Віталій Дорош

Центр дитячої та юнацької творчості с. Уланів

763 повідомлення у цій темі

17 часов назад, Сергій Лавріненко сказал:

Доброго вечора.Хотів би знати,що вам потрібно ?

У мене є радіодеталі радянських часів.Деякі журнали М-К.

Повністю тему не читав,вибачайте,не хватає часу.

Можу купити для Ваших гуртків необхідне в Києві.Але не дорого.

Десь раз на на місяць-півтора їду в сторону Хмільника.Якщо треба,щось підвезти,кажіть.

Але дороги ваші я хочу бачити там,де сам би себе не хотів би бачити.

Їдемо.Починається погана дорога по трасі.Жінка каже:" Уланів вже близько".

Але у тещі у Вінницькій області дороги ще гірші.

 

З повагою до Вас,що не даєте пропасти нашим дітям.

Вітаю. Дітям то не даєм пропадати, але зараз така молодь, що не дуже її чим зацікавиш. Але ми стараємось...) Що нам потрібно? Та все нам потрібно. Різні матеріали, інструменти... Будь що, що може згодитись. Купити? Та якось не зручно казати... Ну... ми почали робити машинки на радіоуправлінні на базі ардуіно про міні. Першу тестову партію комплектуючих ми придбали, а дальше збираєм кошти. Отак. 
А от підвезти можна. До нась звертався форумчанин  Viktor_KVS. Хоче нам презент зробити. Він здається з Боярки. Нові пошті не довіряє. Тому як будете їхати може зпишитесь з ним чи повідомте мене коли і як я йому напишу. Разом підвезли б.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня. Запитання до знаючих людей. Як всі на Чі-рі знають, є у нас токарний станочок. Ще раз всім хто допоміг та посприяв в покупці цього станочка ВЕЛИЧЕЗНЕ спасибі. Так ось, нас в ньому влаштовує все крім маленької дрібнички, яка краде досить велику кількість часу. І це є передача та регулювання обертів патрона. Хто не знає, там крутний момент від асинхронного двигуна на шків патрона передається ремінною передачею. Стоїть три ремені і шківами все оте крутиться. Дуже часто треба змінювати оберти. На алюміній одні, на сталь другі. А ось дерево обробляли так взагалі великі треба. Думаю власники токарних станків мене поймуть. Щоб перекинути ремінчика треба спочатку відкрутити контруючі гайки, потім натяжним болтом зменшити натяжку, потім так другого ремінця, бо не перекиниш одного, якщо за ним другий.... Та ще і оті натяжні болти поховані в важкодоступних місцях. Ось що ми думали. Ну найперше можна було б (якщо маєш кошти) придбати частотника те і питання знялось. Але вони, холера, дорогувато коштують. Друге що порекомендував якись знайомий мого колеги - поставити туди якось(?) коробку передач. Але тут одразу купа н"юансів. Яку коробку? Як поставити? місце буде займати... Ну і третій варіант замінити ел. двигун з асинхронного на колекторний. Тоді його керування зпроститься, можна буде поставити так званний діммер і все. Що скажете?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Яка потужність вашого двигуна?

 

Якщо потрібні високі оберти то дуже добре підійде мотор від стіралки колекторний з платою керування. 

Сам двигун має датчик обертів а плата дозволяє стабілізувати їх. Але потрібно переробляти шків шпінделя під поліклиновий ремінчик і шукати короткий ремінь. 

Такий мотор сам по собі максимально крутиться до 10-12 тисяч, судячи з того що бачив, плата дозволяє стабілізувати нормально десь від 300-500 обертів.  Отже передаточне треба десь 1:4, тоді маємо на шпінделі від 100 до 3000 об.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 часов назад, DimonDSS сказал:

Яка потужність вашого двигуна?

 

Якщо потрібні високі оберти то дуже добре підійде мотор від стіралки колекторний з платою керування. 

Сам двигун має датчик обертів а плата дозволяє стабілізувати їх. Але потрібно переробляти шків шпінделя під поліклиновий ремінчик і шукати короткий ремінь. 

Такий мотор сам по собі максимально крутиться до 10-12 тисяч, судячи з того що бачив, плата дозволяє стабілізувати нормально десь від 300-500 обертів.  Отже передаточне треба десь 1:4, тоді маємо на шпінделі від 100 до 3000 об.

Двигунчик маленький. на 1 або 1,2 кВт. А передача не напряму йде на шпиндель. Ще є проміжний вал. Простіше буде переробити  поліклиновий шків на моторі. 
А плату керування де взяти? Китайці продають? І ще, мотор від стіралки незахищений зовсім. Його треба буде закривати чимось..

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
14 часа назад, Віталій Дорош сказал:

А плату керування де взяти?

Плата керування продається і у нас, та і схему можна знайти. Наприклад (https://www.(название сайта, их трех букв, который непроизвольно считается некоторыми, местом сосредоточения мошенников).ua/obyavlenie/regulyator-oborotov-kollektornogo-dvigatelya-tda1085s-IDtGjq6.html?sd=1#27376cd497)

Поліклиновий шків на моторі не бажано переробляти, він маленький і часто нарізаний на валу або дуже плотно запресований. Справав в тому що звичайний клиновий ремінь не витримає 12000 оборотів двигуна. Хоча можна на зубчастий переробити, але в купі та затія може вийти як частотник по ціні.  З поліклиновим шківом єдина проблема - знайти сам ремінь. А виточити шків нескладно, Якщо треба буде - зробимо.

 

1 кВт то зовсім не маленький мотор. Точніше він невеликий якщо на 3000 обертів, а на 1500 він важить десь 10 кг. 

Мені здається що на вашому верстаті мав би бути меншої потужності. 

 

14 часа назад, Віталій Дорош сказал:

І ще, мотор від стіралки незахищений зовсім. Його треба буде закривати чимось..

Можна коробку зробити:D.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 часа назад, DimonDSS сказал:

1 кВт то зовсім не маленький мотор. Точніше він невеликий якщо на 3000 обертів, а на 1500 він важить десь 10 кг. 

Мені здається що на вашому верстаті мав би бути меншої потужності.

Так, сьогодні подивився 0.55кВт... Трохи переборщив..))))

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

І до нас Святий Миколай завітав. І подарунки були, і цукерки з снігу з"являлись, і пісні співали... Навіть ангели спустились, щоб допомогти Миколаю роздати подарунки чемним гуртківцям!!!!

IMG_5062.JPG

IMG_5065.JPG

IMG_5067.JPG

IMG_5069.JPG

IMG_5072.JPG

IMG_5078.JPG

IMG_5079.JPG

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Мій колега по роботі разом з гуртківцями продовжує роботу над виготовленням моделі Пайпера з розмахом крил до 2 метрів. Ось фюзеляжі готові. Матеріал - бальза та фанера 1мм. Дякуєм ще раз за бальзу пана IVANOFF з Іспанії. 

IMG_5084.JPG

IMG_5085.JPG

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 Проточив нам кулачки на патроні з станочка пан Сrazypilot. Все зроблено супер, проточено гарно, але.... Коли поставили на станок виляє він що да.... Напевне різьба на планшайбі криво зроблена. Чи може потрібно саму планшайбу виготовити нову... Або проточити планшайбу на самому станочку.

IMG_5086.JPG

IMG_5087.JPG

IMG_5088.JPG

IMG_5089.JPG

IMG_5090.JPG

IMG_5091.JPG

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

1. План шайба повинна стояти на шпінделі, і остаточно проточена на ньому ж. Знімати її після цього не бажано, особливо коли вона просто на різьбі без додаткової фіксаці. Ну якщо і знімати то мітки поставити, щоб при другій установці вона стала у початкове положення.

2. Патрон на планшайбу також по міткам треба ставити / знімати.

3. Проточка кулачків  також повинна виконуватись на верстаті де він буде працювати.

 

В цьому випадку буде гарна точність, можна в сотку-дві попасти.

А тут Ви дали патрон з планшайбою на проточку. Як виконавець базував цю сборку? Це тільки йому відомо.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Віталій Дорош.Доброго дня.

Через Уланів у Вінницьку область буду їхати 4го січня.Домовляйтеся за передачу самі,бо людей не візьму. Машина буде завантажена різним непотрібом з Києва.Але цей непотріб потрібен у селі.

Хотів би,заїхати до Вас,подивитися.Дивлячись на ваші моделі,згадую,як сам робив і літав по колу на корді.

Може,якийсь дріб,язок з механічного інструменту вам потрібен а в мене дома є ? З електронікою не товаришую,на жаль.На зв,язку буду до 12тої взавтра а потім тільки 3го січня.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 26.12.2017 в 20:26, DimonDSS сказал:

1. План шайба повинна стояти на шпінделі, і остаточно проточена на ньому ж. Знімати її після цього не бажано, особливо коли вона просто на різьбі без додаткової фіксаці. Ну якщо і знімати то мітки поставити, щоб при другій установці вона стала у початкове положення.

2. Патрон на планшайбу також по міткам треба ставити / знімати.

3. Проточка кулачків  також повинна виконуватись на верстаті де він буде працювати.

 

В цьому випадку буде гарна точність, можна в сотку-дві попасти.

А тут Ви дали патрон з планшайбою на проточку. Як виконавець базував цю сборку? Це тільки йому відомо.

1. планшайба пробувала проточуватись на шпінделі. Але не вистачає вильоту різця щоб все захопити. Кріпиться планшайба на різьбі і при закрученні впирається торцем. 
2. Патрон на планшайбі ставиться по мітках.
3. Проточувати кулачки теж пробували на станочку, але не вистачає жорсткості станочка при великому вильоті різця, аби достати край кулачків. Тому ця затія теж не получилась. 
А виконавець проточував так само на різьбі. Тільки на планшайбі різьба дуже прослаблена.

В 29.12.2017 в 16:05, Сергій Лавріненко сказал:

Віталій Дорош.Доброго дня.

Через Уланів у Вінницьку область буду їхати 4го січня.Домовляйтеся за передачу самі,бо людей не візьму. Машина буде завантажена різним непотрібом з Києва.Але цей непотріб потрібен у селі.

Хотів би,заїхати до Вас,подивитися.Дивлячись на ваші моделі,згадую,як сам робив і літав по колу на корді.

Може,якийсь дріб,язок з механічного інструменту вам потрібен а в мене дома є ? З електронікою не товаришую,на жаль.На зв,язку буду до 12тої взавтра а потім тільки 3го січня.

 

Приїжджайте, будемо раді!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Віталій.Доброго вечора.

Сьогодні проїжджав.Ви знаходитесь навпроти школи у "Центрі юнацької та дитячої творчості" ?

Вибачте,але було зачинено.Якщо,я туди ломився,куди потрібно.

Якщо на форумі пишу щось не так,напишіть мені у приват і навчіть ним користуватися,будь ласка.

Бо привата я не знайшов а може і пишу,щось не те,що потрібно.

З повагою,Сєрж.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня. Свята закінчились, робота продовжується! Із отаких презентованих ламп-індикаторів був зібраний простенький годинник. Потім з корпусу від телевізора був виготовлений каркас. Буде нічний годинник, бо сила світіння цих ламп маловата...

виставка 003.jpg

виставка 052.jpg

виставка 005.jpg

виставка 001.jpg

виставка 004.jpg

iv_1.jpg

виставка 002.jpg

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Зі старого мікроскопу виготовляєм маленьку сверлилку для плат. Патрончик з Китаю, двигун та шків з старого бабінного магнітофона. Вісь з принтера, підшипники 608. Ой як полекшилось нам життя з токарним станочком!

виставка 016.jpg

виставка 018.jpg

виставка 011.jpg

виставка 020.jpg

виставка 010.jpg

виставка 012.jpg

виставка 017.jpg

виставка 013.jpg

виставка 014.jpg

виставка 015.jpg

виставка 019.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Замовили на лазерні різці модель млинка. Також в нього вставим годинник на люмінесцентній лампі. Ну і плануєм до самого млинка прилаштувати двигуна.

виставка 008.jpg

виставка 009.jpg

виставка 021.jpg

виставка 022.jpg

виставка 007.jpg

виставка 006.jpg

виставка 023.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

IMG_5132.JPG

IMG_5136.JPG

IMG_5134.JPG

IMG_5135.JPG

IMG_5133.JPG

Годинника трохи пошпаклюєм і на покраску

IMG_5140.JPG

IMG_5141.JPG

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Не стоїть робота і по 3Д принтеру. Поставили презентований двигун на вісь ігрик.

IMG_5139.JPG

IMG_5137.JPG

IMG_5138.JPG

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

На Пайпер причіпили мотораму та хвіст)))

виставка 045.jpg

виставка 046.jpg

виставка 047.jpg

виставка 048.jpg

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Вечер добрый.

Я увидел что у вас сверлилка появилась маленькая.

У меня есть сверла от 0.35мм и до 55мм

Если какие-то размеры надо - пишите в ЛС.

А пока я вам резцы начал собирать 12х12.Это я вам звонил)

Пока по наличию только отрезные и чистовые широкие

Кстати метчики и плашки если что у меня есть в хорошем количестве от м2.5

дома буду загляну что у меня из ненужного есть в ящике

И ещё - полотна по металлу нужны?ручные,хорошие

 

Змінено користувачем Miamoto
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня всім форумчанам. Похвалюсь нашими новими напрацюваннями. Робота йде, не спиняється! Отже, годинник на люмінесцентних лампах вже готовий. Появилось на ньому два хазяї - Пан П214 та його син МП41А. Разом вони доглядають свою домашню тваринку - павучка...:D

IMG_5178.JPG

IMG_5179.JPG

IMG_5181.JPG

IMG_5180.JPG

IMG_5177.JPG

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Сверлилка для плат теж готова.

IMG_5176.JPG

IMG_5175.JPG

IMG_5174.JPG

IMG_5173.JPG

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Взялись реставрувати-модернізувати презентований нам станочок для намотки трансформаторів.

IMG_5166.JPG

IMG_5163.JPG

IMG_5159.JPG

IMG_5160.JPG

IMG_5162.JPG

IMG_5158.JPG

IMG_5157.JPG

IMG_5156.JPG

IMG_5155.JPG

IMG_5154.JPG

IMG_5145.JPG

IMG_5147.JPG

IMG_5148.JPG

IMG_5152.JPG

IMG_5153.JPG

IMG_5143.JPG

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 Готовий і млинок з годииником та моторизованим приводом.

IMG_5183.JPG

IMG_5184.JPG

IMG_5182.JPG

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Прийшли з Китаю світлодіодні стрічки різних кольорів. Працюєм над світломузикою. Схема вже спаяна і перевірена.  Стрічки клеємо на панельки. Лобзиком випиляли з фанери стійки. Буде ось така цікава ніжка.)

IMG_5189.JPG

IMG_5188.JPG

IMG_5185.JPG

IMG_5186.JPG

IMG_5187.JPG

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку