Harmix

В-95 (С-95)

37 повідомлень у цій темі

В мене із покупкою книжки Глікіна почалось будування цього верстата. z_13883940.jpg

Та на нього усіляких патронів 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ось ще одне маленьке чудо форума. Мені запропонував форумчанин на обмін супорт дійшли взаемовигідного договору він починае збирати майстерню і думаю що сверлильний верстат буде доречним. Бажаю йому щоб служив він йому як колись мені)) Ось світлини.Супорт С-95 (1).jpgСупорт С-95 (2).jpgСупорт С-95 (3).jpgСупорт С-95 (4).jpgСупорт С-95 (5).jpg

 

Змінено користувачем Harmix
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ось вирішив робити  раму для різних двигунів та ременів різної довжини. А також для можливості ставити приводну бабку як на праву  так і на ліву сторону станини. У мене років 30 лежав із ліфта дюралевий профіль. Його взяв у розробку зараз це виглядае ось так:С95 моторная рама (1).jpgС95 моторная рама (3).jpgС95 моторная рама (4).jpgС95 моторная рама (2).jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Зараз рама для двигуна виглядае ось такв-95 рама двигуна.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Давно не писав. Займався аркою під огірки)) Кому цікаво трохи більше світлин в темі Чумацькі майстерні.

арка (2).jpg трохи порахував що я хочу  виходить два проміжних вала Виходить 27 головних швидкості не враховуючі спеціально пересувати шківи. Не питайте нащо) вважайте що це такий бзік.

с-95 шківи заготовка (3).jpgс-95 шківи заготовка (4).jpg Тож порізав сьогодні заготовки на шківи тепер буду різці точити.с-95 шківи заготовка (2).jpgс-95 шківи заготовка (5).jpgс-95 шківи заготовка (6).jpgс-95 шківи заготовка (1).jpg А головне чекаю з Китаю поліуретановий ремінь 3 м. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

берете ремні для швейних  та не морочете собі ,,фаберже,,. в галантереї по 15гр були. підходять відмінно.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
32 минуты назад, ALTOS сказал:

берете ремні для швейних  та не морочете собі ,,фаберже,,. в галантереї по 15гр були. підходять відмінно.

дякую за пораду

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ось дочекався бандероль з Китаю 

Проміжний вал (1).jpg

зварив один пасок, на проміжні вали. Ось що в мене вишло з того Проміжний вал (2).jpgПроміжний вал (3).jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Сьогодні нарешті зібрав цю кама сутру (подвіний проміжний вал). поки що з двигуном не до кінця вирішив схиляюсь до двигуна з пральної машинки він і реверсуеться а також невелика але надлишкова потужність 250 Вт як про мене не заважае а навпаки буде перевагою. ну то трохи далі))  а зараз світлини того що вийшло. Поки що двигун з швейної машинки попрацюе.В-95 проміжний вал (1).jpgВ-95 проміжний вал (2).jpgВ-95 проміжний вал (3).jpgВ-95 проміжний вал (4).jpgВ-95 проміжний вал (5).jpgВ-95 проміжний вал (6).jpg

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Зробив брусок під двигун Сам двигун проточив під едину посадку для цього верстата 8 мм точив на 150008 ось про це 

Зібрав верстат запустив поки що тимчасовим підключеням ось як він зараз виглядаеВ-95 (1).JPGВ-95 (2).JPGВ-95 (3).JPG

Запуск та точіння показуе деякі нюанси Ну от наприклад ремінь просковзуеться та шпіндель стае це головна проблема цих верстатів перше що підняло крутний момент це каніфоль якою начистив реміні слідкую та перекладаю  блогера Kevin Mowrer http://wwlathetools.blogspot.com він енерцію підняв маховиком від швейної машинки роблю висновок що замість дитячого штурвалу треба ставити більш важкий та треба перебрати супорт.

Змінено користувачем Harmix
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

трохи вирішив прикрасити верстат зроLenovo_A1000_IMG_20190601_203839.jpgLenovo_A1000_IMG_20190601_203904.jpgбив першу масльонку.

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Зробив ділільну приспособу за світлинами з Ручіпа

Lenovo_A1000_IMG_20190616_152054.jpg

Lenovo_A1000_IMG_20190616_152253.jpg

Lenovo_A1000_IMG_20190616_152310.jpg

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку