инженер

Какой пневматический шланг выбрать - синий, оранжевый или черный?

21 повідомлення у цій темі

Вирішив  звернутися  до  шановного  товариства.   В  кого  які  відгуки  будуть  про  ті  речі,  які  на  фото.  ( Чорний  не  рахуємо ).  Хотілось  би  почути  об"єктивну  думку,  особливо  тих  людей,  хто  цим  вже  користується.  

МТЗ и жона! 122.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Те,что идут с компрессорами-родные,редкое (Слово удалено системой),зимой перемерзают-становятся жесткими.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
54 минуты назад, инженер сказал:

Чорний  не  рахуємо

А может о нём поговорим? Вроде больше и не о чем!

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 минут назад, Stebium1 сказал:

А может о нём поговорим?

Це  до  чого  сказано ?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

оранжевый не удобный, постоянно путается, длины много а толку мало. Лучше прямой шланг.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

форум - сплошная загадка - Матрица, блин) Только с альтернативой)))))))) Морфей выдумщик однако, своечка подкинул)))))))))))))

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 часов назад, инженер сказал:

Це  до  чого  сказано ?

К тому что он единственный заслуживает внимания

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Черный- воздух

синий- кислород

оранж- горючий газ

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Похожий синий шланг брал тут в барахолке, шланг жесткий и не удобный, Хотя в лоте было написано очень эластичный.

 

Есть импортные шланги для сварки, дорогие но качественные и мягкие, с нашими не сравнимо.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Blitzen написав:

Похожий синий шланг брал тут в барахолке, шланг жесткий и не удобный, Хотя в лоте было написано очень эластичный.

 

Я теж брав. Нормальний шланг. І, як на мене, то еластичний він більше ніж достатньо. Вже рік на смесі до напівавтомата юзаю, товариш мій юзає (на двох брали), ніяких дорікань.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 часов назад, Stebium1 сказал:

     К тому что он единственный заслуживает внимания

   

 

А,  зрозуміло.  Дякую.  Ви,  можна  сказати,  прочитали  мою  думку.   Чорний  гумовий  шланг  куплений  до  компресора  ще  років  8  назад.  Гнучкий  при  теплі  і  морозі.   В  прошлому  році  побачив  на  нашій  барахолці  в  продажі  рукава  кисневі,  пропанові  і  т.д.  Подивився  відео  про  ці  рукава,відгуки  про  продавця,  все  начебто  нормально.  Купив  у  листопаді,  та  так  вони  і  пролежали  запаковані  до  березня  місяця.  Тепер    вирішив  їх  прилаштувати  до  кисневого  різака. Упаковка  посилки,  оперативність  відправки  нарікань  не  визивають.  Питання  в  тому,  що  після  розкриття  посилки  виявилося,  що  ці  рукава  дубові,  начебто  із  пластмаси  зроблені,  аж  торохтять.  Мені  цікаво,  чому  ніхто  із  форумчан  не  підняв  питання  про  невідповідність  якості  товару  тому  опису,  який  присутній  в  оголошеннях.    Особисто  я  вважаю,  що  із  данною  покупкою  "влип".   Ці  шланги  ніяк  не  можна  використати  як  "дуже  гнучкі".   Тому  хочу  попередити  майбутніх  потенційних  покупців   про  те,   що  рукава  "дубові"    На  шлангах  написано,  що  "зроблено  в  Італії",  хоча  тепер  мені  в  це  мало  віриться.   Якби  зараз  стояло  питання  покупки  кисневого  рукава,  то  я  віддав  би  перевагу  непривабливому  гумовому  на  зразок  того,  що  на  фото.

 

4 часа назад, grandprix сказал:

Нормальний шланг. І, як на мене, то еластичний він більше ніж достатньо

Ви  б  його  собі  поставили  на  кисневий  різак  зараз ?  Тільки  чесно!     До  речі,  пропановий   жорсткіший  за  кисневий,  дійсно   "пластмасовий".

  

15 часов назад, ZkostyaZ сказал:

форум - сплошная загадка - Матрица, блин) Только с альтернативой)))))))) Морфей выдумщик однако, своечка подкинул)))))))))))))

Може,  розшифруєте ???

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 часов назад, grandprix сказал:

 

Я теж брав. Нормальний шланг. І, як на мене, то еластичний він більше ніж достатньо. Вже рік на смесі до напівавтомата юзаю, товариш мій юзає (на двох брали), ніяких дорікань.

 

Буду в гараже покажу обычный черный шланг и тот синий, в гараже постоянно отапливается сейчас +18, а он дубовый как будто в масле пролежал пару лет.

Может на полуавтомат он и нормальный, т.к вы не тягаите его за собой, а на резак, рукав, продувку он очень жесткий.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

о хорошо что тема о шланге том..

есть задум купить 80 метров ..для замены на всем СТО.

теперь чухаю затылок...а хотелось ..

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 минут назад, Гараж 512 сказал:

есть задум купить 80 метров ..для замены на всем СТО.

Якщо  він  просто  лежатиме,  то  може  й  нормально  буде.  А  якщо  тягати  за  собою,  то  :0f848c:.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@инженер В первой части фильма "Матрица"  главному герою предложили 2 таблетки - оранжевого цвета и синего, от этого выбора зависела его дальнейшая жизнь(спокойная и непринуждённая, или правдивая и страшная). В Вашем случаи есть ещё и чёрный цвет(герой, который предлагал таблетки афроамериканец) который идет по умолчанию.

Это для разрядки)
Немного себя подправлю - в оригинале таблетки были красная и синяя.

Змінено користувачем ZkostyaZ
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

У меня синий   Aircraft (спираль) летом нормально, достаточно гибкий.Пользуюсь не часто только для домашних нужд - продуть, накачать колеса что то покрасить.  Летом претензий нет.  Зимой конечно становиться дубоват но для домашних нужд хватает без проблем. В производственных масштабах не пойдет- замучаетесь его растягивать.        

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
53 минуты назад, torri сказал:

У меня синий   Aircraft (спираль) летом нормально, достаточно гибкий

Компресорні  "спіралі",  мабуть,   всі   такі.

 

1 час назад, ZkostyaZ сказал:

В Вашем случаи есть ещё и чёрный цвет(герой, который предлагал таблетки афроамериканец)

Я  вибираю  афроамериканця!!!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, инженер сказал:

Якщо  він  просто  лежатиме,  то  може  й  нормально  буде.  А  якщо  тягати  за  собою,  то

нет..там где просто лежать - там стоят трубы..

тягать за собой пацанам нужно..

1 час назад, инженер сказал:

Компресорні  "спіралі",  мабуть,   всі   такі.

есть отличные..забыл уже название- прочитаю на работе скажу.

растягиваем на 14 метров..и зимой и летом - хоть бы что ей..

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Шланг синий не возможно тягать, завтра скину фото который на рукав покупал себе, в любой мороз мягкий, но дороже нашего в раза 3 был.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
25 минут назад, Гараж 512 сказал:

тягать за собой пацанам нужно..

В  такому  випадку  "ревізор"  не  може  рекомендувати  такий  товар  для  Вашого  СТО.  Пошукайте  щось  краще.   Правда.

24 минуты назад, Blitzen сказал:

Шланг синий не возможно тягать,

Послухайте  людей.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 18.03.2018 в 19:11, Гараж 512 сказал:

нет..там где просто лежать - там стоят трубы..

тягать за собой пацанам нужно..

есть отличные..забыл уже название- прочитаю на работе скажу.

растягиваем на 14 метров..и зимой и летом - хоть бы что ей..

можливо всетаки поглянете на той шланг, людям цікаво що за марка 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку