Allden13

креслення
Оправка для розточки кулачків за 5хв на лазері

1 повідомлення у цій темі

 Всі знають метод розточки кулачків з засвердлюванням отворів з торця кулачків і зажиманням кільця (обойми від підшипника). Так от мені такий не підходив, так як потрібно було кулачки розточити з середини і підібрати торець, та виточку за одну установку.
  Перший мій комплект кулачків який я отримав був взагалі не розточений і ржавий, ними я відпрацьовував програми на токарному ЧПУ (освоював), зажав дерев'яний брусок і вчився. Одним "неправильним" кадром на 1000rpm. загнав різця на ускореній в кулачки, та так що аж  приварило його. Автоматика успішно вибила і кулачки витримали залишився тільки слід від зварки тертям)
 Так от до чого я веду. Після цього випадку кулачки ці залишились тільки для навчання, а пізніше валялись на полці ще пів року. І коли настав час їх розточити я накреслив в SolidWorks оправку і попросив друга вирізати її на лазері. Вирізав з листа 10 ст40х.
 Оправка себе успішно виправдала. Може кому знадобиться залишаю тут креслення в dxf  Оправка для розточки кулачків_D65.DXF
Оправка підходить на польські патрони 250мм з шириною кулачків 28 та білоруські з шириною кулачків 27.

P80314-190746.jpgP80314-190626.jpgP80314-190325.jpg

P80314-190626.jpg

4.8 mb

P80314-190257.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку