Богдан28

Наше будущее...

180 повідомлень у цій темі

3 минуты назад, doska сказал:

Позволю себе дополнить. И не говорит тебе через слово "а вот я в ютубе видел".

Говоришь ему - нада так.

"Не, мля, это не по феньшуй. Нада автоматический центроискптель..." "А вот я видел люди по-другому делают"

Реально боль.    

Доминирующая культура потребления тем более в стране добровольно отправившей свои производственные мощности на лом не предусматривает вообще воспроизводство людей, которые будут заинтересованы обучаться инженерным специальностям или хотя бы чем-то таким просто интересоваться на досуге, так что все вполне ожидаемо и закономерно.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 минуты назад, Ode$$it сказал:

Производство форм это далеко не фрезер чпу=) Ещё бы к списку прошивку с вырезным и шлифовку, ну если только не готовый "бутерброд" покупать.

А самый интересный пункт в пресформах  (как показала последняя практика) хороший Слесарь-инструментальщик=) А там бы ещё и конструктора толкового, чтоб форма со 2 попытки сразу пошла

 Смоделировать к каде не великая проблема. Человек со средними способностями обучится моделировать довольно сложные формы в течении недели по видеокурсам из сети. Мне для начального освоения солидворкса два дня хватило. По мере надобности пересматриваю и ищу уроки по всяким узким вопросам. Доводить прессформу после финишной фрезеровки- это как раз самое интересное и увлекательное. Слесарка вообще очень увлекательна. И чем дольше слесаришь- тем больше потом удовлетворения от хорошего результата, от чистоты поверхности и незаваленности геометрии при тонкой доводке.)

Слесарь инструментальщик это как мне кажется еще не самый высший пилотаж. Вот слесарь лекальщик по-видимому- вершина пирамиды мастерства.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дозволю собі написати ще раз в тему. Мій допис прокоментували, що користований станок з Європи тут в нас коштує до 8 тис. євро. Бус за такі гроші купити - це нормально, а станок ні? Бусів в нас їздить - всілякі різні.  Питання в грошах, стартовий капітал потрібен в любому випадку.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Иногда для созерцания прекрасного и так, чтоб с дома не выходить, залажу на итальянскую барахолку.  Настольные Б/у от 700 у.е до 1200, за 2к-4к вообще отпадные итальянцы. Вот для примера 2000 евро

2000евро.jpg

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
44 минуты назад, R2M2 сказал:

Правда в теперешних наших реальиях немного попроще.

Я это все и имел ввиду. Касаемо Китая - то чтобы у них купить сервак, мы сдали в лом два станка... 

Я о этом говорил. Что это тотальное разрушения убило наше станкостроение кроме мелких, а мы в этот момент имели золотой шанс этим воспользоватся. Поэтому я и говорю - кто воспользовался моментом - молодец, станки эти еще могут служить и служить, а вот новый купить такого же уровня - один из ста может себе позволить. Я вот постоянно думаю о чпу-шке, пока думаю, у нас таки появляются ребята клепающие, хоть и из узлов импортных, но таки движется. И, уверен, что движется оно на многих тех раздеребаренных станках ))).

К слову. Я вот один проектик хочу стартануть. Пока все на уровне изучения сбыта. Основная составляющая этой штуки - деталь с которую производит Украина также (высококлассная), но она идет вся на экспорт, какой бы я ни был патриот, мне они ее не продадут, а прийдется покупать тот же китай, эту (нашу) я смогу купить где-то с Европы в 5 раз дороже... У нас выбор небольшой, даже если и можем делать )))

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 минут назад, Bogdan сказал:

Я это все и имел ввиду. Касаемо Китая - то чтобы у них купить сервак, мы сдали в лом два станка... 

Я о этом говорил. Что это тотальное разрушения убило наше станкостроение кроме мелких, а мы в этот момент имели золотой шанс этим воспользоватся. Поэтому я и говорю - кто воспользовался моментом - молодец, станки эти еще могут служить и служить, а вот новый купить такого же уровня - один из ста может себе позволить. Я вот постоянно думаю о чпу-шке, пока думаю, у нас таки появляются ребята клепающие, хоть и из узлов импортных, но таки движется. И, уверен, что движется оно на многих тех раздеребаренных станках ))).

К слову. Я вот один проектик хочу стартануть. Пока все на уровне изучения сбыта. Основная составляющая этой штуки - деталь с которую производит Украина также (высококлассная), но она идет вся на экспорт, какой бы я ни был патриот, мне они ее не продадут, а прийдется покупать тот же китай, эту (нашу) я смогу купить где-то с Европы в 5 раз дороже... У нас выбор небольшой, даже если и можем делать )))

Те чпу сто у нас делают- это всякие порталы со станинами из профилей и листов. ЧПУ обрабатывающих центров с литыми чугунными станинами или хотя бы из эпоксигранита у нас насколько знаю не делают.  То есть даже при доступности компектующих привода и направляющих вместе со шпинделями это станкостроение уровня "колхоз''. Но хорошо что и это есть.

Не могу догадываться что Вы там задумали производить, но в любом случае желаю творческого успеха.

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
24 минуты назад, lebedinskiy сказал:

Бус за такі гроші купити - це нормально, а станок ні?

Ни бус ни станок за эти деньги не нормально. Поскольку и бус и станок везут из Европы и оба они там вдвое дешевле. Не, бус, наверное, втрое. 

Если Вы от "норма", то да. Но если от "на голову налазит", то сильно я с Вами не согласен. 

С какого перепугу в Польше станок будет стоить 8, когда они ТАКОЙ ЖЕ НОВЫЙ ПРОИЗВОДЯТ в Польше за 10? https://www.cormak.pl/frezarko-wiertarka-xz-6350zb/produkt-586

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 минуты назад, doska сказал:

Ни бус ни станок за эти деньги не нормально. Поскольку и бус и станок везут из Европы и оба они там вдвое дешевле. Не, бус, наверное, втрое. 

Если Вы от "норма", то да. Но если от "на голову налазит", то сильно я с Вами не согласен. 

С какого перепугу в Польше станок будет стоить 8, когда они ТАКОЙ ЖЕ НОВЫЙ ПРОИЗВОДЯТ в Польше за 10? https://www.cormak.pl/frezarko-wiertarka-xz-6350zb/produkt-586

 

Да не производят они ничего. Это китайский станок.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Вам шашечки или ехать? Станок есть? Цена есть? Гарантия есть? Кредит под этот станок есть?

А кто чугун льёт мне как-бы пофигу. 

 

Я эти станки вживую видел. Как определить кто их делает физически я не знаю, но вот то что они на порядок лучше того говна что возят нам, сто пудов. 

Змінено користувачем doska
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 минут назад, doska сказал:

Вам шашечки или ехать? Станок есть? Цена есть? Гарантия есть? Кредит под этот станок есть?

А кто чугун льёт мне как-бы пофигу. 

 

Я эти станки вживую видел. Как определить кто их делает физически я не знаю, но вот то что они на порядок лучше того говна что возят нам, сто пудов. 

Они плюс-минус одного уровня с прочими иплами, джетами и зенитеками. Возможно вообще из одного ковша разливались. До европеских станков 80-х 90-х они по качеству конечно не дотягивают. По сравнению с нашими станками б.у. их плюс только в том, что полная комплектация и не надо искать где станину перешлифуют не запоров геометрию. В остальном плюсов эти станки не имеют. Наши станки типа лт-10 или ит-1м считающиеся легковесными весят тонну, китайские станки аналоги пусть и с листовой тумбой, но весят в полвину от них. Вот и думайте и решайте сами какие это замечательные станки. ) Хотя на самом деле они теперь везде такие, что в Германии, что в штатах. В Европе вроде только TOS еще сам станки выпускает, ну может еще кто-то. Шаублин не знаю, может тоже качественный китай.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 часов назад, Bogdan сказал:

Что это тотальное разрушения убило наше станкостроение кроме мелких

Тут змушений не погодитись.

Так, наше, тобто радянське верстатобудування було погублене не руйнуванням, навіть не баригами-директорами, хоча їх заслуга тут вагома і багато верстатів вони тупо знищили, а прогрес і погане стимулювання інженерів вкупі з відсутністю верстатобудівної школи.

Адже, ні для кого не секрет, що технічне переозброєння виробництва, тобто повна заміна верстатного парку, в світі проходить раз на п'ять років. А що ми залишили собі від радянського та пострадянського спадка? 1К62, флагман верстатобудування, взірець, десь 60-х років випуску, котрий змалювали з чогось, що було у виробництві у 50-і роки? По факту, може він і не поганий, навіть вдалий, та морально застарів він ще у 60-і роки.

За якість верстатів радянських часів взагалі мовчу. Хто не вірить - розберіть щось, або полазьте по форуму.

Тут або купити відро з болтами радянського виробництва, будь-що, верстат, машину, пральну машину, або брати щось європейське або більш-менш пристойне китайське.

Ну, давайте-таки проведемо опитування, хто їздить та використовує, при цьому балдіє з радянських чи післярадянських машин чи іншого? Хіба що мазохісти. Або совкодрочери.

Приклад. "Таврія", накрився термостат. Встановили новий - російський, накрився, другий новий російський, знов кипить. Кинули поляка за 3 копійки - працює! Ось такий спадок і сучасне виробництво на постсовкові. За взірвані реактори та зруйновані греблі мовчу.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Немає нічого поганого щоб на добре не вийшло! О так само мій шеф колись переживав нарахунок поліграфічних станків. Що то буде далі вже всі державні друкарні розвалилися, де брати станки ... І раптом наші хлопці виявляється возять, любе і різне, що душа бажає! Єдиний нюанс це те що халяви більше немає! Якщо друкарська б/у там коштує 30 т. $ то у нас вона вже 36-40!! А кого скільки хватить наглості! 

Так само буде і з металообробкою!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
17 минут назад, 4post сказал:

Тут змушений не погодитись.

Так, наше, тобто радянське верстатобудування було погублене не руйнуванням, навіть не баригами-директорами, хоча їх заслуга тут вагома і багато верстатів вони тупо знищили, а прогрес і погане стимулювання інженерів вкупі з відсутністю верстатобудівної школи.

Адже, ні для кого не секрет, що технічне переозброєння виробництва, тобто повна заміна верстатного парку, в світі проходить раз на п'ять років. А що ми залишили собі від радянського та пострадянського спадка? 1К62, флагман верстатобудування, взірець, десь 60-х років випуску, котрий змалювали з чогось, що було у виробництві у 50-і роки? По факту, може він і не поганий, навіть вдалий, та морально застарів він ще у 60-і роки.

За якість верстатів радянських часів взагалі мовчу. Хто не вірить - розберіть щось, або полазьте по форуму.

Тут або купити відро з болтами радянського виробництва, будь-що, верстат, машину, пральну машину, або брати щось європейське або більш-менш пристойне китайське.

Ну, давайте-таки проведемо опитування, хто їздить та використовує, при цьому балдіє з радянських чи післярадянських машин чи іншого? Хіба що мазохісти. Або совкодрочери.

Приклад. "Таврія", накрився термостат. Встановили новий - російський, накрився, другий новий російський, знов кипить. Кинули поляка за 3 копійки - працює! Ось такий спадок і сучасне виробництво на постсовкові. За взірвані реактори та зруйновані греблі мовчу.

 

Честно говоря картинку Вы нарисовали куцую. 16к20 или 1к62 конечно станки наиболее знаменитые, но в 80-е годы вполне себе мы выпускали станки чпу, как токарные, так и фрезерные, а так же всякие там эрозионные и прочее-прочее. Бытовая техника там или автопром- это отдельная песня. Я б мог бы вам тоже понарассказывать про невкусную американскую еду. И мировой гегемон, и купить можно все что угодно и многое дешевле чем у нас, а вот массовая еда не из элитных распределителей ну не вкусная. )

Так что будем или станки обсуждать, или стиральные машины с чайниками.

Хотя не, можно и стиральные машины. Есть такая легендарная фирма Миле немецкая. Их машинки были в свое время лучшими и относились к премиум сегменту бытовой техники, производитель давал на них 10 лет гарантию. Не помню в каком году ее отменили, но теперь их гарантия как и качество не отличается от среднего по палате. Европейцы и те же американцы покупают те же китайские станки, что и мы. Да, в штатах это всякие там Гризли, в европе джеты и прочее, но это ширпотреб и люди его покупают, немцы это покупают... Немцы, когда-то законодатели индустриальной моды, высочайшего качества и новаторских инженерных идей... Сегмент универсальных станков без чпу в этом смысле мертв по всему миру. Именитые производители не считают для себя интересным более выпускать или усовершенствовать такие станки и потому данная ниша отдана на откуп китайцам.

Я хочу сказать, что все очень сильно поменялось в мире, но мы продолжаем друг другу все втирать про таврии или угловатые холодильники. Те убогие советские холодильники тем не менее у многих работают до сих пор. Я это не к тому что это какое-то великое достижение наше из прошлого, просто то было другое время и стандарты были тоже другими. Мы же теперь вынуждены покупать всякое гуано и рассказывать друг другу всякие сказки.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
21 минуту назад, Богдан 1987 сказал:

Немає нічого поганого щоб на добре не вийшло! О так само мій шеф колись переживав нарахунок поліграфічних станків. Що то буде далі вже всі державні друкарні розвалилися, де брати станки ... І раптом наші хлопці виявляється возять, любе і різне, що душа бажає! Єдиний нюанс це те що халяви більше немає! Якщо друкарська б/у там коштує 30 т. $ то у нас вона вже 36-40!! А кого скільки хватить наглості! 

Так само буде і з металообробкою!

У барыг с наглостью никогда особых проблем не было. Будет нужно так и маму родную продадут вместе с пылью с мебели.)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 часов назад, Богдан28 сказал:

Добрый вечер всем. Вообщем очередная болезненная тема, от которой не убежать и не спрятаться... Запасы родины по некоторым станкам исчерпаны (нет их на рынке, нет от слова совсем, даже под восстановление) и следующего завоза что-то не видно... Но потребность в них никуда не делась. Что же делать? Китай? Б/у Европа? Самоделка?

Я не рассматриваю уровень новых заводов или серьезных предприятий - там и так все понятно. Вопрос что делать НАМ?!

Спрос рождает предложение. Пока есть тяжеленный чугунка от СССР, будем работать ею. Надо будет крепкий современный станок-он будет. Только по заоблачной цене. Но напомню, что при совке станок в гараже-была экзотика. Из детства помню-на 7ми тысячный посёлок был один 1к62 у знатного моториста. 

Так что, времена бывают разные-прорвёмся.

Лучше б у нас смертность рождаемость не обгоняла, как сейчас. Мы вымирающая нация. Остальное-мелочи.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, R2M2 сказал:

Честно говоря картинку Вы нарисовали куцую. 16к20 или 1к62 конечно станки наиболее знаменитые, но в 80-е годы вполне себе мы выпускали станки чпу, как токарные, так и фрезерные, а так же всякие там эрозионные и прочее-прочее. Бытовая техника там или автопром- это отдельная песня. Я б мог бы вам тоже понарассказывать про невкусную американскую еду. И мировой гегемон, и купить можно все что угодно и многое дешевле чем у нас, а вот массовая еда не из элитных распределителей ну не вкусная. )

Так что будем или станки обсуждать, или стиральные машины с чайниками.

Хотя не, можно и стиральные машины. Есть такая легендарная фирма Миле немецкая. Их машинки были в свое время лучшими и относились к премиум сегменту бытовой техники, производитель давал на них 10 лет гарантию. Не помню в каком году ее отменили, но теперь их гарантия как и качество не отличается от среднего по палате. Европейцы и те же американцы покупают те же китайские станки, что и мы. Да, в штатах это всякие там Гризли, в европе джеты и прочее, но это ширпотреб и люди его покупают, немцы это покупают... Немцы, когда-то законодатели индустриальной моды, высочайшего качества и новаторских инженерных идей... Сегмент универсальных станков без чпу в этом смысле мертв по всему миру. Именитые производители не считают для себя интересным более выпускать или усовершенствовать такие станки и потому данная ниша отдана на откуп китайцам.

Я хочу сказать, что все очень сильно поменялось в мире, но мы продолжаем друг другу все втирать про таврии или угловатые холодильники. Те убогие советские холодильники тем не менее у многих работают до сих пор. Я это не к тому что это какое-то великое достижение наше из прошлого, просто то было другое время и стандарты были тоже другими. Мы же теперь вынуждены покупать всякое гуано и рассказывать друг другу всякие сказки.

Нащо це тут?

Було нормальне стимулювання висококласних інженерів та робочих? Не було. Не було ні автомобільної школи, ні верстатобудівельної.

Було швидке втілення передових виробів? Приклад: приїхали інженери до німеччини на завод, що робить мікросхеми, побачили лінію з виробництва, і питають: скільки часу необхідно для переобладнанння лінії на оцю мікросхему. Німець дав завдання інженерам, лінія за 3 години була готова до випуску. Наші: ого, ми переобладнуємо нашу лінію півроку!

Були просунті верстати, побутова техніка, ширпотреб?

Що працювало з того, що не було перемальовано або куплене, тобто морально застаріле?

Завод "Арсенал" - то довоєний! Цейс. На сучасних на той час, нових радянських верстатах там лише виробляли корпуси. Оптику робили на 50-річних верстатах.

ВАЗ - то Фіат.

"Москвіч" змальований.

"Зіл" змальований.

Холодильник "Мінськ", що "досі гарно" працює - то ... Хоча, електрики він жере разів в п'ять більше за сучасні моделі, бо ж він морально застарів.

 

Серед того, що було просунуте - то оборонка. Вона була на крок, а то і два попереду. Народне ж господарство розвивалось за "залишковим принципом". Телевізори "Електроніка 409Д" зустрічали? Ото були якісні вироби, бо збирали їх на Хмельницькому оборонному заводі з війскових неліквідів.

 

А зараз бариги не збираються вкладати в виробництво, бо  не вміють, не знають, та й нащо? Вкладати своє зараз? Тому перспективи ніякі.

 

Купляв гріючий кабель "Деві". Мені його монтують і кажуть: гарантія 10 років. Питаю: чому, що йому там трапиться? Відповідь: кожні 10 років в Данії капремонт, кабель все одно викидають.

Оце то, що необхідно знати про якість імпорту. Любий виріб має працювати лише свій ресурс. Нічого використовувати сірники по 2-3 рази, тобто 2-3 "моторесурси" то просто дико.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
17 минут назад, 4post сказал:

Любий виріб має працювати лише свій ресурс. Нічого використовувати сірники по 2-3 рази, тобто 2-3 "моторесурси" то просто дико.

А как назвать то, что у нас например в Полтаве на одной из передовых фирм (вообще они величают себя фирмой европейского уровня) - 70% станочного парка СССР перекапиталеный и перекрашенный минимум по 2-му разу? И это в принципе действительно ведущая фирма для Полтавы.... 

При этом они покупают новые станки, но очень скрипя зубами и по большой нужде... Почему? Ответ один - ЦЕНА.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
12 часа назад, olkogr сказал:

Б. К. Європа. При чому там універсали в прекрасному стані за адекватні гроші продають. 

Згоден ..але як іх ввезти. І яка буде ціна після перетину кордону?.. Я би, звичайно, хотів красеня sn 402, а ше краще sn 502. В 502му прохідне шпінделя 105мм!! Нашим і не снилося! І не потрібно нарізать коротких заготовок, хіба що на метровки. Виточив, тут же і відрізав.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
27 минут назад, Богдан28 сказал:

Почему? Ответ один - ЦЕНА.

Тому, що в нас умовно безкоштовна робоча сила.

Сучасний верстат впарі з сучасним інструментом дає приріст продуктивності в 2-3 рази.

При цьому в 2-3 рази зменшуються постійні витрати на виробництво: освітлення, опалення, частково заробітна плата.

Хоча, передова фірма може і не опалювати виробничі приміщення, аби в офісі тепло було...

І головне не ціна, а небажання вкладати в виробництво нічого взагалі вкладати. Начебто, вже писав?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Нашел я чисто случайно целый цех этих редких станков... Угадайте где? И угадайте что их ждет? >:( С24-й минуты... Грусть-печаль....

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 часа назад, 4post сказал:

За взірвані реактори та зруйновані греблі мовчу.

Занадто все однобоко.

Реактор проектував мій земляк. То я тріхи цю історію знаю. Тако давно знаю історію (з перших вуст) про невдалий експеремент на тому реакторі.

Так глибоко в станках нема смислу, совкових станків дуже мало. Починаючи з індустралізації їх тупо відбирали в іноземців, потім відбирал все у населення, щоб щось купити у тих же іноземців, далі вивезли все "трофеями". Був невеликий період коли їх робили масово і не дуже якісно. В мене є кілька німецьких станків, кілька клонів німецьких, є совкові, таки якість дуже різна, та це не завжди буде важливим у виборі станка. Кустарі токарюють на вбитому 1А616 і ніхто не збирається їх капіталити - а навіщо? - так в дуже багатьох токарів.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я уже написал чуть выше...

Выйдите на улицу, и мысленно сотрите ластиком каждого второго-к 2050 нас будет столько. Зачем беспокоится о железе, если на нём некому будет работать.

Наше будущее.

Цитата

Отдел экономических и социальных проблем ООН опубликовал прогнозы демографической ситуации в мире на период до 2050 года.

А в Украине, наоборот, предвидится резкое падение численности населения чуть ли не вдвое – с 46 млн. до 26 млн. человек. 

 

images.jpeg

Змінено користувачем Санёк.
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 Не нужно никого стирать ластиком. Если каждый будет следовать хотя бы элементарным принципам морали, будет человеком, все будет лучше всех. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 часа назад, R2M2 сказал:

Да, в штатах это всякие там Гризли

Все (вроде бы четыре) основные производители станков льют чугун в Китае. Дешевле китайской кузни пока нет и это только радует всех, вся грязная работа делается за рубежом. 

3 часа назад, Санёк. сказал:

что при совке станок в гараже-была экзотика

Это была тюрьма. Нетрудовые доходы - конфискация и тюрьма. Этот станок мог быть только в период кооперации - под конец совка.

2 часа назад, 4post сказал:

Було нормальне стимулювання висококласних інженерів та робочих?

Їх самих не так багато і було. Показник - Нобелівські премії, хто їх отримував... з совка - пару чоловік. Та й якщо був прорив, його робили для армії і лише для армії. В 75-ому був розроблений ЕВМ на літаку, яка на 15-ть років випередила весь світ, але це було секретно, тому ми радувались калькуляторам, не знаючи, що в нас є надсучасні компи. Потім (через 15 років) ці технології пішли в маси але не в нас і мали шаленний розвиток.

2 часа назад, 4post сказал:

то оборонка

Ще в універі вчили - 98% йшло на воєнку. Не напряму але також майже все. Всі громадські літаки - по проекту були бомбардувальниками і т.п. і протягом "трьох годин" перетворювались на ту ж воєнку.

2 часа назад, 4post сказал:

Любий виріб має працювати лише свій ресурс.

Це не мішає і у тій же данії вижимати лимон до кінця. Ніхто не буде викидати щось, якщо на цьому можна заробити. Дуже непоганий зразок - "золота лихоманка" - шоу, де всі працюють на старії техніці. Ніхто нового не купує. А вижима до останньої каплі.

2 часа назад, Богдан28 сказал:

Ответ один

окупаемость. Цена - это только цифра в бухгалтерии. Не покупают - бо нет выгоды. Не отрабатывает.

Вчера смотрел видеоролик "столяра" (наш земляк) у него два ЧПУ, один очень большой и дорогой - купил и он у него отработался мгновенно. Есть сбыт. Любой завод вам даст станки с рассроченной выплатой, если это будет выгодно вам и им, всегда на выгоду найдется инвестор. Не покупают - нет для них окупаемой работы.

1 час назад, 4post сказал:

Тому, що в нас умовно безкоштовна робоча сила.

Золоті слова. Перший паровий двигун був розробленний десь 2500 років тому. До цього були вже шестерні і механізми. Тоді ж була "програмована" механіка. Але ніхто і не думав, що рабів можна замінити іншою силою - бо вона дорога.

Кріпацтво змушені були відмінити, бо так і залишились би у феодальному. До якого і повернулись при союзі - от і не було розвитку. На одну коняку потрібен був один селянин, щоб її кормити і т.д. Навіщо трактор, якщо і селян і коней валом і за них не потрібно платити.

В нас зараз тріхи міняється, хоч і важко. Всі побачили, що можна заробляти в рази більше і погнали "туди", і прогнози ще більші. Це впливає в нас на ціну, саме за роботу, тому ця ціна буде витягувати і оплату за роботу. Що дуже добре видно і на "токарях" іт.п.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
58 минут назад, Санёк. сказал:

нас будет столько

Поцыкався переписом населення до війни (точно не пам'ятаю, десь 20-ті-30-ті, і глянь скільки росіян було) - дуже здивує.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку