Віталій Дорош

Центр дитячої та юнацької творчості с. Уланів

763 повідомлення у цій темі

Сьогодні отримали маленький презентик у вигляді пластинок для підкладання під різці. Дрібниці-а приємно!) Дякую велике!
 

9 часов назад, yarik_cv сказал:

Поставте Damn Small Linux.

Попробуємо. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Віталій Дорош написав:

А може прикупити скайлера до того монітора-матриці з цього ноута., те й буде маленький моніторчик...

Привіт.
Маю досвід підключеня універсального скалера до матриці (від іншого старого моніка), з метою отримання цифрового HDMI входу (раніше був лише аналоговий VGA) + як бонус TV Tuner (Analog + DVB-T2).
Якщо цікавить, можу підказати.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, ElectricMobile сказал:

Привіт.
Маю досвід підключеня універсального скалера до матриці (від іншого старого моніка), з метою отримання цифрового HDMI входу (раніше був лише аналоговий VGA) + як бонус TV Tuner (Analog + DVB-T2).
Якщо цікавить, можу підказати.

Привіт. Тоді в мене таке запитання. В мене є в наявності платка від планшета з виходом hdmi. Якщо її помістити в корпус з цього ноута, буде маленький портативний андроїд пк))...? Можливо це?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Отже по ноутбуку, поставив Damn Small Linux. Воно то якось робить, але звуку немає, і я в цих лінуксах повний чайник. Що там нажимати...., миші також не бачить... ну не проканало...Пробував ставити андроїд. Скачав якусь версію, почала ставитись, але при перезавантаженні пише, що не бачить систему з якої загружатись. Скачав другий якись "маршмелоу".. Коли ставлю вилазить повідомлення, що вона для версій х64 і вище.... Ну в загальному потратив дисків 5 сідішних а ефекту не добився... З флешки загрузитись не можу, тому, що немає юсб в біосі. Хоча пробував загрузитись з лайв сд, вона юсб бачить, а потім получається вже з віндовса ставив флешку з віндою. ставилась в систему.  Але передивився повно відео в ютубі, в них так легко на старий ноут андроїд ставиться....

 

Змінено користувачем Віталій Дорош
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ще таке запитання. Є в мене старий портативний програвач двд. Не працює в ньому якраз двд привід. диск шукає, шукає, і не знаходить.  чи можна замовити такий привід в китаї наприклад? І як це зробити? знайти його я не можу. І по чому шукати?

Змінено користувачем Віталій Дорош
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Віталій Дорош написав:

Привіт. Тоді в мене таке запитання. В мене є в наявності платка від планшета з виходом hdmi. Якщо її помістити в корпус з цього ноута, буде маленький портативний андроїд пк))...? Можливо це?

Напишіть в приват, з фото плати... будем думати що можна зробити...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Віталій Дорош написав:

Отже по ноутбуку, поставив Damn Small Linux. Воно то якось робить, але звуку немає, і я в цих лінуксах повний чайник. Що там нажимати...., миші також не бачить... ну не проканало...Пробував ставити андроїд. Скачав якусь версію, почала ставитись, але при перезавантаженні пише, що не бачить систему з якої загружатись. Скачав другий якись "маршмелоу".. Коли ставлю вилазить повідомлення, що вона для версій х64 і вище.... Ну в загальному потратив дисків 5 сідішних а ефекту не добився... З флешки загрузитись не можу, тому, що немає юсб в біосі. Хоча пробував загрузитись з лайв сд, вона юсб бачить, а потім получається вже з віндовса ставив флешку з віндою. ставилась в систему.  Але передивився повно відео в ютубі, в них так легко на старий ноут андроїд ставиться....

 

Там не все так просто, тре дивитись що у вас за ноут... думаю можна підібрати дистрибутив потрібний, головне знати що за ноут...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 15.11.2017 в 18:07, Віталій Дорош сказал:

а не прийде з китаю хлам за 220 грн? Я не дуже китайцям довіряю...

Нашел у себя в тумбочке 2 планки по 128Мб. Уточните в ЛС реквизиты - вышлю.

ram.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Погуглив. IBM ThinkPad A21m такий динозавр, що з лінуксів ставилось там щось дуже давнє:
Redhat 7, SuSE Linux 9.1, Slackware-7.1, Ubuntu 7.10
...щось більш сучасне - по ресурсам не потягне (((

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 19.11.2017 в 22:22, ElectricMobile сказал:

Погуглив. IBM ThinkPad A21m такий динозавр, що з лінуксів ставилось там щось дуже давнє:
Redhat 7, SuSE Linux 9.1, Slackware-7.1, Ubuntu 7.10
...щось більш сучасне - по ресурсам не потягне (((

Щастить мені на таких динозаврів! Ось сьогодні знайомий приніс пентюма другого... Та щей такого, що я ще не бачив. Пробували, вмикали, так все працює. Він ХР стоїть. Плужить що да....... Не знаю, що з ним робити. І на запчастини там нічого немає, і використовувати його .....Напевне тільки ДОСом

PB211985.JPG

PB211984.JPG

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 19.11.2017 в 21:43, АндрО сказал:

Нашел у себя в тумбочке 2 планки по 128Мб. Уточните в ЛС реквизиты - вышлю.

ram.jpg

Дуже дякую! Але я ще не вирішив, що з ним робитиму. Можливо не варто з ним колупатись. Може на запчастини пустимо...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ставте win98

Або в музей разом з тим ноубуком

Напишіть список чого Вам не хватає.

З компютерної тематики допоможу

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
43 минуты назад, yarik_cv сказал:

Ставте win98

Або в музей разом з тим ноубуком

Напишіть список чого Вам не хватає.

З компютерної тематики допоможу

О! дуже дякуємо. По мірі необхідності будемо до Вас звертатись, якщо Ви не проти..

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Звичайно. Чим зможу тим допоможу.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

І так, принесли ще до того  IBM ThinkPad A21m ноутбука док станцію. Там трохи більше роз"ємів і все. Якихось переваг вона не дає. І тепер якось жаль його розбирати. Він сам по собі цікавий апарат...  Пробував я на нього і 98 віндовс ставити. Так половину пристроїв не ставиться, якісь кракозябри вилазять...  Я не сильний установщик віндовсів.... Тому вирішив ось що: може комусь він згодиться, може попаде в хороші руки, хтось поставить на нього лінукс і буде радіти життю..))) Обміняю на НЕробочий ноутбук з живою матрицею. 
Цей IBM в робочому стані. Відсутній блок живлення та дві кнопки на клавіатурі (такий він мені достався) ну і + док станція.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Доброго вечора. Підкажіть знаючі люди! А то вже все, що знаю перепробував, а воно не працює! Отже материнська плата при запуску видає "detected array" і все.... Тобто спочатку ота перша картинка, яка показує який проц, диски, і відсутність флоппи диска). Каже, що помилка флоппі диска, натисніть F1. Натискаю і.."detected array".... Що воно значить??? Гугля конкретного нічого не показує...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

а в биосе флоппи диск отключен?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 минуты назад, Amigo1982 сказал:

а в биосе флоппи диск отключен?

пробував вмикати та вимикати. Ефекту не дало.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Віталій Дорош написав:

видає "detected array"

 

Виявлено матрицю. Тобто, я так розумію, материнка прошита під конкретний монітор, або частота матриці не відповідає частоті проца. Также як оперативку ставиш з іншою ніж вказана частотою (на них пишеться в маркуванні). 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Швидше за все SATA контроллер самовільно перейшов із режиму Native в RAID , спробуйте зняти батарейку і обнулити СМОS , якщо не допоможе то зайти в ВІОS знайти там пункт зі словом RAID і виставити його або в Disabled або в Native . 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Віталій Дорош написав:

...Тому вирішив ось що: може комусь він згодиться, може попаде в хороші руки, хтось поставить на нього лінукс і буде радіти життю..))) Обміняю на НЕробочий ноутбук з живою матрицею. 
Цей IBM в робочому стані. Відсутній блок живлення та дві кнопки на клавіатурі (такий він мені достався) ну і + док станція.

Не будет никто радоваться сегодня жизни с компом, в котором 128 Мгб памяти.

И дело не линуксе, а в контенте нонешних сайтов с их кучей скриптов, флеш и т.п.

У мну есть 10-ти летний десктоп, селерон 2,5Ггц, памяти 1Гб, установлен линукс МХ для древних компов. Сам комп юзаю как измериловку-спектроанализатор род винХР, с этим вполне справляется, а в инете под "легким линуксом" с ним грустно. :).

Ну стареют компы чаще морально, чем физически выходят из строя!

СтОит-ли терять своё время на пустые хлопоты?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
11 час назад, Aluma сказал:

СтОит-ли терять своё время на пустые хлопоты?

Все правильно Ви сказали. Але я надіявся, що все таки вдастся знайти йому нового люблячого власника).  Я знав, що його нікому не треба. Хоча на ОЛХ такий за 1600 грн продається))))9_9. Розберемо, подивемось яка матриця, може скайлера прикупимо...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
12 часа назад, Ігрек сказал:

 

Виявлено матрицю. Тобто, я так розумію, материнка прошита під конкретний монітор, або частота матриці не відповідає частоті проца. Также як оперативку ставиш з іншою ніж вказана частотою (на них пишеться в маркуванні). 

 

12 часа назад, robo-new сказал:

Швидше за все SATA контроллер самовільно перейшов із режиму Native в RAID , спробуйте зняти батарейку і обнулити СМОS , якщо не допоможе то зайти в ВІОS знайти там пункт зі словом RAID і виставити його або в Disabled або в Native . 

Дуже дякую! Будемо пробувати. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

І так, при обнуленні біоса тепер викидає "Verifying DMI Pool Data..............Update Success". І все. На цьому зупиняється. Що дальше робити? В Біосі колупались по всякому. Все одно теж саме..

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В тему скалера, металообробки і прямих рук...

 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку