Дядя_Уеф

Шнурки для электросварки. Как недорого закомплектоваться выносливыми и удобными держателем и "землей".

64 повідомлення у цій темі

10 часов назад, hopscotch сказал:

оже такий зажим на масу буде зручним?

В нього два недоліки е. Перший, що він сталевий, а другий, що недешевий.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 18.03.2018 в 22:48, IMP сказал:

Я при зварюванні на струмах більше 200А підключаю такий кабель маси

IMG_20180216_101146.jpg

 

На другому кінці байонет ABI-CM / BSB 35-50  Січення кабеля — 50см2

Аналогичный до этого есть эсабовский на 500А. Но мне не очень понравился, уж очень часто он "сычит" - при этом недостаточно пропускает ток, и приходится лишний раз его дергать. Но все ровно цацка не из дешёвых.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Дядя Уєф написав:

В нього два недоліки е. Перший, що він сталевий, а другий, що недешевий.

Так всі зажими сталеві. У деяких є губки з цвєтмєту. І не такий він і дорогий, а чипляє мертво, при серійній роботі з однаковими деталями ставиться і знімається одним рухом. Спробувати можна.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 часов назад, hopscotch сказал:

Спробувати можна.

Думаю, що можна. Вони е суцільно сталеві. Треба подумати про те як мідну пластинку з кабелем приробити до нього. Ось я такий використовую. Але досить важко його переробляти з стандартної прищепки, та й малуватий він. Це прищепки ще радяньські, метал завтовшки 1.5 мм, а не 0.5 як на сучасних з Піднебесної. В мене ще е їх трохи, але бажано щось готове підшукати. Цей розкривае щелепи на трубу ф42мм не більше.

    В цілому влаштовуе, але може краще шось підкажете?

IMG_20180322_121120_HDR.jpg

IMG_20180322_121139_HDR.jpg

IMG_20180322_121205_HDR.jpg

Змінено користувачем Дядя Уєф
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 Ще маю таку масу:

 

IMG_20180216_101102.jpg

 

 

Дуже зручна для зварювання автодисків

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ось такі держаки траплялися на моему шляху. Як на мене то непогані, але де такі тепер брати не знаю.

IMG_20180323_103650_HDR.jpg

IMG_20180323_103722_HDR.jpg

IMG_20180323_105707_HDR.jpg

IMG_20180323_105735_HDR.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

До речі, на ньому одним гвинтом М10 прикручуеться кабель. На тому що зібраний, я профрезерував площинку, та виконав другий такий самий отвір. Так  вважаю, що краще.

 Не знайшов поки що, де дівся розколотий мною байонетик 35-50. Такий як на фото. Я їх використовував зазвичай, а тепер хочу робити сам з двома болтиками М8 кріплення кабелю. Може хтось захоче у кооперацію вступити по виготовленню, то пишіть у ПП.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Поставлю запитання:" Яка повинна бути правильна довжина кабеля на "Держаку", та на "Землі"?" Та чи потрібні у хозяйстві подовжувачи зварювальних дротів, ну і якщо потрібні, то якої довжини? Хто що скаже?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 часа назад, Дядя Уєф сказал:

Яка повинна бути правильна довжина кабеля на "Держаку", та на "Землі"

Её нет.Сопротивление зависит от длинны и сечения.

Я на производстве встречал 50 и более метров.Сечение правда довольно большое.

Змінено користувачем Cracker
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Cracker сказал:

Сопротивление зависит от длинны и сечения.

Закон Ома знаю со школы. Я имел ввиду, из соображений практической эргономики. Чтобы и лишнего не таскать, и чтобы аппарат не подвергался воздействиям. И чтобы недежность была. Ну и из удобства применения. Какая практическая длина, у кого какое мнение? 

Змінено користувачем Дядя Уєф
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
53 минуты назад, Дядя Уєф сказал:

Закон Ома знаю со школы. Я имел ввиду, из соображений практической эргономики. Чтобы и лишнего не таскать, и чтобы аппарат не подвергался воздействиям. И чтобы недежность была. Ну и из удобства применения. Какая практическая длина, у кого какое мнение? 

Взагалі маю три комплекти;1.масса 3м-тримач 3м,для невеликих обсягах(щось прихопити),2.масса з першого 3м-тримач 6м для робіт на "землі",3.масса 6м- тримач 10м для робіт на висоті.Всі кабелі січенням 20мм\кв.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
54 минуты назад, Дядя Уєф сказал:

Я имел ввиду, из соображений практической эргономики.

Думаю все зависит от того-что, где, и как варить.Если профессионально заниматься сварочными конструкциями это одно,епизодически  для себя в гараже другое,стройка третье ,ну и т.д. Мне пока 5 метров за глаза хватало.На всякий еще пятерку имею ,но пока не пригодилась.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 минуту назад, Cracker сказал:

пока не пригодилась

Спасибо Юрий!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В свое время работал на монтаже металлоконструкций . Выпрямители на 1000А с балластниками на 2 держака , за день по  5 -7 кг  электродов сжигали (140 - 170 А ) . Кабель держака 25 квадратов около 40 метров , к нему прикручен еще  метров 10-15 кусок сечением 16 квадратов (чтобы легче по верхам таскать) . Минусовой кабель был , как правило , из разных убитых кусков непонятного сечения со страшными скрутками .

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
18 часов назад, Дядя Уєф сказал:

Поставлю запитання:" Яка повинна бути правильна довжина кабеля на "Держаку", та на "Землі"?" Та чи потрібні у хозяйстві подовжувачи зварювальних дротів, ну і якщо потрібні, то якої довжини? Хто що скаже?

Якщо для інвертора, то я наприклад використовую масу 3м, держак 4,5м. А січення кабелю 16кв. В основному електроди 2,5-3,2мм. 4мм рідко. То скажу, вистачає. Думав таки зробить добавки кабелю більшого січення із з'єднаннями через байонети 25-50. Бо як коли стрйомно таскать апарат на висоті.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
15 часов назад, VUL777CAN сказал:

Взагалі маю три комплекти;

Це для одного аппарату?

 

3 часа назад, Кардан сказал:

Бо як коли стрйомно таскать апарат на висоті.

Сам теж так вважаю, що до висоти.

Мабуть мати на господарстві подовжувач держака довжиною приблизно 10 метрів буде адекватно. Перерізом не меньше 35 мм2 ,щоб не падала напруга занадто. Подовжувач "Землі " мабудь буде зайвим.

Схиляюся до такої думки, що земля 3-4 метри , та Держак  5-6 метрів, е оптимальними параметрами по довжині.

А по площі перерізу залежить від току. До 150а -25мм2. До 300а- 35мм2 Чи я не правий панове?

Дякую усім за дописи.

Змінено користувачем Дядя Уєф
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 часа назад, Дядя Уєф сказал:

Це для одного аппарату?

 

Так для одного,коли їду на замовлення заздалегідь вже знаєш які роботи ,відповідно й підбираю комплект.Не бачу в цьому нічого надзвичайного.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 часов назад, VUL777CAN сказал:

Не бачу в цьому нічого надзвичайного.

Та я не засуджую ні на трохи. Воно не зразу доходить як буде добре.  На то мість дякую вім, що пишете про свій досвід.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

З довжиною проводу оприділилися. З тім що на кінцях також. Тепер хочу поговорити про таку річ як елластичний перехід від кабеля до держака, землі, та клемм. Щоб кабель не перегинався надмірно, та не перетирався у середині. Як це зветься по научному не знаю.

Я використвував куски резинової трубки, але вона виявилася єлектропровідною. При режимі зварювання з ВЧ збудженням дуги ( не всі це розуміють, але у моему аппараті таке е) іскра прошивае ту резинку, та бье у руку. Під кабель з зовнішнім діаметром 12мм Знайшов якусь сіліконову червоного кольору.Аби ще синя була б, але не знаходиться. Не знаю чи знайду під ф16мм?

А як хто робить ці вузли?

Змінено користувачем Дядя Уєф
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 часов назад, Дядя Уєф сказал:

З довжиною проводу оприділилися. З тім що на кінцях також. Тепер хочу поговорити про таку річ як елластичний перехід від кабеля до держака, землі, та клемм. Щоб кабель не перегинався надмірно, та не перетирався у середині. Як це зветься по научному не знаю.

Я використвував куски резинової трубки, але вона виявилася єлектропровідною. При режимі зварювання з ВЧ збудженням дуги ( не всі це розуміють, але у моему аппараті таке е) іскра прошивае ту резинку, та бье у руку. Під кабель з зовнішнім діаметром 12мм Знайшов якусь сіліконову червоного кольору.Аби ще синя була б, але не знаходиться. Не знаю чи знайду під ф16мм?

А як хто робить ці вузли?

Півтора роки не ламається

IMG_20180328_091043.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 часов назад, Кардан сказал:

Півтора роки не ламається

А з чого резиночка?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, Дядя Уєф сказал:

А з чого резиночка?

Хз. Резина не армована

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
19 часов назад, Дядя Уєф сказал:

З довжиною проводу оприділилися. З тім що на кінцях також. Тепер хочу поговорити про таку річ як елластичний перехід від кабеля до держака, землі, та клемм. Щоб кабель не перегинався надмірно, та не перетирався у середині. Як це зветься по научному не знаю.

Я використвував куски резинової трубки, але вона виявилася єлектропровідною. При режимі зварювання з ВЧ збудженням дуги ( не всі це розуміють, але у моему аппараті таке е) іскра прошивае ту резинку, та бье у руку. Під кабель з зовнішнім діаметром 12мм Знайшов якусь сіліконову червоного кольору.Аби ще синя була б, але не знаходиться. Не знаю чи знайду під ф16мм?

А як хто робить ці вузли?

Я теж спочатку ставив,але згодом відмовився, тому-що іноді доводиться варити в важко доступних місцях й вона заважає.А так дійсно якщо не враховувати цього нюансу то сенс ставити є,я ставив з садового шлангу силіконового.На зразок такого, прозорого.Sadovij_shlang_kakoj_luchshe_vibrat_2.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 часа назад, VUL777CAN сказал:

зразок такого, прозорого

Та нєєє...... Він на морозі колом стае. Тут треба щось мьяке, з товстою стінкою.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я збираю ручки держаків на МSpolimer. Він резиною стае при полімерізації. Адгезія бешена до усього. Ультрафіолету не боїться. Досить термостійкий. Усі гвинтики ним замазую, щоб з них у пальці блискавки не били. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку