь поки на проксон. 

 

18 минут назад, ALTOS сказал:

як що супорта нема то проблемка ще та.

Супорта нема но зроблю. Якщо у вас е можливість на мм аркуші сфотографувати супорта в-95 го буду дуже вдячний. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

вже здихався. чесно кажучи верстат так собі. мав в доброму стані + купа приблуд але не те.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

верстат справді не вражае своїми розмірами та первиним функціоналом. Але планую на ньому зробити книгу Глікіна декоративні роботи на верстатах та ще декілька варіантів доробок із англомовного сегменту інтернету Ляйнера та Боли. Думаю буде цікаво форумчанам. До тогож маю 150008 і ця світлина спокою не дае))Gesamtansicht-1.jpg

Змінено користувачем Harmix
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

фото не ,,коректне,,. якість їхніх та ,,сови,, порівняти ....

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Наші потребуют доробки це факт. Але для себе зробив висновок за 30 років верстатобудування що краще доробляти та приводити до норми вже заводський верстат  а ніж робити  свое. До того ремонтував верстати 20 років а зараз це таке собі хобі)) щоб руки не забували.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

16Т02П ліпше підійде для цього. на мою думку. маю такий і теж планую щось подібне збирати.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дві доби передивлявся Ручіп знайшов розміри супортів на підручника. Також деяке додаткове оснащеня, та виготовлення інструменту. Як правільно там зауважив один із користувачів В-95, цей верстат як лего, можно  під різну роботу набирати. Для мене це не годинковий верстат, а інструментальний. Зараз жінка працюе дома так що запрацювала швейна Чумацька Майстерня а для ремонту машинок такий верстат як раз дуже зручний. Заточити зубчату рейку, точити голки, та багато різних дрібних запчастин. У верстатній майстерні це WW цанги 8мм, 10 мм мілка верстана робота. А головне він такий прикольний в сенсі що його можна довертати із різних дрібничок. Мені подарували розібрану на 40% рахувальну машинку Фелікс. От зараз придивляюсь як зробити проміжний вал із того. Трохи пізніше зроблю світлини.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дякуючі підказці ALTOS заказав цанги 8 мм. Чекаючі їх зробив під них органайзер.

органйзер цан С-95 (1).jpgорганйзер цан С-95 (2).jpgорганйзер цан С-95 (3).jpgорганйзер цан С-95 (4).jpgорганйзер цан С-95 (5).jpgорганйзер цан С-95 (6).jpgорганйзер цан С-95 (7).jpgорганйзер цан С-95 (8).jpgорганйзер цан С-95 (9).jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Harmix афiгел вiд кiлькостi болтiв на тримачi рiзцiв :)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, пенсионер сказал:

@Harmix афiгел вiд кiлькостi болтiв на тримачi рiзцiв :)

Доволі зручно кріпити малі різці. 

Як обіцяв світлини майбутнього проміжного вала. промыжний вал С-95 (1).jpg

А це усілякі дрібниці для модифікації верстата

промыжний вал С-95 (2).jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Зробив поводковий патрон 35 мм.

поводковий патрон С-95 (2).jpgповодковий патрон С-95 (3).jpgповодковий патрон С-95 (1).jpg

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Вчора ламелі на роторі трохи почистив малої болгарки. Дуже зручно на такому малому верстаті це робить близький доступ до деталі. Колектор В-95.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Прийшла справжня весна почались роботи на вулиці але про В-95 не забуваю)) Як вже писав трохи вище що маю ось таку книжкуВ-95 123 (3).jpg

Книжка цікава в мене вже 9 років робив по цій книжці різні патрони на свій токарний для деревини. От у книжці е такий розділ як заточування інструменнту і е ось така ідеяВ-95 123 (4).jpg

Але я зробив під свій верстат. Виточив ось такий патрон М6В-95 123 (6).jpg

За порадою книжки нарізав диски із фанери 20ммВ-95 123 (1).jpg

Меблевий гвинт М6В-95 123 (7).jpg

Усе зібрав обточив по місцю. биття мінімальне.В-95 123 (2).jpg

Приклеїв абразивну бумагу на резиновий клей вийшло ось такВ-95 123 (5).jpg

Зручно робити невеличку шліфувальну роботу.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Молодец! 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Зробив на В-95 перехідник з МО 50 на патрон 0,5-6мм під заказ. Верстату за це подарували текстоліт 5х500х500. Ну ось вирішив місце де він стоїть переробити. Зараз це виглядае так.В-95 234 (3).jpgВ-95 234 (2).jpg

Змінено користувачем Harmix
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 04.04.2018 в 15:54, Harmix сказал:

маю ось таку книжку

З цієї книжки в багатьох все почалося... В мене також і також з часового, але побільшого - С-193 ))).
Тільки книга в мене тріхи більше ))) . 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку